275
  • stalker001
    #275
    Bojler eladó.
  • Bokafix2
    #274
    jó gém :D
  • doomroe
    #273
    Doom 3-on nem lehet világosítani 67% ban matt fekete a játék ajánlom a zseblámpát nyomd meg az f-t
  • doomroe
    #272
    sry bazmge nélkül és torrent oldalakat keress föl ha kell.
  • doomroe
    #271
    Bazmeg 4000 ft nem olyan nagy ár a doom 3-ért.Vegyed meg.Nekem két verzióban is ott csillog a polcomon a roe-val eggyütt.
  • bencike96
    #270
    nem segíthetek mivel az illegális
  • RangeR crashing
    #269
    Sziasztok! valaki tudna segiteni hogy meik oldalrol vagy honnan tudnám letölteni teljes játékban a doom 3 at ? me régebben megvolt csak elhagytam a cd -t vagy elkeveredett..légyszi me nagyon szeretem ezt a játékot.. aki tudna segiteni vegyen fel MSN re pls vagy irjon e - mailt a [email protected] -cimre előre is köszönöm
  • l4c1ka
    #268
    ????
  • l4c1ka
    #267
    Valaki nem tudja hogy hogyan világosíthatnék a Doom 3-on

  • kübelwagen
    #266
    nemrossz
  • Garibaldi
    #265
    Nekem nagyon bejött a gama, az elején paráztam, de a végéig odaszögezett valami a monitor elé, amit úgy hívnak: Hangulat, pedig elolvasva ezt a fórumot, nem vártam semmit a játéktól.A sorrendem a 3 nagy között Far Cry =Doom 3 /bár imádtam csónakázni Cry Engine földön/ utána a mélyben a half-life 2 "csupa kisbetűvel" Véleményem szerint azért ezekhez a játékokhoz tényleg jó gép kell, mert a havernál nyomva nem tetszett a grafika, lessan töltött, ez megöli az egészet, az én gépemen meg gyönyörű és gyors volt. Életemben először ennél a 2 game-nél jutott eszembe, hogy milyen klassz, ha nagyon jó a grafika, eddig nem érdekelt.Szóval Doom3 nekem 3 napos játék, de egyfolytában, szinte alvás nélkül, ez utoljára talán 10 éve fordult elő velem.
  • miki90
    #264
    Sziasztok!!
    Nem tudjátok hogy kell a doom 3: resurrection of evil kódját és a doom 3 kódját hogy kell beirni?
    Mert nekem nem engedte.
    Ha beirom az egyiket akkor a másik nem jo.
    Nem értem mi lehet.
    valaki segitsen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    THX
  • paynes
    #263
    RELO-ADED-RULE-ZZZZ-FC

    de ezzel nekem nem ment

    itt vannak hozzá kódok, de szerintem ezeket csak feltörték, és nem működnek online, csak a telepítéshez jók, menj a doom 3 fórumra itt az sg-n és kérdezd meg valakitől.
  • Fred10
    #262
    Csáztok!!!

    akartam onlineban nyomni haverommal de kiirta hogy adja meg valami fasz kódot ami a dobozban van.
    Na már most én ezt havertól kaptam és másolt volt.
    Nem tudjátok ezt a kódot???
  • Laci73
    #261
    Szia Wing!

    Sehol nem láttam még ennyire profi fény-árnyék megvalósítást mint itt.

    A "lebegés" érzet - azaz hogy az árnyék nem a felületen van, a kétdimenziós korlátokból (magyarán a sík képernyőfelületből) ered.

    Ez a játék - helyesebben a motor - egyedülálló alkotás, igen nehéz dolga lesz a S.T.A.L.K.E.R.-nek és a HL2-nek :)

    Nekem idáig a kendvencem a szétlőtt fejű zombi-technikus, aki az Alpha2 Laborban szorgosan ellenőrzi a kijelzőket :)
  • Wing Rockling
    #260
    Na és? Most meg Adesign-t mondok.
  • paynes
    #259
    De te paintet mondtál

    (N.E.O.!!!)
  • Wing Rockling
    #258
    Igen, mert neked nincsen Adesign-ed :P
  • N.E.O.!!!
    #257
    bégétl, nem tudtad megmutani
  • Wing Rockling
    #256
    Áhhhh... Tudod paintban is van olyan hogy rajzolsz valamit, aztán színezel rá egy fekete réteget, és radírral csak a legfelső, fekete részt radírozod ki... Ugyan olyan érzés mint a doom-ban az elemlámpázás :) Na mindegy, majd ha elmegyek hozzád megmutatom :) A lámpafény is elég furcsán van elvágva, csak egy fénykör az egész amikor világítasz,nincsen semmi átmenet a fényből sötétségbe. Na mindegy, ezt se tom elmagyarázni. Ehh...
  • N.E.O.!!!
    #255
    hát igenö, de olyan érzést kelt, mintha a levegőben lenne, amjd ha lejössz hozzám megmutatom

    "A zseblámpával az árnyékok megvílágítása olyan érzést kelt mint amikor paintban radírozok... " ennek is sok értelme van, ezek szerint az árnyékok fehérek?
  • Wing Rockling
    #254
    "az árnyékok néha olyan érzést keltenek, mintha nem is a folon lennének" - Na ezt jól meg mondtad. A valóságban szerinted az árnyék a falon van?
  • N.E.O.!!!
    #253
    légy boldog a 9600XT-del
  • Wing Rockling
    #252
    Ha nyílik az ajtó nálam megáll 1-2 másodpercre, de a kinti területeken minden oké, ugyanúgy hozza a 30 fps-t.
  • N.E.O.!!!
    #251
    Én vagy 2x vettem észre hogy swappol a játék, amúgy ha átmegyek egy másik terembe mindenféle beakadás nélkül teszi, amúgy némelyik külső részen komolyan beszaggat: van az a légzáró zsilip, vagy mi a fasz bemegyek 25-27 FPS, bekapcsolom, erre kinyílik a másik oldala 8-9FPS, és ezt még akkor szokta elérni, ha sok robotkar meg gép mozog a háttérben, na meg azökat a gömböket valahogy nem nagyon szereti a kártyám, mert ha kettő van a közelben tuti szaggatás.
  • Wing Rockling
    #250
    Még ma sem folytattam a játékot, egyszerűen nincs kedvem a gyakori töltögetés és swappolás miatt. 1 gigarammal már mindjárt megjönne a kedvem.
    A zseblámpával nekem semmi gondom, jól van az megcsinálva, nincs rá szükségem hogy a fegyverre legyen téve, azt a modot a kis sz*rosok használják csak, akik az esetleges szörnytámadás esetén nem bírják lenyomni az f gombot hogy visszaváltsanak fegyverre. A hullák néha tényleg elég hülye pózokat tudnak felvenni, de arra sincs szükségem hogy a holttestek ne tűnjenek el, mert -számos játékossal ellentétben - nem élvezem azt hogy kacaghatok a játék bugjain.
  • N.E.O.!!!
    #249
    Hehhe a privátban nem ezt mondtad
  • eke
    #248
    Mindenkinek! Nincs tökéletes program! Úgyhogy nem értem mi a fenét kell itt fikázni. Nem vagyok Doom fan csak egy esténként játszogató emberke, de tényleg megértek néhányakat mikor elborul az agyuk. Azzal meg nem kell törődni mit mond a marketing a reklámok... Mert akkor Ariel-t venne mindneki:-)). A gépigyény...nos az a mindenkori tendencia, hogy ily módon bírjanak rá a vásárlásra. Ezen nem kell megsértődni. Ők is szeretnének megélni. Gondolom a legtöbbben meg warezolták a játékot így nincs erkölcsi alapjuk arra, hogy fikázzanak. Mert ha kidobott volna 10 rugót akkor helybenhagyom, de így... Én nem fikázom. Mondjuk nem rég kezdtem el, és idegesít a lámpa meg a bolyongás de, ez magánügy. Erről szól a dolog. Ha nem tetszik kell MOD-ot írni hozzá! S mindjárt jobb... No, jó reggelt mindenkinek.
  • Wing Rockling
    #247
    A zseblámpával az árnyékok megvílágítása olyan érzést kelt mint amikor paintban radírozok... A parahangulat nem a legjobb, a belső terekre meg a fény-árnyékra meg azt mondom hogy a Far Cry-ban már láttunk ilyet, sőt, lehet hogy jobbat is. Ez elején még csodálkozva bámultam a szép effekteket és írtottam a váratlanul felbukkanó szörnyeket, de idővel ez a játékélmény ellaposodik. Jó ha a játék felén túl vagyok, de ezen a ponton egyszerűen nincs kedvem tovább játszani, mert unalmas, inkább nyomom a kedvenc online rpg-jeimet, a doom-os monsztákat meg gyilkolom amikor ismét olyan hangulatban leszek. A szörnyek és az emberek kidolgozása viszont nagyon tetszik, és a fegyverválaszték is szép.
  • N.E.O.!!!
    #246
    Megvan, és azt kell mondjam, hogy még csak az alfa labor második szintjénél vagyok, de a game az nagyon ott van. Minden a legapróbb részletekig ki van dolgozva, csak az árnyékok néha olyan érzést keltenek, mintha nem is a folon lennének, hanem lebegnének. És az hogy high qualityba 256 megás kártya kell az kamu. A haverom 128 megés 9600xt-je röhögve viszi 1024-es felbontásban.
  • Sub
    #245
    Inkább helyesírási kisszótárt szereztél volna a Doom helyett te analfabéta!
    A netre költött pénzt meg fordíthatnád nyelvtanórákra...
  • Venkin123
    #244
    "Óriási ötlet volt egyébként a zseblámpa bevezetése, hiszen bevilágíthatunk helyekre, hogy lássuk van-e ott valami"

    Csak én kapok röhögőgörcsöt ettől a mondattól?
  • silanor
    #243
    Ma erkezett meg a boltbol a cucc. Kivancsi leszek, mert direkt nem toltottem le.
  • HuAn82
    #242
    Érdekes smiley!
  • Wing Rockling
    #241
    A bétába még nem tűntek el a hullák, de azok a gagyi pózok amiket így felvettek, arra csak ennyit tudok mondani:
  • Wing Rockling
    #240
    "ork loszerrel" - Ez tetszett
  • Skyline
    #239
    Egy rakatszor találkozni npc-kel akik érdekes módon túlélték az elzombisodást holott szinte tök szabadon vannak fegyvertelenül:)


    A hangulatról annyit hogy az első 30 perc után a játék totálisan kiszámítható például: nyíló ajtó mögül vagy 50-szer ugrik ki vmi játék után ez 1-2szer ijesztő utánna már reflexé vállik...Hosszú folyosón is két dolog történhet: ha rücskös a fal erős gyanu hogy oldalt nyílik maj vmi és jön ki belőle vmi...Ha nem rücskös akkor simán gránáttal lehet vonulni mert 99% hogy ahogy közelítünk a szemközti ajtóhoz ki fog jönni vmi:)

    Sok helyen kérdés hogy a doom3 jobb-e far crynál...van amiben igen van amiben nem....Fnyhatásban hanghatásban igen grafikában nemvok biztos minden másban far cry jobb...
    Én kb ennyit vártam el a doom3-tól nemtöbbet...Egyszer végigtolható szórakoztató cucc....
    Jöhet hl2:)
  • Molnar_T
    #238
    orok loszerrel. bocs a helyesirasi hibakert :D
  • Molnar_T
    #237
    Nemtom, nem olvastam vegig a ketszazsok hozzaszolast, de nekem tetszett a jatek. foleg a hangulta. volt hogy 4en ultunk a szobababn, 3an neztek, en jaccottam, es mind a negyen megrandultunk, amikor egy imp csak ugy az arcunkba ugrott. Bar sajnos teny, hogy egy ido utan elegge ellaposodik ez a HANGULAT-feeling, es agyatlan zombiirtassa eccerusodik. Foleg mivel a vege fele annyira untam, hogy trainerrel orok elettel es ork loszerrel toltam vegig, csakmer kivancsi voltam mar a vegere. de ez a far cryban sem tetszett. ott az oreg ki lehetne nyirni, de elkapnak, es kezdhetem elolrol, es igazandibol az is csak idohuzas vegett kellett a jatekba. A fikazast nem ertem, hogy nem tud nagy nyilt terepeket megjeleniteni. voltak relative (a jatek nagyreszehez kepest) nagy nyilt terepek, foleg a nyilt mars felszin, es nalam gond nelkul futott. Ami nagyon komolyan nezett ki az egesz jatekban, az a pokol Carmackek szemevel nezve. Bar elegge necces volt, hogy volt dog amire 5 BFG toltetet elengedtem, es csak akkorra nyuvadt meg. Na kicsit hosszura nyult ez a hozzaszolasom, de a lenyeg amit mondani akarok, hogy jokis jatek ez, akinek meg nem tetszik az ne fikazza, hagyja a francba. ja megegy: ha a pokok es a repkedo fejek megdoglenek ket pisztolylovestol, akkor plazmabol miert nem eleg nekik 1?
  • Ma2ska
    #236
    Nem akarok én már rosszat mondani erröl a gameról, mert rájöttem hogy nem a realitás a fontos hanem egyes emberek várakozása, akik ezt a játékot mint valami megváltót várták, / részben a reklámok, részben a sok gyenge játék miatti csalódottság miatt/ és jött valami, mondjuk doom3, és ez szent tárgy, fétis számukra, reális értékelésnek helye nincs, igy müködik ez...