1492
  • desigo
    #732




  • ZsirosKenyer
    #731
    van egy szebb fajta amin a 2 karika belül van a refin és a tompítotton - tehát nem az indexen, de az tényleg 60-ba kerül, én 44-ért szereztem Honda-talis akcióban. De ha gondolod keresek egy címet írj nekik hátha még mindig ennyiért adják.

    testesebb hang? leszedted a légszűrő alatti dobozkát?
  • JGTC
    #730
    le :(
  • Borg
    #729
    Az igen! 60? Tunershopban annyiért nyomják... én egyelőre várok, mert a nyáron lehet megyek németo-ba, és ott 200 euroért egy kicsit másmilyet adnak, ami nekem jobban tetszik. De szintén egybe, és fekete hátteres.

    Az enyémnek meg amúgy épp ma lett kicsit testesebb hang csinálva :) Nade senem direktszűrő, senem sportdob eredménye...
  • ZsirosKenyer
    #728
    nekem meg bekerült előre egy pár új lámpa..

  • Hondagirl
    #727
    ez az inti annyira már nem inti, ugyanis 1,6os "szív" dobog benne. de azért még hasonlókat (sőt!) megy mint egy integra...
  • ZsirosKenyer
    #726
    máris...?
  • Borg
    #725
    Lezúztad a Preludeöt?
  • JGTC
    #724
    Ha tud valaki hozzá alkatrészt nagyon megköszönném!!!!!!!
  • JGTC
    #723
    ennélrosszabb már nem lehet... hátsó defekt, autómnak nincs eleje.... :(

    vagy is löki, lámpák, géptető, zárhíd, stb...
  • desigo
    #722
    Szegény Inti nem bírta tegnap sokáig a szlalomversenyen mert eltört a féltengelye:(

  • JGTC
    #721
    :)
  • ZsirosKenyer
    #720
    élőben mégrondább :C
  • desigo
    #719
    Pedig olyan szép:)
  • Borg
    #718
    5gen első lökös eladó :D
    Hát ezen elfogott a röhögés :D
  • desigo
    #717
    a mester
  • ZsirosKenyer
    #716
    :DDDDDD
    A szigorú tekintetek az elején, csendes szemlélődés öltöny-lakkcipőben egy kör, majd faarccal közölni hogy "very good". lol. Sennának volt egy stílusa..

    persze mikor kiszállt azért megszédült egy picit :)
  • DJ BP
    #715
    Két legenda :)

    Bár kipróbálhatná az új Type-R-t is
  • Csabesz6
    #714
    igyvan:D [most egy kezdö fiatalenber helyeselt:)]
  • streeter
    #713
    Amikor magasabb fordulaton hirtelen megváltozik a hangja a kocsinak akkor "indul be" a vtec vagy vtec váltás vagy hogy mondják.
  • Csabesz6
    #712
    ezt nem birtam röhögés nélkül:D.
  • desigo
    #711
    OMG

    http://www.youtube.com/watch?v=kbZg8QBJaMM
  • JGTC
    #710
    ez is egy Lada volt 2107es basszus alig lett valami baja a miénknek meg a C oszlopja is elment... eleje megneki egy s40-nek ami szintén elég jól megúszta SUX
  • Borg
    #709
    Nekünk anno a kombi F astránkat tolta fel így egy zsiguli. A zsigulinak szinte semmi baja nem lett, viszont az Astránk hátsó ajtaját a vezetőülésig tolta fel szinte. Utána ott volt 1:1 a zsiguli körlámpa lenyomata a csomagtérajtón. Én ültem elöl, fater vezetett, nem lett semmi bajunk, pedig az ülések is kiszakadtak a helyükről. A zsiguli sofőrjét úgy kanalazták ki az autójából, felkenődött a kormányra meg a szélvédőre..
  • TCelica
    #708
    ú ez nem jó.
    én is voltam már ugy hogy a zebránál megtoltak, vagyis kicsit megindultam és nem volt akkora a csatt. a kocsinak csak a lököse nyomódott meg a daewonak viszont sz*rrá ment az eleje :))
  • JGTC
    #707
    soroksári út haller utca kereszteződésében, másodikként álltunk a lámpánál, aki meg jött mögöttünk az fékezés nélkül belénk és nekitolt az elöttünk állónak, senkinek semmi beja nem lett... csak az autó
  • Hondagirl
    #706
    hol történt, ha nem vagyok indiszkrét. és hogy történt? senkinek nem lett baja, ugye?
    nem kell válaszolni, ha nem akarsz :D
  • JGTC
    #705
    elég szar nap volt ez a tegnapi... :( apám civicjét TK-ra törte egy tata, szendvicsbe vágták szerencsétlen autót,de volt némi jó dolog is (nekem) vettem egy 16os garnitúrát a sajátomra

  • Hondagirl
    #704
    szerintem is jó... :D
  • TCelica
    #703
    Azt elfelejtettem havernak is ilyesmi van, sztem jó csak az övé nem peremes.
  • TCelica
    #702
    Nézz szét a duen.hu-n.
    Újjat akarsz venni vagy használzaz?
    Budapesti utak? -akkor látnád itt milyen. :))
    Olyan lyukak vannak hogy beleférni derékig. :DD
  • Borg
    #701
    Szerintem jó ez... prelüre úgysem túl nagy a választék a lyukosztása miatt, szal ha az ET is többé kevésbé stimmel, vedd csak meg rá.
  • Borg
    #700
    Ez nekem pont annyit ültetett, ahogy irtam is.
  • JGTC
    #699
    milyen Hondád van?????????

    Ratyesz ez a felni szerintetek? Az a helyzet hogy nem találok jobbat 16osban (ár/küllem) 17est meg nem akarok mert a lent említett bp-i utak "színvonala" hamar kikezdené

  • JGTC
    #698
    remélem úgy van ahogy mondod, jobban jársz akkor százszor, első használat után már úgy is tudod mi a helyzet
  • ZsirosKenyer
    #697
    énis fogok, de szerintem csak 30 milit, ugyanis ha 16-os felnit veszek ahhoz már tényleg kell ültetés :D
  • Borg
    #696
    Nos valójában nem... vagyis az utak teljesen átlagos, bp-i "szinvonalat" képviselik.
    Viszont úgydöntöttem nem érdekel... ültetés kell :)
  • Hondagirl
    #695
    plussz...
    jó helyen lakhatsz, ha leülteted. az enyém nincs, mégis csomó helyen leér, pedig figyelek rá.....
  • Hondagirl
    #694
    ezt én is alá tudom támasztani. rengeteg ember (ismerősöm) cserélte vissza a gyárit, vagy a gyári házba egy jobb minőségű szűrőt....


    a talin én is jól lesültem. baleset meg volt még a tali utáni gyorsuláson is. két motoros találta meg a korlátot, mindkettő máshol. persze bajuk nem lett. akkor a dunavarsányi szerencsétlenség sem semmi. sztem sokan hallottátok. szal nem volt éppen szerencsés nap a 14-e sem.....
  • Borg
    #693
    Hondába?
    Ha rám hallgatsz be se rakatod inkább...

    Teljesítményt nem hoz, max némi hangot. De legalább több koszt átenged mint a gyári szűrő, ami meg ugye igen jó hatással van hosszú távon a motorra.