61525
  • SimaSuna #61363
    Őszintén szólva feleslegesen kezdesz bele bármibe is drift setupolás lévén.
    Ugyanis rFactoros Drift szerver talán 1 van, ami folyamatosan "tele" vagy ha 1-2 hely van is, a billentyűzethuszárok forognak jobbra balra mint cirkuszban a hányós karikán...

    Ha gondolod inkább rallyzni gyere :)
  • mulli1986
    #61362
    Ez nagyon jó. Most én a BME-s futómű, geometria, kormányzás anyagát nyálazom át. Aztán a neten talált előadás anyagot fogom ezt, majd jön ez. Ez utóbbi nagyon igértesnek tűnik. Közben jegyzetelek folyamatosan. Ha mindennek megvan a magyar és angol neve is és valóban értek mindent, szerencsére nem vagyok teljesen 0-án a tmából, akkor nekiesek valami drift specifikus anyagot keresni, angol nyelven :) remélem ma holnap végzek vele :)
  • SimaSuna #61361
    főként, viszont van még 1 :)

  • Szabi #61360
    pl. drift bible :D
  • SimaSuna #61359
    Közlekedés üzemviteli és gépjármű üzemi technikus vagyok...
    Személy-árú szállítás és logisztika lenne a fő szempont....

    egyébként nem nehéz megtanulni, olvasni kell, és drift videókat nézni. (na de ne ilyen vérpistike kalandok a cora parkolóbant, meg tél van és rugok a kuplungon..) Hanem valódit...
  • mulli1986
    #61358
    Én motoros járműmérnök vagyok, nem vágom a futóművket annyira. De mivel már nem elősször jön elő ez a problémám, most nekiültem és bme-s oktatóanyagokból tanulok, mintha vizsgára készülnék :D
    Pedig audis v8-v10-v12 előadás anyagokat kéne tanulnom... a mind1 :)
  • SimaSuna #61357
    (mire 2 hívás között válaszolok leteik az 5 perc...)

    G25-el.
    Kormányszöget, váltót, kéziféket és terpesztem az autót. Elöl jobban, hátul kevésbé..
  • SimaSuna #61356
    az nem hav, az aszfalt, csak kritikán aluli :)
  • mulli1986
    #61355
    És te milyen kormánnyal nyomod, milyen beállításokkal és a futómű hogy van belőve? Állítottál te valamit?

    Templates-eket hova kell bemásolni? Vagy hogy kell használni?
    Utoljára szerkesztette: mulli1986, 2014.09.18. 11:16:08
  • Szabi #61354
    hogy a fenébe van ennyi hó egy parkolóházban ? :DD
  • SimaSuna #61353
    Meg lehet szokni az irányítást, és nem melegszik a gumi túlságosan...



    Project D moddal:



    SP moddal:

  • mulli1986
    #61352
    Áhh, futóműben addig jutottam, hogy mi mit állít, ha kell egy kemény és jó pálya futómű, azt már be tudom állítani, de sajnos a drift autók kormányszögét, utánfutását, kerékdőlését, stb még mindig nem vágom. Valahol kéne valami specifikus magyarázat, ahonnan az ember megtanulja a "szakmát".
    Az meg még rosszabb, hogyha ez nem működik a játékokban, mert nem fedi a fizika a valóságot...
  • Alexease
    #61351
    A ReelFeel plugin csak akkor mukodik normalisan, ha rendesen ossze van rakva az auto, foleg a felfuggesztese. Sajnos sok rF1 mod eleg nagy barkacs, sokszor brutalisan kusza, irrealis es ertemetlen kamu felfuggesztes beallitasokkal es geometriakkal;) Az eredeti rF1 FFB szamitasnal nem mindig erzodik, mert keveset szamol es nem kozvetlen a felfuggesztesbol, sokkal tobb a kamu effekt.
    Raadasul sok autonal egyeb trukkozesek is vannak, hogy "jo" legyen, de foleg, jo legyen annak aki csinalja;) Es az izles, igeny, tetszik, jo ritkan fedi a valosagot;P
    Az rF1 amugy sem a drift-kepessegeirol hires, nagyreszt trukkozni kell vele, hogy jo legyen vagy rengeteg munkat kell beleolni, hogy jo legyen, ez ritka.

    Az a rangatas amugy attol is lehet, hogy a plugin forditva szamolja az FFB-t. Meg lehet forditani, a leirasban benne van, nem emlekszem ra:)
  • mulli1986
    #61350
    Én konkrétan azért keresek olyan drift szimulátort, ahol viszonylag normálisan lehet driftelni a valósághoz legközelebbi módon, mert nem akarom a kocsin elkoptatni a gumit és elpörögni több száz liter benzint edzés címen. jó persze muszáj néha néha, de ha a pályaautósok is tudnak szimulátoron gyakorolni, akkor miért ne csökkentsem a költségeket?! :)

    Erre a modra gondolsz?
  • SimaSuna #61349
    töröld le. tedd fel az SP modot.


    örülök, hogy sokan szeretnének Driftelni, viszont hiába is szerveztem trackday-t, 2 emberen kívül senki nem jelezte szándékát, hiába is vagyunk sacckb 300an a csoportban....
  • mulli1986
    #61348
    Sziasztok!

    Örömmel látom, hogy még mindig aktív ez a közösség, ugyanis a minap találtam rá a projekt d 2.31 modra és a real feel pluginra. Fel is raktam a játékra, működik is, de szinte teljesen irányíthatatlan az autó. A FFB folyamatosan random rángatja egyenes úton is jobbra-balra a kormányt. Látom, hogy vannak itt páran akik szintén használják ezt a modot. Azt is észrevettem, hogy akkor tapad be a hátsó kerék, ha kinyomom a kupplungot, nem elég ha elveszem a gázt. Életben nem ez a tapasztalatom. Ez normális? Tudna segíteni nekem valaki beállítani a kormányt és az értékeket? Előre is köszönöm a segítséget! (Ja egy G25 tulajról van szó)
  • tbazsi95
    #61347
    BMW M5 E60 Ring Taxi | Nürburgring Nordschleife
  • tbazsi95
    #61346
    PSRL Super League 2014 | Interlagos | Balazs Toldi OnBoard
  • tbazsi95
    #61345
    4 Hours of Fuji | PSRL WEC 2014 | Balazs Toldi OnBoard | Safety Car
  • danikosz
    #61344

    Íme a VSR-PSRL közös rFactoros bajnoksága! A Lada Granta Cup után ősszel a formula autók felé vesszük az irányt. Egy ingyenes keretein belül lehetőség lesz megnyerni a RaceCenter jóvoltából felajánlott nyereményeket!

    >> Jelentkezés és minden egyéb információ <<[
  • Doker
    #61343
    Ha megkérhetnék valakit 1 esetleg két páyla elkészítéséhez a


    Hillclimbek kozul az egyik eggyik
    ez egy Historical Hill climb a google erathbe eleg ha beirjatok Košice jahodná kijon a hotel és a foutov van a palya és a másik pálya pedig




    Rally Lubenik az eggyik szakasz Rožňava (Rozsnyó)´városi és

    a tobbiaki nagyon tud

    Még egyszer megkoszonom annak aki megcsinalja.

    ÉN IS MEGCSINÁLNÁMHA TUDNÁM . MAR EZERSZER MEGPROBALTAM A BTBT ÉS NEM SIKERULT
  • Adam Jonas
    #61342


    A VSR és a SIMCO közösen rendez az rFactor2-vel nyílt fun futamot! Reméljük összegyűlik annyi érdeklődő amivel esetleg már idén el lehet kezdeni komolyabban tervezni!

    Minden információt itt megtaláltok! Jelentkezni is itt tudtok!

    http://vsr.hu/2009/forum/viewtopic.php?f=142&t=2012
  • Adam Jonas
    #61341
    Sziasztok!

    Egy kisebb felmérést szeretnék elvégezni a magyar szimulátoros társadalom játékszokásairól. Kérlek, ha van szabad 2 perced, akkor töltsd ki. A felmérés teljesen anonim!

    A kérdőív: https://docs.google.com/forms/d/107qy9rzpOJmo0LfbJHR0LVJSHX-WORt5glDZthEtxoE/viewform?usp=send_form

    A kérdőívet 2014. augusztus 7. (vasárnap) 23:59-i lehet kitölteni!

    Előre is köszönöm segítségeteket!
  • Alexease
    #61340
    WTF?! Olajkalyha BMW?!:))))) Meg a hata is kormos:D
  • Bekalolz
    #61339
    Ha már ekkora divat lett.. :DD
  • Bekalolz
    #61338
    Kis onboard twin SP moddal :)
  • Adam Jonas
    #61337


    A szeptemberben induló VSR HTCC bajnokság előtt sem maradtok futamok nélkül! A nyáron az rFactor 2 programot teszteljük, ezzel egyetemben pedig négy teszt- és fun-futamot tartunk, melyen bárki részt vehet. A részvétel feltétele mindösszesen az rFactor 2 szoftver megléte. Minden egyes futamon más és más autó, illetve pálya kerül kipróbálásra.

    További részletekért, valamint a futamokra való jelentkezéshez látogasd meg a fórumunkat: http://vsr.hu/2009/forum/viewforum.php?f=142
  • tbazsi95
    #61336
    Duryea Hill Climb | BMW M3 GTS | Drift & Hill Climbing
  • Muth555
    #61335
    Nekem olyan gondom lenne, hogy ha berakom az Audi R18 by nh Racing / Sadeternal e GT IMT féle verzióját, fut a játékben rendesen, de mikor kilépek egy pályáról, akkor hibával kiléptet a játékból. Valaki, aki már próbálta az tapasztalt ilyet?
  • Doker
    #61334
    Kosz minent
  • PacsutaTibi
    #61333
    Innen letölthető minden a rallyworld modhoz. Ha fent van a base mod, akkor ezeket csak rá kell pakolgatni, ha nincs akkor is lehet működik. A Pack1 HILLCLIMB rallyworld2013.exe-t szedd le az 6. oldalról. Abba van minden túraautó, hegyi autó, meg formula is.
  • Doker
    #61332
    Ha megkérhetlek megpróbáltam ezt a móosat de nem sikerült tunál nekem bele rakni reyynardot lolat osellat ... a rallyworld 4.0-ba ? És ha lehetb egy emailcimeet vagy fbt
  • PacsutaTibi
    #61331
    Tegnap szóltam neki, ha jól látom már megcsinálta.

    Egyik modból a másikba rakni a nem túl könnyű dolog. A mod rfm fájljában kell beleirni a berakni kiván kocsi felterét is, de nembiztos attól még hogy bejön, ha meg is jelenik, lehet nem éri el a hozzá tartozó modellfájlokat, stb.

    ITT az rFactor.hu fórumán értekeztünk róla néhány hónapja.

  • Doker
    #61330
    Megkérdezhetem, hogy kell egy módból egy másikba autókat rakni ?
  • Doker
    #61329
    Még ha az admin a forumon aktívvá tenne jó is lenne
  • PacsutaTibi
    #61328
    A rallyfactor.hu fóruma igen kihalt, de pl tegnap is bejelentkezett oda.
  • V43 1105
    #61327
    Valaki tudja, hogy a TV Style működik-e Win7 64bit alá és mi kell hozzá?
  • Doker
    #61326
    Valaki tud valamilyen elérhetőséget email facebook ... akarmi Aasgier -re ?
  • SimaSuna #61325
    SP-mod nekem bejött, az E91 miatt. Egész kellemes :)
  • Bekalolz
    #61324

    Csodaszép Miata Nissan blokkal :D


    Remi modja kisebb updateval.. Hang a régebbihez képest szerintem roszabb