836
Tony Hawk\'s Underground™ 2
  • Pistike 007
    #676
    Emlékszem amikor nem tudtam mivel mit csinálok úgy tudtam örülni egy ollienak...
  • thesnowy
    #675
    ja, a to rail csak amikor csúszik megforditja a deszkát és csúszik tovább
  • thesnowy
    #674
    ez a neve: primo
  • Pistike 007
    #673
    Aha
  • Balumann
    #672
    #667
  • Balumann
    #671
    olvasd el az előtte lévő üzenetemet :D
  • Pistike 007
    #670
    Nem manual? Én mindig abból csináltam.
  • Balumann
    #669
    De valószínűleg arra gondol :D Az asszem grab - flip. De lehet hogy grind - flip, most így fejből nem tom, ki kellene próbálnom ^^
  • Pistike 007
    #668
    Nem a To Rail-re gondolsz?
  • Balumann
    #667
    Ha ez egy manual trükk, akkor kezdj el manualozni, majd nyomd meg közbe a grab - flipet (egymás után gyorsan), vagy lehet hogy fordítva.
  • thesnowy
    #666
    hy! vki nem tudja a thug 2-be hogy hogy kell azt a trükköt megcsinálni amikora deszka oldalán csúszol? (nem a csövön)
  • cyberboci
    #665
    ok köszönöm. akkor inkább a tony hawks american wastelandal jáccok :)
  • Balumann
    #664
    Az nem a mentés miatt van. előbb single-be játsz egyébként, aztán multiba, ne a multin idegesítsd a többieket azzal, hogy milyen trükköt hogy kell.

    A connection refused azért van, mert nem eredeti a CD kulcsot. Van szerver patch, amivel lehet tört szerver készíteni, amik ezekkel vannak csinálva, oda betudsz lépni (feltéve ha nincs olyan CD kulcsot használó mint te :D). (ha nem tört szerver akkor a főszerver ellenőrzi, hogy nem warez-kulcs -e egyáltalán).
    Ennyiből is jobb a THAW, mert ott egyáltalán nincs CD kulcs se, és nem tudja mivel ellenőrizni hogy eredeti-e a játék, v nem.

    Egyébként talán ha jobb leszel egy fél év mulva, sok pontod lesz, és elnyered a jobb külföldiek bizalmát, akkor talán kapsz egy olyan kis progit amivel bárhova betudsz lépni.
  • cyberboci
    #663
    nemtud valaki adni mentéseket?? hoy tudjak normálisan jáccani multiba... mert egy csomoszor azt írja ki amikor fel akarok meni egy szerverre hogy refused game
    :( plz help! :'(
  • Evin
    #662
    Nem is téged szúrtalak le.

    cyberboci
    Sajnos nem. Talán majd 1x lesz időm befejezni.
  • cyberboci
    #661
    de az sem teljes. :P
    :(
  • Pistike 007
    #660
    Jólvanna, csak reklámoztalak...
  • Evin
    #659
    Szinkron nincs!
  • Pistike 007
    #658
    Van, de nem teljes...
  • cyberboci
    #657
    hello a Tony Hawks Underground 2-höz van magyar szinkron?
  • Pistike 007
    #656
  • Balumann
    #655
    ez mi, és hogyan kapcsolódik ez a THUG 2 játékhoz?
  • Tekken5
    #653
  • Pistike 007
    #652
  • Viktor9202
    #651
  • Tekken5
    #650
    "Ha a menyasszony szülei az örömapa és az örömanya,
    akkor a lányuk az örömlány?"

    LOL! :D
  • Balumann
    #649
    feltalálták a szótárat :| Én is sokszor csináltam, főleg az American Wasteland-ba, hogy leraktam a tálcára és szótárba beírtam amit nem értettem. Mondjuk érdekes, hogy a történetet teljesen értem, a feladatból meg mindig a legfontosabb szavakat nem :) Ez így van, hogyha tanulsz angolul akkor is!
  • Pistike 007
    #648
    Csak azért kérdeztem mert Berlinben már csak az az egy cucc volt amit meg kell csinánlni, de már megvan, köszi. Sztem az volt a baj hogy free skate-ben próbálkoztam... :D
  • Viktor9202
    #647
    Tom leirja, de nekem nehezebb volt rájöni mer németet tanulok az engolt meg nem nagyon értem
  • Balumann
    #646
    Rájönni. Leírja a feladatot pontosan úgy emlékszem ^^
  • Pistike 007
    #645
  • Viktor9202
    #644
    Ne legye ma nyomorék, gyere rá mer nekünk is rákellet jönni
  • Pistike 007
    #643
    De hogyan kell kifesteni?
  • xy21
    #642
    Kikell festeni a Templomot!
  • Pistike 007
    #641
    Berlinben hogyan lehet bemenni a galériában lévő gördeszkapályára?
  • Pistike 007
    #640
    Ja, a spine transfert meg tudom csinálni, csak a teljesen full stathoz kellett. :)
  • Gary
    #639
    Egyet tudsz csinálni?
    Ha nem, akkor kesess egy ehhez hasonló helyet:
    A lényeg, hogy mikor a negyedcső egyik oldalán fölugrasz, akkor nyomsz egy (alapbeállításnál) KeyPad7+KeyPad9-et. Ez a Spine Transfer.

    Most már csak kettő ilyet kell összekötnöd, úgy, hogy mikor landolsz a negyedcsövön, akkor nyomsz egy Revert-et (KP9), majd Manual vagy Nosemanual (előre, hátra vagy hátra, előre) és az egyensúlyt megtartva elgurulsz a következő (képen látható) helyre és ott megismétled a Spine Transfer-t.
    Az sem baj, ha a két negyedcső nem egy szinten van!

    Ilyet kell csinálnod a New Orleans-i pályán is!
    További segítség:
    Planet Tony Hawk
  • Pistike 007
    #638
    magyarul:)
  • Prince of Máté
    #637
    kettő között revert
  • Pistike 007
    #636
    Két spine transfer 1 combóban... Azt hogyan?