1492
  • Galy
    #852
    nem a régi modellekre gondolok itt, hanem az újabbakra (2000 utáni)
  • pszihopata
    #851
    Nézz körül az utcán ember!
    Igaz mazdám van,nem hondám,de az 27 éves és 600 ezer van benne.-azt hány évre gyártották?


  • Galy
    #850
    És mi a helyzet azzal a mendemondával, hogy a honda 5-6 évre gyárt autót?
  • pifu16v
    #849
    sziasztok
    van nekem egy honda civic coupém 1.7i 2001-es évjárat tud hozzá valaki 16-os alufelnit valami jót,
  • Jegenye88
    #848
    hát autópályán végig számításaink szerint 12.2 lityót kortyolt le a kicsike
  • Galy
    #847
    10 liter alá sose fog menni, a "gyári" adat 9.6, amit nem hiszünk el, ugye :Ö
    a felső határ jobban érdekelne...
  • Csabesz6
    #846
    Borg a kis kukacos:D
  • Borg
    #845
    2 literes 1.5 tonnás autóban nem tudtad 10 lityi alá vinni a fogyasztást? Micsoda meglepetés...
  • Jegenye88
    #844
    hali !!!
    nekem rossz tapasztalatként annyi jött le, hogy amikor olaszba mentem a főnök cr-v-jével akkor a fogyasztást az istennek se bírtam 10 lityó alá vinni... de leszartam - hisz egy nagyon f@sza hondába űltem
    zsír verda egyébként
  • Csabesz6
    #843
    :)
  • Galy
    #842
    szóval rábeszélsz? :9
  • Csabesz6
    #841
    akko vegyed:D
  • Galy
    #840
    pont egy 2.0 AUT van kinézve :)
  • Csabesz6
    #839
    ja:D
    spanoméknak van egy 2.0 automata. tolnak neki egy kick downt, aszt kiesik a szemem. meg voltunk vele medvehagymázni az erdőben is , egesz jol birta
    nah kb ennyi:)
    sztem pöpec vas
  • Galy
    #838
    hali!

    c-rv-vel van valakinek tapasztalata?
  • ZsirosKenyer
    #837
    énsem, de nekem már a neve sem tetszik.. okéé low, mert leülteti az autót de ebben a szóösszetételben hogy lowtech.. hát elég szerencsétlen választás ;)
  • Borg
    #836
    Az nem az ő hibája :D
    Mondjuk nemtom azt a Lowtech szettet mire méretezték.
  • ZsirosKenyer
    #835
    ez erősen 'Tónis' megoldás lenne ;D
  • Borg
    #834
    Ha TÜV vagy műbizonylat van, akkor megérheti 15k-ért.
    Csak figyelj oda, hogy tényleg ezt kapd a dobozban.
  • JGTC
    #833
    Nem tudom gyerek így írta, én sem értem már rákérdeztem.
  • Borg
    #832
    Mér ültet hátul többet? Nem fordítva?
  • JGTC
    #831
    zsír új dobozban, elől 35 hátúl 40mm
  • Borg
    #830
    Attól függ... ha használt, és ki vannak lágyulva már, akkor semennyit se érnek, nemhogy 15-öt.
  • Borg
    #829
    -40mm-ig simán megy a gyári gátlóval is, legalábbis Civicnél. Még -50-el is elmegy, de ott már hamar szétveri a gátlókat.

    A WEITEC amit vettem ugye 92-00ig jó minden Civicbe, éppen ezért, mivel az enyém könnyebb az átlagnál, nem ültet rajta 40mm-t. Valszeg egy 6gen sedanon meglenne a 40mm, ami nálam csak 25. De nem bánom egyátalán, mert igy legalább még be tudok járni a parkolóba vele :D Viszont kemény, de nem túlzottan. Nem bólogat, meg dől vele az autó annyit se mint gyárilag.

    A gyári lengéscsillapítóimban 156 ezer km van most, de szerintem jövőre cserések lesznek már biztosan. Akkor majd lehet veszek valami gátlót hozzávaló rugóval együtt, a WEITEC-et meg eladom.
  • JGTC
    #828
    azért 15ropit megér szerintem! vagy nem? :)
  • JGTC
    #827
    Nekem a KAW-vel semmi gondom nem volt csak az h nagyon kemény volt, még az előző autómat ültettük vele és csak pattogtam vele mint légyszar a deszkán igaz majdnem 7cm-t ültetett a gyárihoz képest szal gyilkos volt (az új Kayaba gázos csillapítókat kinyírta, nem kellett volna megvenni hülyeséget csináltam vele), lecseréltem a H&R-re ami 4cm-t ültetett az már sokkal barátibb volt és kicsit kényelmesebb.. volt egy havernak egy civicje amiben meg apex volt hasonló volt a H&R-hez.

    De ez az egész szerintem 70%ban attól is függ hogy milyen autóba teszi az ember.
    Ha megveszem ezt az FK-t az tuti, hogy be nem teszem sportgátló nélkül!
  • Borg
    #826
    Azért a KAW meg a H&R szvsz jobb kategória, mint az FK.
    A KAW kb ugyanolyan, mint az APEX meg a WEITEC.
  • JGTC
    #825
    na még beszélek a gyerekkel kifaggatom, volt már nekem KAW, H&R de nem estem hasra azoktól sem, de erről nem tudok semmit

    köszi azért
  • Borg
    #824
    Engem lebeszéltek róla.

    Hogy miért, azt persze senki nem tudja megmagyarázni, dehát "mive óccsó, ezé biztosan szar is".

    Mondja ezt a 150 meg 250 rugós TEIN ültetésével.. naja.

    Mindenesetre én is inkább a WEITEC mellett döntöttem. Vagy jó még a Koni, meg az APEX is, ezek sem különösebben drágábbak az FK-nál, de majdhogynem élettartam gart vállalnak rájuk kilágyulás ellen.
  • JGTC
    #823
    FK ültetőrugókról van valkinek tapasztalata? Jók azok? Most volna az autómba való elfogadható árban csak még hezitálok rajta.
  • bujcsik555
    #822
    integra tuning
  • Borg
    #821
    Nagy Opelosok, el se tudod képzelni mi alkatrész kell azokhoz folyton :) Ott meg szinte azért fizetnek, hogy elhozd...
  • JGTC
    #820
    Jön a Karácsony! :D
  • JGTC
    #819
    Ok ez nagyon jól hangzik! Ha van ilyen akkor szólok, de azért olyat nem akarok h ingyen pusztán jóindulatból hozza mert az nem lenne tisztességes vele szemben...
  • desigo
    #818
    Kombi Omega MV6+utánfutó

    mennyi cuccot hoz te jó ég:)))
  • Borg
    #817
    Pl ez a cucc Brandenburgban van, oda tuti nem megy. München környékére szokott járni.
  • Borg
    #816
    Haverom most hétvégén megy pl.

    Neki kell tudni levadászni ebayen (nem neked) úgy, hogy azokhoz a helyekhez közel át tudja venni, ahova megy. Ha ez összejön, akkor hozza. Nem szokott rátenni semmit az árára, legalábbis nekem. Úgyis mindig ezer cuccot hoz magának is, szal nem miattam megy ki :)
    Kombi Omega MV6+utánfutó meg úgyis elnyel mindent.
  • JGTC
    #815
    Ahha nem tudok németül de így már értem, kössz a figyelmeztetést!
    Haverod mennyiért tudná elhozni nekem, ha odáig jutna a dolog...?

    E-bay-el az a gondom h úgytudom mindenképpen szügséges hozzá egy dombornyomott bankkártya ami nekem nincs, e nélkül nem tudnék vásárolni.

    (egyébként most néztem ott 199-209 € ami még mindíg tényleg nem rossz ár érte, mert ugynúgy adja hozzá a két helyzetjelzőt is)

  • Borg
    #814
    "Ohne Tüv-Zulassung , da kein E-Prüfzeichen !
    (gibt es leider auch nur so!! )"


    Na ezért ilyen olcsók. Amúgy jó ár, de csak az USA ebay-hez képest, ahonnan szintén E nélküli lámpák jönnek, kb ugyanennyiért.
    Viszont ebbe belekötnek a műszakin, szal megtarthatod a gyári lámpáidat is.
    Német ebay-en van E jelöléssel is, az enyémhez pl 3 euroval olcsóbbért mint itt :)
    Nekem haverom jár ki havonta begyűjteni ilyen cuccokat.
  • JGTC
    #813
    Németben találtam egy boltot ami aránylag jó áron adna lámpát az enyémhez. Tudtok valamit egy ilyen cucc szállítási költségeiről?? Gondoltam van aki már rendelt külföldről...