363
Az újoncok fognak kapni egy privát üzit regisztráció után. Mire figyelmeztessük őket?
  • cyrus #203
    Újregeknek való levél :

    Mi nem szeressük ám a szpemmereket ittene!!4
    Mi nem szeressük ám a nagyszájóakat ittenö!4
    Mi nem szeressük ám a linkelni nem tó embereketö!4
    Téked se szeretünk ittene !4

    igy kell nekeik elküldeni.... mek egy képet az stről :D
  • hen-tes
    #202
    Újregeknek való levél :

    Mi nem szeressük ám a szpemmereket ittene!!4
    Mi nem szeressük ám a nagyszájóakat ittenö!4
    Mi nem szeressük ám a linkelni nem tó embereketö!4
  • cyrus #201
    Mer szpemmer.....
  • hen-tes
    #200
    ja meg ték!
    [példátmutat]
  • hen-tes
    #199
    igen
    de ezzel nem mondtad el mi legyen beleírva
    te kis buta
  • cyrus #198
    nem az a lényeg hogy tudj mi az az url !

    HANEM az hogy ha képet akar beszúrni az t előbb töltse fel valahova mert a gépéről nem fog menni !
  • Cat #197
    ilyen erővel már RFC ajánlásokat is bele lehetne rakni, ugyanannyi értelme van - ha vki nem tudja mi az az URL, van értelme bármit is magyarázni?
  • cyrus #196
    St bá feltétlen irjuk bele hogy képeket beszurni csak URLről tud, tehát saját számítógépről ne is próbálkozzon...
  • Punkerwork
    #195
    nem ártana
  • cyrus #194
    és mondjuk aki már 5ször megkapta, nem nyithat topikot egy hónapig.... vagy iesmi..
  • Punkerwork
    #193
    nem rossz ötlet
  • cyrus #192
    Vááá olyan jutott eszembe !!!
    mit szólnátok ha lenne olyan rendszer hogy akinek lezárják a topikját, vag ytörlik, atomatikusan megint megkapja az alap üzit.. és akkor tudja hogy nincs rendben valami
  • zakika
    #191
    ja es figyelmeztetni kell az ujoncokat (es a regieket is), hogy aki moderator lett, az azt csinal, amit akar
  • Tuvok #190
    a gumiban meg nincs komolyan véve, de igazad van, neitt
    részemről el is mondtam amit akartam
  • Tuvok #189
    Részemről egyáltalán nincs degradálva a gumi, mint mondtam nekem is szórakozás
    a többire azt tudom mondani, hogy ha felépítenek elég egy dombot, megmászod, ha fakerítést, kidöntöd, a betonfalat megkerülöd, de mindhárom egyszerre fárasztó és tönkreteszi az ember türelmét/tűrőképességét
  • St
    #188
    Ezt itt most hagyjátok abba, vitás ügyeket ne hozzatok ki a gumiból, köszi
  • Tuvok #187
    az nem besértődés, hanem vélemény, de elég fura lenne egy fórum dolgait fevenni, szal abszolút nem érdekel a dolog, de építő kritikát SOHA nem szóltam le

    ja és amit kifelejtettem az előzőből: ha van 10 jóbarát a gumiban, és ki is jössz mondjuk 4-5-tel, többeivel közönbös, de 1 nem fogad el, akkor a többi se fog, 1 beszól, akkor a többi is be fog, és ha 1 megutál, a többi is megfog idővel, tehetsz bármit, és rohattmód kellemetlen az embernek úgy "végeznie a dolgát", hogy rühellik ott, és még csak nem is azért, ami kell tennie, hanem 1 ember különböző véleménye miatt
  • Mike
    #186
    utolsó mondattal tökéletesen egyetértek
  • Mike
    #185
    ehhez képest rengeteget irsz oda
  • Loál János #184
    Építő jelleggel próbáltam írni, mivel, ahogy mondtam, nekem az jött le, hogy képtelen vagy jól érezni magad a Gumiban, ahol Te is moderátor vagy. Ha nem így van, akkor annak nagyon örülök.
    Jómagam elfogadom az egész Gumit, úgy, ahogy van, nekem maximum unalmassá tud válni az 50 egy kaptafára épülő topik, de 2 éves pályafutásom alatt vajmi kevésszer fordult elő, hogy tényleg felidegesítsen valami.

    Ha esetleg elgondolkodtál a leírtakon, akkor (részemről) megérte a dolog. Nem cseszegetni akar(ta)lak, csak azt, hogy ne legyen degradálva se a Gumi, se senki, aki ott a legaktívabb az SG-n belül, vagy bárki, aki oda jár.
  • Eye-scream
    #183
    Szvsz az a baj, hogy olyanokon is besértődsz amin nem kéne, és akkor aztán egyszerre jönnek a túlzott reakciók...
  • Tuvok #182
    engem !
  • PResident Evil
    #181
    :D
  • Tuvok #180
    Nem feleslegesen, legalább nagyjából építő jelleggel írtad (kérdés annak szántad-e)
    Akkor most én is leírom: bizony jót mulatok a gumin, néha könnyesre röhögöm a szememet, akkora ökörségek vannak ott (nem negatív értelemben, persze van kivétel) .
    Hőbörgő hozzászólás ? Ami neked hőbörgő, az lehet, hogy nekem/másnak nem az, talán csak azért tűnik neked annak, mert nem vettem/veszem föl a gumi stílusát, ami pedig komolyan szánalmas, azt egyértelmű, hogy le is szólom, vagy elmondom a véleményemet, de a gumiról (sajnos) nem sok pozitív van .
    Pláne mikor azzal szembesül az ember, hogy ha kér komolyan valamit, azt ugyanolyan komolyan magasról leszarják, olyan mód, ami még a gumiba se való . És biztos azt is megfigyelted, hogy aki nem szólt be nekem, nem tett bármi negatívat, legyen szó bármiről, azzal jól ki is jövök, de ha 1 beszól és (gumihoz nagyon is illő 'vak vezet világtalant' csapatszellemben) a többi is ugyanazt csinálja "mertahaverom melléállok haigazavan hanincs úgykellazt", az hosszútávon rendkívül idegesítő és morálromboló az emberre .
    Konklúzió: sosenem oktalanul vagyok goromba valakivel, és sosenem oktalanul "hőbörgök" valakinek a topikján/hozzászólásán, jólismert szlogenem: adok-kapok, vagy kapok-adok .
  • The Garrett
    #179
    ordibálj és fürödj meg?
  • PResident Evil
    #178
    [csend és hullaszag]
  • St
    #177
    mi ez a veszekedés itt, kit kell megnevelni? :)
  • Mike
    #176
    tuvok már megint hisztis :)
  • Loál János #175
    Én biztos nem, inkább csak értetlenül állok személyed előtt. Eddig nem tettem ezt szóvá, most leírtam, ennyi.
    Ahelyett, hogy mulatnál a Gumin, ahogy (szinte) mindenki más, jóformán csak hőbörgő hozzászólásaid vannak, most megcsömörlöttem velük, ezért elmondtam a véleményemet, bár gondolom feleslegesen.
  • soldier
    #174
    2Voc vs. Janóak?
    ejnye
  • Tuvok #173
    ja, és ha már elkezdtétek, fejezzétek is be
  • Tuvok #172
    mert mindig visszajöttök
    megmondtam, útálom előbb abbahagyni
  • tomsolo
    #171
    mé nem hagyod má abba te űrcsokker! :D
  • Tuvok #170
    cső .
    szal ki is van besértődve ..?
  • Loál János #169
    Pff. :D Verd a billzetet, sértődj tovább, cső.
  • soldier
    #168
    flém
    ejnye
  • Tuvok #167
    ahogy gondolod, álbölcs bolondgyerek
  • ThePartyFace
    #166
    Váóó...szoval most akkor te is szembesitetted a nepet tettuk sulyaval, a te groteszk stilusodban?:D
  • Loál János #165
    :D Legalább jól megbeszéltük pukkancsarc.
  • The Garrett
    #164
    Hehe eszembe jutott hitrelen valami .D nem privátüzikkel kéne nevelni az uj fórumozókat, hanem példamutató forumozással