1492
  • Borg
    #972
    Ezeket bármelyik tuningbót vihogva meghozza neked, végre valami amire egy lapát hasznot tehetnek csak a név miatt :)
  • JGTC
    #971
    ez magyar oldal? dobok paraméterei megvannak valahol? mert engem is érdekelne egy vagy kettő még nem tudom :)
  • streeter
    #970
    Én Remusból láttam ilyen stílusút hangtompítóval együtt 38.000ért újonan. Mind1 majd látjuk ezek még csak tervek.
  • Borg
    #969
    Pedig ez nem lesz olcsó, arra mérget vehetsz.
    Még nonameből is a jobbféle 20-30k között van, nemhogy még ha márkája is van.
    A hangtompító meg egy vicc, nem hiszem hogy márkás termékhez ilyet kókányolnának. Ilyen átmenő F&F dobok esetében ez egy betét körlap, amin kisebb átmérőjű lyuk van. Becsavarozod és halkabb lesz, cserébe jó bután néz ki hátulról belenézve.
  • streeter
    #968
    Megvárom a választ mert kíváncsi vagyok van-e hozzá hangtompító. Mindenképpen olyat akarok amihez van hangtompító is. Hosszab úton én se tudnám elviselni de itt a városba meg elmenni Szegedre (30km) még ki lehet bírni. Árától függ minden :D
  • Borg
    #967
    A Civic hangjával akkor sem tudod összehasonlítani. Jóval nagyobb a tiédben a motor, a gázáramlás is erősebb. Könnyen lehet, hogy a tiéden elviselhetetlen hangja lesz. (bár én a Civicen se viselném el a tulaj helyében)
  • streeter
    #966
    Leömlőn kívül minden ki van cserélve. MOndjuk most még gyári katalizátor van benne de van még egy gázgyorsító meg 55-ös csövezés.
  • Borg
    #965
    hááááááttt... én nem tenném fel :)

    Meg ugye erősen kipuf rendszer függő is, hogy mit szól a hátsó dob. A leömlőtől kezdve minden beleszámít a hangjába. Semmi garancia nincs, hogyha csak hátsó dobot veszel, az a tiéden is igy fog szólni.
  • Dénes é
    #964
    tényleg szép hangja van
  • streeter
    #963
    Apex-nek egész szép hangja van nekem tetszik.

    Apex N1
  • streeter
    #962
    Ilyet én is szoktam játszani ha látom hogy sokan sétálnak a járdán. Alapjáraton enyémnak sincs nagy hangja meg úgy 2500-3000ig se nagyon. Szal kifordulok lassan a kereszteződésbe aztán padló 1-2 nézem mindenki kapkodja a fejét aztán üres és csak gurulok :) Ilyen lámpánál gyorsulós mókám is volt 1-2. Az egyiket két rendőr az Octaviába ülve végig is nézte. Egyik haverom ott állt melletük azok meg fogják a fejüket és monják: már megint gyorsulnak....., mert egyik haverom Calibrával meg Astrával vagy nemtom mivel gyorsultak előttünk 5percel. Azokat meg is állították mi megúsztuk :D


    Én most valami kicsit hangosabb dobot szeretnék ami alapjáratón szép búgós hangja van. Most találtam egy oldalt ahol van 5Zigen meg Apex hátsó dob várom a válaszukat, hogy mennyibe is kerülnek.

    Apex N1(innen a jobb oldali)


    5Zigen
  • Borg
    #961
    Azért tévedés ne essék, meg tudom kiabáltatni vele az Accordot ha kell :) De normál körülmények között hangtalan. Persze valszeg motor függő is. Mondjuk ha lepadlózom, van egy sajátos hörgő-surrogó hangja is az Accordnak. Ugyanis olyan rezgőcső van a leömlő után, aminek gégecsöves a belseje (azt mondta a srác akitől vettem, hogy akkor éppen nem kapott másmilyet), és ez ilyen hangot ad ha sok az átáramló gáz. Meg persze hozzájön a kipuff és a szívóhang, szal eléggé felfigyelnek rá, ha odalépek neki.

    Ma épp az asszonnyal meg a gyerekkel autókáztunk, amikor a tesconál a lámpánál begurul mellém egy morcosított fekete 3-as bmw... Éreztem egyből, hogy nyomni fogom neki. Kellett már az érzés, még ugy igazán nem próbáltam ki mit megy 0-ról :) Én voltam jobb oldalt, szal az én sávom szűnt meg. De nem volt probléma :) Csak passogott mögöttem a bömösből. Nemtom milyen volt, de 320-nál nem lehetett nagyobb, mert elég szégyenteljesen elmaradt. Utána én visszafordultam a körforgalomban, ő meg utánam, és lámpához megint be. Üveghangon kilőtt mellőlem, én meg szép lassan egyest toltam, és el se indultam amíg jól el nem ment :D Én itt már elégedett voltam, minek gyilkoljam mégegyszer az autót :)

    Az egyetlen dolog ami nem igazán tetszik, azok a gumik rajta. Ezek a nyári falken ziex-ek már kopottasak egy kicsit, és ha picit nedves az út egyből elforognak. Tavasszal ha előre rakom a hátsókat még meglátjuk, kapnak egy esélyt, de asszem inkább egyből megy rá egy szett Toyo T1R. Vagy ha tudok megint a gyárból szerezni Michelin PE2-t, akkor az (205/50 R16). Most ezekkel a falken ziexekkel érezni igazán, hogy mennyire über is volt a michelin pilot exalto.
  • JGTC
    #960
    Jut eszembe tegnap este hazafelé majdnem elcsöppent a nyálam, láttam egy piros NSX-et a körúton!
  • JGTC
    #959
    Én is nézegettem ezeket, de még nem döntöttem de ott van a top3-ban mindenképpen!
  • ZsirosKenyer
    #958
    O RLY?

    zsír, akkor veszek egy ilyet.

    találtam is egyet 25500 HUF



    aki tud olcsóbban szóljon immediately
  • Borg
    #957
    Ja, ilyen visszavezetéses.
    Előnye, hogy bár átmenő a dob, mégsincs hangja. Egészen 3-4 ezres fordulatig halk, csak utána kezd el hangosodni (szóval ahogy kell).
  • streeter
    #956
    Tényleg. Most nézem én is. Annak milyen hangja van mert én is gondolkoztam ilyenen. Hallottam 1-2t és tetszett a hangjuk.
  • JGTC
    #955
    Pofás!

    Jól látom h mugen style dob van rajta?
  • Dénes é
    #954
    majd én is nyomok be majd 1-2 képet autókról.
    sajn az egyik nem ilyen szép állapotú, de jó
  • streeter
    #953
    Jaja nagyon szép. Az enyémre is ráférne egy polír de most ilyen szar időbe nem akarom megcsináltatni mert másnapra tiszta sár meg gané lenne.
  • desigo
    #952
    jól néz ki
  • Borg
    #951
    Hát ő az :) Friss wax polír, és belső takarítás után.



  • streeter
    #950
    Tényleg dobj már ide is néhány képet róla. Külsőről meg belsőről.
  • JGTC
    #949
    Akkor tudom már melyik! Nem sok gondod lesz vele.
  • Borg
    #948
    Nincs ott kép sztem :) Legalábbis én nem tettem oda. Csoki autója volt, gondoltam úgyis ismeri aki akarja :)
  • Borg
    #947
    boxter
  • Dénes é
    #946
    pécsen a ste-baba vetted vagy máshol?
  • JGTC
    #945
    Ez az! Picit több volt de tényleg jó donor lesz belőle! Megérte! Igen mondta nekem a csávó h kb 1milliba jönne ki az autó ha regadót fizetnénk rá! LOL
    Meg azóta hallottam többi (Hondás) barátomtól h Lurdyháznál már ezelött ajánlgatta a csávó h eladó, ráadásúl a szomszédos kerületben volt az autó!!!! :D

    Gondoltam hogy vettél valamit már azóta! Rexfórumon gondolom már fent vannak a képek, meg is lesem...
  • Borg
    #944
    Igy van.
    Teljesen elégedett vagyok vele egyelőre. Vettem rá új ablaktörlőket, meg majd jövő hónapban kap egy új akksit. És ezzel minden szervizigénye le is van tudva kb.
    A 170LE-től azért párszor körbeért a szám hazafelé, amikor Pécsről elhoztam:)
    Ma viszem egy külső wax polírra, meg teljes belső nagytakarításra. Nem mintha dzsunka lenne, mert kitűnő állapotban van a belseje (is), csakhát mégse árt neki. (nameg ingyen van, mert tartoznak nekem :D)

    Az egyetlen dolog amin majd segíteni akarok, hogy shortshiftert kéne szerválni bele. Csak még nemtom, hogy ebbe létezik e egyátalán (max marok magam). A Civicben ugye volt, és ahhoz képest szokatlan a váltóút.
  • streeter
    #943
    Akkor bővül az Accord tulajdonosok klubbja :) És hogy vagy vele megelégedve??? Civiced volt ugye előtte?
  • Borg
    #942
    Ja ezt láttam, valami 250+regadóra hirdették, nem?
    Jó donor lesz ez a te autódhoz :)

    Én már léptem, Accordom van :)
  • JGTC
    #941
    próbálkozunk próbálkozunk :)
  • Csabesz6
    #940
    alkottok ti rendecsen:)



    énis szeretnék már "alkotni"
  • JGTC
    #939
    F22B hengerfej meg elektronika egy kis felújjítás után átugrik szerintem az enyémre. Amúgy ez csak a 164lovas változat, ja a fékek is átugranak mert nagyobbak mint enyémen, meg még rakás más dolog szóval nem fogok unatkozni...

    rexfórumon már említettem azt hittem már olvastad...

    Te mit veszel, vagy sikerült már???
  • JGTC
    #938
    Jobbkormányos :S, autómata :S, Digitklíma :) , elektromos minden :) , fűthető tükör :) , elektromosan behúzható tükrök :)), gyári kétdines Alpine fejegység, + Alpine CD-tár :), meg egy rakás olyan apró kis extra ami az itteniekből nagyrészt hiányzik.....





  • Borg
    #937
    Csak nem egy F20B moci esetleg?:)
  • Csabesz6
    #936
    képt!:)
  • JGTC
    #935
    na mi van emberek? behalt a topik?

    hamarosan építem az autómat megvan a donor! japán belpiacos a csöpség
  • Dénes é
    #934
    nem tudja vki hogy mikor várható 07-es accord tesztnap?
  • Galy
    #933
    thx :)