1492
  • wander01
    #692
    valaki ha tud légyszi mondjon egy jo pesti tuningmühelyt ahol megbizható a társaság és foglalkoznak direktszürő beszereléssel. a magnum tuning-nál a forgách utcában voltunk ma de a weboldal után nem erre számitottunk :D ilyen szemét putri helyet még nem láttam :D
  • Borg
    #691
    Na most állt össze végre, eddig szereltük...

    Végül sikerült belepasszítani rendesen, és szépen egyeneletesen ülteti. Szopatós ez a Weitec cucc, meg maga a Civic futómű se egy egyszerű szerkezet, szal elég sok ponton meg tudja szopatni magát az ember. Alsó hangon 8 óra a 4 rugó cseréje... elöl szinte teljesen szét kell burítani hozzá a futóművet.

    Amúgy nem koppanhat, ha a rugóutat nem a gátló határolja be még.. márpedig Civicben 40mm-es ültetés még jó. 50-től kell pont a rugóút miatt gátlót is cserélni. Szal egy ésszerű határig jó a gyári is. Az persze tény, hogy ha alapból jobban feszített a gátló, akkor az élettartama csökken, de ilyen mértéknél még nem számottevően.

    Egyébként eszem faszom megáll, de mind a 4 gátlóm gyári.. 155 ezer km-nél. Azt hittem ilyen nincs, és tuti volt már cserélve pl előző tulajnál, de nem. Gyári számozású Honda gátlók vannak benne :D (és semmi bajuk)

    Egyébként nem 1.6-os :) VTIk még drágák voltak eléggé mikor ezt vettem, az ESI meg nem egy tartós motor 150-200e km környékén már, szal maradtam a D15B2-nél. Ráadásul ez messze szebb állapotban volt, mint a többi, és ez ugye döntő. A maga kis jelenlegi 100-105LE-jével szépen repíti ez is a 935 kilót... 100-ra meg megvan a 9.5 szal jo ez nekem.

    A következő projekt majd felni fényezés lesz (most találtam is egy szinterezőt a közelben), meg elülső fényszórókat akarom projektorosra cserélni, mert ezekben már a foncsor se az igazi.
  • JGTC
    #690
    nem rossz, főnleg mert fekete!!! 1.6-os gondolom...

    azért írtam h csillapítót cserélj mert nekem volt egy 106osom amiben csak rugó volt cserélve és olyanokat koppant az autó tőle hogy 1-2re kinyírta a gátlókat, aztán a gázos Kayabát is szal mindent ami nem volt sportgátló... most a napokban mászkáltam egy hasonlóképp leültetett A3al és azzal is ugyanez a szitu... szóval ezért mertem ezt következtetni :)
  • desigo
    #689
    Ennél azért jobb képet is csinálhatnál róla...
  • Borg
    #688

    Igen, az ott a terepjáró mögött az enyém :DD

    Btw, még nem jó a beépítés, szal szét kell burítani mégegyszer... még az is lehet, hogy kikerül belőle ez, mert van némi kompatibilitási gond. Holott direkt az enyémhez való típusspecifikus weitec...
  • Borg
    #687
    Csak -50mm-től kell Civicen cserélni, addig jó hozzá.

    Egyelőre akadt egykét beépítési probléma, de talán ma már kiderül mennyire kemény... valszeg nagyon :) De ez a lényege részben...
  • JGTC
    #686
    az tényleg nem volt túl rossz érte... csillapítót is mindenképp cseréld hozzá
  • desigo
    #685
    nem túl kemény?
  • Borg
    #684
    Már kipróbálták pár hónapig egy autóban, én meg így másodkézből szereztem meg meglehetősen olcsón :) (42.500 az új ára, én kb 23.500-ba vettem :D)
  • ZsirosKenyer
    #683
    kúl!

    mennyi vala?
  • Borg
    #682
    Nicsak mi jött meg nekem meg :D


    Már most körbeér a szám, nemhogy este majd mikor be lesz rakva :D
  • desigo
    #681
    Ha lesznek képek akkor linkelheted is...
  • ZsirosKenyer
    #680
    ááá zsír volt a tali!

    ropogósra sültem de megérte. Igaz egy nap alatt ennyi törött autót még nem láttam (szerencsére nem mind honda)

    visszafele sopronba a 3 órás útból 6 óra lett :/
    először az M0-son történt karambol miatt időztük 45 percet a dugóban, aztán egyik haver 6gen-jét is megcsukták hátulról :( szerencsére nemvészes.

    Az estét pedig az M1-es győri kivezető szakaszánál megesett tömegkarambol koronázta meg...

    ehh. krézi egy nap volt
  • JGTC
    #679
    hát igen teljesen igazad van... inkább azt beszéljük meg h mikor lesz a következő???

    Még eskü jól is jött volna ki mert havernak Alfája van nekem meg Honda, és elverődtünk volna ha tudunk róla elöbb...
  • Hondagirl
    #678
    amikor eztr írtad, akkor lett vége. de kijöhettél volna az uténa lévő gyorsulásra, amin volt még egy-két honda.
  • JGTC
    #677
    neeeeee most megy a tali... LOL pedig nincs is messze tőlem Lacháza :(
  • Csabesz6
    #676
    elképzelem ahogy a csaj mászik be az autoba hátulrol egy harmatos kora hajnalon,kikandikáló tangával:D
  • desigo
    #675
    JAh lemerül a táv vagy az akksi aztán cumi...
    Bnőm A3-asában is ki vannak szedve a zárak és csak egy sima takaró van rajta de szerencsére a csomagtartót ki lehet nyitni kulccsal és be lehet mászni.
  • Borg
    #674
    Nem rossz. Bár a tanksapka megoldás elég béna :)
    Meg mondjuk én sose lennék nyugodt, ha csak a távirányítóval juthatok be az autómba...
  • TCelica
    #673
    Halika.
    Kb egy fél órája láttam egy jó kis hondát.
    Eddig soha nem láttam itt ezt az autót, de nekem nagyon tetszett.
    Csináltam róla képet is telóval, igaz csak kettőt mert a gyerkőcök pont akkor jöttek ki a suliból és tömeg volt.
    Ha valahogy sikerül lekonvertálnom a képeket (olyan 1.5mb) berakom őket ide. Sajna nem vagyok vip.
    Szinben egyezik ezzel... Na halika. :)
  • desigo
    #672
    Honda Civic 1.8 Kompressor
    222 kW / 302 PS
    € 20.999,-











  • Hondagirl
    #671
    kiskunlacházán 15 óráig.
  • streeter
    #670
    Hol lesz a Honda tali??
  • Hondagirl
    #669
    hát ez tényleg nagoyn szép. esetleg lesz a szombati honda talin is? mert akkor élőben is láthatnám :D
  • Csabesz6
    #668
    nálam vótmá,de még mindig tutkeráj
  • desigo
    #667
    Civic reklám
  • Csabesz6
    #666
    nyami
  • streeter
    #665
    1,8milláért sikerült hozzá jutni. Amcsi kivitel 100e km, teljes sport kipuff,ültetés, OZ felni, full bőr
  • Csabesz6
    #664
    mennyiért vetted ezt a gyönyört?
  • streeter
    #663
    Nincs vele bajom. Zalaegerszegről Makóig egy seggel simán eljöttem. Majd nyáron jön a nagy próba Horvátországig :)
  • JGTC
    #662
    :p
  • desigo
    #661
    Accord Coupe
  • JGTC
    #660
    accord coupe
  • Csabesz6
    #659
    ezegy legend coupe?O:
  • JGTC
    #658
    coupe powa
  • desigo
    #657
    Kényelmes lehet az az ülés így ránézésre...
  • Csabesz6
    #656
    hu hallod nagyon szépaza kiseett cucc már kevésbé...:S

    amugy ez miyen tipus? szégyen de nem ismerem fel
  • streeter
    #655
    Hát amikor kihullot csak ennyi.



    Maga a kocsi az ez de asszem már raktam be róla képet.





  • Hondagirl
    #654
    hát gratula az autóhoz, tényleg nagyon szép :D
    egyik haveromnak 1,5ös 5 gen.coupéja van, és az esi hengerfejnek köszönhetően van vtec-e :D :D
  • Csabesz6
    #653
    van képed az ótódról?:P