61525
  • GeriDoc
    #61403
    Ok. Ha addigra nem települ át a rally az AC-ra, akkor megnézem őket. Itiner van hozzá, vagy azt magatoknak csináljátok? Csináltam sok itinert ( pl. Transfogarasan 4X, Peyregrosse, összes magyar pályák, stb.), de már ebbe sem fognék bele, majd az AC alá, talán.:)
  • SimaSuna #61402
    I.HRC forduló, ahogy ÉN láttam.

    @PacsutaTibi
    Nem én csinálom a pályákat, én csak megyek rajta.
    (de kösz az infót)
  • PacsutaTibi
    #61401
    Ez az SS2 Lokva biztos hogy nem Serbiai Rally pálya. Valami Portugál vagy Spanyol hegyipálya, legalább 3-4 éve ki van adva.
  • SimaSuna #61400
    a bajnokság vége után minden elérhető lesz. Mod+pálya.
  • GeriDoc
    #61399
    Milyen pályákon mentek? Le lehet tölteni valahonnan ezeket?
  • tbazsi95
    #61398
    rallyFactor HRC | Serbia Rally | SS2 Lokva | Balazs Toldi OnBoard
  • Roger6
    #61397
    Kormány tisztításhoz vannak leírások valahol? DFGT érdekelne, eléggé poros szegényke.
  • SimaSuna #61396
    A hosszú téli szünet után hétvégén megkezdik a szezont a rallyFactor versenyzői. A liga maradt a régi jól bevált rallynál, ám rengeteg újítást vezettek be idén a szervezők.
    Ettől a szezontól kezdve 3 szerveren zajlanak a küzdelmek, ami azt jelenti hogy közel 60 embert mozgósít meg a liga, ami valljuk be a mostani időkre tekintve még élőben is nagy szám, nem hogy online versenyzésben. A MOD a rallyworld alapjaira épül, viszont teljesen új fizikát és hangot kapott, valamint a modellek is javításra kerültek, ahol szükséges volt.(Laller,Paya,Gabee,tomilevi). Ez évben 6 kategória áll a versenyzők rendelkezésére: WRC, Gr.A8, Gr.N4, Gr.H, Gr.A7, Gr.A6! A versenyek kéthetente kerülnek megrendezésre, azaz kéthetente nézhetik a nézők a prológot élőben a rallyFactor youtube csatornáján. Szerbiában kezdenek a versenyző párosok ahol 39,7 verseny kilométert kell teljesíteniük, plusz a pénteki bemelegítő prológ szakaszt. Pénteken és szombaton is délután 5 kor rajtol a mezőny. Szombaton 3 szakasz lesz és mind a 3 szakaszt kétszer kell teljesíteniük a pilótáknak.
    Tehát ha péntek, akkor rally, ha pedig rally, akkor élő közvetítés youtube csatornánkon!
    Kezdés:16:30 Kommentátoraink:Paya,Gabee,Fecuss Operatőrünk:m4dmedia


    ITT:

    Utoljára szerkesztette: SimaSuna, 2015.02.13. 11:14:13
  • tbazsi95
    #61395
    VCRC-2HC | Nürburgring Nordschleife | Balazs Toldi OnBoard
  • acsati
    #61394
    Sikerült, köszönöm a segítséged!
  • acsati
    #61393
    Köszi szépen, megpróbálkozok vele!
  • PacsutaTibi
    #61392
    A .hdv fájlját nyisd meg jegyzettömbbel.

    Keresd ki ezt a két sort
    HandbrakePressRange=(0.75, 0.0, 1)
    HandbrakePressSetting=0

    Az elsőben az első érték az "alap/minimum" beállítás (asszem százalék), a következő hogy egy lépésközzel mennyit lépjen, az utolsó meg hogy hány lépést engedélyez a játékban.

    A masodik sor hogy az alap/minimumhoz képest hány lépéssel fentebb legyen a default beállítás.

    Innen olvastam
  • acsati
    #61391
    sziasztok!
    azt szeretném kérdezni, hogy mennyire nehéz belenyúlni egy autó beállításába?
    használom a lada vfts mód-ot, de jó lenne a kéziféket kicsit érzékenyebbre állítani, viszont a játékon belül nem engedett ez az opció.
    tudna valaki ebben segíteni?
  • PacsutaTibi
    #61390
    Tudtommal csak 1 ívet lehet húzni.
    A trackmap plugin szerintem csak azt az 1et mutatja.


    Vagy valahogy úgy végighúzni a vonalat, hogy 1 vonal de végigmenjen mindenütt, (lehet valahol duplán lenne oda vissza) De az elágazásoknál egyértelműsíteni melyik irányba van a cél :D Nehogy visszaforduljon egy másik ágra :D

    Vagy ha ezt el is hagyjuk, akkor kiadni egy itinert nekik melyik elágba merre lehet menni, hogy irányba maradjanak. :)
  • SimaSuna #61389
    a mod jelenleg még privát.
    A pályák szerintem hamarosan felkerül a downloadcentrálra.

    Az AIW-t pedig egy pálya miatt szeretném szerkeszteni.
    Szóval lenne egy nagy térkép, amolyan Dakar feeling, hogy lenne 1 cél és 3-4 féle útvonal..
  • atiwrc
    #61388
    Ezek az updatelt pályák valahol letölthetőek vagy ez is privát mint a mod( a beígértekkel ellentétben....)?

    AIW-al kapcsolatban pedig leírhatnád mi a kérdés mert így nem tudom hogy tudunk-e segíteni ;)
  • SimaSuna #61387
    segítsetek srácok!

    AIW szerkesztéssel kapcsolatban egy Dakar féle pályához kellene egy kis segítség :)
  • SimaSuna #61386
    igen :)
  • atiwrc
    #61385
    Ezek már valami updatelt pályák?
  • tbazsi95
    #61384
    rallyFactor Official Test Rally | Stage VI | Balazs Toldi OnBoard


    rallyFactor Official Test Rally | Stage V | Balazs Toldi OnBoard


    rallyFactor Official Test Rally | Stage III | Balazs Toldi OnBoard


    rallyFactor Official Test Rally | Stage II | Balazs Toldi OnBoard

  • tbazsi95
    #61383
    rallyFactor III.Újév Rally | Stage VI | Balazs Toldi OnBoard


    rallyFactor III.Újév Rally | Stage I | Balazs Toldi OnBoard
  • tbazsi95
    #61382
    rallyFactor IV.Karácsony Rallysprint | Stage IV | Balazs Toldi OnBoard
  • danikosz
    #61381

    Tavasszal megkezdődik terveink az utolsó rFactor bajnokság! Seat Leon Eurocup 2015! Főleg '14-es pályák. Dobogósok díjat kapnak,részvétel INGYENES. >> INFÓK <<
  • acsati
    #61380
    Szeretnénk kipróbálni egyik barátommal a játékot online egymás ellen.

    Mik a teendők annak érdekében, hogy tudjunk játszani? Segítene ebben a témában valaki? Kell-e külön program, vagy van-e valami beállítás ami szükséges a sikeres működéshez? Szívesen fogadok bármiféle tanácsot. Köszönöm előre is!
  • tbazsi95
    #61379
    Simracing PRO | Honda Civic Challenge | Croft Circuit R1 | Balazs Toldi OnBoard


    Simracing PRO | Honda Civic Challenge | Croft Circuit R2 | Balazs Toldi OnBoard
  • acsati
    #61378
    Sziasztok!
    Van egy kedvelt pályám, amin sokat szoktam játszani. (Ez volna az)
    Viszont most, ha akarok játszani rajta, akkor a pálya betöltése után kb. 3 mp múlva kifagy a játék. Ezt a hibaüzenetet dobja ki. Mi lehet a probléma és hogy lehetne orvosolni?

    Tudtok esetleg még olyan pályákat ajánlani, ahol jól megvan csinálva vizes és/vagy havas körülményekre a pálya?
    Utoljára szerkesztette: acsati, 2014.11.22. 13:36:45
  • Alexease
    #61377
  • Alexease
    #61376
    Utosek ezek a videok, neha olyan, mintha Millenium Falcon lenne a fak kozott, olyan FOV van rajta:)
  • tbazsi95
    #61375
    rallyFactor HRC 2014 | Official Test | Balazs Toldi OnBoard
  • vb0928
    #61374
    Szép estét!
    Remélem jó helyen járok, mivel szeretnék egy pár sort írni ligánkról, a PH-SIMRACING-ről.
    Ligánk nem kimondottan profi liga, viszont sajnos a vezetőség megszűnése miatt a megmaradt tagok nehezen tudják fenntartani a ligát, legtöbben el is pártoltak tőlünk. Jelenleg is van egy futó bajnokságunk, amiben WTCC moddal mérjük össze tudásunk. Sajnos max. 9 versenyző jelenik meg heti rendszerességgel a futamon, ami elég lehangoló egy idő után. A ligatagok abszolút fair-módon küzdenek, nagyon jó a légkör, viszont jelenleg is veszítjük a régi motorosokat a motiváció megszűnése miatt. A (kényszer)vezetőség nevében kérnélek meg benneteket, hogy akit érdekel az csatlakozzon hozzánk, valamint aki teheti ossza meg egyéb rFactorral foglalkozó fórumban, weboldalon ezt az üzenetet. Minden versenyző nagy segítség lenne.
    Ligánkban NINCS tagdíj, állandó szerverrel, hotlaps-rendszerrel, átlátható, egyértelmű szabályzattal rendelkezünk. A szerveren segítségek nem használhatók (assist-off).
    Amit garantálunk: 99%-ban megbízható szerver, jó hangulat, fair versenyek, aktív részvétel a liga életében (ötleteket, szervezéssel kapcsolatos észrevételeket 0-24 várunk!).
    Ha szeretnél egy "önfenntartó" csapat részese lenni, megmutatnád tehetséged, jelentkezz bátran! Ha betévedsz hozzánk és kedvet is kapsz, hivatkozz nyugodtan rám, Balazs Varro-ra!
    Ligánk honlapja: PH-SIMRACING
    Üdvözlettel,
    Balazs Varro
    Utoljára szerkesztette: vb0928, 2014.11.05. 21:33:27
  • shiftykeh
    #61373
    [URL=http://http://youtu.be/H_l-M6GEkkg][/URL] Utolsó 1,5 kör Imolán. F1 2006-os szezont végigfutjuk a haverommal a renaulttal, itt Imolán verseny elején kiesett, én az utolós helyről próbáltam magam felküzdeni, de a végén csak ideges lettem:D
  • mulli1986
    #61372
    Vajon hányadszorra sikerült? :)
  • PacsutaTibi
    #61371
  • mulli1986
    #61370
    Hát az r factort feladtam a foscsi force feedback miatt, nem érezni semmit, mikor akar a kocsi visszaállni egyenesben, semmit. Elkezdtem beállítani a race 07-ben egy e46-ot. Sajnos pályaautóból elég nehéz drift autót varázsolni, de nem lehetetlen. A kormányszög csak 40° környéki max, illetve azt még mindig nem értem, hogy miért sodródik tovább az autó segge ha már megindult. Kézifék erősségét nem lehet állítani, kerékdölés nem tudom hogy segítene e a dolgon. Valakinek tipp? :)
  • mulli1986
    #61369
    Majd az első havi fizuból megveszem steamen :)
  • tbazsi95
    #61368
    rallyFactor Hungarian Rally Championship 2014 | Kánó - Ragály | Test
  • Szabi #61367
    AC-ban sokkal élvezetesebb driftelni még az alap autókkal is, én nem szenvednék már ezzel.. :D
  • mulli1986
    #61366
    Sajnos számítok én is erre a "tanulmányok" után... :/
  • Alexease
    #61365
    En a futomu allitasnal igazabol nem a jatekon belul a setup-ra gondoltam, hanem eleve a mod auto osszerakasanal. Sokszor volt korabban, hogy egy gyors konvert autonal, betettek egy F1-es kesz futomuvet valami utcai auto ala, aztan addig piszkaltak, amig a nyers rF1 FFB-vel es kormannyal (jobb esetben, es nem gamepad-del vagy FFB nelkul:DDDD) ugy ereztek, "jo lesz":)
    Altalaban azoknal jott elo a ReelFeel problema.
    Vagy ha egy hozzaerto (valodi auto + modder) "ala nezett", es kiderult, hogy a modolt futomunek semmi koze az igazi autohoz;)
  • mulli1986
    #61364
    el edzegetek én single playerben is :)

    BTW a megszerzett tudás sose felesleges! :)
    Utoljára szerkesztette: mulli1986, 2014.09.18. 15:52:26