119
Gotcha! új paintball-os játék!
  • Duddits
    #79
    Hali!

    Most szereztem meg a játékot. Egyet játszottam vele, és hát nem rossz.
    Neten szoktatok menni?
  • BBird
    #78
    Mondja a főcsíter... ugyebár jk2 hallhatatlanságod azért még most is bántó. Fáj a szívem, hogy a haverom ilyen olcsó trükkökkel küzdött velem. :-(
    :-))
    Na én ezekért a csíter dugókért sem szeretek multizni. Meg az állandó lol-ozás, meg másik lebénázása, stb. :-)
    Bots Rulz! :-)
  • Emti
    #77
    Ezert kell magyarokkal:)
    Bar ok meg nagyobb csitterek, de szerencsere itt meg nemtapasztaltam:D
  • PiR8
    #76
    Jham ezt énis észrevettem... csítes görények.. Hátulrol belereszeltem egy egész tárat, mire megfordul _lassan_ és ennyit mond: HEHE... LOOSER! és felaprít. Na az volt az a pillanat, mikor kiléptem és uninstalláltam a játékot. Szvsz
  • Emti
    #75
    Mostanaba nemnagyon vagyok fent a jatekba, timikor vagytok atlagba es milyen nevvel?
    Nemetekkel mar nem a legjobb jatszani, 1-2 nemetnek mintha pajzsa lenne vagy nemtudom miert nemtud meghalni
  • PiR8
    #74
    :)))))))))))))))))))
  • BBird
    #73
    Biztos nem a kártyák hibája. Unokaöcsémnek ugyanolyan Geforce3 ti200 128ddr van, mint nekem, és neki sem megy, nekem pedig vígan szaladgál.
    Szerintem az íróasztal lehet a hibás. 1méteres magassággal rendelkező asztal felett még müxik, alatta már nem... :-)
  • PiR8
    #72
    A tuti kártyák átka?? :) Nekem az egyik gépben egy GF2 MX400, a másikban pedig egy GF4 MX440 van ... egyikkel sem problémázott, pedig SP2 van mind2 gépen. :P
  • Emti
    #71
    Neked mar tuljo kartyad van hozza, azert nem megy:D
  • 0ppika
    #70
    Hi!
    Nekem is hasonlót ír ki :( és nem megy.
    Van valami megoldás?
  • BBird
    #69
    Mié'? Mijaza gácsá? :-)
  • PiR8
    #68
    Semeddig sem tart létrehozni egy szervert és akkor van magyar :)
  • Istencsászár
    #67
    MÉÉÉR NEM MEGY A GÉMMMMMMMMMM!!!!
  • Emti
    #66
    Eleg keves magyar van.
    En eddig 5-6-al talalkoztam max
    (beleertve B-Bird-ot is, sajnos)
  • Emti
    #65
    Szokott lenni magyar server, de inkabb estenkent(:
  • BBird
    #64
    Én ritkán játszom "idegenekkel". Ezzel is csak a szűk baráti körrel, akik nem a monitoron keresztül a barátaim. :-)
    Őket legalább szídhatom. ;-))
  • Norbi2K
    #63
    wow :)
  • examinee
    #62
    B-B van még magyar szerver ahol toljátok??
  • Istencsászár
    #61
    de akkor mi lehet a baj??? #27 -es hozzászólásba van egy kép aztirja ki nekem ...
  • BBird
    #60
    Igen, és mondja az is, akinek van fenn sp2 és vígan játszik velem hálóban. :-)
  • examinee
    #59
    Jah mondja az akinek Sp1 van fent:PPP
  • BBird
    #58
    Nem lehet! :-)
  • examinee
    #57
    Nemlehet hogy sp2 a baj?
  • examinee
    #56
    Hi! nekem is a #27 hozzászolás hibaüzenetét irja ki! Tud valaki rá megoldást?
  • Istencsászár
    #55
    Hi
    Azt a hibaüzit irj ki nekem is
    legujabb ati driver, sp2 mi lehet a gond?
  • BBird
    #54
    Jó nekem! :-)
  • Emti
    #53
    Te madarka tudom a cimed :D
  • BBird
    #52
    Te csak ne akarjál színezni, jó? ;-)
    Amúgy nincs pálya, meg sem érdemled! :-))
  • Emti
    #51
    Szinezest megmondtak(:
    #[]"esjohet a szoveg"
  • Emti
    #50
    Szinezni, hogy kell benne a betuket?
  • Tomo15
    #49
    Valszeg a kártyád miatt... de lehet több oka is.
  • cs31
    #48
    Hi!
    Fölmentem multizni és néha beszaggatott. Azt hittem rossz a szerver, vagy az én kapcsolatomnak van baja, de nem. Ha nem a sima játékot nyomom gép ellen akkor is akadozik. Ez mitől lehet?
    Ati Radeon 9200Se kártyám van.
  • Emti
    #47
    Haly!
    Esetleg nemtudtok ujpalyakrol?
  • PiR8
    #46
    Nos végül is eljutottunk oda, hogy kis csapattal, de esténként megtalálható lesz majd egy szerver, melynek neve:

    HUNgarian Astronauts

    Tehát aki jól akarja magát érezni kicsit.. az jöhet.. :) Valaki mindig igyexik megnyitni ezt a szervert; ha nem találod, akkor nyugodtan nyiss egyet :)) Bár elgondolkodtató, hogy ha sok a külföldi, akkor jelszavazni kell(ene).

    Vélemények?
  • Peny
    #45
    Hat kiprobaltam...
    Nem vagyok tole elragadtatva. Kozel sincs a valosaghoz. Tiszta Quake az egesz...
    Aztan lehet hogy multiban jobb, azt meg nem probaltam.
  • ScarY MAN
    #44
    felolem csinaljunk oldalt csak most suliba vok..maj othonrol irok..csa
  • PiR8
    #43
    ... Azon filóztam, h össze kéne rakni egy pofás kis honlapot ennek a gémnek, meg lehetne frankó kis összecsapásokat szervezni.. ésatöbbi
  • PiR8
    #42
    Nekem sem működött egészen addig, míg fel nem raktam a legújabb NVidia drivert. Lehet, ez megoldja a problémátokat? :) Bár ATinál kérdéses ;)
    Amugy jól eltalálták a programot. Szerintem. Leszámítva azt, hogy a BOTok kiszámíthatóak és ha megtalálod a pontokat a pályán, ahol 'nem járnak', akkor lehet ügyesen kempelni. Bár úgy nem is igazi a játék. De még mindig jobb, minthogy 3-5cm-es lila foltokkal menj haza ;)))
    Sza nekem tetszik, még annak ellenére is, h kevés a választható fegyver. Online módban viszont kifejezetten jó, h itt legalább nem nyúvad ki senki :) Kevésbé erőszakos, mint a MOHAA vagy a CS.
    ÉS saját szervert indítani meg kb 5 percbe telik, csak előre meg kell dumálni, hogy mikor legyen a puffogtatás.
  • Styrex
    #41
    Nekem fenn van
  • Laky
    #40
    az a gyanúm, hogy kell hozzá sp2