363
Az újoncok fognak kapni egy privát üzit regisztráció után. Mire figyelmeztessük őket?
  • cyrus #243
    ujreg-e vagyok ?
  • CLINT EASTWOOD9
    #242
    valaki ha csesztett téged és te visszaszolsz neki akkor mi a picsáért tiltanak ki?
  • Lteebee
    #241
    Persze, hogy aztán elkezdjenek spammelni a gumiban, ahol nem figyeljük.
  • St
    #240
    első 1500 hozzászólásig? :)
  • Punkerwork
    #239
    amíg a függők annak hívnak :)
  • SarahGin
    #238
    meddig számít valaki újregnek?
  • Loál János #237
  • St
    #236
    tized=vip reg ;)
  • tomsolo
    #235
    ARRA KELL FIGYELMEZTETNI ŐKT HOGY A TIZEDET NE FELEJTSÉK EL MINDEN HÓNAPABAN BEFIZETNI A LOÁL ANYASZENTEGYHÁZ JAVÁRA MER KÜLÖNBEN ELVISZIK ŐKET A MUMUSOK!44444444

    [TÖMVE VAN A ZSEBE BŰNBOCSÁNAT, VALAMINT LEJÁRT NICKNEVEK CÉDULÁIVAL]
  • Ottto
    #234
    Kata néni ismét kiosztotta a népen naaaagy-naaagy bölcsességével :)
  • hen-tes
    #233
    ráfér:P
  • PResident Evil
    #232
    Új Katák nevelése
  • Kata
    #231
    De majd most fogja. :P
  • Aquir
    #230
    ő nemmondott semmitö :)
  • Kata
    #229
    Hogy nem vagyok hülyegyerek. ofkóz...
  • Jano
    #228
    Mit???
  • Kata
    #227
    Akkor most mondd.
  • Kata
    #226
    ÁZ. Természetesenö.
  • cyrus #225
    hülyegyerek-e vagy ? :P
  • Jano
    #224
    Én nem.
  • Kata
    #223
    Ki mondta, hogy én kivétel vagyok? :)
  • Jano
    #222
    Érdekes, mert ő is ott kezdte a pályafutását. (Hajrá a chat)
  • cyrus #221
  • Aquir
    #220
    Kegyetlen a világ... :DDÐ
  • cyrus #219
    engem má nem érdekel....mer...hüpp...hüppp....bántott...hüpp.....a néniiiiiii !!!!!

    [PŐK]
  • Aquir
    #218
    de inkább:

    Gumiszoba: - Fórumozás gumiszobája, aki nem tud/akar komolyabb témákkal foglalkozni itt kiélheti magát. [de csak óvatosan :)]
  • cyrus #217
    pihenőhely.... a kimerült intellektuális vitafórum után, pl hardwarefórum.
  • cyrus #216
  • Aquir
    #215
    A Gumiszobát úgy lehetne meghatározni mintegy az, akár kevésbé intellektuális témakörökről folytatott "eszmecsere"

    :D
  • Kata
    #214
  • cyrus #213
    Gumiszoba - hülyegyerek-gyűjtő


    ezt kikérem makamnak a gumisok nevében !!! (tibhar-éban nem !)

    [kikéri]
  • Kata
    #212
    may be... arra, hogy úgy társalogjon a többiekkel, ahogy azt az életben is tenné, ne játssza meg magát, mert felesleges, attól ugyanolyan teljes értékű ember marad. Mivel ez egy fórum, ahol mindenki nyilváníthat véleményt, ezért előfordulhatnak viták. A vitákban inkább próbálja meggyőzni a másikat, ha biztos a tudásában, illetve ha tévedett, ismerje be nyugodtan, attól nem lesz kisebb ember. Mindenesetre a viták ne fulladjanak veszekedésbe, személyeskedésbe, maradjanak az adott témán belül.
    El kéne nagy vonalakban mondani, hogy melyik fő témakör mivel foglalkozik: Általános - mindenféle, Fiúklányok - csevegés, ismerkedés, stb., Játékok fóruma - egyértelmű, Gumiszoba - hülyegyerek-gyűjtő, ilyesmi.
    Ezenkívül leírnám, hogy saját galériát csinálhat, hogy lehet VIP tag, és az mit jelent, a fórum működéséről hol talál infót (privát üzenetek, válasz gomb, smile-k, makrók, stb.), valamint felhívni a figyelmét arra, hogy x*y méretnél nagyobb képeket lehetőleg ne közvetlenül linkeljen be, hanem csak url-ként.
    Valamint figyelmeztessük arra, hogy mielőtt új témát nyit, vagy egy témához hozzászól, mindig tájékozódjon, hogy nem volt-e már az adott téma, vagy szöveg/kép, amit be szeretne szúrni a fórumra. Ha túl nagy terjedelmű már az adott téma, akkor meg tegyen fel egy kérdést, és a régi motorosok válaszolnak, hogy új a dolog, jöhet, vagy már volt 1000-szer, és ne uborkáskodjon.
    Én alami ilyesmiket írnék le, és az ubik (=újoncok) hamarabb be tudnának illeszkedni a fórumozók közé.

  • Kata
    #211
    may be... arra, hogy úgy társalogjon a többiekkel, ahogy azt az életben is tenné, ne játssza meg magát, mert felesleges, attól ugyanolyan teljes értékű ember marad. Mivel ez egy fórum, ahol mindenki nyilváníthat véleményt, ezért előfordulhatnak viták. A vitákban inkább próbálja meggyőzni a másikat, ha biztos a tudásában, illetve ha tévedett, ismerje be nyugodtan, attól nem lesz kisebb ember. Mindenesetre a viták ne fulladjanak veszekedésbe, személyeskedésbe, maradjanak az adott témán belül.
    El kéne nagy vonalakban mondani, hogy melyik fő témakör mivel foglalkozik: Általános - mindenféle, Fiúklányok - csevegés, ismerkedés, stb., Játékok fóruma - egyértelmű, Gumiszoba - hülyegyerek-gyűjtő, ilyesmi.
    Ezenkívül leírnám, hogy saját galériát csinálhat, hogy lehet VIP tag, és az mit jelent, a fórum működéséről hol talál infót (privát üzenetek, válasz gomb, smile-k, makrók, stb.), valamint felhívni a figyelmét arra, hogy x*y méretnél nagyobb képeket lehetőleg ne közvetlenül linkeljen be, hanem csak url-ként.
    Valamint figyelmeztessük arra, hogy mielőtt új témát nyit, vagy egy témához hozzászól, mindig tájékozódjon, hogy nem volt-e már az adott téma, vagy szöveg/kép, amit be szeretne szúrni a fórumra. Ha túl nagy terjedelmű már az adott téma, akkor meg tegyen fel egy kérdést, és a régi motorosok válaszolnak, hogy új a dolog, jöhet, vagy már volt 1000-szer, és ne uborkáskodjon.
    Én alami ilyesmiket írnék le, és az ubik (=újoncok) hamarabb be tudnának illeszkedni a fórumozók közé.

  • cyrus #210
    fejezzük be mert kumiszobás lesz a topig ! :D
  • cyrus #209
    loálö
  • hen-tes
    #208
    ha elmondanánk megkellene hogy öljük.
  • cyrus #207
    de akkor mondjuk meg neki ki az az st !

    mer nem fokja tudni :D
  • Lteebee
    #206
    St üzenete szvsz elegendő.
    A bunkó, aki nem fogja, vagy nem akarja fogni úgyis meghág minden szabályt legyen az írott, vagy íratlan.
  • cyrus #205
    oks...

    [pennevan]

    csak akkor mek sok jóak csaj jönne :(
  • hen-tes
    #204
    ST nem elég ijesztő
    küldjünk téged! senki nem mer majd írni mer asziszik mindenki szörnyeteg ittene :P