1798
  • neozed
    #1598
    Hozzáteszem gyorsan, hogy nem anyázásként írtam meg a problémát.
  • Rusy
    #1597
    hát igen valószínű az 1.0-es patch-hoz optimalizálni kell a fordítást, kegaéább tudom épp most akartam frltenni a javítást, akkor nem teszem fel..
  • neozed
    #1596
    Leszedtem a magyarítást, és megszűntek a string hibák teljesen.
  • neozed
    #1595
    Nem lehet, hogy az 1.1-es patch miatt nem jó a magyarítás?
    Mert a console-t már megtaláltam, indítás után rögtön 27 string hibát írt, plusz a játékban is sok van...
  • neozed
    #1594
    Nem raktam fel a beta patchet.
  • mike369
    #1593
    ha felraktad a béta patchet akkor lehet, hogy az kavar be...
    a fordításban nincs string hiba.
  • neozed
    #1592
    Felraktam az 1.1-es foltot a gémhez, meg a magyarítást, és most egy csomó helyen a játékban (a billentyűzetbeállításnál, multiban a helyszínek helyén, és single playerben amikor valamilyen cuccot veszek fel) string hibát jelez.
    Ezen kívül egyáltalán nem lehet behozni a konzolt.
    Tanácstalan vagyok
  • mike369
    #1591
  • kisviku
    #1590
    Bizony ám! Egyetértünk.
    Teljesen világos, hogy kedvtelésből csináljátok.Meg azért mondjuk jól lehet az angolt is gyakorlni véle.
    Ja és lovét sem kértek érte.De hát ilyen emberek mindig voltak és lesznek, akik vagy "csakazértból" is vagy télleg komolyan gondolják.
    Anno pl. valaki(k) csináltak az Unreal Tournament-hez is magyarítást,magyar szinkronhanggal.Jó hát nem volt egy nagy durranás, de legalább jó érzéssel töltött el, hogy magyarul hallom.

    Na jó most már megnézem én is hogy min munkálkodtok... :)
  • Rusy
    #1589
    Bugreportot?
    arra képtelen hogy beírjon pár számot meg pár betűt 3 rublikába...
  • mike369
    #1588
    kritizálni persze lehet, csak felmerül a kérdés, hogy jelen helyzetben van-e értelme...
    akkor inkább küldött volna bugreportot!
  • mike369
    #1587
    na igen, itt van pl. a Splinter Cell PT, amit ugye orrba-szájba reklámoztak, nem is állt neki senki fordítani, aztán tessék...
    mellesleg az a baj, hogy egyesek képtelenek megérteni 2 dolgot:
    1. mi ezt ingyen, munka és/vagy tanulás mellett + szabadidőben csináljuk
    2. attól még szeretnénk, hogy legalább a nevünk ott fityegjen rajta, mert azért egy ilyen "apróságban" nem kevés munka van

    ui.: tessék csak megnézni a sok angol, német, román, lengyel, héber, kasztíliai és szuahéli nyelven kiadott DVD-t!
  • kisviku
    #1586
    Nekem közöm sincs a magyarításhoz, le sem töltöttem, meg sem néztem,de azért nem kellene azokat fikázni, akik legalább veszik a fáradságot és az angolul nem tudó társaiknak JÓINDULATBÓL lefordítják....
    Inkább segíteni kellene az ilyeneket, mert úgyis szarik az egész világ ránk magyarokra, tehát sohasem lesz magyar nyelvű játék, hacsak nem fejlesztünk mi magunk.
    Előbb jelenik meg egy játék kib*ott román vagy valami más szláv ge*i nyelven mint magyarul.
  • hykao #1585
  • mike369
    #1584
    már meg is törpént.
  • mike369
    #1583
    végül is, miért ne?
  • hykao #1582
    Nem lenne hülyeség sztem se!
  • jocika
    #1581
    Egy apró kérdés: Nem kéne a verzió számot növelni, ha már frissült a magyarítás?
    #1565
  • Rusy
    #1580
    mindenkinek köszönöm aki részt vett benne, egyébként, sokszor a legkisebb munka is nagyon sokat számít, pl hibajavítás...
  • hykao #1579
    Ne nekem köszönd, én csak a legutolsó háttértáncos voltam.
  • Rusy
    #1578
    Hát igen azért ennél a játéknál, sokszor előjött meg elő is fog, most az egyszer igazat adok, ezt a fordítást sokan nem érdemlik meg, én csak azon csodálkozom, hogy "ovodasok", a kurva anyátok hogy be kell írni pár számot eme gyöngyszem megtekintéséhez, azzal nem is foglalkjozik senki mennyi idő volt, vagy ilyenek, azért ez már kicsit felháborító, hozzáteszem a játék szvsz, elég uncsi, meg nagyot csalódtam de a magyarítás nagy feelinget ad neki, én köszönöm...
  • hykao #1577
    na itt egy újabb "disznó"...aki ugyan makkal álmodott, de végül legyőzték a ludak... :))
  • mike369
    #1576
    ezért kellene ilyenkor 10-ig számolni...
    csak egy gombnyomásba telne sms-fizetőssé tenni a letöltéseket de nem hiszem, hogy örülnétek neki!
  • iMagination
    #1575
    mar rajottem. de lamak vagytok.
  • iMagination
    #1574
    nem jo a sorozatszam, vagy mi az uj letoltesnel. Faszert veditek le, ha mar ingyenesen terjesztitek??? ovodasok...
  • mike369
    #1573
  • Gus
    #1572
    Ne is halgassatok ilyen egyénekre.
    Király lett a forditás, sokkal jobb igy a játék.
    Köszi mindenkinek, aki részt vett benne.
  • hykao #1571
    Na ilyenkor jön elő az a meg-megújuló érzésem, hogy "gyöngyöket szórunk a disznók elé..." (nem mintha oroszlánrészem lett volna a fordításban...de már sokszor előjött az érzés olyan fordítások esetében is, amit egyedül csináltam...)
  • mike369
    #1570
    ...de talán mégis!
    tanulj meg:
    1. olvasni
    2. írni
    3. viselkedni
    és csak aztán kezdj véleményt alkotni...
  • Rusy
    #1569
    bár az ilyen meg sem érdemli hogy magyarul játszon, én pl nagyon nagyot csalódtam a doom 3-ban, de most egy majdnem végleges magyarítással elkezdtem, azért adott neki nem kis plusszt, tiszteletem a készítőknek...
  • Rusy
    #1568
    na ez egy igazi doom 3 játékos volt, agyatlan balfasz, próbáld kitölteni kézzel ne ctrl c ctrl v, hanem írd be te pöcs...
  • mike369
    #1567
    erre inkább nem is reagálnék...
  • Yurij
    #1566
    Mi a faszért nem települ fel ez a szar magyarositás.Állandoan mikor telepiteni akkarom beirok mindent még a hülye seriátokat is de ki irja nem lett jol kitöltve.Mi a fasznak kell ez a pöcsölés bazze,ugy bonyolitjátok mint ha ti csináltátok volna a játékot
  • mike369
    #1565
    FRISSÜLT
    a magyarítás az eddig kapott hibajelentések kijavításával!
  • mike369
    #1564
    Hát, ha TUDOD küldeni, akkor minden OK!
  • IMYke2.0.0.0
    #1563
    A VGA-m ette meg a Doom 3-at... tehát, a R9500 simán viszi a "nagy játékot"...

    Nos, gond van, megint nincs netem, most is számtechteremből írok - ez már csak ilyen év. Remélem, a jövő héttől lesz.
    Sajna, nem tudtam befizetni a szobábakötési díjat (6.000 Ft) ezért nincs netem :(((

    Tehát, a Doom 3 HUN grafikai javítását, a kimaradt grafikai elmeket tudom majd küldeni.

    Ennyi.

    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
  • nhap LL
    #1562
    Sztem úgy, hogy a Doom3 megette reggelire a VGA-t. 2400 Mhz 1GB memóriám van, s maradtam 800x600-ban. Sztem Imyke is erre gondolt... Ott viszont okés.
  • Bircsike
    #1561
    Hogy-hogy "a VGA pedig megette reggelire a Doom 3-at "? nekem is 9500 Pro van! Még a mai játékokat is gond nélkül viszi, jövőhéten meglesz a
    Doom3, kíváncsi leszek! (2400Mhz 512Mb Ram)
  • InviciblE
    #1560
    Még sokan nem jöttek rá, hogy ilyen is van!
  • mike369
    #1559
    így van!