836
Tony Hawk\'s Underground™ 2
  • Balumann
    #635
    ja tényleg
  • Prince of Máté
    #634
    " majd az vizet spriccel a munkásra,"
    LOL

    Nem a viztől ijed meg , hanem a tűzcsap tetejétől amit lecsavartál a nata spinnel.
  • Pistike 007
    #633
    New Orleans, helikopter...?
  • Gary
    #632
    Az a THUG 1-ben van nem? Ha megcsinálod, utána nyúlja le Eric(?) a kazettát...
  • Balumann
    #631
    először úgy kezd hogy melyik pálya, aztán milyen trükköt hol, és lehetőleg rakj be egy képet is, és akkor sokkal egyszerűbb válaszolni. Mert nekem helikopter egyik pályán se rémlene hogy lenne, nem hogy fölötte mc twist :S
  • Balumann
    #630
    Van egy sárga kis munkagép vagy mi, aminek elején lóg egy kőgolyó, és a jrműben meg alszik a dolgozó. Nem messze tőle az út másik oldalán van egy tűzcsap, azon natas spin (vmelyik Revert/rotate X gomb + slide egyszerre), és akkor forog a kúton, majd az vizet spriccel a munkásra, az megijed, és a kővel kiüti a falat ahol belehet menni a gokartoshoz.
  • fapipa
    #629
    Mondom ,hogy a földőn egymás után csinálom.
    Csak a tetőn nem sikerül a helikopter fölött,pedig ugyanúgy nyomom.
    Melyik ugratón kell ? 1.a bódé mellett. 2.szürke beton.3.oldalról ??
    V.ki írja le, lécci.
  • Pistike 007
    #628
    Szóval McTwistet kell! :DD
  • fapipa
    #627
    Help !
    A helikopter fölött nem tudom megcsinálni a Mc Twist-et.
    A földön 6x is egymás után.
    Előtte kell valami speciálisat csinálni,azt sem engedi.
    Tippet lécci ! Kőssz.
  • Prince of Máté
    #626
    ahol van a szükőkút ott van egy csap és azon nata spin vagy mi és majd meglátod hol van:D
  • Pistike 007
    #625
    Megint én! Most azt szeretném kérdezni, hogy ausztráliában story mode-ban hol van a kis gokartos benszülött?
  • Pistike 007
    #624
    Már megvan...Bocs...
  • Pistike 007
    #623
    KP6???
  • Pistike 007
    #622
    ŐŐŐ már jó, már csak azt kéne kiderítenem hogy hogyan lehet trükközni... milyen gombal lehet? (ilyen hülye neve van) :))
  • Pistike 007
    #621
    Üdv. Felraktam az UG2-t, meg is crackeltem a 3. CD-ről, de még mindig az 1. lemezt kéri...
  • GX25
    #620
    Köszi az infót a magyarításról.
  • Balumann
    #619
    http://evin.uw.hu/ - Evin magyarításainak oldala
    -Evin csinált neki magyarosítást, de nem teljes, teszt verzió, és sajna nekem nem is működött :(
  • GX25
    #618
    Hali!

    Nemtudja valaki hogy a Tony Hawk's Underground 2-höz jelent-e már meg magyarítás Ha igen honnan lehet letölteni Köszi.
  • xy21
    #617
    Vazze nekem is leállt a THUG1 82%-nál!
    Pedig van seed meg minden de 0-ával szedi már 2 napja:(
  • Gary
    #616
    A haverodnál kapjátok le valamilyen image file-ba és azt vidd haza, onnan telepítsd vagy azt írd ki otthon magadnak.
    iso vagy a Nero nrg-je is jó, mert így kapod a legkisebb file-méretet.

    Vagy vidd haza a file-okat és csinálj Te image-et belőle pl. MagicISO-val, Nero-val vagy amit szoktál használni.
  • Balumann
    #615
    Egyértelmű a cd-kkel van a hiba. Rakd be a 2. cd-t és keress rajta valami meggyőzőt hogy az biztos a 2. cd-e ^^ Esetleg próbáld meg a 3. lemezt, hátha rosszul van ráírva (már fordult elő velem is). Ha nem jó akkr nincs ötletem.
  • GamerAdams007
    #614
    passz... majd más is benéz ide, és megmondja tutit...
  • tosatt
    #613
    Nála műkszik de már azóta legalább 2 helyen kipróbáltukde nem műkszik sehol se. Mit tok csinálni?
  • GamerAdams007
    #612
    A haverodnál működik ugyanezzel a CD-vel? Mert ha nem akkor lehet, hogy 3x másolta le az 1es CD-t! XD
  • tosatt
    #611
    Sziasztok.
    Végre megkaptam a haveromtól a gamet 3cd-n. Berakom az elsőt. Nyomja kéri a másodikat. Hiába rakom be nem baszik rá semmit. Mit csináljak??
  • Balumann
    #610
    már msn-en tegnap segíetetettem, és megcsinálta
  • Prince of Máté
    #609
    uh hát én má régen THUG-oztam... na de azért a memóriám megmaradtx))^^ fel kell grindolni de ahhoz nagy lendület kell...ahol van az a rakéta mögötte van egy emelkedő onnét gurulj és ollizz rá a "kötélre"
  • Balumann
    #608
    [email protected]
  • martin01
    #607
    már megvan a kép.
  • martin01
    #606
    msn címed van?
    mert ha igen akkor át tom küldeni a képet.
  • Balumann
    #605
    Én kijátszottam, de az a baj hogy nyáron. Most így nem nagyon tudom, tudnál felrakni egy képet arról az oglory-tól?
  • martin01
    #604
    sztok!
    én Skateopiában vagyok és az uccsó goalt nem tom megcsinálni.A neve :Fountain O Glory.Ha valaki megcsinálta már az kérem mondja el hogy kell.(van ott utasítás hogy fel kell grind-olni rá de nem tok mert 1m elötte visszafelé kezd el grind-olni.Help Please!!!
  • martin01
    #603
    sztok!
    én Skateopiában vagyok és az uccsó goalt nem tom megcsinálni.A neve :Fountain O Glory.Ha valaki megcsinálta már az kérem mondja el hogy kell.(van ott utasítás hogy fel kell grind-olni rá de nem tok mert 1m elötte visszafelé kezd el grind-olni.Help Please!!!
  • MimaSKATE
    #602
    nekem nem hittem volna h játszik rajta vki(én is játszok):D
  • Davidkaaa
    #601
    helloka! van vkinek 100% os vegigjatszasa a tony hawk hoz ?
  • Nuki
    #600
    kösz én is pont ezért akartam ideírni :D
  • xy21
    #599
    Ez sila!Nem kell megkeresni ott van az előző hozzászólásban kékkel A THAW!Csak katt rá:D
  • Tmacy
    #598
    én kiirtam a telejs nevét és ugy nemadta ki,bocsi és köszi
    most megyek és megkeresem
  • Balumann
    #597
    már rég, és sikerült is, de használd a keresőt, nem véletlen találták ki
    THAW
    FAQ-ba leírtam hogy mit kell csinálni hogy elinduljon (crack is ottvan)
  • Tmacy
    #596
    kicsit off de valaki letöltötte már a Tony Hawk's American Wastleland-t?
    ha siekrült feltelepitenie?