836
Tony Hawk\'s Underground™ 2
  • Balumann
    #716
    Ha nincs eredeti CD kulcsod, akkor csak olyan szerverekre tudsz felmenni, ahol a szerver készítő alkalmazott egy ún. szerverkészítő patchet (mert egyébként ellenőrzi a főszerver által a cd kulcsot). Refused-et kizárólag akkor ír, ez ellen nincs ellenszer. Illetve hogyha szerverpatchelve van, de már vki van azzal a cd kulcsal azon a szervern, akkor is refusedt ír.
    Lentebb találsz egy THUG 2 online pack-ot, abba bennevan egy cd kulcs átíró, és szerverpatch is.

    Egyébként te feltelepíteted és feltudtál menni online-ra? Mert elméletileg megszűnt a thug2 főszerver, és egy ilyen külön mód kell (fuq mód), hogy fellehessen menni onlinera (cisnáltak egy szervert).
  • bust
    #715
    nem tom h ez fontos-e,de a cd kulcs vhogy így néz ki (hibássan):
    222f-22gb-222v-3axf-78d9
    (a kettesek helyet lehet h z van,)
  • bust
    #714
    csá all. kéne egy kis help cd keyyel kapcsolatban! a következő a problémám:
    ugyebár én kb két éve ismerem és (kissebb kihagyásokkal) jáccom a thug2-őt, de miután nemrégiben le kellett kapnom me kellett hely, és vissza akartam tenni feltűnt, hogy a kód a cd-n el van írva(ugyebár nem eredeti) és nem engedi telepíteni. mivel (teljessen) hülye nem vok, kerestem találomra egy kulcsot, telepítettem, minden ok, kivéve h nem tok neten jáccni mert visszautasít (refused). ebben kellene help, és mielőtt vki leszólna, olvastam vissza!
  • Balumann
    #713
    Azt hiszem emlékszem rád, én vok BaluHuNTeR.
    (még most is játszogatok, bár inkább THAW-al, thug1-el meg evvel csak nagyon ritkán ^^)
  • ChuckyHUN
    #712
    fúúúú ezt régen mennyit toltam!!!
  • Pistike 007
    #711
    Már két éve döngetem a játékot, negyedszer viszem végig, kéne már valami újítás:)
  • Balumann
    #710
    Van egy olyan, hogy CHAD mód, azt szoktam használni. THUG 1 -es trükköket rak bele a játékba (wallplant utáni ugrás, nagyobb szögből lehet wp-t csinálni), meg szintén van néhány beállítás. Ez inkább styler mód. Egyébként jobb ha egy ideig mód nélkül játszol, ez csak megzavarna.
  • Pistike 007
    #709
    Aham. És valami más értelmes mód van amit lehet rendesen használni?
  • Balumann
    #708
    Egy lámáknak készült mód, olyan mint thaw-ban a CHC. Freeskate-be szinez összevissza mint ha graffban lenne, lehet szinesen írni, lehet ilyen szarokat dobálni, meg van 1-2 teljesen felesleges hülyeség. Azthiszem bennevan h nem dob ki sehonnan ha kimész (ami csítnek is számít de hátrány is ráadásul, thaw-ban ezért utáljuk legjobban), de ez lehet h nincs, nem emlékszem már rá.
  • Pistike 007
    #707
    Mert ez mi is?
  • Balumann
    #706
    Én kb. 2 éve használtam a graffkore-t, akkor is pár napig. Ha jól emlékszem CTRL + Backspace a \ jel, kódokat nem tudom, de \c1 -től \c9 -ig, meg vannak ilyenek hogy \cb, meg stb. Egyébként ez a mód is csak arra jó, hogy idegesítsed a többieket, a lámáknak meg menőzhess, semmi másra. Nem javaslom módok használatát multiban.
  • Pistike 007
    #705
    ???
  • brodix
    #704
    hi!
    meg tudnátok megmondani,hogy graf-kore-nál hogy kell színesen írni?
    régebben felírtam,de már nem tom
  • brodix
    #703
    NAGYON KÖSZÖNÖM!!!!!!!!!!!!!
  • Balumann
    #702
    THUG 2 online csomag
    Összeraktam mi kell az onlinehoz (törtszerver készítő patch, cd kulcs átíró, és fuqthug2 online mód), leírást is csináltam.
    Ez alapján neked is mennie kell. Eredeti lemezt nem kér multiban, kizárólag cd kulcs.
  • brodix
    #701
    Maga a THUG 2 online még mükszik.
    Azzal a FUQTHUG2 exe-vel fel tok menni,de sehova nem tok csatizni.
  • Balumann
    #700
    Semmi köze az eredeti lemeznek, a cd kulcs számít netnél. Azért nem tudsz felmenni mert lekapcsolták a főszervert. Már régebben a THPS 4-ét, és most nemrég a THUG1 és THUG 2-jét is.
    Olvass vissza pár üzenetet.
  • brodix
    #699
    Ja,és előre is köcc
  • brodix
    #698
    HI!
    Nekem eredetiben van meg a game,már évek óta,de kölcsön adtam ismerősömnek a cd1-et,de mostanában nem találkozom vele.
    Letöltöttem a cd-t,de nem tok felmenni netre.
    Én úgy sejtem azért,mert az első lemez nem eredeti.
    Nem tudtok vmi megoldást?
  • Pistike 007
    #697
    !!! #696
  • Balumann
    #696
    Minek írsz meg jössz be ide, ha nem is akarsz írni semmi értelmeset?
  • romi8 #695
    ???
  • Pistike 007
    #694
    x)
  • Balumann
    #693
    ?
  • romi8 #692
    Hello
  • Balumann
    #691
    neten is lehet játszani, nem kell hamachi.
  • KillerAlien
    #690
    CSá mindenkinek!!
    Nem akartok hálózatba játszani a Tony Hawk's Underground 2 hamachin keresztül?? Igaz én még hamachin nem próbáltam ki a gamet:(
    itt az msn címem: [email protected]
  • Pistike 007
    #689
    Kanadában hogyan lehet felmenni abba kis lukba amibe sín vezet?:)
  • Pistike 007
    #688
    Rájöttem, grindelni kell valami csövön a vonatnál:))
  • hitman55
    #687
    heló nemtud vki 100%-os mentést vhonnnan??? előre kössz
  • Balumann
    #686
    Most megint változott valami a thug 2 onlineal kapcsolatban. Most ezt kell bemásolnotok a thug2\game könyvtárba, és avval indítani a játékot:
    FUQTHUG2.rar link
  • Pistike 007
    #685
    Láttam a videóban hogy Berlinben, ahol a részeg sörösök vannak, egy nagy valami szétzúzta az épületet ( mint a játékban sok más helyen:) ).
    Nem tudjátok mi ez?
  • Pistike 007
    #684
    [email protected]
    Egyébként benne van a profilomban-.-'

    Nembaj.

    :)
  • Trevor13
    #683
    mert lenne 1-2 kérdésem
  • Trevor13
    #682
    Pistike van msn címed?
  • Balumann
    #681
    Érdekes, ez a mód óta ezt írja miután loginolok Online-ba:


    Nemtudom miért, mi jogon kapcsolták le az online szervert, de elég szemétség. A THPS 4 szervert már fél éve leállították kb. azthiszem, de azt még megértem mert tényleg régi játék. Na de a THUG 2-t amivel még most is rengetegen játszanak, hihetetlen. Nah mind1, ezen legalább lehet játszani...

    Én ma voltam fenn online-on, egy magyar szerver, volt benn 5 magyar. Belépek, és látom hogy perfect balance van. Ezt már multkor is tapasztaltam, hogy így játszanak. Mikor fentvoltam legutobb, belépett hozzám egy magyar, és kérdezte hogy miért van ilyen balance, nincs meg az a bigyó...? Mondom csak a noobok meg hülyék játszanak úgy, erre mondott egy szép verset nekem... Ma megkérdeztem, hogy mi ebben a jó így játszani, azt mondták: Így nincs tétje a játéknak, csak úgy mehetünk, meg hogy legyen min idegeskednem.
    Úgyhogy erről ennyit, szánalmas! Játszani se tanulnak meg, ő bajuk.

    Egyébként ehhez az online módhoz még annyit, hogy aki szeretne szervert készíteni, ne felejtse el újra patchelni a thug2_served -el.
  • Pistike 007
    #680
  • Balumann
    #679
    Sajnos kb. 1 hete (vagy kicsit több) úgytűnik lekapcsolták a THUG 2 főszervert (?), akárcsak a THPS 4 és azthiszem a THUG 1-et is sajnos.

    Basti.MC csinált egy módot, amivel lehet játszani neten, nem tudom, hogy hogy... :/ LETÖLTÉS (from Rapidshare), egy másik mirror
  • Pistike 007
    #678
    Tűzfal?
  • szily12
    #677
    HellO!
    Készüljetek fel valszeg very noob kérdés ^^
    Szóval.
    Én régebben THUG2-ztem és futott a multi is meg minden. Viszonylag tudok játszani. Szóóval.
    Most egyszeruen nem tudok belogolni a multiba. Nem enged be. Csomó ideig tölt aztán semmi. Feltettem a GameSpy-t, profilt is csinaltam, regeltem is... és mégis semmi...
    Ha vki tudja akkor help pls! lehet h valahol le van irva de nincs erőm végigolvasni

    Előre is thx