284
666
  • zsilike
    #164
    HI!sátánimádo??????????az meg mi???azt tartják h a rossz dolgokban jártas a sátánbátyó-szenvedés nyomor szerencsétlenségek,ök ezt kivánják maguknak???ha már igy belemegyünk.amugy sem érdemes tul sokat ezzel foglalkozni,mert ha tényleg müködik,akkor magadnak csinálod a legnagyobb gázt!!!
  • Herr Lehrer
    #163
    a sok kis 13 éves divatpöcsnél tényleg ártalmatlan,de vannak teljesen elmeháborodott faszkalapok is.
  • Ronny
    #162
    a volt osztálytársam sátánistának vallja magát de teljesen normálisan öltözködik(átlag rocker),kedves csaj...Ok a feketete köröm elég gusztustalan:)

    megkérdeztem tőle, hogy miért sátánista amire ő azt felelte, hogy utálja istent!!!Ezután kicsit rászálltam és modosította a kijeletését arra, hogy ő csak nem kedveli:)

    ártalmatlan dolog ez az egész



  • Neutral
    #161
    asszittem azok röfögni szoktak.
  • Herr Lehrer
    #160
    hörögnek mint a disznók
  • steweee
    #159
    mi az a tinibank? szórakozóhely? merre van?
  • nemcsakfeel
    #158
    mét
  • sweech
    #157
    sátánisták fakk!
  • BlackXX
    #156
    Akkor bocsánat. Csak felháborítanak az ilyenek, mert én imádo ma zenét is és a vallásommal is ki vagyok békülve, de zet a kettőt elvonatkoztatom egymástól...
  • Tetsuo
    #155
    Nagyjából 1et ért veled itt mindenki, mármint abban h ez csak 1 vicc ill divat. A zene meg izlés kérdése h tetszik-e..
  • BlackXX
    #154
    Hail! Most találtam meg ezt az oldalt, de gyorsan regisztráltam is, itt véleményt kell nyilvánítani, Ez a topic! MIRE JÓ A SÁTÁNISTA ZENE? A zenét hallgasd, elemezd, tanulj belőle... De hogy mire jó? Semmire, egyszerűen szórakoztatás... Ez a topic egy vicc... Az a kis 666 a téma alatt... Na azon minden sátánista röhög...( mármint az igaziak akik , nemcsak a legújabb divat miatt vették fel ezt a vallást)..najó, soraim lassan végükhöz közelednek. Nem akartam senkit megbántani, ha úgy is tűnik akkor sem, csupán egy vélemény...Hail Satan! (aki olvasott, tudja mit jelent ez a mondatocska) BlackXX

    U.I:Nem olvastam a megszólalásokat, lehet, hogy már a téma sem ez, de ezt ide meg kellett írnom...
  • Tetsuo
    #153
    Bele 1 ez M.
  • Vlala #152
    Lassíts kicsit! Ki mondta, hogy Te beszéltél vallási zenéről? Szerintem nem a Te üzenetedre válaszoltam, csak "papoltam", és a papnak szólt a "vallási zene" :-)
  • [HUN]PAStheLoD
    #151
    #148 biztos ? :))
  • robotnyk
    #150
    csak poén :)
  • RadeoN
    #149
    IGEN.
    Arról is.

    Tiszta hülyesége(ke)t csináltam 1-2 évvel ezelött.
    Utólag is bocs...


  • hen-tes
    #148
    hallgatni bazzeg
  • OPM
    #147
  • robotnyk
    #146
    "így szép lassan leszoktam az alaptalan fikázásról"

    erre gondolsz?

  • pinehead
    #145
    Köszi, korrekt válasz.
  • RadeoN
    #144
    okos(ka)-


    -én nem VALLÁSI zenéről beszéltem, hanem olyan világi műfajokról, melyek hatottak hívő emberekre és felhasználták a hitükkkel kapcsolatos eszmék terjesztésére, de persze érinthetnek ugyanugy világi témákat is, stb.

    tessék, nézz utána:
    Vájtfül Magazin




    Ezt mondom, papol, papol és nem is ért hozzá...
  • Vlala #143
    Tuggya a fene, valamire biztos, de én inkább kímáéllek (aláírásod)
  • pinehead
    #142
    to topik:
    tényleg, mire is jó????!
  • Vlala #141
    Ha már vallási zene, akkor gospel vagy gregorian.
    Arról "énekelni", hogy mi vagyunk a nagyonrosszak, már Ganxsta Zoleenak se vált be.
  • Tetsuo
    #140
    Na húzzapicsábaaaaaaa. :) A legtutibb a techno... ez nem vitz. :)
  • RadeoN
    #139
    amúgy van ám keresztény rap, rock&roll, hardcore, sőt(!) ún. white metal is.
  • RadeoN
    #138
    na jöttem osztani az észt...:))

    Az a nagy baj, szvsz, fiúk és lányok, h. senki de senki(!!!) nem veszi a fáradtságot, hogy utánanézzen annak a műfajnak, ami iránt érdeklődik (+ v. - irányban egyaránt).

    Én megtetttem. Olvastam a Goa, a D'n'B, a durvább Metálok és a HC (rock ill. rap egyaránt) kialakulásáról és így szép lassan leszoktam az alaptalan fikázásról.

    Persze hiába papolok, ti úgy is szidni fogjátok egymás kedvenceit, a metálos a dj-kedvelő anyucikáját kövezné meg, a (z)elektronikus(s) :) muzsikára kattantak pedig szidják a rockos tábort (Büdösrokker húzzápicsábaaaaa... stb.)

    Na mind1.

    Amúgy a világ legtisztább zenéje a HC... :)))))))

    \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/
  • PResident Evil
    #137
    kicsit modosítottam a címen...
  • Emmegki
    #136
    #128: Csak azt akartam kifejezni azzal, hogy van hörgés az előttem szóló által felsorolt stílusokban, és nem a békéről és szeretetről prédikálnak.
    (A sátánisták kereszténynek számítanak?)
  • nemcsakfeel
    #135
    mondjuk a keresztény hc-metál zene a legpoénabb. szal azt érdemes meghallgatni :)
  • fifi
    #134
    Én pl. Mortiis-t szeretem! Bár az nem black metal, de a csávónak sokmindenhez volt köze a sceneben...
  • Csipisz
    #133
    Sziasztok!

    Nemcsak a régiek a jók! Nagyobb részt a régiek! És az is igaz, hogy annak ellenére mind jó zenész!

    Sziasztok!
  • fifi
    #132
    Tudom...
  • The Garrett
    #131
    ezt nemértem honnan veszed hogy aki ma csinálja annak nincs stílusa? csak az az eredeti amit 50 éve csináltak? :P
  • Voltan
    #130
    Nagyrészt egyetértek. Viszont nagyon kevés valóban sátánista zenekar van. A black hordák többsége sem az. Az, hogy magukra aggatnak egy fordított keresztet, nem jelent semmit. A Dimmu Borgir tipikus pózbarmokból áll, a sátánizmust csak az image miatt szajkózzák. Például Emperor, és az Immortal, akik a Black Metal alappiléreiként működtek, szintén nem sátánisták. Az Immortal egy fantáziavilágról zenél, az Emperor pedig gyakran filozofikus témákat feszeget (Amúgy elképesztően jó zenészek, és dalszerzők) A Mayhem. Na AZ már veszélyesebb terület. Azok tényleg embergyűlölő, sátánista állatok.
  • Csipisz
    #129
    Sziasztok mindenkinek!

    Úgy gondolom, hogy a mai világban már nagyon nehéz arról beszélni, hogy mi az a sátánista meg rocker! Annyira keveredik minden, hogy borzasztó! Ha megnézed a régi nagyokat Osbornz,(aki tudja úgy is tudja miről van szó nem sorolok többet) Ők is sátánista szövegeket nyomtak és vallották ezt a dolgot, de nem voltak belebuzulva! Sőt voltak olyan klippjeik melyekben kiis fejezték nézeteiket, de volt STÍLUSUIK! IGÉNYES munkát végeztek! Nem alázták volna meg magukat sohasem senki előtt! A mostani pancsok meg pont ezt csinálják! És szegény tizenévesek ezt látják nap, mint nap és tanulják! A másik meg amelyik tizenéves ezt csinálja és nem lát mögé az már az ő baja! Mondjuk ilyen fiatalon mögélátni annyira még nem lehet! De a csokoit is megtudják különböztetni a vaniliától nem? Nem minden zene rossz csak elég sok! Ja és nem a zenén, a zene miatt kell sátánistának lenni! Először tudd mit is jelent és mit jelent számodra!

    Sziasztok!
  • The Garrett
    #128
    mer csak a vallásos zene a józene? :D
  • The Garrett
    #127
    tartozol 1 közösséghez. hidd el azoknak akiknek "nem megy annyira a társadalomba illeszkedés" stb azoknak 1fajta menedék.

    ez így topikcímhez ;)
  • phalanx
    #126
    "Hát nem hiszem, hogy ezek Jézus jótetteiről énekelnének."
    Attól még lehet jó a dalszöveg
  • DJ Skyline
    #125
    így igaz...színvonalas DJknek nincsenek klippjük amit mindennap 60x leadnak a TVben...persze van 1-2 de még mindíg nem annyira publikus mint egy gagyi DJ akinek többször leadják a számukat...pl a DJ Lotters - Rólad álmodom...vagy Spigiboy/Spy the Ghost...vagy a Náksi és Brunner...de nem a DJ mondja hogy milyen jó zenét csinált max annyit mond hogy meddig készült a szám...a közönség alkot véleményt mint akármelyik műfajban...de ez SZVSZ!!!!