284
666
  • robotnyk
    #124
    a színvonalas DJk ritkán szoktak arról beszélni, hogy ők milyen jó zenét csinálnak. egyrészt színvonalas DJket nem szoktak TVben mutogatni, másrészt nem a DJk csinálják a zenét.
  • Tetsuo
    #123
    Jah s má megint rosszul fogalmaztam, mer nem a zenére gondolok hanem a köré gyűlt sminkes szeánszos baromságra..
  • szacsi
    #122
    sajna ez is a divatnak tudható be. elég olvasgatni a társkereső rovatokat, ahol ilyenek vannak: "12 éves, fekete körmű, sátánista rokker csaj sátánista fiút keres"
  • Astaroth
    #121
    "Abban viszont igazad van hogy nem minden metál sátánista."

    Hát valahogy így gondolom én is.Sőt nevetséges ez a kijelentés...

  • Emmegki
    #120
    "rengeteg más is van (black, dark, death, doom stb...)"
    Hát nem hiszem, hogy ezek Jézus jótetteiről énekelnének.
    Abban viszont igazad van hogy nem minden metál sátánista.

    "de én kurva nagyokat szoktam ám röhögni rajtuk mert szvsz szánalmas amit ezek csinálnak :))"

    Én meg a gyökér rappereken és a hülye félsüket DJ-ken, amikor arról beszélnek, hogy mekkora jó zenét csinálnak.
  • phalanx
    #119
    Nem olvastam végig a topicot (csak az elejet :)), úgyhogy lehet tök feleslegesn írok, de mind 1: ha már metal, nem kell egyből a legkeményebb trash metalra gondolni amiben tényleg nincs semmi dallam csak érthetetlen hörgés, rengeteg más is van (black, dark, death, doom stb...)

    ja és le lehet szállni a metal zenekarokról.... 90%-uknak semmi küze a sátánismushoz, úgyhogy flame off
  • CUCLI
    #118
    lol ismeri valaki a mardukot? szokták nyomni a musicmaxon. az is valami sátánista zörej lehet mert van pár koponya benne meg ilyenek. de én kurva nagyokat szoktam ám röhögni rajtuk mert szvsz szánalmas amit ezek csinálnak :))
  • Emmegki
    #117
    Én utálom a sátánistákat úgy ahogy vannak, de azért van 1-2 jó számuk. Pl. Dimmu Borgirtól jó zenének tartom a Mourning Palace-t, de nem fogom végighallgatni egyik CD-jüket sem, mert a hörgés idegesít.

    A fordított keresztet viselő tizenévesekről meg annyit, hogy amelyik nem feltűnési viszketegségből csinálja, az érzelmileg és idegileg gyenge, jól befolyásolható alak.
  • ThePartyFace
    #116
    Oke, igaz!
  • fifi
    #115
    Hidd el nekem hogy egy "igazi" sátánista nem jár feltétlenül Dimmu Borgir pólóban mindenféle nyakláncokkol fekete körmökkel...
    Zenében meg NE tévessze senki össze azt, amikor azért van sodornyingben"érthetetlen"jelekkel teli a színpadon az északi faszi, mert tiszteli az őseit és azok hitvallását, azzal amikort valaki feltűnési viszketegségben szenvedő idióta kretén, és max egy óriási fülest érdemel. Ezt át kell tudni látni, és úgy levonni a konzekvenciát.
    Mindemellett hangsúlyozom hogy az összes ilyen zenén röhögök, bár már megtanultam,- valamelyik megéri a tiszteletet! És sztem nem is kemény/koncerten se/.
    /Ami nekem kemény az a BIOHAZARD pölö :)./
  • Taranov
    #114
    Ez a sátánista stílus túl merész ehhez, ez már tényleg feltűnési viszketegség, nem egyéniség. Illetve egyéniség, de túl megy az elfogadható határon. Egyébként lehet valaki úgy is sportos vagy elegáns vagy más, hogy nem ilyen szélsőségesen öltözködik, és úgy is öltözködhet szépen, hogy az ne legyen szélsőséges.
  • ThePartyFace
    #113
  • DJ Skyline
    #112
    nem ír ide senki...pláne nem rokkerek...addig amíg nem jön egy "sátánista" addig szvsz mind1...nem szeretek offolni de a zenénél maradtunk végülis csak kissé más irányba kanyarodtunk!:)
  • ThePartyFace
    #111
    Oke, csak toled akartam hallani:D

    Amugy jol szetoffoltuk a topicot...
  • DJ Skyline
    #110
    aha...lehet engem mondani kamu djnek...:))))
  • ThePartyFace
    #109
    mi az a Dj a neved elott? dísz?:D
  • DJ Skyline
    #108
    semmi csak leakadtunk a dizsiknél aztán leírtam...na mind1 hadjuk...én nem járok sehova bulizni különben!!!
  • ThePartyFace
    #107
    Mivan?:D
    En ilyen bulikra nem jarok, de hogy jon ez a temahoz?
  • DJ Skyline
    #106
    lool...kedd meg e-klub hab party....:))))
    tényleg "A GROOVE COVERAGE AZ E-KLUBBAN !!!...Augusztus 19. Csütörtök"...:)))))


  • ThePartyFace
    #105
    Persze...pentek tinibank, szombat hájper:P
  • DJ Skyline
    #104
    *tele van...
  • DJ Skyline
    #103
    nem kell ahoz hyperig menni...elég ha a bank dance hallba lemész...televan totál szolis,kihívóan öltözködő tini ribikkel...
  • ThePartyFace
    #102
    Teny, h erdekesek arcok a satanistak, de en csak olyanokat ismerek kozvetlenul, akik nem aggatjak ki magukra azt, h satanistak. Tehat alap rocker kinezetuk van.
    Ha mar valaki fikazunk, az legyen a hyperspace-s nyakpasszos nappal:D

    Amugy en imadok lemezekkel maszkalni, mert akkor felismernek:D
  • DJ Skyline
    #101
    az ilyen ember = amiket felsoroltál...
  • DJ Skyline
    #100
    igaz beismerem tévedtem sorry...én nem szeretem ha felismernek,nincsen úgy egyéni izlésem...ezért mondtam átlagembert...de az én szememben kevésbé feltünő egy ilyen ember(valszínű mert megszokott a látvány) mint egy full fekete ruhás,nyáron is bakkancsot hordó egyén...
  • ThePartyFace
    #99
    Ki oltozkodik ugy, mint egy atlagember?
    A valasz: egy atlagember!
    Nezz ra egy raszta dnb-sre, vagy egy szolis technosra. Esetleg egy goásra, vagy peldaul egy heroinistara.

    Ugye, hogy kulonbozoek? Es mind szereti, ha felismerik, hogy ki is ő: tehat szerinted minden egyeniseggel biro ember feltunesi viszketegsegben szenved?
  • DJ Skyline
    #98
    akik feltünési viszketegségben szenvednek és így akarják magukra felhívni a figyelmet hogy nem úgy öltözködnek mint egy átlag ember és nem is úgy néznek ki...de ez SZVSZ...
  • Taranov
    #97
    Hát szerintem ez a sátánizmus sem a valóság, ez csak pár kicsit fura ember képzelt világa.
  • _Vegeta_
    #96
    Jajj millyen egy topik lett ez :)
    Ami a zenet illeti, a legtobb 'satanista zene' nemis satanista. A 666ot is felejtsuk el, mert az max csak egy szam, nade hogy satanista... :D
    Ami engem illet mindent hallgatok, kiveve a reppet, a gyorsbeszedet nemigazan csipem.
    Amugy a sok álsátanista kiskolok mast nemtudok mondani :D csak azert ilyen mert ki akar tunni vmivel. Legalabbis en igylatom.
  • Johnyy
    #95
    Arra hogy a sátánisták tudjanak mit halgatni
  • Sadun Tryst
    #94
    666 vagy kereszt a nyakadban. nem mind1? mind a 2 imádói nem normálisak. csak a 666 kicsit elborultabb.
    ismerek nem 1 ilyen sátánista csajt/fiút. mind1ik azt hiszi ő látja igazán jól a világot és mindenki más hibás. igaz ő sem tökéletes, de ő nem áltatja magát. mindenki azt hiszi magáról, h ő a jó, pedig közel sincs hozzá.
    a stánisták attól különböznek, h ennek arculatot (öltözködés, kitűnnek a tömegből) és hangot (ha beszélsz vele, és nem vagy hozzá hasonló, akkor megtudod) is adnak.
  • Sadun Tryst
    #93
    a slipknot nem hörgős zene.
    hallgass Chritian Epidemic-et. na az hörgös. vagy Art of Butchery-t...
  • ThePartyFace
    #92
    Tehat van aki 16-17-18 eves letere igenis tisztaban van a satanizmus definiciojaval es lenyegevel. En ezt elfogadom es tiszteletben tartom. Nem lefikazom!
  • ThePartyFace
    #91
    A jelkepek a sracoknal az onmegvalositast jelentik. Pl en is szivesen hordok Technics-es polot, mert olyan markaju a lemezjatszom...

    Es NEM mindenki hulyegyerek, aki igy gondolkodik. Igen is van a "hitvallasukban" elfogadhato pont! Olvass utana, csak azt tudom tanacsolni.
  • Mike
    #90
    a tévé nem a valóság
  • Taranov
    #89
    Ezaz, lázadó tinédzserek, hülyegyerekek, te is megmondtad a frankót az utolsó két szóban.
    Én nem ismerek sátánistát, csak tévéből, csak rokkert ismerek, aki velem szintén teljesen normális, de egyébként agresszív, és elég rossz körülmények között él, mint a legtöbb ilyen, de tetsuo-val értek egyet abban, hogy ezek keménykednek az "assetommitjelent" jelekkel. De eleve ezek a jelek is hülyeségek...mi értelme?
  • zakika
    #88
    gott is tod nach im wird nichm mehr gesuch

    pedik ez nem is black metal :)
  • ThePartyFace
    #87
    Baszki...olvasd mar el a #4-es hozzaszolasban levo honlapot. Ne ugy utasitsd el, h abszolut nem vagod, mirol beszelsz.

    En radobbentem, h sulimba jar par srac, akik full normalisak, de ezeket az "elveket" kovetik. Semmi fanatizmus nincs bennuk, csak nekik ez tetszik. Ne hulyegyerekezd le oket...lazado tinedzserek!
  • Taranov
    #86
    Hja. szomorú meg még kezetfogni se tudnak ,mert mindig addig forgatják a csuklójukat meg minden, mire leteszek róla, hogy kezetfogjak velük :DDD
  • Taranov
    #85
    Másik meg, hogy ennek semmi köze Istenhez, nem értenek hozzá semmit, nem ismerik a Bibliát, nem tudnak semmit, csak kitalálják, hogy utálják Istent, meg Isten ellen vannak. naszal nincsenek képben.