836
Tony Hawk\'s Underground™ 2
  • Vanek
    #355
    jetit a sktopián hogy kell előhozni? jasse jamesnewk hogy kell segíteni? a ballonnal mit kell csinálni?
    nálam spec ment az airwalk... próbálgasd simán,küldetés nélkül...
  • xtimer
    #354
    ez hihetelen...az ausztrál pálya utáni pályán ahol a ilyen kriptákat kell felnyitni és utánna megnyilik a föld, ott bele kell ugrani abba szarságba és körözgetni kell...aztán meg templomnál kell airwalkolni a szobor felett...na itt van a problem! Nem akar airealkolni az a szar!!! egyszerűen hiába nyomom azt szar airwalk billkombinációt, semmi...fél óránt próbáltam csak airwalkolni és semmi...
    Ti tapasztaltatok ilyet?
  • Mikiller
    #353
    Hi!
    Én is gamepaddal játszok, azt az indítópultnál kell beállítani rögtön az elején,mikor kijön az a Start ablak
  • Gary
    #352
    Ott valami egyszerű trükköt kell megcsinálni úgy, hogy az egyikről átugrasz a másikra és közben. De, hogy mit, azt már nem tudom, ám ki is írja a képernyő jobb fölső szélén, hogy mit kell és melyik billentyűkombinációval tudod előhozni azt a trükköt.

    Második kérdés passz. Billentyűzetes vagyok!
  • Mike
    #351
    én még nagyon kis kezdő vagyok
    de story modban elakadtam a legelső tréning pályán, amikor két dobbantó? között kéne vmit csináálni, de egyszerüen nem jövök rá, mit is kéne, már mindennel próbálkoztam

    arra gondolok ami a tócsa mellett van, és egy rózsaszin ruhás alak ugrálgat

    thx

    másik, bedugom a gamepedet, és nem reagál rá, hol kell ezt bekapcsolni, opciókban ilyen nincs
  • Mikiller
    #350
    Thx!
  • Bluntside
    #349
    Mikiller: bug??? nekem megy.
    Vanek: WeeMan el is fog tűnni, ha megynitod az akváriumot, ennyi az egész.
  • Mikiller
    #348
    Hi!
    Most már miután "kivégeztem" Bostont a segítségetekkel, Barcelonában vagyok elakadva.A hidat kell összezárni valahogy,de hiába grindelek a halászhálón végig, kiírja ugyan,hogy sikerült,és megy az animáció is a hídzárásról, de a "view goals"-ban nem húzza át pirossal, tehát,mintha vmit nem jól csinálnék.
    Mit is kell itt pontosan?
    Thx!
  • Vanek
    #347
    jó,de erről spec nem ír semmit... vki help!
  • maxius
    #346
    csekkold meg a faq-t állt. minden ott van...
  • Vanek
    #345
    a jetit a sktopián hogy kell előhozni? jasse jamesnewk hogy kell segíteni? a ballonnal mit kell csinálni?
    berlinnél nem találtam weemant,segítettem neki,aztán eltűnt...
  • maxius
    #344
    nézd meg ezt: faq
  • Bluntside
    #343
    Faszt, a legnehezebbb a Skatopiában az egészpályás (!!!) manual!
  • Multimax
    #342
    Ténleg azt hogyan kell megcsinálni csak annyit értettem belőle hogy manuálozni kell azoknál a bigyóknál elmagyarázná valaki?
  • maxius
    #341
    A legnehezebb Berlinben akkor is a Bam-mel manaual-ozás....min 1 órát szoptam vele...
  • maxius
    #340
    Már sikerült. Eddig úgy próbáltam, hogy megállok, és frontálban nyomom, nem pedig transfer-rel....
  • styngray
    #339
    New orleansban hogy kell megcsinálni a save nawlins opciót?hogy kell a jobbra srégen le mozdulatot összehozni klaviatúrával?
  • Bluntside
    #338
    maxius: Banjamin Franklin egy régi USA elnök, csak a kérdező miatt használtam ezt a frázist.

    Berlin: az induláis pont után egyből egyenesen lemész a lépcsőkön, a fal aljában van egy ajtó ami a tetőre visz. Itt továbbgurulva, a tető szélén van egy "kidobó", ha pontosan akkor nyomsz ugrást, amikor eléred akkor feldob a levegőbe. Lényeges hogy egyenesen, a tető szélére merőlegesen menj rá, mert különben elvéted a célt. Miután kidobódtál a levegőben nyomj egy spine transfert, és így átjutsz arra a tetőre, ahol a két parabolatányér van. Na most jön a neheze: megállás nélkül kell elkapnod a szemben lévő rámpát, ami az első antenna alatt van, méghozzá olyan szögben ami átjuttat az üvegtető túloldalán lévő másik rámpához - eközben kell a kért mozgást megcsinálnod. Ez egy elég szopós feladat nekem is csak n+1 -edik alkalomra sikerült. Vigasztaljon a tudat, hogy lesz még rosszabb
  • maxius
    #337
    Ben franklin iskola-igazgató? nem vami vagy amerikai forradalmár?
  • maxius
    #336
    hogy kell Berlinben a kommunikáció elrontani (szépen fordítottam...)?
    Követem a leírást, de nem megy...
  • xtimer
    #335
    Köszi!

    sikerült megcsinálnom...
  • Bluntside
    #334
    Mikiller: a Dance Sucka-nál figyelj arra, hogy pont az ütemre nyomd be a trükköt (tehát a nyomás számít, nemp edig az, hogy mikor csinálja meg, mert az lassabb!)
    Iskolaigazgató (Ben Franklin): csinálsz a lépcsőkön egy flipet, majd lendületből a könyvtár falán a színes poszter két oldalán lévő kis rámpáról elugrasz és a poszter felett átrepülve a másikra érkezel, majd lendületből továbbgurulva át transferelsz a hajóra. Ne ess el mert kevés az idő (max 1x lehet!)Ennyi.


    lee86: látod, mondtam, hogy csak rá kell érezni! :)

    xtimer: asszem 5 munkás felett kell vmi special trükköt csinálni. Töltsd fel a SPECIAL csíkot, nézd meg az options-ban mit kell benyomnod és keresd meg az 5 melóst. Mind a felső részen van, a partra nem kell lemenned (ha jól rémlik ujjatlan trikóban bugiznak, de ez nem biztos)

    Vanek: te hüje! :))) az őslakos, miután megnyitottad, a szökökút túloldalán a munkagéppel átellenben ül egy nyomi gokartban.

  • xtimer
    #333
    fingani???
    azt hogy kell?
  • Vanek
    #332
    le kell fingani a fekete munkásokat...
    szidnin hol tlálom az őslakost,mert megtaláltam de aikor visszamentem a pályára nem tláltam sehol...
  • xtimer
    #331
    hali!

    amikor szidni-t megcsinálom, utánna még kell 2 feladatot megcsinálni...feladatonként 500goal-ért!
    az egyik feladat az hogy a villanyvezetéken kell csúszni a part felett!
    ezt meg is csináltam...de a másikat lövésem sincs hogy hogy kell!
  • Multimax
    #330
    A könyvtár oldalán van két negyedív és ott kell átugrani egyikről a másikra.
  • Mikiller
    #329
    Na,már Boston-ban csak 2 dolog hiányzik nekem.
    1. Dance Sucka -mennyi flip-et kell eltalálnom ütemre,mert már kiidegel:) ?
    2. Az iskola igazgatóval kell egy hármas akciót végigcsinálni, kezdődik a lépcsőnél,azután vmi vert transfer-t kell, na az mi?
    Bocsesz, de már annyi kombó van,hogy nem tom fejben tartani, és a tutorialban se volt, de ha volt is már elfelejtettem.
  • lee86
    #328
    áh thx! működött!
  • mike369
    #327
    Bocsesz!

    Nemt'om, miért ide írtam!!!
    Biztos korán van még...
  • mike369
    #326
    IMYke!

    Ezt már láttad?

    "...November 16-án, a Half-Life 2. aranyba menetele után pontosan három nappal, november 19-én, jelenik meg a Troika Games várva várt akció-szerepjátéka, a Vampire - The Masquerade: Bloodlines. Eredetileg november végére ígérték a vámpírsztorit, de most előbbre hozták a megjelenést..."

    Újabb potenciális áldozat a HL2 mellett!
  • Gary
    #325
    Már miért lenne sajnos, ha Neked az fexik!

    Én PS1-en próbálkoztam gamepad-dal, de egy normális combo-t nem tudtam összehozni. Főképp a grab trick után revert majd manual okozott gondot. Igaz, hogy előtte már végigvittem a THPS2-t és a 3-at PC-n billentyűzettel.
  • Bluntside
    #324
    Kösz, sajnos (?) én gamepaddal jáccom, ezért nem vágom a többi kiosztást.
  • Gary
    #323
    Billentyűzettel játszóknak: ugrás(KP2), majd KP8+KP9
  • Bluntside
    #322
    Natas spin: egyhelyben való forgást jelent, tűzcsapokon, alacsony rudakon, stb. Gurulsz felé, elugrasz kábé úgy, hogy pont eltaláld és amikor hozzáérsz nyomsz egy grind+jobb forgást egyszerre. Csak az elsőt nehéz, aztán megy könnyen.
  • Multimax
    #321
    A natas spin-re gondolsz?
    A natas spin-t csak a túzcsapokon meg a kis kiálló dolgokon lehet megcsinálni!!!
    Arra már nem emlékszem melyik billentyűvel.
  • lee86
    #320
    a berlini pályán kell találkozni egy fószerrel, akitől meg kell tanulni a róla elnevezett figurát. a következő, ausztrál pályán meg majd ezzel a trükkel kell felébreszteni az emelőgépes faszit.
    hogy kell megcsinálni ezt a figurát? thx! és bocsi a kevés infoért, de emiatt elég rég nem nyultam a játékhoz.. :(
  • Bluntside
    #319
    Pontosan, először meg kell nyitnod Jesse James-t majd vele át kell ugranod 3 különböző autót (Car Hop) majd ekkor elindul a félcsöves kocsi, amiben nehézségi szinttől függően kell kombóznod (normalon asszem 7500 pontot kell elérned.

    Vkinek sikerült mecsinálnia SICK módban a 3 000 000-s kombót?
  • Multimax
    #318
    Elöször megkell csinálni azt a küldit amiben az autókat kell átugrani aztán elindul egy félcső és abban a félcsőben kell csinálni egy 3.000-es combot!
  • Mikiller
    #317
    ok, megpróbálom, köszi!
  • Mikiller
    #316
    Hi!
    Újabb spéci kérdés, mit és hogy kell csinálni Bostonban az útlezárásnál,mert én azon nem tok Combózni:) Valamit ír,hogy előtte talán átkellene ugranom vmi kocsit, és csak utánna lehet megcsinálni?
    Thx!