1492
  • nagyadam77
    #1212
    Értem, köszi. Ilyen nyílt hétvégére gondoltam én is, csak úgy külön tesztvezetni nincs pofám beesni mert sokszor ilyenkor már azt feltételezik hogy meg is akarom venni egyből :) De ezeken a nyílt hétvégéken gond nélkül ki tudja próbálni az ember amit szeretne.
  • Borg
    #1211
    A legtöbb kereskedésnek van 1 modellje, amit bármikor vezethetsz. Max hívd fel őket előtte. Nyílt hétvége is lesz valamikor, de azt még nem tudni pontosan.
  • nagyadam77
    #1210
    Lehet valahol tesztvezetni valamikor ezt a kis szörnyet nem tudja valaki?
  • Varenga
    #1209
    [email protected] nagyon dögös lett...
  • desigo
    #1208






  • Bogyo5
    #1207
    ok kösz , látom nagyon tetszett :)
    lesz tesztvezetés meg minden?
  • Borg
    #1206
    A hibrid topikba írtam, tegnap ültem benne.
    Vezetni majd péntektől lehet.
  • kopaszkigyurt
    #1205
    amúgy jól jönne vki akinek van személyes tapasztalata az autóval, az ő véleményét meghallgatnám.
  • Bogyo5
    #1204
    Nah én utánnanéztem , ez a honda insight tényleg 5millió körül van ,
    és 88 lóerő , engem érdekel , videót is találtam ittlink
  • kopaszkigyurt
    #1203
    #1198: Vagyis ez azt jelenti h ha fullon van az aksi, akkor sík terepen ~45-50 km/h-val tudsz menni 3 km-t 0 benzin fogyasztással. De. Gondolom ez alatt a 3 km alatt is töltődik az aksi, nem? főleg ha fékezel is közbe akkor biztos, hiszen kb ez az egyik lényege a cuccnak. Nem értek hozzá, szal nem tudom h ettől mennyire fog feltöltődni az aksi, valszeg több energia megy el az autó működtetésre, mint amit ebből visszanyer, de azért egy-kis benzin rásegítéssel hosszabb távon egész jól ki lehet jönni belőle. Vagy tévedek?
  • Bogyo5
    #1202
    Ez komoly? 5gurigáért egy hibrid autó?
    ennek hol lehetne utánnanézni?
  • Borg
    #1201
    10-20?

    Az insight 4.9-5.7 között van felszereltségtől függően.
  • Bogyo5
    #1200
    Jók ezek a dolgok , hogy környezetvédő meg kevesebbet fogyaszt meg lyesmi de hát kérdem én , kinek van 10-20 millió forintja , hogy vegyen egy hibrid autót?
  • Borg
    #1199
    Igen, több helyen ellentmondásosak az infók. Ezért kéne már tesztvezetni.

    Ugyanakkor a rendszer neve IMA = Integrated Motor Assist. Tehát valószínűtlennek tartom, hogy tényleg tisztán EV üzemre képes...
  • Wicked Belzebub
    #1198
    "Vagyis csak rásegít az elektromotor, a benzinmotor HELYETT nem tudja hajtani az autót."

    Khmm:
    "Honda say the 2010 Insight can be driven in EV only mode up to 30 mph (48 kph) on a level surface but with such a small battery it will probably give an EV only range of around 2 miles (3 kms)."
  • Borg
    #1197
    Jah, valszeg turbót rakott az elektromotor helyére :DD
  • ribot
    #1196
    A Mugen csak az optikához nyúlt hozzá, vagy a hajtásláncon is módosított?
  • mac12
    #1195
    Tyű ezek a hibrid autók igazán tetszetősek esetleg vkinek van már személyes tapasztalata velük kapcsolatban?
  • Borg
    #1194
    Ez a start stop rendszer, szintén nem spanyol viasz. Az hogy működteti az autó rendszereit közben csak pr bullshit, hiszen az autó "rendszerei" elektromosak, ahhoz csak akksi kell, mint minden más autóban is...
  • bobo22
    #1193
    Azt jelenti, hogy a benzinmotor és az elektromos hajtás kiegészítik egymást, de a főszerep mindenképp a benzinmotoré, tehát csak elektromos áram segítségével nem működik a vas, inkább azért találták ki ezeket a megoldásokat, hogy az autó kevesebbet fogyasszón, kisebb legyen a károsanyagkibocsátás, nomeg a teljesítményhez is hozzátesz egy hangyányit. Remélem így már érthető(bb) :)
  • yaman
    #1192
    a szeméttel működő autó lesz az igazán környezetbarát :)
  • Opstar
    #1191
    Nekem ez kicsit kínai :D magyarul most akkor ez mit jelent? :P
  • bobo22
    #1190
    Igen, egész pontosan háromféle hajtás létezik: 1. a soros hibrid, amiben a belső égésű motor a villanymotort tápláló elektromos áram előállítására szolgál. 2. az úgynevezett párhuzamos hibrid, amelynek fő erőforrása a benzinmotor; alapvetően ez mozgatja az autót. A villanymotor olykor besegít a benzinesnek, és bizonyos helyzetekben maga mozgatja az autót. (ezt használják a Honda modelleknél) 3. a soros-párhuzamos rendszer, vagy vegyes hibrid, ami felhasználja a soros és a párhuzamos hibridrendszer egyes elemeit. (ilyen van a Toyota Priusban).
  • w77d
    #1189
    nem csak benzinmotornak lehet alapjárata...
  • gibbone
    #1188
    "Alapjáraton az autó hibridrendszere működteti a kocsi alrendszereit, és a károsanyag emisszió csökkentése érdekében ilyenkor a benzinmotor nem működik"

    Erre gondoltam konkrétan.
  • Borg
    #1187
    Minek az alapjáratán? :DD Ha nem működik a benzinmotor, nincs alapjárat se.
    A stop-start technika független attól, hogy hibrid e vagy sem. A nevében is benne van, hogy Integrated Motor ASSIST. Vagyis csak rásegít az elektromotor, a benzinmotor HELYETT nem tudja hajtani az autót.
  • gibbone
    #1186
    Elvileg alapjáraton nem működik a benzin motor. Szerintem irányt mutat az autó és ha nem is nagy réteg fogja (még) vásárolni akkor is értékelednő, hogy legalább valamilyen irányban elindult a tudatos környezet védelem.
  • Opstar
    #1185
    Nekem nagyon tetszik, és ahhoz képest tényleg amilyen felszereltségű meg jó a fogyasztása. Nem drága 5 millióért egy ilyen hibrid
  • Borg
    #1184
    4.9 lesz az alap ára, és 5.6 a jobban felszerelté.
    Bár az alapban is már szinte minden benne van.

    Ez a beharangozott "olcsó hibrid 4M alatt" témától kicsit messze van, és félek hogy ennyit tényleg nem is ér. Ami tény, hogy a jelenlegi hibridek közül a legjobb ami kapható, kíméletes üzemmódban igen kevés benzinnel beéri (ami persze nem 180-nál van). Viszont én úgy tudom, hogy tisztán elektromos üzemre nem képes, az IMA csak rásegítőként tud működni. Ezt azért jobban is megoldhatták volna, csak valszeg akkor annyit késne mint az új Prius...

    Egyébként nem néz ki rosszul élőben. A HH-nak már van egy pár az országban, láttam egy fehéret pesten 2 hete. Májusban lesz Honda ECO Tour, vezetéstechnikai tréning, meg bemutató turné, onnantól lesz kapható.
  • Borg
    #1183
    Nem kellett volna...
  • gibbone
    #1182


    A mugen is kezelésbe vette már
  • bobo22
    #1181
    Na én közben utánanéztem picit: 88LE, 180 feletti végsebesség, 4,6 literes városi fogyasztás, beépített környezetkímélő mód, nagyjából ezeket tudja, ja és van AT-s és MT-s változata is (városban nem mindegy, szerintem).
  • Opstar
    #1180
    Nagyon eltalálták ezt a kocsit. Az első generáció elég gyengécske lett, külsőre se találták el, de ez iszonyat szép lett szerintem
  • gibbone
    #1179
    Valahol azt írják, hogy a toyota prius 6 milliós áránál kb egy millióval lesz majd olcsóbb.
  • yaman
    #1178
    túl sokat én se tudok róla, elvileg környezetkímélő, de ebből kifolyólag dárga is szerintem
  • bobo22
    #1177
    A videó meggyőző volt, bár az autóról sokmindent nem mond el, csak annyit hogy szélesebb rétegek számára is elérhető lesz, gondolom ez azt akarja jelenteni, hogy nem drága. De mi van a gépben, mit tud a vas?
  • yaman
    #1176
    Erről az új hibridről mi a véleményetek?
    http://www.youtube.com/watch?v=j-DQhZiMDDk
  • Dénes é
    #1175
    Soichiro Honda álma
  • Borg
    #1174
    Szerintem nincs, de ez úgyis a "szervizes" feladata lesz megoldani, ha egyszer ő csinálta...
  • Mihail
    #1173
    Sziasztok. A 8gen-es civicemen egy szervizes csinált a csavarhúzójával a műszerfalon egy szép kis karcot, szerintetek van esély vmivel ezt kipolírozni? Ez a fényes műanyag elem ami a műszerfalat körbeveszi amúgy is elég macerás..