506
  • Firerock
    #465
    és letölthetőt nem tuttok??
    nem kell feltétlen ujj
    csak min 05-ös
  • Firerock
    #464
    itt
  • jbal
    #463
    megnézőseket?hol?:O
  • Firerock
    #462
    császtok
    arról szeretnék érdeklődni hogy nemtudtok e letölthető sufix horgászmagazinokat??
    mert iyolen megnézősöket találtam de letölthetőt nem
    valaki heeelp
  • jbal
    #461
    ki ez az új kommentátor sport tv-n?ma adta az aston villa-sheffield meccset.
  • banok
    #460
    én már úgy vagyok vele, hogy nekem 8.
  • vmvr
    #459
    de azért mégicsak jobb a TV-ből, magyar kommentárral meccset nézni:)
  • banok
    #458
    hát úgy fogalmaznék, hogy van rá esély. De hát vannak és lesznek streamek is :)
  • vmvr
    #457
    csillagpontos van, akkor egy idő után befog jönni az eurosport2?
  • banok
    #456
    csillagpontos vagy soros a kábeltv mert ha az utóbbi akkor te is streamen fogsz nézni egy jó ideig PL meccseket.
  • vmvr
    #455
    nekem UPC van, de itt sajnos nincs eurosport2, van remény, hogy lesz?
  • banok
    #454
    A következő idényben nem a Sport TV fogja közvetíteni a Premier League mérkőzéseit élőben ugyanis az Eurosport szerezte meg a PL kizárólagos (!) közvetítési jogait.

    Idézet az Eurosport által a kábeleseknek küldött levélből:
    "Örömmel adunk hírt arról, hogy az Eurosport SA megszerezte az angol Premier League labdarúgó mérkőzések magyarországi kizárólagos közvetítésének jogát három szezonra, a 2007-2008-as szezontól kezdődően.

    Az Eurosport a jogokat az Eurosport 2 csatornán történő adás keretében kívánja felhasználni, ahol a teljes közvetítés magyar nyelven fog szólni, 2007 nyarától...."

    UPC Directen (a műholdas) jelenleg is van Eurosport2, az AntennaDigitalnál már jó ideje tervezik, a Diginél is valszeg lesz. A kábeleken ahol legalább 45 csatorna van ott van esély de ahol még Sport2 meg SportKlub sincs az ne is álmodjon Eurosport2-ről.
  • jbal
    #453
    aha és most ő már Sport TV-s kommentátor?mindig fog NHL-t közvetíteni?
  • nono84
    #452
    m1-es volt ha jól tudom.
  • jbal
    #451
    ki ez az Engyel István aki tegnap NHL-t közvetített?
  • jbal
    #450
    hónapok óta szar az oldaluk és e-mailekre se válaszolnak.valahogy sikerült a tárolt változatot bevarázsolni pl. a szakértők menüpontból de már nem tudom hogy.nem terveznek valami javítást?
    csak a hoki közvetítőnek akartam volna megnézni a leírását
  • jbal
    #449
    de végülis láttad
    mondjuk jobbb lett volna ennél a Porto-amadoránál(0-1:OOO egy mákgóllal a hosszabbításba)
  • EOX
    #448
    adhatták volna csúsztatva:)
  • jbal
    #447
    19:30-kor még angol bajnoki volt.
  • EOX
    #446
    Ahelyett, hogy a PSV-AZ-t adták volna, rég láttam ilyen jó meccset.
  • banok
    #445
    \o/
    öröm az ürömben.
  • jbal
    #444
    na érdekes most az elmaradó olasz forduló miatt adnak francia meg portugál meccset:D
  • jbal
    #443
    valami lista nincs arról hogy milyen közvetítések/élő közvetításek voltak a Sport TV-ben?
  • gabber_saviola
    #442
    hát ez jó kérdés, szerintem kéne küldeni egy mélt nekik, hátha megmondják :)
  • jbal
    #441
    jaja.a stábunk menüpont se működik
    amúgy az hogy dől el hogy ki melyik meccset adja?
  • gabber_saviola
    #440
    [center]



  • ironroy
    #439
    vb
  • vmvr
    #438
    szerintem tuti, hogy nem...
  • jbal
    #437
    valahonnan le lehet tölteni az Arany Pillanatok részeit?
  • jbal
    #436
    a következő két hétvégén de főleg a következő utánin(a port.hu szerint)valami nagyonistenkirály program jön a Sport2-n

    ja amúgy nem tudjátok annak a számnak a címét amit mostanában nyomnak a reakció-ban a menetrend mutatásánál.sztem gitárral játsszák.az ami ment Van Nistelrooy legszebb Manchesteri góljai alatt az 1.szám ha vki még emékszik arra
  • jbal
    #435
    na ez nem jó.azért kellett a Sport2 mert ott adták anagy meccseket de most pakolják a Sport1-reis.
    és a szombati angol meccs meg a vasárnapi spanyol?
    ja meg most jött egy új h vasárnap 17-től spanyol bajnoki a Sport1-en.
    tavaly lehetett jó 3 spanyol bajnoki egymás után a Sport2-n:D
  • szanics
    #434
    össze-vissza pakolgatnak ezek mindent, figyeld az oldalukat :D
    Mondjuk a Milan-Palermo csak a Real miatt került át a Sport2-re, mert a vasárnap esti olasz meccs egyébként mindig Sport1.
  • jbal
    #433
    lenne 1-2 kérdésem a Sport1-el kapcsolatban:
    a szombaz 18.15-ös angol meccset végleg áttették a Sport1-re?mert 2 hét múlva szombaton lesz vmi kézilabda és akkor a 2-esen lesz.
    a vasárnap esti 19.00-es spanyol bajnoki meg mindig felvételről lesz?mert volt még a szezon elején élőben.
    az mitől dől el h melyik rangadót hova rakják?mert mosz pl.azért h a Sport1 adja a Real-Barcát a Milan-Palermo-t áttették a Sport2-re és az 1.félidőt csúsztatva adták.
    de a Manchester-Liverpool az Sport2-n volt.
    ha jól emlékszem vmi Feyenord-PSV volt a Sport2-n kicsit régebben de most meg a Sport11-en volt a Feyenord-Ajax.
  • jbal
    #432
    gratulálok a Celta-Valenciához.a Barcelona-Sevilla semmi ehhez képest://////
  • jbal
    #431
    ja az is az 1-esen.a 2-esre rakhatnának
  • EOX
    #430
    meg kár, hogy a Feyenoord-Ajaxot adják, az AZ-PSV meccs érdekesebb lesz szvsz, mondjuk még így is jobb, mintha nem lenne holland meccs.
  • jbal
    #429
    na kiváncsi leszek mi lesz itt.jövő vasárnap 21.00-ra a Sport1-re tették a Barca-Real-t de akkor mi lesz az olasz meccsel?nem könnyebb lett volna a sport2-re rakni ott amúgy is spanyol meccs van
  • banok
    #428
    hurrá...
  • jbal
    #427
    van Sport2-m:DDDDD
  • jbal
    #426
    13:30 Labdarúgás
    Angol bajnokság, 8. forduló, Wigan-Manchester United (élő)
    15:45 Labdarúgás
    Angol bajnokság, 8. forduló, Arsenal-Watford (élő)
    18:15 Labdarúgás
    Angol bajnokság, 8. forduló, Reading-Chelsea (élő)
    21:45 Labdarúgás
    Spanyol bajnokság, 6. forduló (élő)
    JEEEEEEE!!!!!!!!!FORZA Sport1!!!!!!!!!!