1492
  • berlinboy6329
    #452
    Azt nem értem,hogy futja egyeseknek 6 meg 7 millás kocsira?Olyanoknak,akik nem üzletemberek,meg mittudomén milyen nagykereső emberek.Kölcsönt életük végéig fizethetik,kis öregapó meg nem a nyugdíjból veszi ám.
  • Mihail
    #451
    végülis amennyivel drágább a dízeles a honda, jó pár év amíg megtérül a plusz költség, nem? mondjuk ha valaki tényleg sokat autópályázik, akkor megéri, nem?
    Vaterom eladja Civic-jét és vesz egy új accordot, de még nem tudja dízeles legyen-e vagy benzines
  • Mihail
    #450
    végülis amennyivel drágább a dízeles a honda, jó pár év amíg megtérül a plusz költség, nem? mondjuk ha valaki tényleg sokat autópályázik, akkor megéri, nem?
    Vaterom eladja Civic-jét és vesz egy új accordot, de még nem tudja dízeles legyen-e vagy benzines
  • desigo
    #449
    kellene new banner...
  • Borg
    #448
    Ezt mégis hogy döntsük el helyetted?
  • Mihail
    #447
    egy kérdés: benzines vagy dízeles új akkordot?
  • Mihail
    #446
    oldalból jól megtolták itt olaszban a HR-V-met, és persze a tettes lelépett.. Itt majnem 1200 Euro lenne megcsínáltatni szegényként, remélem januárban otthon kevesebből kijön :(
  • JGTC
    #445
    nem ez nem az, de itt is vannak jó cuccok ezt ismertem... azért kössz
  • Borg
    #444
    Errefelé nem. Ha jól tudom a legközelebbi spoon kirendeltség németországban van, onnan lehet rendelni ilyesmit.

    Btw, gondolom ez lesz az: www.tunershop.hu
  • JGTC
    #443
    Nem köszi egy VTi még egyenlőre nagy falat lenne meg ennyi pénzem nincs is rá jelenleg.
    Az viszont érdekelne hogy hol mennyiért osztogatnak ilyen spoon cumókat, kérdezd már meg légyszi! ty

    Tényleg Lőrincen állítólag van valami jó kis bolt ahol elég jó dolgokat lehet kapni Hondára van annak honlapja, nem tudjátok??
  • Borg
    #442
    Csak ki van cserélve a számlap :)
    Elég macerás művelet, haveroméban csináltuk. Meg lehet szívni rendesen, pl az órák helyes visszakötésében. Mert utána könnyen 7000-ret mutathat alapjáraton is :D
    Amúgy tudom kié az autó, ha érdekel. Nagyon jó darab.
  • JGTC
    #441
    még ennek jön be nagyon a műszerfala
  • JGTC
    #440
    Pont ezt akartam írni amit Borg, nekünk nem ez a világos szürke üléses-műszerfalas van hanem a sötét változat abban azért sokkal jobb sztem, 6.gen sem rossz viszont a műszerfal óráit cserélném lefele az 5gen-ére...
  • Borg
    #439
    Akkor ez a tiéteknek a gondja.
    Nekem pont ugyanolyan kárpit van az ajtóban, mint az üléseken.
  • Hondagirl
    #438


    csak egy FR-V :)
  • Hondagirl
    #437
    de az oldalkárpitra gondoltam. az 5.gennek nem egyforma, nagyon eltérő színű. világossabb. nekem az nem tetszik. A többi tényleg jobb. :)
  • Csabesz6
    #436
    ohh:)...thx( 5.gen forewer:D)
  • desigo
    #435
    6 gen



    5 gen

  • Csabesz6
    #434
    mutassatok má képt plz mind2röl:P...most nekem ugy rémlik mintha mind2-nek szinte ugyanolyan lenne...
  • ZsirosKenyer
    #433
    5gen belseje tényleg jobb! Sajnos a 6gen műszerfala nem nagyon lett eltalálva szerintem..
  • Mihail
    #432
    van a fórumon más hr-v tulaj is?
  • Borg
    #431
    Melyik kárpit van csúnyán megoldva?

    Nekem az 5gen belseje jobban bejön, mint az angolosan átlagos 6gen-é.
    Puritánnak max a 4gen-t nevezném.
  • Hondagirl
    #430
    azárt szerintem az elődjének nincs puritán belseje. Jó a 3 ajtósnál a kárpit kicsit csúnyán van megoldva, de lehet cserélni:) a "műszerezése" szerintem szép....
  • Csabesz6
    #429
    hülyevagy? rühellem a mekit xD...ien szarokra meg, hogy csoki nem költök. eddig ienek hogy vga, bicaj, ienek vótak:)...és most van 50 körül moneyom...havi 5k zsebpénz+nyári melo is lesz...
  • desigo
    #428
    De a pénzt kezd el gyűjteni!
    Nincs csoki,semmi meki:)
  • Csabesz6
    #427
    a tavria csak poén volt:) amugymeg holvanmég az autovásárlás...te jó ég:))
  • desigo
    #426
    Na nemáááár:)

    Az 1.4-es 6-gen 3 ajtós civicet ajánlanám.
    Nem olyan puritán a belseje mint az elődjének.
    A 90 ló elég jól mozgatja:)
  • Csabesz6
    #425
    látom meginditottam a szövegáradatot...:D nem fogok bika verdával kezdeni az fix...viszont van itt a szomszédba eladó tavria;)...kezdésnek jólessz xD
  • DJ BP
    #424
    gratula az oktatónak, okos lehet mondhatom... ilyenen tanítani...
  • Guer
    #423
    hehe én egy 2000pdtdi alteán tanultam vezetni potom 150loval + chiptuningal szal amikor még nem is volt jogsim akkor állatkodtam a legtöbbet :)

    azota ladával tolom ami ritka szarul megy viszont király driftautó :))
  • Hondagirl
    #422
    ez igaz. nekem 2 éve van jogsim, és érezhető, ha egy erősebb autóba ülök. máshogy kell kezelni. pedig két éve folyamatosan vezetek. sokan a vesztükbe rohannak, főleg a fiatal jogsisok. a környezetemben sokat tapasztaltam ezt. csak óvatosan:) (persze mégcsak én is 20 éves vagyok:D)
  • DJ BP
    #421
    nagyon igaz, én már 22 vagyok ugyan, de első 2 évembe alig vezettem, ezért sincs még meg a tapasztalat, egyik ismerősöm rosszul járt, amikor profinak képzelte magát, megúszta, de szépen összetörte a 12 éves BMW 325-ösét, 23 éves volt. Szóval csak óvatosan, 100 lóval is gond lehet ilyenkor, nemhogy 160 lóval...
  • Borg
    #420
    Jaja, csak a 6gen vti 1.5 misiért olyan is lesz... míg az 5gen annyiért már szépen rendbentartottnak számít.
  • desigo
    #419
    dettó
    Én se nagyon gondolkodtam 17 évesen,hogy kanyarba húzzam-e a kéziféket
    vtivel nem igazán kéne elkezdeni...
  • ZsirosKenyer
    #418
    VTI?Szerintem kezdd vmi gyengébbel! Friss jogsival 100 LE bőven elég. Én viszonylag megfontolt ember voltam mindig is, ennek ellenére ha visszaemlékszem hogy miket műveltem 18-19 évesen.

    De erről már sokszor volt szó..
  • JGTC
    #417
    1gen multkor hiányzott...

  • JGTC
    #416
    jó hírem van: másfél misi alatt kicsivel már kapsz 6gen VTI-t is szal nem kell annyit gyűjteni :)
    ahha arra gondoltam
  • Csabesz6
    #415
    perpill semennyit mivel márciusban leszek 16;)...de amugy én olyan másfél misiért láttam vti-ket...kisebb mocival 1 misi körül(ha erre gondolsz)
  • JGTC
    #414
    mennyit szánsz rá?
  • Csabesz6
    #413
    igyvan a lekszebb gen;) ienem lecc:D terveim szerint:)( a 3ajtós)