1492
  • desigo
    #1012
    milyen olajat kapott?
  • streeter
    #1011
    Na ma megvolt a nagyszervíz. Olaj,gyertya,szűrők, vezérműszett csere. Sokkal jobb lett most a kocsi 2000-es fordulat alatt meg 2000ről is már elég jól húz.
  • streeter
    #1010
    Hát asszem a KPM vizsgát elég komolyan veszék és az enyém se blokkol 10-nél sőt 5-nél de 2nél se :D És a KPM vizsgán átment. Fogott annyira amennyire kell. Mondjuk nem is vagyok az a nagy kézifékezős szal nem is izgat hogy mennyire fog. Lejtőn emelkedőn megtartja a kocsit max ha nem akkor sebességbe hagyom :D
  • JGTC
    #1009
    ahha, kössz!
  • pszihopata
    #1008
    'hátul egyszerűen nem szorítja olyan erővel a kézifék mechanika a pofákat a tárcsára, mint a lábfék hidraulikája. "

    -ez természetes,nem is kell annyira szorítania!

    Ami viszont /mondjuk 10-nél/ nem tudja megcsúsztatni a kereket,az kéziféknek gyenge.
    Itt nincsen fékerőszabályzó,annyira nem hülyebiztos a cucc.

    Ha komolyan vennék műszakin a kéziféket,fele autó megbukna.Volt 10-nél több használtautóm,minden szar volt a kézifék,-igaz azt sem mondtam senkinek hogy az így tökéletes.

    Ülj be egy új kocsiba,aztán rántsd be 40-nél!
  • Borg
    #1007
    Friss műszaki van az autón, és tökéletes a kézifék. Egyhelyben teljesen jól fogja az autót.
    Menet közben állítólag szándékosan nem lehet a karral satura fékezni, hátul egyszerűen nem szorítja olyan erővel a kézifék mechanika a pofákat a tárcsára, mint a lábfék hidraulikája.
  • pszihopata
    #1006
    Szerintem az inkább javításra szorul!Amelyik kézifékkel nem lehet megcsúsztatni a kereket,az egy dúrvább garázslejáróban már necces,de műszakin is.
  • Borg
    #1005
    Valszeg nem.

    Mivel a 2.0 dízel Accordban rover TD moci van, a 2.2-es Prelude meg Honda H22A-s. Egész más motorok.
  • JGTC
    #1004
    Volna eg yolyan kérdésem, h a 2.2es Prelude autómataváltója jó e a 2.0-s dízel Accordokhoz? Magyarán rá lehet e valahogy tenni?

    4.genes Preluderől van szó és olyan Accordról mint amit vettél Borg.
  • streeter
    #1003
    Mondjuk igen az Accordot nem éppen erre találták ki :D
  • Borg
    #1002
    Ez az én Accordomon is ilyen, állítólag szándékosan. Menet közben nem tudja blokkolóra fékezni a hátsó kerekeket.
  • streeter
    #1001
    Nekem muszáj megállni mert annyira szar a kézifékem :D egyhelybe tart ha behúzom de ilyen állaságra alkalmatlan :D 50nél ha fullon betépem nincs semmi. Bár amikor nagy por volt ott sikrült kipróbálni :D
  • desigo
    #1000
    és ték :)

  • desigo
    #999
    Nagyon kívánta az a bekötő út a kézifékest:)
    Nem hiszem,hogy megálltam volna...
  • streeter
    #998
    Nincs rajta direkt szűrő gyári szűrő van benne. Most van szervízbe majd cserilik, mert már megérett rá :) Amúgy tényleg elég dúrva szívó hangja van főleg 2500-3000 között.
  • Borg
    #997
    Mikor szóltam én le?
  • ZsirosKenyer
    #996
    asszem vmelyik nap én is csinálok ilyen kameralerakós kipufogós bulit, még úgy sem hallottam igazán kívűlről a gépet.

    Bár múltkor Borg leszólta, persze igazából nekem sem tetszik a brutál dob rajta de legalább a vid majd meggyőz a cseréről :)
  • Borg
    #995
    Szerintem semmi gond a hangjával. Nem kell erre ennél nagyobb.

    Direktszűrő van rajta?
  • streeter
    #994
    Na a kis Accordomról egy vid. Nem nagy szám semmi komoly vágás vagy effekt. Sztem nincs nagy hanja a kipuffnak ezen kéne kicsit változtatni.

    Vid
  • Galy
    #993
    rendszántartó lesz az
  • Galy
    #992
    Tudja valaki, hogy CRV-n (2002-es), hátul, a pótkerék mellett levő keret vagy mi, vajon mi lehet?
    Ránézésre nyitható, de nem erőltettem.
  • Dénes é
    #991
    most hogy jobban megnéztem infod tényleg. kissé ideg kóma voltam mikor először néztem aztán nem vettem észre hogy mszki, mert pécsen van gábor dénes csak az fő school
  • streeter
    #990
    Az a 140lóerő pont elég. Ami meggyőző az a fogyazstás és a nyomaték ami igen alacsony fordulaton jelen van már.

    Nem Pécsi vagyok hanem Makói, de Szegeden is sokat mászkálok főleg hétvégén.
  • DJ BP
    #989
    lóerő nem mindig a legfontosabb, főleg annak tudatában, hogy az ára kb. 140 lovas középkategóriás dízel gépnek felel meg, jelen esetben sztem az ár-lóerő fontosabb mint aa köbcenti-lóerő kérdés.
    De járáskultúrában, hangban, fogyasztásban a legjobb.

    u.i. az új Accordban izmosabb lesz állítólag :)
  • Borg
    #988
    Attól függ mihez képest. Mert lóerőben már annyira nem jó a 2.2 iCTDI-től a 140LE. Viszont fogyasztásban veri a többit, dieselnél meg ugyis ez számít...
  • Dénes é
    #987
    jó is csak már el kéne neki egy kis wax meg polír, de azt majd csak tavasz tájt
  • DJ BP
    #986
    az bizony, sztem a legjobb
  • DJ BP
    #985
    ez jobban tetszik, mint a facelift utáni :)
  • desigo
    #984
    jól néz ki
  • Dénes é
    #983
    pécsi vagy?
  • streeter
    #982
    Apám most ilyen Accordba gondolkozik csak kombiba egy disel motorral. Állítólag nagyon jó disel mitir van az accordba.
  • Dénes é
    #981
    már 2 éve van meg lassan
  • ZsirosKenyer
    #980
    most vetted? csodaszép. 1-2 év múlva én is váltok ilyenre ;)
  • Dénes é
    #979
  • JGTC
    #978
    ilyen hangot akarok
  • JGTC
    #977
    hát ilyen nem kell :(

  • JGTC
    #976
    megnézem már azt a videót... amúgy régebben olyat akartam mint a tiéd csak ém vhogy a kipufi végével nem tudok szimpatizálni
  • Borg
    #975
    Jah, pörgetve igy hangzik az enyém is.
  • ZsirosKenyer
    #974
    nekem még nem volt hangtompítós dobom, de sokan mesélték hogy inkább csak megváltozik a hangja de halkabb nem nagyon lesz :/
  • ZsirosKenyer
    #973
    hát szerintem ez nagyon szar, már legalacsonyabb alapjáraton is úgy búg mint a picsa. Ennél még az enyém is halkabb..

    az egyedüli kipuff ami most tetszik, az a lentebb is említett mugen style dob itt egy sample
    elvileg ez olyan mint Borgé.