836
Tony Hawk\'s Underground™ 2
  • Multimax
    #315
    Spine transfer:(Kp7+Kp9)
  • Bluntside
    #314
    Vanek: a transfer (spine transfer) az a mozdulat, amikor a rámpa gerincéről nem felfelé rugaszkodsz el hanem átfordulsz a túloldalára parabolikus pályán. Azt nem tudom billentyűzeten hogy kell benyomni, mert én gamepaddal tolom, de azon az L2-R2 gombokkal kell egyszerre. A kapaszkodás meg úgy megy, hogy elrugaszkodsz, a röppálya csúcsán, a levegőben nyomsz egy leugrást a deszkáról és ugyanabban a pillanatban egy kapaszkodást. Előtte ajánlott a SPECIAL sávot maxolni, hogy gyorsabb legyél.
  • Multimax
    #313
    Attól függ milyen transfer (spine transfer)?
    Kapaszkodni úgy tudsz hogy kiveszed magad alól a deszkát (Kp1) és ha egyperemre ugrasz megnyomod a (Kp9)!
  • Vanek
    #312
    mi az a transfer? azt írja ki hogy ls+lc--->??? kapaszkodni hogy kell?
  • Bluntside
    #311
    Mikiller!: elindulsz, nyomsz egy flip-et, de még mielőtt leérnél caveman, megfújod a graf-t, majd felugrasz és újra egy flippel elindulsz. Mindezt persze amíg ketyeg az óra.

    Vanek!: matrica: nagyjából egyenesen ráugrasz egy falra, és abban a pillanatban amikor a faszi eléri a falat nyomsz simán egy ugrást. Templom: az épület mindkét oldalán van 1-1 rámpa, ezekról tudsz transferrel bejutni a templom aljába.

    Manualozás: vagy álló helyzetból ugrás után, vagy haladás közben gyorsan előre-hátragombok lenyomásával.

    Amúgy meg CSINÁLJÁTOK MEG A TUTORIALT!!!!! és minden világos lesz.
  • maxius
    #310
    a zenéket vhogy ki lehet szedni a gammából? Teccenek, de ez mér rég nem a thps3as mus kiterjesztéses dolog...
  • maxius
    #309
    a zenéket vhogy ki lehet szedni a gammából? Teccenek, de ez mér rég nem a thps3as mus kiterjesztéses dolog...
  • KG21
    #308
    azt kapaszkodva kell fújni. ugorj, kapd ki a deszkát, nyomj kp9-et és megkapaszkodik a peremen. Utána kp8 és már fújja is.
  • bumbi
    #307
    ja, meg a graffiti se megy pedig ugrokkp2, kikapom a deszkat kp1 és nyomok 1 kp8atz, de szarik bele. lehet, h nem ugrottam eleg magasra?
  • Mikiller
    #306
    Hi!
    Egy profi írja már le hogyan lehet Graffiti-t csinálni combo közben, mert én csak úgy tudok, ha leszállok a deszkáról.Vagy félreértelmezem a "Graffiti Tag 1 time in a Combo" szöveget.
    Thx!
  • Multimax
    #305
    Berlin-ben Spine Transfers-el betudsz jutni a templomba!
  • Multimax
    #304
    Matricát úgy tudsz ragasztani hogy neki ugrasz a falnak és amikor odaérsz nyomsz még egy ugrást!
  • Vanek
    #303
    IGAZ..
    matricát hogy tok felragasztani? berlinben hogy kell bemászni a templomba?-az tom hogy fen van egy slidecső- félcsőből a gyakorló pályán írtak vmi feladatot,hogy hogy kell kimászni,csak azt skippeltem--->hogy kell kimászni? mondjuk ha fel akarok mászni vminek a tetejére?
  • Gary
    #302
    Pedig úgy kell, próbálkozz! Vagy próbáld a hátra, előrét...
    Lehet, hogy túl gyorsan csinálod, vagy túl lassan?

    Vanek: Álló helyzetből is sikerül, nem lényeges a lendület!
  • bumbi
    #301
    sehogy se tudokkkk:::::::((((((((((((((((((
    seghítségggg
  • Vanek
    #300
    hát talán kéne kezdőlendület...
    az mér van hogy negyedóráig jáccom vele aztán kifagy?
  • bumbi
    #299
    hali

    lecci vki magyarazza el reszletesen, hogy tudok manualozni a gameban, mer k*rva jo, de nem tok haladni miatta.
    Köszi Ja es azt, h az löre+Htra billentyüvel kell csinalni, azt tudom, csak en nem tudom +csinalni
    kösz
  • Vanek
    #298
    saját polot/graffitit hogy sinálhatok?
  • Bravoman
    #297
    Sziasztok!
    Egy kis segítséget kérnék: Az 1. CD egyik fájlja megsérült és így nem tudom kitömöríteni a játékot. A RELOADED verzió 'rld-thua.r15'-ös fájljáról lenne szó. Ha valaki fel tudná tölteni valahova egy rövid időre, azt nagyon megköszönném.
  • BlackShadow
    #296
    nemtom én a gamepadot nemszeretem :D billen meg megy pörfektül a dolog :)
  • Bluntside
    #295
    Nekem sem volt gáz a 1.500.00, csak gondoltamm előre szólok :)
    Amúgy szerintem ez azon játékok egyike amit KIZÁRÓLAG gamepaddal lehet tisztességesen kezelni - billentyűzetről rémálom! Míg gamepadon két ujj kell egy grab kombóhoz, addig kexboardon négy, akár öt is.
    Kár hogy saját zenéket nem lehet betolni alá, a gyáriak egy idó után unalmasak.
  • Gary
    #294
    A firkálás alapból a KP8-on van, de csak akkor tudsz fújni, ha előbb leugrasz (alapból KP1 vagy KP3) a deszkáról és egy fal elé állsz. Akad olyan textúra is, amit nem tudsz átfesteni.
  • báttyó02
    #293
    Na meg a zenék nagyon faszák,bár én csak rappet hallgatok.
  • báttyó02
    #292
    Zsir játék ez,csak kurva nehéz,bár én billenytyüzetről tolom.
    Figyu má: mejik gombot állitsam be,hogy graffitizzen a pali ??
    Mármint hogy mi a neve ??
  • Mikiller
    #291
    Ja, rájöttem már közben, de az előző részekben lehetett pakolászni össz-vissz a pontokat az zavart be, thx az infot a vert wallplant-ról.
  • SkunkliX
    #290
    köszönet !
  • KG21
    #289
    a /game alkönyvtárba másold a krekket
  • SkunkliX
    #288
    sziasztok !
    nem vágom miért de nekem ezzeal a seriallal és a crackal sem hajlandó Lindulni csak kéri az 1es CD-t . ennek mi lehet az oka ? tudnátok segíteni ?
  • fitutufi
    #287
    én eddig párat jáccottam a gémmel a 2. pályán vok de elég gyorsan haladok ahhoz képest amennyit eddig nyomtam !
  • BlackShadow
    #286
    story-ban sztem 1értelmü miért nem tudsz pakolni, mivel mindegyik stat növeléséhez külön dolgokat kell csinálnod.. pl ha szerzel egy grind pontot mert jól csináltad a grindet attól még nem nyomsz jobban egy flipet :)
  • BlackShadow
    #285
    az a titkos pálya vicces :) nem vészes sztem az a 1.500.000 :) előző mapon sikerült a 1.300.000 szal még egy manual kombo és kész is :D

    vert wallplant: az amikor pl negyedcsövön ugrasz fel és közben ott egy fal akkor rányom egyet nem pedig ráugrasz :) (remélem érthető :D)
  • Bluntside
    #284
    Ja az uccsó pályán 1.500.000 a Sick Score, úgyhogy kössétek fel!
  • Bluntside
    #283
    Mikiller: a statokat nem lehet állítani, ha megszerezted, akkor kész!
    Én már végigtoltam a játékot, kérdezzetek nyugodtan. Egyébként a Classic 100x jobb mint a story! Utolsó pályán volt már valaki? :)
  • Mikiller
    #282
    Megtaláltam,de sajnos nem tudok levenni,úgy hogy átrakjam a másikra, Pl leveszek az Air-ból nem tudom a Flip-re rakni, csak ugyan oda engedi vissza.
    Más: -Mi az a Vert Wallplant? a trainingben nem tudom megcsinálni:)
  • Multimax
    #281
    Az a Your options/setup stats-ban állítható!
  • Mikiller
    #280
    Hi!
    Az lenne a kérdésem,hogy az összegyűjtött skill pontokat most nem lehet állítgatni, vagy csak én nem találok olyan opciót?
    A korábbi verziókban lehetett.Pl. az ugráson ha sok van levennék belőle a flip-re
  • BlackShadow
    #279
    tudom mire van a toy :P csak azt hoztam fel példának :)
  • Multimax
    #278
    Ja azok a Toy graffek igen csirák de a toy nem is arra való hogy úgy kicicomázd!:)
  • BlackShadow
    #277
    elég merész lett volna nyomi graffeket berakni :) mint pl azok a toy graffek :D
  • Gary
    #276
    Hmm... Erre nem gondoltam, pedig a tutorialt is végigvittem, ott pedig kellett használni. Nah, majd legközelebb!

    Igen, jó rajzok. Igaz, az egyszerűbbeket sem nagyon tudom kiolvasni...