836
Tony Hawk\'s Underground™ 2
  • romi8 #756
    ismerem xd
  • Balumann
    #755
    Ez már jobb volt valamivel. De túl kevés trükköt használsz. Meg más pályán is csinálhatnál videót.

    tony hawk's underground 2 130 tags los angeles graffiti(nem tom ki a készítője)
  • Tekken5
    #754
    szerintem egész jó :)
  • romi8 #753
    92 tags :D
  • brodix
    #752
    köcc
  • Balumann
    #751
    Ne haragudj. Csak nagyon sok videó van/volt már erről, meg amikor játszottam akkor is nagyon utáltam, mikor LA -n csak azon a kis körön ment mindenki, vagy a másik véglet mikor a szélén grindeltek ugrás nélkül (általába ez a 2 lehetőség volt...). Játsz inkább értelmesen, az csak fölösleges menőzés,hogy milyen nagy pontszámot vagy képes elérni, és nem is fejlődsz tőle (csak abban a körben fogsz tudni jobban menni).
  • romi8 #750
    www.thug2modz.tk- ha innen nem megy akkor itt :D
  • brodix
    #749
    HI!
    Honnan tok szerezni ng modot?
  • romi8 #748
    azér nem kell leszolni...
  • Balumann
    #747
    LA gaplineon nagyon nehéz -.-
  • romi8 #746
    videóm :D
  • Ász13
    #745
    Elnézést a fogalmazásért. Nem akarok roszat vagy ijesmi.. bunkó lenni sem akarok... Csak nehezen tom megfogalmazni:S Mwgpróbálom végig vinni nehéz fokozaton.
  • Evin
    #744
    Nálad lehet akkor a gond, mivel a link amit ide beírtam, pontosan a fájlra mutat, ami letölthető, akárcsak arról a linkről ami az oldalamon is kint van. Ha esetleg CRC hibás, másik internetkapcsolatról próbáld letölteni.
  • Balumann
    #743
    Gondolom akkor kapod meg őket, hogyha legnehezebb fokozaton végigviszed 100%-ra a játékot. De nem tom, én nagyon régen játszottam ki a storiját és ezeket a karaktereket nem néztem.
  • Balumann
    #742
    Az érthetőbb fogalmazást én is javaslom.
  • Pistike 007
    #741
    Lesz majd COD2 katona meg Shrek is ha minden igaz.
    De ha kicsit érthetőbben fogalmaznál egyszerűbb lenne (:
  • Ász13
    #740
    Hello! segítsetek már lécci! Eljutottam a végéig. Láttam táncolni az ördögöt. Mit kel tennem, hogy teljes legyen a Vendégeknél? Mert anyit tok hogy van az az udvari bolond szerü bohóc, Ben Frenklin, Egy torreádor, egy grafitis, meg egy paraszt gyerek. de még van 2 hely. Most mi legyen? Hogy szerezzem meg őket: Lécci segítsetek
  • Ász13
    #739
    Még valami. megcsináltam Ausztráliát erre most megin ott vok... A galambokat már elzavartam, de nem tom h a második feladat micsoda. Mit kell csinálni?
  • Ász13
    #738
    Nem vok a szavak embere:) Evin! Már rátalálok az oldaladra, csak nem tom letölteni a magyarosítást:S Igen! A gorilla, meg hogy balacsapjon a szörnybe a villám! Noh azt hogy lehet?
  • brodix
    #737
    Sztem ,,Temetőbe gorilla" Skatopia, ,,Szörny aki lyukat csinál a földbe" New Orlins
  • Balumann
    #736
    3x elolvastam, de fogalmam sincs, hogy mire gondolsz, temetőbe gorilla meg szörny ami lyukat csinál a földbe?! :S
  • Evin
    #735
    evin.uw.hu/aces/thug2.ace
    Dolgozok rajta, hogy minél előbb menjen az oldalam.
  • Ász13
    #734
    jah meg még nagyon megköszönném ha valaki azt a linket, ahonnan egyböl le lehet tölteni a magyarosítást, na azt ha valaki leirná. Mert az oldal valamien ervines nem jön be:S
  • Ász13
    #733
    Köszönöm! meg is csináltam, még rendör kocsit is kicsináltam. van 425 pontom. Még 75 kell:S Nah mind1 láttam az előzetesbe gorillát, meg h azt a szörnyet, aki csinál a földbe egy jukat, ha a temetőbe leszedem a koponyafejeket, nah láttam azt, hogy belecsap a villám. ezt én hogyan oldhatom meg? + a gorilla
  • Balumann
    #732
    Natas spin (revert + grind) a tűzcsapon.
  • Ász13
    #731
    Helló! Végigolvastam a fórumot, hátha megtalálom a problémámat, de nem sikerült. A Clasik módot végig vittem. Már a Bermuda háromszögös izé is megvan. Szal csak azt szeretném tudni, hogy Ausztriában mit kell csinálni, hogy felébredjen a manus. VAgy nem tom... ÉRtitek? Pleas segítsetek! Főleg azok akik ijen nagy formák, akik megnézik fojton:)
  • bust
    #730
    ok. kösz mindenkinek mindent.
  • brodix
    #729
    A graff-kore-on kivul az összes moddal fel lehet menni netre.
    Én például mindig ng moddal meek fel.
  • bust
    #728
    mkódok?
    de akkor h lehet h más színes nevet ír?
  • Balumann
    #727
    Jah csak az online móddal való indításkor élp fel netre. Akkor szerinem nincs lehetőség mkódok használatára.
  • bust
    #726
    és ha telepítettem a graffkore-t akkor csak abbol indíthatom? Ugy értem h csak akkor fog működni ha színesen akarok írni? Mer nekem a graffkore-bol indítás nem lép fel a netre, szal ha csak onnan lehet ezt akkor mi a megoldás?
  • Balumann
    #725
    én a krm -en meg a graffkore-n kívül egyiket se ismerem (illetve a kmr-t nem tudtam kipróbálni, de utána megtudtam h az meghekkeli a balance-t /könnyíti/, és újrakell telepíteni a játékot h megjavuljon).

    Én mondjuk mód ellenes vagyok már egy jó ideje. Szinesen írás is csak idegesítő, névben is, free skate-ben szinezés még inkább.
  • brodix
    #724
    http://www.thug2modz.tk/
    itt pedig választd a thug2-t.
    Ott lesz egy nagy rakás mod.
    megjegyzem:KIZÁRÓLAG A SZÍNES BETŰK,ÉS A TÁRGYAK(UGRATÓK,GRINDEZŐ HELYEK)SZÍNEZÉSÉHEZ HASZNÁLOM EZEKET!
    NEM PEDIG CSALÁSSAL VALÓ PONTSZERZÉSRE!!!!!!
  • bust
    #723
    és hol találok pl graffkore-t? Má halom oldalon kerestem de eredménytelenül
  • brodix
    #722
    meg pr moddal,ng moddal,chc moddal,kmr moddal,és még sorolhatnám....
  • Balumann
    #721
    Az csak graffkore-val működik
  • brodix
    #720
    ctrl+backspace aztán c1-c9+a szöveg amit színesen akarsz írni
  • bust
    #719
    hogy is van pontosan az a színesen írás?
  • bust
    #718
    ja megvan
  • bust
    #717
    van eredeti cd kulcsom, de el van írva...
    am 1szer tuttam jáccni neten, de akkor is gamespy-ból indítottam...
    hol van lentebb az az online pack