1492
  • Hondagirl
    #412


    a legszebb generáció, és abból is ott van a coupe
  • Hondagirl
    #411
    bazz, nem látszik:(
  • Hondagirl
    #410
    na, milyen az új nicknevem?
    :)
  • Hondagirl
    #409
    hát igen.....
  • tep
    #408
    kedvenc típusom
  • Guer
    #407
    nem az idő számít hanem a km....
  • Hondagirl
    #406
    ez teljesen igaz.
    a vizsgálatnál nem ellenőriznek semmit.....
    sokan észre sem veszik, azt hiszik nem okoznak gondot.... :D
  • DJ BP
    #405
    én meg azt vallom, hogy egy öregnek észre kéne venni, hogy mi a határ, meddig érzi biztonságosnak a vezetést, személyes példát tudok erre.

    meg erre is találni kéne valamit, hogy 3-4 év szünet után ne ülhessenek csak úgy be vezetni
  • desigo
    #404
    Az öregeknek évente kell járni orvosi vizsgálatra csak sajnos az abból áll,hogy elmegy a körzetihez egy pecsétért...
  • Hondagirl
    #403
    szerintem azért a mx korhatárt is be kéne vezetni. van olyan öreg, aki azt sem tudja, hogy mi van. megváltoztak a szabályok. én azt vallom, hogy egy bizonyos kor után kellene, egy ingyenes megmérettetés, hogy mennyire boldogul a forgalomban. mert vannak ügyesek is....
    a fiataloknál meg van személyes tapasztalat. rég megvan a jogsi, csak nem volt több mint másfél évig "használva". rögtön erős kis crx, aztán hamar baleset. nem durva, dehát akkoris. együtt szereztük a jogsit, nekem még nem volt (kopp, kopp, kopp), pedig azóta vezetek. ésszel kell!!!!:)
  • desigo
    #402
    az durva:(
    és mi lett a büntetése?
  • ZsirosKenyer
    #401
    nálunk nem is olyan rég egy 17 éves kölök érezte magát elég keménynek ahhoz hogy megkockáztasson egy kanyart 130-cal. Mondanom sem kell hogy átcsúszott a szembe sávba és halálra gázolt 2 motorost apuci kocsijával..

    Ilyenkor jut az eszembe hogy emelni kellene pár évvel a B-s korhatárt.
  • DJ BP
    #400
    nekem se jutott eszembe 5 éve, első autónak friss jogsival egy erős gép, inkább egy 80-90 ló, tapasztalat kell
  • Csabesz6
    #399
    értem én, elég lesz 120 paci is:)) [csakviccel:)]
  • ZsirosKenyer
    #398
    Rossz a baleseti statisztika a friss jogsisok közt.
    csak óvatosan..
    rögtön ne 160 lóerős verdát vegyél, kezdd vmi közepessel először..
  • Csabesz6
    #397
  • ZsirosKenyer
    #396
    Jól mondtad..lassan lassan..
  • Csabesz6
    #395
    hát márciusba leszek 16...lassan lassan jogsi stb. nah és eccer mjad beruháznék 1 5th generációs civicre(oan mint barátodé)csak csapotthátúban...és akkor majd jó lenne megspékelni 1-2cuccal(technika főleg)...dehát holvan az még:) mind1 sose lehet elég korán kezdeni:)


    civic 4ever !!!!
  • Hondagirl
    #394
    Köszi a barátom és autója nevében is:)
    nem vagy az. igazából az alaponkívül nem volt plusszba sokba, mert ő most tanul szerelőnek, és ő csinálja magának. Csak az alkatrészeket kellett megvennie, de azokhoz is ügyesen jutott hozzá, eladta ami nem kellett neki, és abból vett újat, és volt (apróság) amit én vettem neki:) Pontos összeget viszont csak ő tud.
    mit tervezgetsz?
  • Csabesz6
    #393
    hallod nemsemmi gépe van barátodnak:D mennyibe fájt kábé ha nemvok indiszkrét?[tervezget]
  • Hondagirl
    #392
    nekem ez van a nevemnél:)
    azért mert coupe, és nagyon szép:)

    nekem az enyszínű tetszik, de akkor tényleg fekete. (CTR)
  • Yrda
    #391
    nekem akkor is ez a favorit:)
  • DJ BP
    #390
    egy fekete pl.? :)
  • ZsirosKenyer
    #389
    pályára oké..
    De nekem vmi egyszínű, szolidabb verzió kellene..
  • Hondagirl
    #388
    nagyon tetszik. sztem jobb mint gyáriként:)
  • ZsirosKenyer
    #387
    tudom már találtam, de a F&F-ben kicsit más volt a szárny. A két "szarv" között nem volt keresztbe egy elem, itt pedig van. Amúgy a legtöbb szárny hányadék, képen ez sem tetszik ,de vmiért arra a civic-re annyira passzolt..
  • JGTC
    #386
    Halálos Iramban-ban volt ilyen a fekete coupekon. Carstylingon találsz ilyet.
  • ZsirosKenyer
    #385
    haverod vegyen vissza
  • desigo
    #384
    haverom ma vette
  • ZsirosKenyer
    #383
    amúgy hol?
  • desigo
    #382
    [kövezős smile]
  • ZsirosKenyer
    #381
    mindig is utáltam a szárnyakat bármilyen autón, viszont ma voltam Ausztriában és láttam egy 4d 5gen civic-et egy ilyenszárnnyal, és kövezzetek meg de tetszett, sőt, nagyonis oda passzolt!! Lehet veszek én is :)
  • desigo
    #380
    Civic Type R-t
  • Yrda
    #379
    mit?:)
  • desigo
    #378
    Épp most próbáltam ki egy CTRt.
    Hát dobogott utánna a szívem 1000 el:)
  • Yrda
    #377
    vagyis hogy tetszik?:)
  • Yrda
    #376
    ez milyen honda?
  • Borg
    #375
    Ő inkább hajtson VW-t, aztmondom.
  • ZsirosKenyer
    #374
    zárójelben jegyzem meg hogy crxforumon az új tulaj épp azt kérdezgeti hogy miért rángat néha az autó ha gázt ad
    kezdődnek a problémák..
  • ZsirosKenyer
    #373
    Héj Borg!

    Emlékszel kicsiny városunkban arra a Nico nevű gyerek (alias T.K.) által hajtott türkiz civic-re? Lehet hogy már Kudos ismerőseid révén hallottad, de eladta a szerencsétlen és tutod mit vett helyette? Egy Golf-ot!

    Talán jobb is így, legalább nem égeti a hondásokat :) Biztos a VW klub kiközösítette, azért vett ő is Golfot.. pf szánalom