836
Tony Hawk\'s Underground™ 2
  • BlackShadow
    #235
    fel kell ugrani egy korlátra és onna le egy félcsőre
  • Lótutacs
    #234
    Hali mindenkinek.Nekem most megint van egy olyan gondom hogy mikor meg kellet dobálni azt a csávót almával és aszem azután meg van az a feledat hogy combot kell csinálni és utánna ezt írja ki következő feladat nak:Side jump to the rail then to the QP na és itt nem tudom hogy mit kell csinálni.ha valaki tudja aakor írjon
  • KG21
    #233
    a 100000-es combot nagyon könnyen meg lehet csinálni. Pl nyomsz valahol egy liptricket, és azt megtartod a maximum ideig, azzal már kapásból van vagy 50000-ed, aztám meg leugrasz onnan pl egy kickflip-pel és már meg is van a 100000.
  • Gary
    #232
    100%-ra én sem tudom, csak sejtésem van róla. Szerintem az a mozdulat, mikor valamilyen magasságból leugrasz és alattad van egy negyed ív, akkor nyomsz egy KP7+KP9-et (spine transfer) és a skater a deszkával az ívre érkezik nem csak simán a talajra.
    Hmm... remélem, azért érthető voltam.
  • Rip
    #231
    Hali Srácok!

    Berlinben járok, és rá kellett döbbennem, hogy nem tudom, mi az az Acid Drop :). Leírná valamelyikőtök?
    Előre is köszi!

    bye
  • BlackShadow
    #230
    a 100000 combo gondolom egyértelmű :) félcsövezz és minden leérkezéskor switchelj (v nemtom h hívják :D [KP7]) és menny át manualba és flatlandezz amig tudsz majd csuszkalj rakj be speckókat stb és könnyen meglesz :)
  • MrDevil
    #229
    Hali!
    Valaki nem tudja hogy hogyan lehet megcsinálni a New Orleanse pályán a csajos küldit, a Balcony Breakert, és a 100000 COMBOT??????
    elöre is köszi!!!!
  • BlackShadow
    #228
    azt SPINE TRANSFER -rel kell megcsinálnod, egyik félcsőből a másik félcsőbe ugrasz, alapból a KP7 + KP9 a kombinációja
    Flatland: manualozol (fel-le / le-fel) azt duplán nyomod kp4,kp6 v kp4+kp6 iyesmi kombinációk vannak :)

    -más: hogy lehet online nyomni? nekem csatlakozáskor mindig kiírja h nem tudok csatlakozni
  • orkenyid
    #227
    mitől van az, hogy gyakran magától kilép?
  • Multimax
    #226
    Manual-ból tudsz különböző flatlandes trükkökbe átmenni.
    Nem tudok hozzá kódokat.
  • Lótutacs
    #225
    hát a fatlandas mozdulatokat.ja és kodokat tudsz hozzá
    ?már át vittem azt a rész most a dobozos feladatnál akadtam meg
  • Multimax
    #224
    Micsodát?
  • Lótutacs
    #223
    és azt hogyan kell megcsinálni?
  • Multimax
    #222
    A flatland-es mozdulatokkal még többet is lehet csinálni.Egyébként mióta beletették a flatland-es mozdulatokat az óta nekem egy sick score se okoz gondot.
  • Lótutacs
    #221
    amin az a ketes van?olyan matricát?
  • Lótutacs
    #220
    Üdv mindenkinek.Nekem egy olyan gondom van,hogy a trükközgetős páján ott ahol ezt írja ki,hogy "Transfer from one QP to the other"itt nem tudom hogy milyen trükköt kel megcsinálni.Ha tudja valaki akkor írjon
  • cSuwwi
    #219
    elvileg csalni nem lehet, bejelentkezéskor ezzel kezdődik az online gém
    a végén volt egy ismétlés, 1x sem takonyolt el, a korláton úgy csúszott végéig, hogy végig pörgette maga alatt a deszkát. Kicsit sem volt cheat gyanús.

    A dio1 meg más tészta, azzal én is sokat nyomtam, poén volt :)
  • Gary
    #218
    Meg lehet csinálni, többet is ha nagyon profi benne.

    A másik eset:
    Ha az online gaméban is lehet használni a cheat-eket, akkor nem nehéz összehozni annyit. Perfect balance, rail, stb. bekapcsolva, így csak a leérkezésekre kell vigyázni. A THPS3-ban volt olyan cheat is, mikor úgy viselkedett a deszka, mint a snowboard, rossz landoláskor nem elesett, hanem csúszott oldalra...

    Én a Diablo1-et játszottam online, érdekes volt találkozni hallhatatlan karakterekkel akik párbajra hívtak...
  • cSuwwi
    #217
    felmerészkedtem egy online gémre, trainingen barcelonában a gyerek 2 perc alatt 986 ezer pontot csinált :O

    (én a 43k-mal elbújhatok) :)
  • MrDevil
    #216
    Valaki megtudta csinálni a csajos küldit?? meg a Balcony breakert?? New Orleansban???
  • BlackShadow
    #215
    na igen de lehetetlen feladatokkal nem idegesítem magam :)
  • Multimax
    #214
    Nem muszály ugrani.
  • CLINT EASTWOOD9
    #213
    kössz
  • Darkboy
    #212
    lehet hogy fordítva =)
  • Darkboy
    #211
    manual:ugrás+le+fel

    nose manual: ugrás+fel+le
  • CLINT EASTWOOD9
    #210
    Biztos hülye kérdés de én nem tudom a manult a játékba melyik két billentyűvel lehet megcsinálni?
  • Multimax
    #209
    Szerintem csak akkor mondhatja el magáról az ember,hogy végigjátszotta a játékot ha minden feladatot megcsinált!!!
  • CLINT EASTWOOD9
    #208
    kódokat tudtok a játékhoz?????????
    Vagy hogyan tudjátok megcsinálni a pályákat hogy új pályák nyíljanak???????
  • BlackShadow
    #207
    arra nem jöttem rá.. aztirja meg kell őket dobálni nyakláncal, nos én minden járókelőt megdobtam de semmi :)
  • MrDevil
    #206
    Hali!!

    Nem tudod véletlenül, hogy mit kell csinálni a New Orleansi pályán az öt csajjal?????
  • BlackShadow
    #205
    én most csinálom a classicot, az is zsir, sokkalsokkal több pálya van mint a storyban! :) az a szép h már a 4. pályán a 300.000 a sick score, kiváncsi vok mennyi az uccson :D
  • KG21
    #204
    csak a storyt csináltam meg, a classic nem is érdekel túlzottan
  • Multimax
    #203
    A Classic és a Story mode vagy csak a Story mode,mert nem mindegy?!
  • KG21
    #202
    nekem is megvan a vége, királyak a videók :)
  • BlackShadow
    #201
    na végignyomtam :D tök zsir game vót!
  • BlackShadow
    #200
    hmm az jo :D majd minnyá megpróba

    a nata spines az ugy müxik h van az a nagy doboz és az 4 részre van felosztva (balalsó balfelső jobbalsó jobbfelső) és mindegyik részen kell nataspint nyomni 1 combobol.. csináld ugy h pörögsz egy picit azt arrébbugrasz megint pörögsz :)
  • Multimax
    #199
    Már megvan!
  • KG21
    #198
    én is ott tartok, de nekem nem kellett semmilyen kombó ahhoz, csak simán ugrani kellett mindegyik dobozon egyet. Nekem a Nata spines dolog nem megy. Azt pontosan hogy kell kivitelezni?
  • Multimax
    #197
    #190. Help!!!
  • BlackShadow
    #196
    ott tartok h skatopia-n kell tüzigamét csinálnom, már mind1ik megvan csak a dobozos nincs.. az a feladat h rá kell ugornom 8 dobozra 2 comboval.. hogy az istenbe kell?