61525
  • avcom
    #321
    a publikus demo verziókban nem
  • avcom
    #322
    de a véglegesben meg lesz csinálva (én már használtam szal nem csak duma :-))
  • arty
    #323
    dög :)

    mit jelent a végleges? neked milyen verziod van? ( a demo 0.720 )
  • JuanG
    #324
    tudom :)...Ingy-t meg soha nem érem el MSN-en...
  • avcom
    #325
    sajnos nem mondhatok semmit
  • lac coo
    #326
    Legalább egy mondatot az F1 modjáról !Van olyan jó a szimuláció mint a mostani legjobb F1 játéknak ? Könyörgök......
  • avcom
    #327
    az együléses autókat nem volt alkalmam kipróbálni tudtam, hogy nem kellett volna megszólalni
  • lac coo
    #328
    Jó Jó...Értek én a szóból!!! Kb mikor adják ki ?
  • Alexease
    #329
    Mivel ugyanaz a ceg, es ugyanaz az engine csak erosen tovabb fejlesztve, azert lehet sejteni, hogy mennyivel lesz jobb:)

    Hogy Misu mit csinal, szerintem nem nehez kitalalni:) Eleg csak ranezni a logo-jara:PPPP

    Az "ilyen ember" jelenlete aldas, faggatasa "buncselekmeny":)))
  • lac coo
    #330
    És valamit tudsz arrol , hogy mikor adják ki ?
  • Alexease
    #331
    Semmit;( Bar nem tudom hol tartanak, de talan ev vege-karacsony elott valamikor. Es mivel semmit nem tudok arrol, hogy pontosan milyen MOD(-ok) kerulnek bele, ki es hogyan adja ki, lesz-e meg komplett, vegleges demo, ennyi erovel meg kenyelmesen atcsuszhat jovore is.
  • Magnum PI
    #332
    Sziasztok! Most rakram fel az rFactort. Nagyon bejö! Mennyi most az aktuális körrekord és milyen beállításokkal?
  • Magnum PI
    #333
    bejö=bejön
  • arty
    #334
    megértem :)

    akkor, mint (feltehetően) beta teszter, javasold már ezt az automata skinest, legalább opcioként :) ... hátha :)

    persze, ha nincs rá energiád v egyéb, az sem gond, nem tom mit lehet és mit nem egy betateszternek :)
  • avcom
    #335
    hát sajna elég kevés kérésem, kérésünk került meghallgatásra...
  • avcom
    #336
    köszi
  • Danecay
    #337
    Csak év vége felé várható, vag az is előfordulhat, hogy mégkésőbb? Én nem tudom honnan szedtem, de úgy tudtam most tavasszal, esetleg nyár elején jelenik meg. De kár :(
  • avcom
    #338
    srácok honnan vannak ezek a biztos információk? én semmi konkrétat nem tudok és ezek az időpontok elég szélsőségesek nem?
  • Danecay
    #339
    Hi! Csak MULTIPLAYER DEMO van, vagy van esetleg SINGLE is?
  • Danecay
    #340
    Ja és méfg valami. Valahonnan rémlik, hogy több demo van kint, de lehet kavarem valamive, de ha mégis így van akkor melyiket érdemes letölteni, még ha esetleg MULTYPLAYER is mind 2?
  • Kaszi46
    #341
    1demo van patch-el, a multidemo végül is single is mert be tudsz rakni AI-t
  • Danecay
    #342
    ok! thx!
  • arty
    #343
    0.720 lesz a verzioszám, akkor jol csináltál mindent :)
  • odex
    #344
    egy kicsit lehet hogy le vok járva de a teljes megjelent már?
    (és nem olvasok vissza moderátorok mert sietek
  • avcom
    #345
    nem, még nem késtél le semmit :-)
  • odex
    #346
    vandemo verzió???????????
  • Amse
    #347
    Van.
  • odex
    #348
    és honnan lehet letölteni?
  • Amse
    #349
    Gondoltam, hogy ez lesz a következő kérdésed.:)
    Keress rá google-ön vagy olvass itt vissza.
  • avcom
    #350
    nálunk megtalálod :-)
  • odex
    #351
    nem teremnek a hírek a játékról :)
  • avcom
    #352
    Kodi - rF Motors
    olvassatok bele az About Kodi részbe
  • avcom
    #353
    dióhájban :-)
  • avcom
    #354
    é
  • b-type
    #355

    dióháj!!!!! nagggyon nagy duma!
    kisilabizáltam az előbb is, csak nem tudtam mitszóni. :)
    (mosse)
  • Yunx
    #356
    up

    Meg tudja nekem mondani valaki, hogy a skineket hova kell bemásolni, hogy választhatóak legyenek? Én a \GameData\Vehicles\ZR\SRGP\JS_Supply könyvtárba másoltam be JS_22.dds ill JS_22.txt néven. Ezzel csak az a baj, hogy ez lesz a default skin, és mindenkinek ezt a skint tolja fel akinek egyébként default van...
    Ez még nem is lenne baj, (bár kiváncsi lennék hogy ők milyennek látják a kocsimat..), de nem s tudok választani a skinek közül, mert ha más néven másolom be a 2 filet a könyvtárba és nem felülírom az eredeti JS_22.dds ill JS_22.txt fileokat akkor meg sem jelenik a gameben. Szal hogy kell ezt csinálni?
  • Yunx
    #357
    Asszem megoldódott.....
  • avcom
    #358
    meglepetés
  • Alexease
    #359
    A HSW-n van egy uj filmecske Ingy-tol. Uj auto, drift es ami kell:)
    Ugy nez ki alakul a dolog, fejlodik, tesztelgetik:)) Latszik, hogy nem irtak (teljesen) ujra a(z) (fizikai)engine-t, de a kontrolalhato(bb) csuszasokbol itelve tobbet s jobban szamol.
  • Alexease
    #360
    Eppen csak begepeltem:))) Azert megeloztel;P