363
Az újoncok fognak kapni egy privát üzit regisztráció után. Mire figyelmeztessük őket?
  • Mike
    #323
    (Biorg egy igazi csendőr. Ha rajta múlna, visszahozná a pofozást is) - ezt csak zárójelben jegyeztem meg
  • PResident Evil
    #322
    már privátba megy, tuti ;)
  • ThePartyFace
    #321
    Borg NAGY arc
    Meg jo, h nem jarok a hardware forumba;)
    Amugy miert is szemelyeskedunk?
  • cyrus #320
    nem mondok inkább semmit rólad borg, mert ha most leállnék téged jellemezni az minimum egy ban lenne....
  • Borg
    #319
    Alábbi 3 hozzászólás azt hiszem jól össze is foglalta az egésznek az értelmét.
  • cyrus #318
    áz !!
    [kikazok?]

  • ThePartyFace
    #317
    rohatt!
  • nemcsakfeel
    #316
    rohatt újregesek!
  • The Garrett
    #315
    3-4 éve gondolom nemvoltak naponta ujabb fórumozók, és nem hatalmasodtak el olyan " problémák" amik ilyen lépések megtételére késztetik/késztették az SG-teamet?
  • Mike
    #314
    tökigaz
  • RangeR
    #313
    Miről beszéltek itt? 3 és fél éves a regisztráló fórum, azelőtt is volt csak regelés nélkül. Nézzetek már körbe, hogy mikor regisztráltatok nagytöbbséggel, és az igazán régiek közül ki javasolt ilyen hülyeséget ellenetek? Pedig a 90%-ának nagyon nem tetszik a stílusa és mégsem tettünk ilyen javaslatot! És ki kért, vagy mondta, hogy 1-2 évvel rá fujjanak új szelek és a "fiatal" reformerek indítványaira van szűkség?
  • Mike at home
    #312
    nem kell minden mogott osszeeskuvest sejteni

    nem tudom eszrevetted-e, hogy lenyegeben nem reagaltam arra amit irtal

    "valasz cyrus ..."
  • Wing Rockling
    #311
    úgy van :)
  • Met
    #310
    A topic azzal indult, hogy kellene valami leírás amit az új regeknek el KELL OLVASNI és el KELL FOGADNI, hogy regelni tudjanak, azért, hogy legyen valami sejtelmük, hogy mi számít itt normális fórumozásnak.
    Aztán jött az ötlet, hogy kellene valami teszt arra, hogy fel is fogták e azt amit elolvastak, ha jól válaszolnak jöhetnek ha nem akkor olvassák el megint.

    Ez az x hozzászólás/x idő utáni témanyitási jog már kissé komolytalan.
  • Borg
    #309
    Látom egy szót sem fogtál fel abból amit leírtam. Vagy szándékosan beszélsz mellé a témának... utóbbit még talán meg is tudom érteni.
  • Mike at home
    #308
    ez szerintem baromsag. miert 500 hsz? ezzel azt ered el, hogy egybol szetpszemmel mindent.

    En mondjuk nem erzekelm, de az sg valsagban van? a moderatorok nem tudnak urra lenni a helyzeten? akkor meg?
  • Mike at home
    #307
    miert kell itt okoskodni? ujreg miert ne nyithatna uj temat? ha volt mar ilyen tema, akkor az emeber szol neki, ad linket, es onanntol ir oda. nem ertem miert olyan nagy baj ez.mint ahogy offolni is lehet, csak jelezze. a szemeleyeskedesbe torkollo vitakat meg nyugodtan lehet torolni. nem kell ide vasfegyelem, maximum a normalitas hatasain belul. Amit meg Borg csinal a hardverben az lehet, hogy celravezeto, de ugyanakkor riaszto is.
  • Mike at home
    #306
    0-zasnak az indexen (internetton) hagyomanya van. erdekes modon ott senkit nem zavar
  • Mike at home
    #305
    nem kotelezo a gumiba irkalni

    sokan nem is teszik
  • Borg
    #304
    Nem arról beszéltem. Magasról teszek rá, hogy a gumiban mi történik.
    Arról van szó, hogy a gumis színvonal szivárog ki a fórum többi területére is. Ennek egyes elemeivel nincs is gond, amivel meg van, azt leírtam lejjebb.

    #301: Egyetértek. Sajnálatos dolog, hogy azóta sincs működő eljárás, amivel ezeket az egyéneket sújtani lehetne. Egyszerűen hiányzik az eszköz, amivel fel lehetne lépni ellenük.

    Btw, szerintem senkinek nincs joga próbára bocsátani az új fórumozókat. Az általuk indított témákból, hozzászólásaikból úgyis kiderül milyen emberek. Ez nem a harry potter, hogy a sapkát a fejükre kelljen húzni, ami majd beosztja őket valamelyik klikkbe. És akkor vagy fújnak rá a gumiban vagy nem...


    Adjunk már meg annyi tiszteletet egy új fórumozónak is, hogy a saját stílusát hozhassa magával az SG fórumra, és ne azt, amit a gumi "ítélőszéke" ráerőltet.
  • Tuvok #303
    Szvsz az újregek csak akkor kapják meg a magukét a gumiban, ha okot adnak rá ... amelyik fórumozó ott kezdi a pályafutását, az számítson arra, hogy nem fogják elsőre szívlelni, mivel nincs tisztában az ottani szokásokkal, butaságokat fog írni, ezért kilóg .
    Viszont egy jó leckét kap ott, ha tud alkalmaznikodni, lehet belőle valaki, ha nem, azok úgyis lemorzsolódnak .
    Természetesen a gumiban kezdőkre értem, hisz sok újreg nem a gumiban kezdi (ami nagyon pozitív), ők nem kapnak semmi negatívat, és ha később a gumiba is tévednek, nincsenek kitéve a kevés hsz / friss reg egyikének se => hamarabb elfgadják .
  • hen-tes
    #302
    arról nem a gumisok tehetnek, hogy nem kaptak bant a tékelők!! :D
  • Met
    #301
    Arról is volt szó, hogy az első post vadászok kapnak egy kis bant figyelmeztetés gyanánt. Ehhez képest majdnem mindegyik új topic ezzel indul #1
  • The Garrett
    #300
    akkor mi a gond?? :)
  • hen-tes
    #299
    sztem arra gondolt hogy a gumiszobából elszabadult egyének az általánosba fikáznak, olyant én nem szoktam! :D szal közöm semmi páel
  • The Garrett
    #298
    ha vegigolvasnad:
    "csak két idióta gumis hozzászólás között vadászatot folytatnak az újonnan induló topikokra.
    "

    Akinek ez szólt, az úgyis ráismert már magára.
    >)
  • hen-tes
    #297
    Rám is célzol ezzel ?
    Remélem azzal nincs gondod, ha a gumiban egy két pofátlan újreget lekezel a bagázs..
  • Borg
    #296
    Azért, mert nincs kedvem minden topicban külön flamet indítani.
    Egy ideje már úgyis érlelődött a dolog, gondoltam itt most összefoglalom.
  • Pyx #295
    Egyetértek, de miért nem intézitek el ott helyben azt, aki nem segíteni akar hanem "anyádújreg"gel támad?

    Törölnivaló szemetek!
  • Borg
    #294
    Nos volna egykét megjegyzésem. (nem az eddigiekkel kapcsolatban)

    Szal nemtom észrevettétek-e, de egyre több az önjelölt tanárbácsi a fórumon. Nem fogok neveket mondani. Ezek az emberek semmi mást nem csinálnak, csak két idióta gumis hozzászólás között vadászatot folytatnak az újonnan induló topikokra.
    És bazmeg ha kell, ha nem beleugatnak más témájába!
    Sőt, ha netán új fórumozóról van szó, akkor máris a nyakának ugranak mindenféle hülyeséggel. Nem 1, és nem 2 ilyen topikkal találkoztam az utóbbi 1-2 hónapban, amiből bőven értelmes topic nőtte volna ki magát, ha nem ugatnak bele egyesek.

    NEM MINDEN TOPIK FELESLEGES AMI ÚJONNAN NYíLIK! ÉRTHETŐ? Akinek ez szólt, az úgyis ráismert már magára.

    Nem véletlenül vannak moderátorok a fórumon. Minden fórumtéma moderátora el tudja dönteni maga, hogy kezdeni kell e valamit az adott új topikkal. Ha kell, el lesz intézve (a moderátor által), ha meg nem, akkor SENKINEK nincs joga más topicjába beleugatni, szétoffolni, főleg akkor, ha a témához nem is tud konstruktívan hozzászólni!
    ÉS a moderátor döntése az is, hogy kell e valamit kezdeni vele, egyátalán nem szükséges belepofázni idő előtt a topicba.

    Mert így aztán kurvára felesleges új fórumozókat toborozni pólóval meg mindennel, ha a mélyen tisztelt "törzstagok" (=gumiszobások) azzal kezdik, hogy amint megnyílt az új topic máris ugatnak bele, hogy minek nyitottad, búúú újreg, 1., sry, áz, stb, és egyből ki is utálják az illetőt.

    Komolyan mondom többet árt a fórum színvonalának ez a beugatós népség, mint a tudatlan újregek.

    Nem fogok javasolni most semmit, de remélem mindenki egyetért abban, hogy ez ellen IS tenni kell.
  • Punker
    #293
    csak nehogy veled kezdjék
  • hen-tes
    #292
    cö.. ott van millió moderátor, nem igaz hogy belehalnak két kattintásba, vállalták, hát csinálják!
  • The Garrett
    #291
    1000 comment? :D nem mindenki spammel 24-7 :P
    Teszemazt 2 honap 5 napja vagyok regelve, 2 honap alatt összejött kb 5-600 hozzászólás. Eszembejut 1 topik ami nem tűr halasztást... Lehet az akármi akkor várok 25 napot vagy elkezdek spammelni hogy meglegyen az 1000? :D
  • [HUN]PAStheLoD
    #290
    én 1et se , hogyvanez ? :))

    a lezárt topicok simán elsüllyednek ? vagy előbb utóbb törli őket vki ?
  • Punkerwork
    #289
    1-et én is töröltem ma
  • Dzsini
    #288
    hát nemtudom, szerintem ilyenkor ignore topic, vagy esetleg szól a "moderátor figyelmébe" topicban, hogy meló van :)) de hogy egy ilyen idegesítsen...
  • cyrus #287
    figy, sztem nem kell a modokat ezzel terhelni, mert igaz hoy nincs sok munkájuk, de engem személy szerint kurvára fel tud idegesiteni, mikor nyilik még egy uj topik és akkor a megnyito ujreg balázska azt irja hogy "ide jöhet mindenféle dolog a counter strikeról, mert én kedvelem ezt a játékot, és gondoltam nyitok neki egy topikot !"

    pedig én nem is vagyok mod....
  • Bandee1987
    #286
    jaja
  • cyrus #285
    akkor az jó arc, az be van fogadva
  • Dzsini
    #284
    "Ez csak felesleges munka a modoknak !"

    szerintem annyira nem fájdalmas napi 1-2 topicot bezárni egy modnak... [Efreet ma már zárt be egyet :D] inkább a lent kitalált üzenetet kellene tényleg elküldeni (vagy az már működik?)