rFactor
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Amúgy szerintem is jól néz ki. Régóta várom már, hogy valaki megcsinálja már egyszer az igazi "nyomásérzékelõs" fékpedált, azaz a fékhatás erõssége ne a fékpedál elmozdulásának legyen a függvénye, hanem a nyomás mértékét vegye figyelembe. Ezért nem acélrugó kell bele hanem pl gázrugó (pumpa), ami valóban felkeményedik és a benne lévõ gáz (levegõ) nyomása határozza meg a fékerõ nagyságát, nem pedig potméter. Kezdetben én azt hittem, hogy a G25 végre már ilyen lesz, aztán mégse 😞
Pedig nem egy nagy ördöngõség a kivitelezése.
Ennél a kormánynál a "Pressure sensitive brake emulation with soft-stop" talán már jelent is valamit 😊
ELADÓ SZÁMITÓGÉP ALKATRÉSZ!
Celeron 2,8Ghz-es proccesszor ill. 2db 256MB-os DDR333-as memória ill. Asus P4P800X alaplap eladó!
Ár megegyezés szerint!
Érdeklõdés: [email protected] v. 30/749-38-49-es telefonszámon (délutánon fõleg)
on
T.T.
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
ráültem és akkor volt a kormány kb. a köldökömnél, lendültesen nagyobb döntésnél belevertem a zascsiba, szal motokrosszra nem volt ideális <#zavart1>#zavart1>
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
na mind1..
300€ az kicsit sok..szvsz
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
Nekem tetszik a pedálja 😊
link a oda
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
amugy mi vissza tettük a 1250- szóval a VSR a 1250-es fut
Virtual SimRacing
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
A legális példánnyal játszók használják az új patchet? Csak azért kérdezem, mert nálam már az új van és nemsokára jönne a magyar Leon, ami elvileg megy mindkettõvel, de a readme-be azt írnám követelménynek, amit általában a játékosok és ligák használnak, hogy a telepítéssel a lehetõ legkevesebb baj legyen
<#nezze>#nezze>
Laceee 2005. nov. 25. 21:14 | privát | válasz erre | #7727
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Trymedia\ itt tárolja a játék a licenszet ezt a mappát kéne elmenteni és új telepités kor ugyanide vissza másolni és akkor nem kér kódot .
ha lejárt a licenszed akkor az e-mailbe keresd meg ezt a részt :Tárgy: Thank you for your order #IMA****** és ezt küld el [email protected] re
akkoriban én az rsc forumon találtam ezt a megoldást, egyébként meg én kérek elnézést <#zavart1>#zavart1>
Persze lehet, még jelentkezeni, és 500 HUF, az oldalon minden le van írva, de ha még is lenne valami kérdésed akkor írj nekem e-mailt a [email protected] cimre!
Virtual SimRacing
tudom hogy nem 3 hanem 5 és azt is tudom hogy küldenek újat...
De magyarul hol van leirva?
Segiteni szeretne az embert és egybõl belkötnek...
Virtual SimRacing
Figyelem Kedves Érdeklõdõk!
Az OWClub 2007 október 4.-i kezdéssel új bajnokságot indít WTCC 2006-os autókkal.
Helyszínek:
- Eurospeedway: 2x 14 kör
- Estoril: 2 x 12 kör
- Barcelona: 2 x 10 kör
- BrandHatch: 2 x 14 kör
- Mugello: 2 x 10 kör
- Brno: 2 x 10 kör
- Zandvoort: 2 x 12 kör
- Macau: 2 x 10 kör
- HiddenValley: 2 x 16 kör
- A1Ring: 2 x 12 kör
Menetrend:
00.00 - 20.00 Edzés (prequali) TS használata ajánlott.
20.00 - 20.30 Qual (30perc - NoLimit Laps) TS használata kötelezõ.
20.30 - 20.40 Átmozgatás melegítés (WU)
20.40 - 21.40 Felvezetõ kör, Állórajt, Verseny 1-2
Versenykörülmények:
* Versenyidõ: Pálya hosszától függ
* Üzemanyag fogysztás: Normal
* Gumikopás: Normal
* Meghibásodás: Normal
* Törés: 50%
* Idõjárás: Száraz
* Zászlószabály: FULL - Teljes
* Engedélyezett segítségek: Automata kuplung
További részletek az OWClub oldalán, a fórumban, illetve segítséget kérhetsz Ninjától és tõlem.
\"...Gyerünk Dodó, nagy falat!...\"
Kiegészítenélek azzal még, hogy csak az rFactor legutolsó indítása utáni Trymedia könyvtár érvényes, hardware csere, vagy néha winreinstallnál is a korábbi nem mûködik.
Ezenkívül mi ez a para? Egyrészt nem 3x, hanem 5x használható fel az aktivációs kód, másrészt meg 1, max 2 nap alatt küldenek egy újat, ha elfogyott. De mindez le van írva az aktivációs levélben is.
\"...Gyerünk Dodó, nagy falat!...\"
Lenne nehany kerdesem.
VSR GP2 ligaba lehet meg jelentkezni??
Ha igen, akkor csak a GP2 ligaba valo reszvetel 500Ft-os liszensszel megy?
Most akkor melyik verzioval megy a GP2 liga? 1.250 vagy 1.255??
Elore is koszi!
- Audio elállitodása a futamon (nincs hang)
- Controller elállitódása a futamon (a kiosztás megváltozik)
- Olyan is volt mint ha AI irányitás lenne, pedig minden ilyen le volt tiltva a szerveren!
- Setup elállitodása (volt aki arra panaszkodott hogy pl nem váltott fel neki 7.-ikbe, mig a WarmUp alatt minden tökéletesen müködött)
Szóval kb ennyi...
További hibát MÉG nem észleltünk
Virtual SimRacing
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Mint tudjátok, hogy a játékot 3x lehet aktiválni, errõl már mindenki sokat hallott, de arról még senki nem beszélt, hogy mi van akkor ha 4x-re szeretnéd újra feltenni a játékot a frissen feltett windows-ra.
A következõ képen kell eljárni:
Amikor aktiváltad akkor a C😄ocuments and SettingsAll UsersApplication Data könyvtárba létrejön egy Trymedia könyvtár. Ezt kell megõrizni, és ha új windows-ra teszed fel a játékot, akkor ezt a mappát (Trymedia) bemásolot a Application Data mappába(C😄ocuments and SettingsAll UsersApplication Data), és a rFactor mindenfajta aktiválás nélkül, újra fog mûködni.
forrás: Virtual SimRacing
Virtual SimRacing
Kill\'em all - Let God sort\'em out...
Kicsit döbbenetes volt az autó mozgása és a graf is,..talán a -szörnyen siralmas- az a megnevezés amit helyesnek találtam rá.
Ami nem jelenti azt hogy ne lehetne kész álapotában egy meghatározó progi, de ahoz sokat kell fejlõdni, ..bár az ziher hogy látványos lenne amilyen szédítõ mélységbõl indul nálam.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
A videón külsõ nézetbõl billentyûvel irányítják az autót, ..ez egy vicc. Persze a gépigénye az megvan ...kb az LFS duplája, és az ára sem kevés 😊 szal ez a valami említésre sem méltó
http://www.f1-info.hu/
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
amúgy ha érdekel ITV-s verzió 😄
Title: F1 2007 R15 Japan Race WS-ITV XviD-i5vv
Genre: Motorsport
Audio Format: MPEG Layer-3
Audio Codec: AC3, Dolby Laboratories
Audio Bitrate: 256 kb/s (128/ch, stereo) CBR
Language: English
Video Format: 2-Pass XviD MPEG-4
Frame Size: 640x368 (1.74:1)
FPS: 25
Bitrate: 1657 kb/s
Runtime: 02:28:40 (222,989 fr)
Source: Digital Satellite
Size: 1.99GB
Original Format: PAL
Quality: 0.281 bits/pixel
Description: ITV Coverage From Round 15 Of The 2007 F1 World Championship From Oyama, Japan, With Commentary From Martin Brundle And James Allen.
Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."
sokkal inkább az áll a háttérben, hogy egy olyan "helyre" került a szerver, ahova nem nagyon ér el a hatóságok keze
(ratio egyébként nem csak magyar oldalakon van)
sztem mondjuk a legjobb egy mostani IRL Mod lenne. Készül egy...hát..remélem nem oylan lesz mint amilyen a képeken
\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com
a; nem magyar
b; tagjai nem hirdetik nyílvánosan a címét
c; már több mint 3 éve létezik..1x kellett nevet változtatniuk
d; nem a magyaron szokásos ratio baromság a lényege..
Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."
a Fedex 1998 is ott van már jó ideje..
Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."
Kár, hogy még csak WIP.
\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com
Virtual SimRacing
Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."
Bar nem ertem, hogy ilyen minosegben (!) kinek faj?! Meg lehet esetleg venni DVD-n, ujsagmellekletnek, vagy fomusoridoben ujra leadjak a versenyt?!😊) Ha meg valami komplett HD-TV felvetel lenne, akkor azt mondom jol van, de igy😄