1492
  • Megtörhetetlen
    #1332
    Stimmel ez lesz az, és igazából most már sokkal inkább az A bol B-be való eljutás az ami szempont, de az alap kérdés az az hogy nem drága 4 millió egy Honda Jazz 1.4 Executive Automata-ért?
  • hamotar
    #1331
    az igen..az elég korrekt kis darab ami neked van.viszont amit ajánlottál az a 190 lovas accord az elég zúzdán szívhatja a benzint.én ha tehetném inkább csak módszerként használnám a kocsit, tehát mindenképp valami komfortosabb típusra gondolnék..amúgy szerintem volt előbb is typer
  • ZsirosKenyer
    #1330
    TypeR csak japánban létezett 6. generációs civic-ből, kizárólag jobb-kormányos kivitelben.
    Szerintem neked egy 160 lovas VTI-d van.

    Ha így van, először is el kell döntened hogy számodra a vezetés élvezet, vagy inkább csak egy módszer, amivel A-ból B-be eljutsz.

    Ha az utóbbi, akkor jó választás a jazz. CSendes, keveset fogyaszt, pakolható, viszont végtelenül unalmas.

    Nekem is VTI-m van és akármibe ülök át, mindent szarabbnak érzek.
    Ha hasonló élményt keresel, egy kis kényelemmel kibővítve, akkor a 190 lovas Accord TypeS-t javaslom, ami kb úgy megy mint a VTI, de modernebb a megjelenése és azért komfortosabb annál.
  • mamutvadasz
    #1329
    Hejj pedig a 97- es civic az mekkora sláger autó volt anno, mifelénk legalábbis... és mennyi tuning változat készült belőle, már már tömeggyártásba nyomták a kollégák . Bár stílusra hasonlít a Jazz de azért az korántsem olyan vagány mint egy Civic (főleg ha Type R). A Jazz inkább ilyen sokoldalú, biztonságos kis - autó, bár fiatalosnak fiatalos az biztos.
  • Megtörhetetlen
    #1328
    Egy 97-es Civic Type R -em van. ÉS nincs vele ugy különösebb gond, csak már vágyom egy újra, mert külsőre sem igazán tetszik :S ÉS a Jazz-ről meg sok jót olvastam.
  • ZsirosKenyer
    #1327
    Mivel elég új konstrukció, nehéz róla tapasztalatot mondani. Én szoktam vezetni egy jazz-t rendsezresen, telejsen korrekt autó, de először is tisztázzuk, most milyen civic-ed van?
  • Megtörhetetlen
    #1326
    Sziasztok!
    Nekem egy Honda Civic-em van(örököltem) és lassan csere érett lesz, most az új Jazz-en gondolkodom, esetleg nincs valakinek valami személyes tapasztalata vele kapcsolatban?
  • Hunnenkoenig
    #1325
    Köszi a segitseget!

    Megprobalok a jövö hetre idöpontot szerezni a szerelömnel, aztan majd meglatjuk. Remelem addig kibirja.
  • Borg
    #1324
    A tömítés maga egy 10-es körül lehet, vagy még olcsóbb. Ott a munkadíj a drága, mert le kell szedni a szívósort, leömlőt, hengerfejet stb.
    Ilyenkor HF tőcsavarokat is kell cserélni, és ha olyan a téma akkor bizony síkolni is kell a HF-ből, ami meg gépműhelyes dolog.
  • Hunnenkoenig
    #1323
    Ja, a kocsi nem füstöl.
    Igazabol semmi jele nincs az egesznek.

    Fura modon most hetvegen a mutato is megnyugodott. Hosszu utan sem kezdett el felkuszni, de a viz az valahova mindenkeppen eltünik, ha lassan is.
  • Hunnenkoenig
    #1322
    Ok, köszi sracok.

    Mindenkepp beadom szerelöhöz.

    Hengerfej tömites viszont eleg draga dolog, nem?
    Annal kell hengerfejet csiszolni meg hasonlok, ha jol emlekszem...
  • Varenga
    #1321
    Én is a hengerfej tömítésre tippelek. Ha nem is látsz fehér füstöt, valszeg valahova, vagy vmelyik hengerbe befolyik a víz és elszivárog. De a tömítés még a legkisebb gond, ha megfő egy moci. Később egyre több fog "elfolyni" és nem is fog beindulni, max nagyon nehezen. Mindenképp nézesd meg és ahogy Borg cartárs írta, termosztát, vízpumpa, hf tömi csere, aztán kiderül.
  • Borg
    #1320
    Hengerfej tömítésre tippelek. Nem füstöl fehéren az autó?
    Ha máshol nem látni a vízmennyiséget elfolyni, akkor csak az égéstérbe juthatott a HF tömítés átégése miatt.
    Lehet hogy vízkő miatt beállt a termosztát vagy a vízpumpa, és ezért főtt meg először. Ehhez mindenképp szét kell kapni a motort szerintem...
  • Hunnenkoenig
    #1319
    Hali, kene egy kis segitseg. Mar multkor is sikerült itt jo tanacsot kapnom.

    Rover 620 Si-röl van szo, ami ugye Honda Accord motorral rendelkezik.

    Müszerfal szerint felforrosodott a motor es ezutan le is allt. A hütöben nem volt viz.

    Feltöltöttem. Ment is minden baron tovabb. Menet közben a hömersekletmutato beall közepre, ahogy kell, viszont tartos utazas utan ha a motor nem 2000-es fordulaton vagy a felett megy, elkezd felfele kuszni a piros tartomanyba. Ha a kocsi all is, de gazt adok, hogy a fordulat felmenjen, a mutato visszamegy a normalis allasba.

    A hütöböl fogy a viz es a borda nehany helyen nedves, ami arra enged következtetni, hogy lyukas (pedig 2 eve lett cserelve), de a mutato viselkedeset ez akkor sem magyarazza.

    Nem gözölög meg semmi.

    Tud valaki tippet adni, mi lehet a gond?
  • JGTC
    #1318
    Az a másik volt, az is egyik barátomé. A két bordóval voltunk lent! Nem tom hol lesz a következő nagyobb tali, de ha most már nem leszek ott, akkor megmarom magam! :)
  • JGTC
    #1317
    Racing Line 16x7 ET35
  • streeter
    #1316
    Láttam. Arany színűek voltak a feliratok rajta nem? Nagyon jó volt az összhang. Volt még egy ugyan ilyen nem?
    Én is enyhe napszúrást kaptam :D délután már úgy fájt a fejem majd szét ment.
  • JohnnySmith
    #1315
    Gyönyörű gép!
    (a felniről mit lehet tudni? :) )
  • Varenga
    #1314
    Szép vas, biztos láttam. Nekünk is nagyon tetszett, eltekintve attól, hogy leégtünk rendesen. Rengeteg autó volt és ami még fura, hogy sok Inti is szaladgált. Remélem lesz évadzáró is, aztán ott összefuthatunk majd személyesen is. Lehet akkor 2napra kéne menni....nemtom.
  • JGTC
    #1313
    Ja tényleg, megnézegettem az autódat közelebbről! Szép nagyon, GRAT!
    Én sajnos most ezzel voltam, lehet láttátok! Sajátomban épp nincs motor! :D

  • streeter
    #1312
    Jó volt az idő a hangulat rengetegen voltak nekem tetszett. Most voltam először de tuti h nem utoljára :D
  • JGTC
    #1311
    Kinek hogy tetszett? Durván sok autó volt! :) Megint csak potyautas voltam... :(
  • Varenga
    #1310
    hajjaj, verda már kipucolva ;)
  • desigo
    #1309
    pár képet majd lőj nekünk ajándékba...
  • Borg
    #1308
    Holnap irány lacháza :)
  • JohnnySmith
    #1307
    Hát és nem fér el a többi "ócska" vas között? :D
    Na képet :D
  • hali
    #1306
    nekem egy ócska fehér vasam van :)
  • Csabesz6
    #1305
  • Borg
    #1304
    Egy bizonyos pont után azért már inkább a rovására megy a futóműgeometriának az ültetés. Szóval a minél lejjebb nem egyenlő a minél jobbal, max kinézetben :)
  • JohnnySmith
    #1303
    :D
    Jó lehet viszont az úttartása kanyarokban :D

    Max 20-at engedek az enyémből :D a 40 már nagyon dúrva lenne (viszont jól nézne ki)
  • Borg
    #1302
    Ezek a sárfogók ilyen JDM relikviák, egyes elborult agyúak teljesen meg vannak indulva az ilyen cuccokra.
  • Dénes é
    #1301
    mennyivel szebb lenne szegény autó ha nem lenne rajta az sárvédő és még maradna is némi hely. Nem véletlenül lett leszedve sajátról.
  • Borg
    #1300
    Proper drop
  • Borg
    #1299
    Ez csak spontán volt előre megszervezve :D
  • JohnnySmith
    #1298

    Honda Klub szervezésében vagy csak spontán?
  • Borg
    #1297
    Nincsenek igazán jó képeim róla.

    Ez pl 2008-as Accord tali volt:
  • JohnnySmith
    #1296
    Na akkor érted :) Hétvégenként nagykovácsiba járok , na az gáz..... ott nekem -40milajjal lejebb lenne , 100% vesekőmentes lennék :D

    (képet rakhatnál a verdádról)
  • Dénes é
    #1295
    nem tudjátok hol tudnék ilyen váltógombot beszerzni?
  • JohnnySmith
    #1294
    Borg rakj még képet, kíváncsi vagyok a gépre :)
  • Csabesz6
    #1293
    Accord:)