61525
  • Hexenking
    #61323
    Köszönöm azért a segitséget probálkozok még.
  • atiwrc
    #61322
    Ha másik modba(vélhetően más fizikával), volt akkor lehet a fizikában lesz valami, más érték, ahhoz sajnos nem értek. Annyit tudok csak hogy a vehcenter of gravity vagy valami hasonlót kellet állítania fizikafájlokba, mikor egy magyar rallyworld hrcevolution lancer evo6 fizikát akartam a rallyworld 4.0ában lévő evo3as lancernek adni, de túl magas (vagy alacsony) volt a kocsi...
  • Hexenking
    #61321
    Szia köszi a gyors választ , nem tudom, hol tudom megnézni? Az az igazság amig egy másik módba volt úgy jó volt azt hiszem :)Sajna én csak az autót kaptam meg hogy azt szerkesszem. Már majdnem kész vagyok csak ez nem stimmel, meg valami grafikai gond is van de azt megoldom.
  • atiwrc
    #61320
    Csak tippelek, nincs középpontban(0,0,0) a kerék pivotja?
    Vagy rossz az iránya?

    Nekem is mintha lett volna egyszer olyan mikor a nissan pickupot hegesztgetttem, hogy menübe jó volt a gamebe meg nem.
  • V43 1105
    #61319
  • Hexenking
    #61318
    Sziasztok
    Lenne egy kis problémám ,és nem tudom hol keresem a hibát. A probléma a következő, az autó választásnál minden rendben van viszont a pályán már el van csúszva a futómű. Olyan 1/2 m félre van csúszva mind a 4db kerék a bal oldalra. A segítséget előre is köszönöm.
  • Doker
    #61317
    És ha még valakinek kedve lenne hill climb készítéshez (Lehet hogy csinalok egy ligát) ... tényleg ezt már csak annak írom aki szereti csinálni az ilyen pályát. Én inkább a másik kettőt szeretném(csak annyi a gond, hogy rossz vagyok pályakészítésben .
  • Doker
    #61316
    Udv Koszonom a Dobsinai pályát nagyon jó. Még 1 kérésem ha lehetne ... jólmondva 2 . Látom rally pályában is jók vagytok, ha valakinek lenne ideje megcsinálni Rozsnyó rally a városi részt és ,vagy Uhorná szakaszt
    ez Rozsnyó .... Uhornáról most pont nincs ... Ha kell több vid akk csak szóljatok ... Előre is kösz
  • Dietrich
    #61315
    :))
  • tbazsi95
    #61314
    12 Hours of Le Mans | PSRL WEC 2014 | Balazs Toldi OnBoard | Daylight runs


    12 Hours of Le Mans | PSRL WEC 2014 | Balazs Toldi OnBoard | Night runs
  • PacsutaTibi
    #61313
    Dobsina hegyi, Aasgier munkája.
    http://www.mediafire.com/download/qdamfdyxqdxbgto/dobsina.zip
  • Bekalolz
    #61312
    Kis Touge onboard :D
  • Ulvar
    #61311
    Mintha csak én lennék ezzel egyedül :D.
  • cselt
    #61310
    Itt is szúrnád :D
  • Ulvar
    #61309
    Csak tudnám miért ide tettem a képet, mert nem ide akartam :D de mindegy. Elfér itt is.
  • Alexease
    #61308
    Ha utolerned:))
  • Ulvar
    #61307
    Azért szúrnám még most is Legget :))

  • Gadfly13
    #61306


    Minden érdeklődőt szeretettel várunk az MTCC 2014 (Junior-Szenior) - DTM bajnokságunkba, amely július 31.-én veszi kezdetét!

    További információk/jelentkezés ERRE a linkre kattintva.
  • kajzersoza
    #61305
    Üdv !
    Hétvégére kész a Dobsina
  • pozimisi11
    #61304
    üdv olyan kérdésem lenne h f1 rft-zok és nekem oolyan tv style kellene amin a gforce-ot lehet látni nem találok sehol pls segítsetek.
  • Bekalolz
    #61303

    Sok idő után újra elővettem az rFactort rallyzgatni.. Hát a kihagyás nem nagyon fejleszti a tudást :D
  • atiwrc
    #61302
    Mondom még túl gyors is volt az Audihoz képest :)
  • Cicakaka
    #61301
  • Muth555
    #61300
    Bentley bírta a tempót? :D
  • atiwrc
    #61299
    Azért jót csapattunk vele :)
    Tegnap valami őskori LeMans modot kotortunk elő egy 24percesre "gyorsított" csapatáshoz, de nem volt igazán fair közdelem mert az audijához képest 30km/h-val nagyobb volt a végsebességem, viszont alig ismertem a pályát(mármint szimulatorba..) és jó sokat hibáztam, azért a vége előtt csak megelőztem, a célegyenesbe a kockás zászló előtt öröm volt nézni a tükröt :)
    Ebbe a modba volt LMP2-es Courage C65-ös, azzal igazán jó csatákat vívtunk.

    Ma meg megjött ez a mod gondoltam leteszteljük, de hát én nem tudom nem hogy lézer lámpa, de normál lámpa fény is alig volt(nem láttam elég messzire), a toyotával a sötét helyett(kb 2 kör) inkább a boxot választotta a Tibi, aztán valahogy pont elém sikerült kijönnie, de alig tudtam utolérni.

    Először fura volt a vezetése(főleg az LMP2-es után), de a végére már megszoktam. Hogy mennyire valóságos a fizikája majd az Zolee megmondja :D, kocsi és beltér is szép részletes, a Le Mans feeling megvolt... :)




  • Muth555
    #61298
    Az Endurance Series-hez már sok kiegészítés van és különböző modokból is lehet bele rakni. Nekem már elég szépen összeállt. Egyébként van már benne R8, R15 és R15plus és még a Toyota is.

    Amúgy tényleg nincs hangja az Audinak és még sok javítani való van benne, de ez egy beta verzió.
  • PacsutaTibi
    #61297
    Vagy 3 hete készült el ez a 3 modell a Real Racing 3 nevű mobilos játékhoz. (Van benne egyébként 991es GTE-s Porsche is tavalyi és idei is.)
    Múlthéten láttam is egy ilyen modell megosztó lapon, de nem gondoltam hogy ilyen hamar át lesz konvertálva.
    Persze fizika az tuti nem reális, állítólag hang sincs az Audinak meg a Toyotának. No de azt majd megszakértjük....

    Valaki tud olyan modról amibe benne van minden Rfactorhoz létező prototípus?
    Az Endurace Series az nagyon jónak tűnik, sok minden van benne, de még nem próbáltam, mert nem volt annyi helyen hogy felrakjam :)
    De pl abba sincs benne az R8-R15-R15plus-R18 Toyota tavalyi kocsija, pedig ezek nagyrésze is létezik Rfactorhoz. Igaz konvertek, míg az Endurance Series teljesen saját fejlesztés.
  • SimaSuna #61296
    megoldva :)
  • SimaSuna #61295
    egy kis segítséget kérek.
    Adott egy kerék DDS fájl. eredetileg DTX5-ben van.Lementettem BMP-be, PS-ben szerkesztem. Visszamentem DDS-be (DTX5), és vagy full átlátszó a kerék, vagy a küllők közötti rész is lászódik..

    Ha adok hozzá alfa csatornát, full átlátszó, ha inverzelem az alfát, akkor ahogy korábban is itt is látszódik a küllők közti rész.
    Mi lehet a bibi?
  • Muth555
    #61294
    Le mans kedvelőknek

    http://virtualbongasat.blogspot.hu/2014/06/audi-r18-toyota-ts040-e-porsche-919.html
  • tbazsi95
    #61293
    24 Hours of Le Mans | RaceDepartment | Hell Racing Team P2 | Night OnBoard
  • tbazsi95
    #61292
    PSRL-VSR Lada Granta Cup 2014 | Moscow Raceway | R2 | Balazs Toldi OnBoard


    Start Position ► 2nd
    Race Result ► 1st
  • Doker
    #61291
    Pls valaki megtuna csinálni a Dobsinsky kopec (Dobsinai domb) pályát ... ez egy nemzetközi hegyiverseny ... pls valaki ... már 3 éve keresek valakit aki megtudná csinálni kérem segítsetek ... vid
    kérem nagyon szépen kérem csinálja meg valaki
  • tbazsi95
    #61290
    PSRL-VSR Lada Granta Cup 2014 | Brno | R1 | Balazs Toldi OnBoard


    PSRL-VSR Lada Granta Cup 2014 | Brno | R2 | Balazs Toldi OnBoard
  • Muth555
    #61289
    Köszönöm! Nagyon sok jó dolog van ezen az oldalon.
  • tbazsi95
    #61288
    6 Hours of Monza | PSRL WEC 2014 | Balazs Toldi OnBoard | Start + 2h
  • PacsutaTibi
    #61287
    Tudtommal V3hoz nincsen még Serial a neten.
  • Alexease
    #61286
    Esetleg meg is veheted, es igy tamogatod a lehetoseget, hogy ingyen palyakat konvertalhas...
  • AgrárMezőTsz
    #61285
    Hali 3dsimed v3-hoz serialt tud valaki adni?
  • AgrárMezőTsz
    #61284
    ÜDv 1 pályát sikeresen bele tudtam rakni a 3ds-be,vagyis ac3d nyissa meg a 3ds fájlt,mert valamiért a max nem akarja.
    Valaki tudna továbbiakban segítkezni?