119
Gotcha! új paintball-os játék!
  • buldózer0
    #119
    hello midneki vaalki nekem tudna segiteni h hgoy tudok szinesen irni a nevemet nagy segtés lenne
  • mkapas
    #118
    olna egy kis problémám, mégpedig elinditom a játékot tölt egy darabig majd ilyen hibát kapok *** Win32ExceptionHandler *** Exception in Gotcha: Access violation @ 7c35042b
  • PacaTriK
    #117
    Sziasztok ha valkinek van kedve Hamachin játszani, az vegyen fel MSN-en a [color=red][email protected][/color] címen!!!
  • occ Gerio
    #116
    Helló! Nekem is megvan ha valaki játszani szeretne velem akkor beszélhetünk msn-en! A címem: gerio1993vhotmail.com
  • revizor
    #115
    JÁTSZIK MOST VALAKI NETEN? Nekem naggyon tetszik a gém, de csak 1.2-es németeket látok, oda meg persze nem tudok belépni....
  • Gerisone
    #114
    kiprobáltama renegadaszart! na mindegy! a gotcsát lanban és neten kell jáccani! ugy alap jó! egyébként mejik videó telepedik szarul?
  • Laky
    #113
    megoldódott a problémám, viszont azt el kell mondjam, hogy ez a játék egy nagy rakás ****
    ez paointball? na neeeeee!

    Renegade Paintball
  • Higany
    #112
    Hi mindenki!
    Igen mert az egyik videot ki kell törölni akkor menni fog mert az valami oknál fogva hibásan telepedik.
    Most pontosan nem tudom de holnapra megmondom.
  • Andora
    #111
    Honnan töltöted le?
  • Szabyka
    #110
    Letöltöttem, crackeltem, runtime error :((((
  • PiR8
    #109
    És _számítógépen_ pedig mi értelme van akkor BF, HL, Q, UT vagy valamit játszani, amikor ott van a hivatásos katonaság, vagy hogy továbbmenjek: az idegenlégió?? Hülye kérdésre hülye válasz.
    Ezt a játékot leginkább azok bírják, akiknek számít az, hogy egy játék ERŐSZAKmentes legyen. Amugy egy-egy lövés akkor tud fájni, ha csupasz felületen talál el 5m vagy közelebbről. Messziről (10-30m), ruhán landolva csak egy kicsi ütést érzel - kb. mint egy vállveregetés. De ez erősen függ a ruha anyagától is... Ugye vannak már erre speckó ruhák...

    Én örültem, hogy van egy ilyen játék és ki lehet dolgozni stratégiákat is... Remekül el lehet vele szórakozni, mert a pályák hasonlók az életben felépítettel is és ha eleget tréningel benne az ember, akkor a szabad pályán is előjönnek a gyakorolt dolgok. Szerintem.
  • dronkZero
    #108
    Elég alacsony lehet a fájdalomküszüböd... :P (Lőttek már meg ilyennel, vagy csak úgy gondolod?)

    Szerintem az airsoft egy fokkal fílingesebb, mint a pb. Legalábbis nem sci-fi vibrátorokkal kell egymásra puffogtatni, hanem igazi fegyverek replikáival.ű

    De amiért igazából ebbe a topicba jöttem, az az, hogy áruljátok már el, hogy _számítógépen_ mi értelme van paintballozni? Akkor már miért nem BF, HL, Q, UT vagy valami?
  • Peck
    #107
    B-Vendel ezzel csak egy gáz van igaz élőbe jobb de viszont összeszarod magad a fájdalomtól ha eltalál egy ien szar :)
  • electrodelux
    #106
    A Paintball a XXI. eggyik leggyorsabban fejlödő játéka. Aki kipróbálta , a nagy többségének bejött. Szerintem nagyon jó 5let hogy lehet pc-n is játszani a játékot.De ez még mindíg nem olyan mit a valóságban.Aki teheti menjen ki a legközelebbi céghez ahol játszani tud,és uccu neki.

    Üdv minden Leendő és régi Paintball rajongónak.Egy lelkes miskolci csapat.....
  • PiR8
    #105
    Lásd #46. Márha _mi_ fentvagyunk. De igyexünk ezt a szobát megnyitni.
  • marcus13
    #104
    Milyen néven szoktatok játszani neten?
  • PiR8
    #103
    Portforwardolni kell a routeren azt a portot, ami a játék helpjében egy külön txt-ben le van írva. Én is router mögül vagyok és vigan játszadozom...
  • Roll
    #102
    Mit kell állítani routeren, hogy tudjunk haverok egymás ellen nyomulni?
  • Roll
    #101
    Tudjuk mi is hogy tudnánk, de a routerek közbeszólnak.
  • PiR8
    #100
    Nekem ugy rémlik, hogy saját szervert magad is tudsz csinálni.. pontosabban szobát... Aztán arra akár még 11-en csatlakozhatnak.
  • Roll
    #99
    Srácok, most játszik vele valaki neten?
    Adhatna ip-t aztán kapásból 3-4-en csatlakoznánk.
    Köszi
  • marcus13
    #98
    esetleg valaki a patchekről valamit?
  • marcus13
    #97
    kösz
  • Duddits
    #96
    Az a játék részére.
  • marcus13
    #95
    HellÓ! Ha neten játszok, akkor néha kiírja, hogy now play illegal, ez a játék eredetíségére vonatkozik, vagy a játk egy részére? Nem tudtok valami patchet hozzá? leszedtem 2-őt, de mindkettő német... és nem tudom felrakni valamiért.
    Kösz
  • PiR8
    #94
    Passzolok. Nekem még soha nem jött elő.
  • Xattika
    #93
    Megoldódott már a runtime error-or cucc?
    Én is hasonló problémákkal küzködök :(
  • Duddits
    #92
    Hali!

    Valaki hallott olyanról, hogy serverfound.exe-ről? Elvileg az kell hozzá, hogy tudjunk neten szobát csinálni.
  • Duddits
    #91
    Haverral de jót nyomtunk lanba tegnap este.
  • Emti
    #90
    Masnak se lesz kedve ezt leforditani(:
    Nemrossz game, de nem tartos az biztos:)
  • Duddits
    #89
    De most nincs kedvem fordítgatni.
  • BBird
    #88
    Nézd meg a hivatalos honlapot esetleg. :-)
  • Duddits
    #87
    Nem tudok valamilyen leírást....
  • Duddits
    #86
    Nem baj, azért jó lett volna.



    Nem tudtok valamiért leírást róla? Akarok boritót csinálni hozzá és kellenne rá valami szöveg. Vagy akár ti is írhattok, de sügős lenne, mert holnap korán reggel megyünk el és gondoltam addig megcsinálom.
  • BBird
    #85
    Darth Emti jól beszél (buboréék súúgja)... :-)
    Menün kívül nem túl sok szöveg van. Fegyvert a kézbe, tűz! :-)
  • Emti
    #84
    Nagyon nincs ertelme szerintem leforditani. Nemhiszem, hogy sokan jatszananak vele.
  • Duddits
    #83
    Tudomásom szerint még nincs magyarítás hozzá. Nincs kedvetek lefordítani? Egy egyszerű .xml fájlba található, notepaddal szerkeszthető. (bár nekem valami hibra hivatkozva nem adja be.)
  • Emti
    #82
    Bevallom az vagyok, en vagyok a legnagyobb csitor:D
    Hamarosan kiadom a csit gyujtemenyemem, remelem 1 dvd-re rafer:D
  • BBird
    #81
    Csak jk2-ben, de csak azért, mert csítőr vagy. :-)
  • Emti
    #80
    En neha vagyok neten is.
    Bar mar annyira nemdobb fel. Talan, ha meg lennenek magyarok akkor meg beneznek.
    Birdi azert, mert jobb lettem nalad:D