635
Anime stílusú 2D-s verekedős game
  • SolBadguy
    #475
    Ja miaz a Mist finer blokkolas ,szakszavakkal nmallok vlmi jol :S!:P
  • SolBadguy
    #474
    Na ertem,na visszaterve a festesre nmtok mindent megfesteni Sol-nal :(,peladul a hajaval egyaltalan nmtok foglalkozni es a kardal sem mer...egyszeruen nem engedi pedig rakattolok a szinre h tudjam vegyiteni v iensmi de meg az sem jon elo mert irja h save miko eggyet kattolok az adott szinre,vlki nmtudja mier van ez?:( THX Massato/JuronValor a helpet na Csovi!
  • Massato
    #473
    "Bacchus sigh". Amíg rajta van a köd az ellenfelen, nem tud Mist finer-t blokkolással(!) védeni.
    Elég hasznos lehet wake up-oknál, vagy hogy az ellenfél területét bekorlátozzuk vele, és adott esetben a levegőbe kényszerítsük, ha ki akarja kerülni. De csak akkor javasolt használni ha az ellenfél tényleg épp a földön hever.
    Sztem ha földre kerül az ellenfél, addig érdemes minden ilyesmit ellövöldözni, aztán azzal is csak korlátozzuk a lehetőségeit. Testával énis mindig teleszórom a pályarészemet fával, hálóval koponyával, mindennel amíg az ellenfél a földön pihen :D.
    De ez sztem minden karival kötelező... akinek van mit.

    Jah SolBadguy: ha FRC-zni akarsz nézz utána adott karinál mit lehet, vagy trainingben rakd be az input opciót, és ha egy move közben kéken villan az input csík, akkor az a move FRC-zhető (és nem mellesleg csak abban a pillanatban lehet FRCzni amikor villan +- pár framenyi idő).
  • JuronValor
    #472
    Az a köd dolog engem is érdekelne, mert szintén fogalmam sincs...
    Ha meg tudok valamit majd leírom, de olyan nagy durranás nem lehet mert a profi játékosok soha sem használják... de ki tudja...
  • SolBadguy
    #471
    Hi! Ertem mar jol meen thx :D,na akkor van egy masik kerdesem....szeretem jhonny-t s gondoltam kicsit gyurok vele es van egy oan csele, amit nmertem h mire valo ha tudnatok segiteni az jo lenne...:P,na szoval egy ien kod vlmit ereszt ki amit az ellenfelre ra szall es nmtom h mire jo!Help
  • JuronValor
    #470
    A színes "kockákra vidd rá a kurzort jobb oldalt! Mikor ráviszed, villogni kezd az a rész a karakteren ahol szerepel rajta az a szín! (Már ha annál a beállásánál látszik az a rész). Rákattintasz a színes kockára, erre bejön egy kis ablak amin a 3 alap színt állíthatod egymáshoz képest - így kell "kikeverni" a színeket. Ha elégedett vagy, okézd le, és nézd meg az eredményt. Ha nem tetszik, válts karaktert - így visszaállítja a régi beállítást ha még nem mentettél. Ha meg tetszik, mentsd el.
    Célszerű minden "elégedett" eredmény után menteni (pl: módosítottad a haja 3 színét nagyszerűen, és mented is. Így később ha elszúrsz valamit, és visszaállítod, akkor a legutóbbi mentést állítja vissza - ez esetben a klasszul beállított hajig).
  • SolBadguy
    #469
    Hi! Na lassan osszejon de ...nmtom pl a hajat megfesteni v a also reszt azert mert miko rakattolok arra h fessem meg akk egy save bukkan fel s nmtom atfesteni :S(joban nmtom elmagyarazni xD)...ha van megoldas megkoszonnem.
  • JuronValor
    #468
    Én csak, és kizárólag egyedi színekben harcolok!

    ggxxnet_config.exe -> majd válaszd ki a karaktert -> aztán a "colour" kiírásnál válaszd ki melyik gyári színbeállítást akarod átszerkeszteni (olyat szerkessz át amit később nem akarsz használni, mert felülírja a régit!). Az "ID" opciónál a karakter különböző "pózolásai" közt lehet "lapozni" (az egér göröjével), ez azért jó mert bizonyos effektusok, stb színei nem minden "póznál" látszanak.

    Jó szórakozást! Ne felejtsd el elmenteni ha kész vagy!
    Ja, és ha összeakadnánk, az én kari színeim COPYRIGHTED!!

    Sok sikert! Szia!
  • SolBadguy
    #467
    Ja es meg vlmi: tudnatok Solnak oan kombot leirni vagy vlmi ami FRC-zheto?:P ...mert nekem sehogy sem sikerul :( Csakany Rock `n Roll xD
  • SolBadguy
    #466
    Hi ujra! Van meg vlmi,jaccok neten s neha neha egy-egy tagnak olyan szine van amit nmismerek(a jatekbol) ...:)),lehet sajat festest kesziteni ... ,szivesen kidekoralnam a favorit karakteremet xD,ha vlki tud segiteni leirhatja...elore is THX!!! CSo
  • Massato
    #465
    Ha már feltöltötted, nézzük :)... thx

    Nincs sztem azzal baj, hogy valaki csak egy karit tol összvissz. Nekem is most bőven elég Testament. Viszont az, hogy mindenki ugyanazt a karit használja egy "bajnokságon", az picikét... persze érthető.

    Azért a kolléga írhatott volna erről az egészről, énsem vagyok dustloopon, van hogy be sem hozza a fórumot..., mintha le lennék tiltva... mondjuk ahogy néztem, némely playert inkább frusztrált az egész, és erősen unalmas, védekezős noobkodósra fogta a dolgot, hogy továbbjuthasson.

    Hétvégén zúzom, ha leszel lehet, hogy összefutunk fenn. :D

    "Good fight, good night." :D
  • JuronValor
    #464
    Ja, sokan nem csinálják túl változatosan...
    Én belehalnék.
    Ha nem kifejezetten "gyúrok" egy karakterrel, akkor sűrűn váltogatom őket, számomra más különben dög unalmassá válik elég hamar.
    Persze ez a hatékonyságod rovására válik, mert így általában egyikkel sem tudok 100% -on harcolni, mert át kell állni egyikről a másikra agyban is.
    De nem is akarok A vagy S ragú lenni , meg nem is érdekel ez a "rang" mizéria, én szórakozásból játszok amihez a nyerés nem feltétlen lényeges. Sőtt a gyengébbeknél mint már írtam visszafogom magam hogy számukra is élvezhető legyen, sőt 4-5 "szoros" nyerés után hagyni szoktam őket nyerni .

    Itt a link a Saját + eredeti GGX zenékből álló mappámhoz amit aki akar betehet a Reload-ba a gyári helyett:
    http://www.filefront.com/14415175/GGXXReload-extra-music.rar/
    Bemész a játék könyvtárába - kimásolod onnan valahová az eredti music mappát - aztán berakod oda az enyémet. Később bármikor visszamásolhatod az eredetit.
    3-5 zene nincs még megváltoztatva.

    Egészségetekre!
  • Massato
    #463
    Hogy mik vannak :)... belenéztem a meccsekbe... Sol, Sol, Sol... és Sol ja nameg Sol, de persze Sol sem maradhatott ki... kicsit hangulatromboló?
  • JuronValor
    #462
    Hé, freelander! Ez te vagy?
    (utolsó post, legalsó nevező)
    http://www.dustloop.com/forums/showthread.php?t=6805&page=4

    Légyszi mesélj erről valamit! Látom európából 8 ember volt csak...
    Érdelene, van IRC meg minden, de nem tudok beregisztrálni a dustloop.com -ra mert valamiért nem enged...

    Hm?
  • JuronValor
    #461
    Telitalálat!

    Elsődleges: Sol, Ky, Venom, Millia
    Másodlagos: Anji, Eddie, Chipp, Jam
    Harmdlagos: Potemkin, Johnny, Dizzy

    + Justice ,de mivel az EX karakterek le vannak nálam tiltva, nem megyek vele.
  • Massato
    #460
    Aha oks...hmmm, Ky biztos nincs akkor köztük :DDD
  • JuronValor
    #459
    Nincs fő. 5-6 félével nyomulok váltogatva.
  • JuronValor
    #458
    Hát ez Hü*e.. mért nem rakja be a képet?
    Béna!
  • Massato
    #457
    Most is kihagyta... nálam xS.
  • Massato
    #456
    Hmmm... config.exe... movie: off

    Neked főkari van-e?
  • JuronValor
    #455
  • JuronValor
    #454

    (Ez a nyomi post szerkesztő kihagyta a képet az idézet fölül...)
  • Massato
    #453
    Nemis neked írtam:P.
    Válaszom válaszának válaszára mit írsz majd vajon? oO
  • JuronValor
    #452
    Armageddon: "1 kombó leírása betölti az egész képernyőt"

    Mert azok a legbrutálisabb kombók. Nem is várhatunk tőlük mást.

    A zene "moddolás" meg nem nagy kaland, a zenék egy külön mappában vannak a játék könyvtárában, nem kell semmi extra. Csak ki kell őket cserélni másra ogg formátumban (és persze kitalálni melyik kié/micsoda ).
    És az még a szép benne, hogy a zenék nem képezik közvetlenül a program részét, így netes játék közben is az szól nekem, amit "én csináltam"!
    Ja igen a "bitrate" az a "kbps" akar lenni... azt hiszem.

    A kombókról meg annyit, hogy én totál nem foglalkozok velük. Abszolút a sebzésre megyek, csak alap 3-5-6 kombókat használok, de azok ütősek, meg a speckókat fűzöm össze + némi cancel, esetleg ha ezen múlik hogy leverjem az utolsó millimétereket RC-t.
    Elég jól beválik, ma délután kihívott egy "B" rankú, és 5 meccsből egyet nyertem, és még 3 ebből "viszonylag" szoros volt! Testamentel jött végig, és volt hogy közel a fél életemet lekombózta mire fel tudtam állni... de azért nem mindíg volt ilyen szerencséje...Ja, és nem lépett ki mikor megvertem! Így kell ezt!
    Egyébként visszavertek "F" rankra, mert sok a csaló, és kilépnek mielőtt megkapnám a pontot, én meg persze nyelem a vereséget...
    Most már aktívan tiltom le én is az ilyeneket!

    Íme egy jó tipp: ha unod az elnyomhatatlan rövid videókat mikor elindítod a játékot -> menj a játék könyvtárába, ott a a "Movie" mappába, és töröld ki őket! Ezt hagyd bent - ex05.mpg - ez a bónusz anime amit a galery-ben lehet megnézni. Az intró meg ez - opjp05.mpg - ezt nem töröltem le, csak kivettem hogy ne kelljen folyton elnyomni. Ha akarom majd megnézem külön.

    Ami pedig az igazi moddolást illeti, az nagyon érdekelne hogyan lehet kicserélni a karakterek hangjait, mert átraknám a GGX-ből!



    "Mikor árnyék, és halál völgyét járom, nem félek mert velem vagy.
    Füst és hamu, gyilkos indulat...
    ...nem érheti el szívem.
    Pusztulást hozok rájuk, kik gyűlölik a jóságot! Kardom egyedül a tiéd!"


    Ride the lightning!!!
  • armageddon666
    #451
    tl;dr

    De Accent Coreban van Order Sol, és neki van Dragon Install Sekai megabrutál extra képessége :D

    Egyébként engem ezek a storymód miatt érdekelnének :S Guilty Gearnek van a legjobb története az összes verekedős cucc közül >.<
  • Massato
    #450
    Lehet hogy igazad van, fogalmam sincs a kombók nehézségéről. Sőt későn írtam a postjaimat, de azóta picit utánagondoltam, és azt hiszem inkább csak érzésileg hatott úgy ez az újabb fajta rendszer mint a bbb esetében, sokban nem tér el a gg accent core-étől azt hiszem (recoveryk is megvannak ahogy néztem :D). Tény h nekem ezek az új hatások és effektek nem igen jöttek be. De az újdonség varázsa meg minden azért elég széppé teszik így is a gamét, szal csak jöjjön :D.

    Tény hogy sztem elég kevés kari van így benne... nem?:S Amúgy érdekes, Isukában volt csak teljesen új főellenség (Leopaldon)... (Testament, Dizzy, I-no játszható is...), és arról is volt kari-kép, erről fura h nem szerepelt:D. De akkor ennyit a Cyber csajodról xF, max verheted :D (vagy azt mondod h unlockolható is? =D).

    Accent Core-t mióta kijött én is utálom, megbocsájtható a sok átdolgozott move, meg időzítés... sőt még a szerintem gusztustalan új gumi fizika is, ami bejött (pl Johhny vagy Slayer egyes újabb effektjei, amit teljesen természetellenesen csapkodják az ellenfelet oda vissza a levegőben)... és még az is h a kedvenc karimból a lehetséges kombó összefűzései miatt majdhogynem utált és lenézett karit csináltak (túlozva azért) (Testament: badlands move -.-), meg h kevdenc move-om elég értelmetlen lett (Gravedigger)... de hogy ilyen hangokat hoztak be a kariknak, az tényleg borzalmas... a legfájóbb nekem RoboKy (de imádom Reloadban :D) és Baiken (mint vmi ócska ringyónak olyan hangja lett :/)... de a többi módosítás is jó szörnyű lett.

    Sztem gyértelműen a Slash volt a legjobb eddig (najó meg az örök Reload:D), azért az igencsak kár h nem jelent meg PC-re. De azért az új Accent Core karakter is kedvemre való :). Emut énis nézegettem, de sajna kevés a gépem hozzá, még 4magoson sem futna 60fpssel, akkor meg már teljesen más a game... lehet h szétkell húzni egy corei7-est is h repüljön rendesen :D.

    Jah, azon az utilos linken amit küldtem szintén szerepelt ilyen zene moddoló leírás, egyszer próbáltam csak, de akkor még nem volt értelmes zeném hozzá, de sztem csak a rip miatt ilyen ócska minőségű a muzsika a PC-s verzióban.
    Original OST-ből raktad be akkor a zenéket? Ez a 45ös bitrate mit jelentene a te olvasatodban (kbps?)? Hülye vok nemértem mire gondolsz. Mindenesetre nekem az alap 22kHz-es verzó is annyi, a ggx2 44kHz-es zenéi meg jóval jobbak (~90kbps), teljesen hallgathatóak :).
    Lehet ideje felújítani ezt is:D, tegnap el is határoztam h megtanulom pontosan Testa kombóit... basszus nagyon durva időzítések vannak benne, ha elcsúszik valami egy picit, már esélytelen a kombót folytatni, mert nem marad a levegőben az ellen (énmeg püfölök minden támadógombot h csinálja már, csinálja! xD), hanem zsupsz, vagy recovery, és még nem is FRC-kre gondolok :S. Tegnap eltartott 2óráig míg sikerült 3szor egymásutánban lenyomnom egy egyszerűbb Gravedigger-es RC-s kombóját :S.
    Csoki!
  • armageddon666
    #449
    Én pont hogy azt vettem le, hogy sokkal nehezebbek. az oldalán van egy kombóvideó... 1 kombó leírása betölti az egész képernyőt :\ mármint special... kombó alatt mindig specialra gondolok >.<
  • JuronValor
    #448
    Armageddon + Massato:
    "egyébként BlazBlueban nagyon durvának tűnik a combórendszer "
    "fullra Big Bang Beates lett a game. Nehezebben átlátható, túl sok hites kombók, amikben minden egyes ütés kb fél millimétert jelent"

    Nem különbözik lényegesen, csak sokkal könnyebb megcsinálni őket mint a GGXX-ben. Nem kell a fél életedet a begyakorlással tölteni - szerintem sokkal jobb.

    Massato:"Amúgy nem igazán jó szokása az Arc systemséknek h kiadják a gaméket PC-re. GG sorozat nemtudom 10+ tagjából kijött 3 PC-re"

    Na ebből a 10-ből a (kézikonzolokat nem számítva)kb 2 ami használható - a GGX meg a GGXX reload. Ezek ki is jöttek PC-re a többi meg totál felejthető.
    Az Accent Core Plus-t meg ne sajnáljátok olyan nagyon, kipróbáltam PS2 emulátorral, és nem ájultam el. Egy rakat új speckót kaptak ez igaz, de ennyi. Sol-t szokás szerint, sőt, már UNDORÍTÓ módon túltápolták (pl: végtelen DragonInstall...), új hangokat kaptak a szereplők, amik BORZALMASAK!
    Nem értem, hangok meg zene terén a sima GGX volt a legjobb, azóta folyamatosan fejlődik visszafelé a sorozat.
    Például a reload low bitrate zenéi egy dörmögés szerű zaj inkább, míg az első részben kiváló minőségű wave zenék voltak.
    Át is konvertáltam az GGX wave zenéit ogg-be (45 bitrate körülire, mert különben a játék nem tudja lejátszani rendesen), és átraktam a reload-ba! Az új karaktereknek meg anime OST zenéket alakítottam át és raktam be(meg akié nem tetszett pl potemkiné, azokat is lecseréltem)! iszonyat jó lett! Testament zenéjére különösen büszke vagyok!
    Még nem sikerült teljesen lecserélni mind, 3-4 zene még a régi reload-os.

    Ha valakit érdekel, szívesen feltöltöm a netre a zene mappám, és kicserélheti vele a "gyárit".

    Massato: "Hmmm a karik közt mért nincs ott V-13?"
    V-13 a boss BlazBlue-ban, külön be kell hozni, ahogy HakuMen-t is!
    (Mint a GGX-ben Testament és Dizzy).

  • Massato
    #447
    Hmmm inkább átfogalmazom a dolgot, azt a "millió ütéses kombó" dolgot csak pár karinál láttam, viszont az elég volt h picit eltúrja a kedvem. Pont ma reggel nézegettem ismét ezeket a meccseket, h mégis most h kijött hosszabb idő után milyen a játékosok világában a game, kicsit lehervasztott h azt sem tudtam mi történik a két karakter között... bár a videó minősége is tuti közrejátszik.

    De a karik viszont tényleg nagyon klasszak :D. Sokkal jobban kidoglozottak mint az említett játékban, meg sztem sok kortárs 2D game karakterei :).

    Hmmm a karik közt mért nincs ott V-13?:S
  • Massato
    #446
    Oks, sry, csak nem akartam olyanokat írni a dologról, ami... de aztán nem is írtam xD.

    Jahm BlazBluet már említettük itt is :D. Nekem alapban nagyon tetszett, de amint megnéztem pár meccset, hát... fullra Big Bang Beates lett a game. Nehezebben átlátható, túl sok hites kombók, amikben minden egyes ütés kb fél millimétert jelent. GG-ben pont ez volt az eredeti, lehetnek erős, hosszú, látványos kombók is amiken látszik h mennyire fontos az időzítés és a ritmus, de lehetett egyegy ütéssel, külön od-kkel is operálni faján. Erre megcsinálják a "folytatást" így. Attól még lehet h nagyon jó game, de nekem az említett bbb kipróbálva nem tetszett.

    Amúgy nem igazán jó szokása az Arc systemséknek h kiadják a gaméket PC-re. GG sorozat nemtudom 10+ tagjából kijött 3 PC-re, és mind3 elég régen volt azért már.
    Mindenesetre azóta is vanak netes gamerek PC-n GGXXben is, meg most kijött a street fighternek is a legújabb része PC-re, szóval kitudja lehet h lesz belőle valami :).
  • armageddon666
    #445
    egyébként BlazBlueban nagyon durvának tűnik a combórendszer :S
  • armageddon666
    #444
    jah, örülnék én is neki ha jönne PCre :) meg Guilty Gear Accent Core Plus is jöhetne akkor már :\
  • JuronValor
    #443
    bocs, csak a témához miheztartás végett... hölggyel állunk szemben?
    Férfi vagyok (28). Csak vágom a témát.

    EZT NÉZZÉTEK MEG!!!!
    http://www.blazblue.com/
    Cyber csaj!! Ez az én karakterem!! Kell! Kell! Kell!
    http://www.blazblue.com/?cat=5
    http://www.fightersgeneration.com/games/blazblue.html
    http://www.gametrailers.com/game/blazblue-calamity-trigger/6382

    Most nyáron jelent meg európában is! (jún 30 - PS3, xbox360). Arc System Works munkája, ők csinálták a Guilty Gear részeket!!
    Reménykedem hogy megőrzik jó szokásukat, és kiadják majd PC-re is!
    Ha így lesz, úgy tippelem karácsony körül jön majd el az idő!

  • Massato
    #442
    Üdve!

    SolBadguy: Itt sokféle utilt megtalálsz:
    http://www.guiltygear.ru/download.php?lang=en§=utils
    (GGXXR_PC_Savedata_All_Opened.zip - ez kell neked innen :D, de van angolosítás stb. stb.... szép kijutás képek, meg original gg art rajzok, kva jók :D).
    Jah, nyilván a régi savedat helyére kell másolni. Ha mentettél már valaha, akkor lesz ilyen mappa és file, ha nem akk tedd meg és lesz, majd írd ezzel felül :).

    JuronValor:
    Üdv itt, már egy ideje megvagyunk azért :D, igaz enyhe kihagyásokkal :D.

    Hmmm már nem emléxem milyen téma folyt itt erről a romantikus dologról
    (bocs, csak a témához miheztartás végett... hölggyel állunk szemben? ^^')... biztos úgy van ahogy mondod, nem igazán műveltem ki magam ezügyben:). Story módot sem toltam ki, még kedvenc karimmal sem, szal passz. Nekem vhogy ez csak egy sztori egy verekedős game mögött, ha lenne anime belőle tuti megnézném, vagy official manga legalább :D.
    Mellesleg ha van kari akit utálok, akkor az Sol és Ky kettőse xS. Style, zene, erősség, könnyűség miatt egyaránt.

    Én néha tolom neten, bár most volt egykis rendszer összesesésem, és nem a netes verzót raktam fel, hanem a fajább zenével bíró ggx2 verziót xF. De ha van ismerős szívesen megnézem megint mit lehet mókázni neten keresztül is :D. Sok magyart láttam egybk már, de szinte egyiket sem bírtam kihívni, akivel nem volt személyes kontaktusom is. Szal csak egykét ismivel tudtam tolni így a távolból. Utána kiírtam h énis magyar vagyok (HUN előtag meg minden)... és úgy akartam kihívni őket... semmi válaszreakció, utána kiírtam h basszátok meg hívjatok már ki magyarok... akkor sem -.-, úgyhogy ^^'... hozzá tartozik a dologhoz, h a netem kényeskedős picit, szal elsőre ált nem sikerül kihívnom senkit, próbálgatni kell -.-'... de ha engem hívnak ki akkor majdnem mindig pöpec. (100as ping átlaggal kb) Ez van.
    Jah mint mondtam, utóbbi időkben kb. tisztán Testa player vagyok. Neten ez nem egy nagy előny, nem is találsz sok testamentest. Sajna elég nehéz manőúverezni vele, hát még ha lag is van. Neten többet ér egy jól sebző kis overdrive. Testának meg van minden, csak jól sebző od-je nincs xD. Úgyh szar vagyok neten (F), de ha láttok hívjatok ki engem is viszont bátran. (Jah Massatoként szerepelek ott is...)
    Sztem maholnap fel is dobom és try what's up :D.

    Csövi!
  • JuronValor
    #441
    Sziasztok! Már teljesen lemondtam arról hogy találok GGX fórumot magyarok közt!

    Nyomja még valaki neten? Szívesen játszok (majdnem) bárki ellen! Hetente átlag 2-3x vagyok fenn 1-3 órát (attól függ van-e megfelelő partner) JuronValor néven.
    Hívjatok ki bátran! Alkalmazkodok a másikhoz - nem verem a gyengébbet agyba-főbe, vagy olyan karakterrel megyek akivel nem annyira tudok.
    Ha meg úgy gondolod jobb vagy, akkor hajrá - több menetet is nyertem már "A" rankúak ellen, sőt 1x nyertem is
    !! Persze kilépett mielőtt "hivatalos" lett volna
    (xx-szer meg elvertek, de akkor is nyertem 1x ellenük )

    Ha nagyon játszanál de nincs kivel, és engem sem látsz fenn, nyugodtan küldj e-mailt akár - [email protected]

    Massato! Köszi a ggxxnet.ini átírás tippet!! Nagyon szuper! Meg a dustloop.com linket (gate to GGX paradise)!

    Ja és Sol meg Ky közt semmi "romantikus" kapcsolat nincs!!
    Nagyon röviden: Ky 16 évesen lett a "Szent Lovagok Rendje" vezetője, és a régi master (Cliff) meghívta Sol-t is, szóval tag volt - míg el nem mélyült a különbözősége Ky-al meg úgy álltalában. Aztán váratlanul meglépett, és közben lenyúlta a rend egyik nagy hatalmú fegyverét a Fireseal-t... (ezt használja a ggx részekben mint Sol-badguy).
    Ky azért nem gyűlöli vagy ilyesmi, mert együtt harcoltak, Sol nem rossz vagy gonosz. Azért mérges mert nem érti miért hagyta el a rendet, stb.

    Egyébként Sol sem útálja Ky-t, de a naívitását, meg a "kocka" igazság mániáját nem bírja.

    Ennyit röviden, hogy rendben legyenek a dolgok! Találkozzunk a neten! Unom már a sok fanatikus, mániás, vagy gerinctelen, csaló játékosokat!
    A normálisakat úgy érzem lassan már vadászni kell.

    Szió!
  • SolBadguy
    #440
    Hi! Kocc az infokat,tudnal kuldeni egy oan linket ahol unlockolva vannak a karik?:-P
  • Massato
    #439
    Hi!

    Huh, nem egyszerű kibogozni h mit akarsz :).

    Én story mode-t csak próbáltam, szal lövésem sincs mi a szitu, főleg nem Dizzy meg Sol ügyben. I-no-t viszont a szokásos módon lehet büntetni, védesz és utána kill. A legbüntethetőbb a levegőbeli fúró támadása, meg amikor "alád csúszik", persze ez utóbbit guggolva kell védeni... hajrá. Ha I-no boss módban van (aligha) akkor a topic elején van pár trükk az arcád módos boss I-no ellen, szal próba...

    Párszor sztem már leírtuk a netes lehetőséget, de kimásoltam egy szájbarágós mailemet, ezek alapján mennie kell az online gamelésnek :D... (jah, ha nem olvashatóak a gameben a nevek és commentek, akkor az első írásod előtti commentemben írtam h lehet olvashatóbbá tenni a ggxxnetes player listát) na a mail:

    ***

    FW:GGXX #Reload online:

    A japán verzió kell, azaz a GGXX (és nem a GGX2) #Reload

    Felrakod a gamét és a könyvtár nevét GUILTY GEAR XX "#"RELOAD-ot át kell nevezni GUILTY GEAR XX #RELOAD-ra (konkrétan oda ad valami szmötyit a "#"helyére, ami nagyon hasonlít rá de nem az, szal ezt csere # -re)(ez fontos lépés -.-)...

    Aztán az alábbi linken szerzett cuccot ki kell csomagolnod a ggxx reload főkönyvtárba (csak a fileket rakod ide, nem a mappát), és elindítod a patchert. (Ja itt megmarad a régi ggxx.exe is, ggxx.old fájlnévvel, szal ha nemjön össze a patch de játszani szeretnél legalább, egyszerűen visszanevezed ggxx.exe-re a fájlt és mehet a menet.)
    http://ggxxnet.mad.buttobi.net/index.html
    (innen a 120-2-es faja, 120-3asban csak 1 file van, ezzel írd felül a 120-2 ben lévő azonos file-t...

    ggxxnet config.exe:
    -a nevedet be kell írni (a trip key passz h mi)... ill. saját commentedet (legtöbben nemzetiséget írnak ide, meg h melyik a főkarijuk)
    -delay frame: 4
    -portot át kell írni (ott van h melyik számok közt lehet, nekem 10200 lett, az alap 10000-el nem jött be semmi, de ide egy random szám jó)
    -és fent a lobby script/text adressbe: www.nurupodensetsu.com/ggn/delay4/ggnlobby.cgi de van több szeró is, ha valamiért nemjó (a delay-2es szerón elv főleg japánok nyomják, szal lehet mazóskodni, ha működik)...

    Nah indul a játék, és egy beállítás még kell: options>>game options>>shortcut mode on... és ezt így el is kéne menteni, szal az "autosave on" remélem bentvan, és akkor "exit game"-el!!!! kilépsz (vagy manuális save...) (ha esc-el lépsz ki, baszik bármit is elmenteni) és utána újrainítod a gamét, elvileg most lett egy új menü: "ggxxnet"...
    Ott látod a spílereket, pingjüket és aktivitásukat, rákattintva (HS-el) bejön a menü miszerint letilthatod a palyert, h ne hívhasson ki, felkérheted (akkor ha idle ben van, egyből indul a fight) csatára, és beszállhatsz nézőnek is egy csatába.

    Nah playerek lehetnek:

    IDLE OK - faja, kihívható (passz, h hogy)
    BUSY NG - épp harcol
    NO RESPONCE NG - afk :D
    EX ENABLE/DISABLE NG - Ex karik engedáélyezve (ggxxnetben beállítható magadnak is)
    DELAY # NG - ő más delay framet használ mint te (ha csak vele akarsz küzdeni, akkor rakd át annyira amennyin ő van, vagy ha nem jelzi ki mennyi, akkor saccra, pl 2-re)
    VER ERR x.xx NG - régebbi ggxxnet verzijó
    VER ERR ??? NG - újabb verzija van ggxnetből

    Ja ha nagyon nem akarod h kihívjon valaki, de megteszi, egy alt-tab egyszerűen visszadob a spíler menübe a csatából (ez elég idegesítő az ellenfélnek (tapasztaltam énis -.-), szal ha sokszor eljátszod, nem fognak kihívni, letiltanak).

    Ja, ha csatáztál, akkor (talán van erre az opciókban beállítási lehetőség, hogy mentsen vagy ne) replay-el visszanézheted a csatákat, sőt le is menti a gg mappába, szal lehet küldözgetni és nézni ki mit szenvedett össze :D (16kb kb egy meccs mérete, valami spéci input mentéssel mentheti ezt le a game, szal az meg semmi)...

    ***

    Amúgy lehet letölteni olyan save fileket, amiben minden kari unlockolva van, sztem kár szendvedni nemtom mennyi óráig, ha csak erre mész (ex-, gold-, Kliff, Justice karikért).

    Én az utóbbi időkben kizárólag Testával tolom, de a gép ultra gányul játzik ám vele xF.
    Jahm én ha funolni akarok (szal mindig), akkor: training mód, unlimited time, life regeneration, 32-es cpu lvl... iszonyúan belehet pörögni, let's fight :)...

    Amiga: thx, de én kihagyom :).

    Jó mulatozást, csövi!
  • SolBadguy
    #438
    Udv ujra.meg 1 problema vlki nemtudja h lehet story modeban dizzyvel legyozni i-not me nekem sehogysem megy :(.Azert mert kene Solnak asszem a patch 3 story ahoz :D
  • Amiga
    #437
    Nekem megvan eredetiben, ha valaki kéri, 2000 Ft.-ért eladom.
  • SolBadguy
    #436
    Meg vlmi,h lehet neten jaccani vlmit le kel tolteni v micsoda ...?:S