836
Tony Hawk\'s Underground™ 2
  • SKABALABABA
    #435
  • SKABALABABA
    #434
  • SKABALABABA
    #433
  • SKABALABABA
    #432
  • SKABALABABA
    #431
  • SKABALABABA
    #430
  • SKABALABABA
    #429
  • SKABALABABA
    #428
  • SKABALABABA
    #427
    mi a neved neten?
  • kojotomi
    #426
    én igen!
  • SKABALABABA
    #425
    ti szoktátok neten nyomni?
  • kojotomi
    #424
    Amúgy nem tudtok olyan honlapot ahol az összes küldi videóban fönnt van?
    eéőre is thx!
  • kojotomi
    #423
    kössz meg minden de csak annyi hogy nem tudok angolul! úgyhogy elmagyaráznád ,hogy hogy kell a Barszelónás pályán a szökőkutast megcsináni?
  • kojotomi
    #422
    THX!
  • Gary
    #421
    Cheat programok

    Cheat kódok


    A harmadik pályán szerintem nincs szökőkút.
    Ha a sárkányosra gondolsz, azt át kell ugrani...
    Bővebben: #344 vagy a #395-ös hozzászólás linkjén...
  • kojotomi
    #420
    és amúgy tudtok hozzá kódokat?
  • kojotomi
    #419
    Csőtök! kellene,egy kis segítség! a 3. pályán mit kell csinálni a szökőkuttal?
  • SKABALABABA
    #418
    további hibákat még rakok fel csak még át kell raknom jpg-be.ezek barcelonás és trianglés hibák,amiket majd még felrakok azok australiás és aurportos hibák lesznek.azok sokkal durvábbak holnap felrakom őket.van ott repülés meg lépcsőben nyakig stb.
  • SKABALABABA
    #417
  • SKABALABABA
    #416
  • SKABALABABA
    #415
  • SKABALABABA
    #414
  • SKABALABABA
    #413
  • SKABALABABA
    #412
  • Gary
    #411
    Mert a saját gépedről linkeled be!
    Töltsd föl valahová a NET-re és onnan hivatkozz a képekre!
  • SKABALABABA
    #410
  • SKABALABABA
    #409
    mi az isten mér nem jó?
  • SKABALABABA
    #408

    no comment
  • SKABALABABA
    #407
  • Gary
    #406
    BUÉK!

    Azt úgy lehet elkapni, hogy ugrasz, majd a létránál F9 és elkapja. Lehet, hogy előtte ki kell venned magad alól a deszkát az F1 vagy F3-mal.
  • hello
    #405
    Berlinben bent a templomban a belsö részében. Ha felugrasz a van egy létra. Azt hogy lehet elkapni?
  • hello
    #404
    Jova megvan. Csak kicsit bonyolultabb lett a gama a pro skaterhez képest. Lehet hülye kérdés de nincs valahol magyarosítás. Ja. És ha valaki tud cheat kódot ami JÓ azt megköszönném.
  • _Atti_
    #403
    jah..az egik pályán van egy a trükk gyakorlásához kapcsolodo feladat is..asszem berlinben..
    na mindegy igy kell csinálni:
    megindulsz a pózna felé,ollie,amikor fölötte vagy grind és spin
    aztán tartod az egyensúlyt.

  • hello
    #402
    Natasa spin?
  • maxius
    #401
    A mellette lévő tűzcsapon kell kb. 5 mp-ig Natas spinelni
  • hello
    #400
    Hi. Ausztráliában hogy kell felébreszteni a csákót a daruban?
  • Mosqy
    #399
    Hi all!
    Aki tudna segíteni, hogy hogy lehet neten játszani pl haverommal a THUG 2-vel az pls írja meg ide vagy írjon egy mailt:[email protected]
    tHx!
  • mEkLaU
    #398
    Most kezdtem el játszani a játékkal billentyüvel, Barcelonánál tartko még az elején és mos küldiket abbahagytam mer nem hagy nyugodni vmi...Van az a kifeszitett ilyen halászháló a kikötönél ami asszem 6szög alakzatot ir le...na mos van egy utvonal ahonnan trükkök után ráugrok erre és már akkor vmi 200.000 pontnál járok és általában 500.000ig mindig eljutok de ovlt már sokkal több is nem ez a lényeg...de onnan vissza lehet vhogy ugrani a szárazföldre?:)Vagy akár a dokkoknál vhova?Köszi
  • Csuhai G
    #397
    Valaki mondana kódokat a játékhoz? Én eddig nem találtam, de a játékba van egy olyan, hogy cheats.
  • Gary
    #396
    maximus = maxius

    Bocs' hogy átkereszteltelek, de mély nyomokat hagyott bennem a C64-es korszak. (Maximus annak az egérnek a neve volt akit a Summer Camp és a Winter Camp című játékokban kellett irányítani. Emléxetek? :))