836
Tony Hawk\'s Underground™ 2
  • marcus13
    #475
    HEllÓ! Kezdem ott, hogy nem vagyok kisgyerek, a 13 csak szerencseszám. Valós korodm 19. A Story módot legkönnyebben vittem végig, amikor végeztem kiírta, hogy új pro valami avalibe, de nem jöttem rá miaz. A hiányzó karakter az Shrek és a specialok közöti karakter.
    Itt mi volt idáig a legnagyobb combo amit valaki csinált? Mert tagnap összehoztam egy 22millióst....
    Előre is kösz!
  • SKABALABABA
    #474
    vagy a katonára gondolsz?mer ahhoz meg végig kell asszem vinni a játékot minden modban.
    de azt már megcsinálétad szal elvileg megg kéne lennie.de mondom írd le pontosan hányadik.
  • SKABALABABA
    #473
    ryan sheckler megvan már?akisgyerek tod.na szal ha esetleg az hiányzik akkor azt skatopian találod meg.ha meg nem az írd le pontosan hányadik ember.
  • Laciiiiiii
    #472
    Szva! Nemtok segiteni... De ha tudnék segitenék...Bocsesz...
  • marcus13
    #471
    Nem mintha bárki is válíszolt volna a kérdésemre, de már mindegy, mert sikerült, megvan minden Story és Classic mod-os küldetés is, és már csak az érdekel, hogy egy karaktert hogy lehet megszerezni, nevezetesen az utolsó előttit, ami a secret-ek előtt van, ha az összes gap-et elkell érni hozá, akkor valaki adhatna egy gap listát, hogy hogyan lehet megcsinálni őket. Előre is kösz
  • marcus13
    #470
    HellÓ! Lenne egy olyan problémám, hogy a story módban a Skatopia pályán nem tudom megcsinálni a lufi kipukkasztást, megvan merre kell menni, honnan kell ugrani, de az Istenért nem sikerül elérni. Ha bigFoottal megyek, azzal, meg fölé ugrok. Hogy lehet ne legegyszerűbben megcsinálni. Ja Jut eszembe, neki kell ugrani, vagy el kell kapni?
    Előre kösz!
  • Enzo
    #469
    OK, köszi szépen!
  • Gary
    #468
    Ramore: Sajnos jobbat nem tudok, kísérletezz, esetleg próbáld meg billentyűzettel...

    Enzo: Franklin
    Az ötödik a kórház bejárata fölött van... vagy az előző linknél elolvasod az ide vonatkozó részt :)
  • Enzo
    #467
    Sziasztok!
    Most kezdtem a játékot, még Bostonban vagyok és kellene 25 pont a továbbjutáshoz. Meg tudnátok mondani, hol találom azt a Franklint?
    Ja, és ti megtaláltátok az ötödik graffitit?
    Enzo
  • Ramore
    #466
    Egyszerűen nem megy, nem jön össze a Natas manőver. :( Pedig, ha minden igaz tudom, hogy melyik gombokkal kellene összejönnie.
  • Laciiiiiii
    #465
    Csácsá! A Berlini pályán hogyan kell +szereznmi a KAZIT?? Kösz
  • Laciiiiiii
    #464
    Király! JO lett... Megcsináltam:))
  • Laciiiiiii
    #463
    OK! Kösz!Megnézem:)
  • Gary
    #462
    minnél = minél
  • Gary
    #461
    Próbálj közelről ugrani és minimális sebességgel, majd egyből nyomd a kombinációt (gring + KP9 ) Hirtelen nem tudom, hogy a switch vagy a nollie a másik gomb, de a switch-re tippelek...
  • Gary
    #460
    Assz'em csak egy egyszerű wallride-ot kell csinálnod, azt írja le, hogy hogyan. Kicsit bővebben magyarul:
    Közelítsd meg a falat valamilyen szögből (minnél kisebb, annál jobb). Majd, mielőtt nekiütköznél ugorj föl (END) és nyomd a grind-et (HO). Ekkor a falon kell gurulnia egy kis ideig... ezt cifrázhatod, ha újra ugrasz és nyomod a grind-et. Így magasabbra is föl tudsz jutni. Én a THPS2-ben így jutottam be az iskolában az egyik titkos helyre (nem a tornaterembe, hanem ami falakkal volt körülzárva), míg rá nem jöttem, hogy a "középső" udvarból föl lehet ugrani az épület tetejére, onnan pedig át a másikra, majd be a titkos részre...
  • Ramore
    #459
    Nos, az acid drop végre megy, ellentétben a Natas spinnel, pedig elvileg tudom, hogy melyik gombokat kell lenyomni egyszerre, mégsem jön össze. :(
  • Laciiiiiii
    #458
    (HO) = grind
    (END) = ollie and jump .. nekem
  • Laciiiiiii
    #457
    Hali! Valaki segitene? Mit kell, csinálni itt? Meg hogyan?:) THX
    itt mit kell ?
  • GamerAdams007
    #456
    Nem tudná megmondani nekem valaki, hogy miért nem elérhető a Create-a-Deck mód az TH Underground 1-ben, Ps2-őn? légyszi segítsen valaki
  • Gary
    #455
    Megnéztem a kiosztást, igaz nekem nincs gamepad-em, reklamált is miatta :) de:
    Billentyűzetnél és gamepad-nél is a SWITCH és a NOLLIE gombokat kell egyszerre megnyomni az acid drop-hoz, és a transfer-hez. Billentyűzet esetén ez alapból a KP7 és a KP9... Mivel nincs gamepad-em, ezért azt hiába néztem, nem volt beállított érték sehol.
    Sz'al azt nézd meg, hogy Neked melyik gombokra lett állítva a switch és a nollie, majd ezekkel próbálkozz!

    Hát, írhatták volna intelligensebbre is a progamot, hogy figyelje mivel irányítod és melyik gombokra milyen mozgást tettél és ezeket írja ki a gyakorlat végrehajtásához... Majd a THU3-ban... talán :)
  • Ramore
    #454
    Azt én is megértettem, hogy pontosan mi az acid drop, csak kivitelezni nem sikerült még. Amikor beállítottam a gamepad gombkiosztását, ott véletlenül sem KP2, KP4, KPx-nek vannak elnevezve a gombok, nehogy egyszerűbb legyen a helyzet. Annyit sikerült már kinyomoznom, hogy melyik gombok a KP2, 4, 6, 8. A többire még nem jöttem rá.
  • Gary
    #453
    Aha, információ hiány volt...

    Én billentyzettel nyomom, de szerintem a gamepad-et is be lehet konfigurálni...

    Végül is én nem az irányításra értettem, hanem magára a gyakorlatra, hogy mit neveznek Acid drop-nak.
  • Ramore
    #452
    (KP7 + KP9)

    Szerinted a játékon belül nem írta ki ezt? Én nem billentyűzettel játszom, ezért nem tudom melyik gombal tudom megcsinálni.
  • ironfist
    #451
    Játék közben egyfolytába beadja a kék képernyőt és újra indul a gép.
    Lehet ellene valamit tenni?
  • Gary
    #450
    A tutorialban benne van a gyakorlat leírása, de ha használod itt az oldal alján a Keresés a témában: ablakot, az is segíthet vagy ezekből a hozzászólásokból: #232, #249, #270
  • Ramore
    #449
    Acid drop-ot hogyan kell csinálni?
  • SKABALABABA
    #448
  • SKABALABABA
    #447
    ha kép kell adok én képet róla,mindent lefotózok.egyébként nem ez a rekord neten.ez csak az én egyéni rekordom,csómóan 7 milla fölötti kombókat nyomnak!!!!persze cheat nélkül!!!!
  • kojotomi
    #446
    bocs! én nem tudok kódokat hozzá!mert nem használom őket!amúgy már egyszer akartam kóddal játszani de utána elfelejtődött!Amúgymeg ha megnézed a #421 hozzászólást akkor a kérdésedre választ kapsz!ha egy kicsit lustább vagy akkor katt a linkre >>>>>>>> [URL=http://sg.hu/listazas.php3?id=1091446980#421]ide <<<<><<<[/URL]
  • Csuhai G
    #445
    Valaki megmondaná az "összes ember" és az "összes pálya" kódot?
  • kojotomi
    #444
    tényleg? azért egy kicsit sok 6,4 milla (cheat code nélkül)tudnál képet is mutatni arról a bizonyos 6,4 milláról? én maximum 3,2 millát értem el! lehet,hogy csak én lettem manapság a béna de azért én nem tudom annyira elképzelni! de ha tudsz róla képet mutatni akkor el hinném!de nem muszáj képet csinálni...
  • SKABALABABA
    #443
    király!!!!!!!!!!megvan az új rekordom!!!egy comboból 6,4 milla!!!
  • kojotomi
    #442
    Majd ha játszotok a neten akkor a HUN! code 123 hostot keressétek és oda lépjetek be! a kódja 123
  • kojotomi
    #441
    amúgy /HUN/911 néven vagyok!
  • kojotomi
    #440
    jók!
  • SKABALABABA
    #439
    egyenlőre ennyi.még van airportos azt majd máskor.ha esetleg kiváncsiak vagytok ezekre élőben írjatok ide sg-re azt neten meg tom mutatni őket.
  • SKABALABABA
    #438
  • SKABALABABA
    #437
  • SKABALABABA
    #436