62
  • Antiga
    #62
    haz ezt tiltják akkor a stalkert miért nem de jaj vigyáznom kell a csre meg minden vietnamos gémre mert tiltják őket pl.: VC ben simán leszakad egy kéz a gránáttól... ajjay
  • léthé
    #61
    Szerintem,ez egy átlagos játék semmi extra,söt még a grafika is kicsit szar.
  • TommyVercetti
    #60
    Nagyon király az a magyar oldal! Menj a picsába peti193. Te utolsó kis patkány!
  • peti193
    #59
    vaaazeee mekkora szar aZ A Manhunt!!!!!!!!!!azt hittem már nem is létezik ilyen szar játék
  • jolánka9
    #58
    Csá mindenkinek! Megtaláltam az első magyar Manhunt-os oldalt!www.manhuntgame.atw.hu
  • TommyVercetti
    #57
    Ez a játék kibaszott kurvajó, én már végigtoltam, tényleg gusztustalan, nem tudom felfogni hogy mi olyan rossz ebben a király játékban!
  •  DeathMatch
    #56
    A játék elején van figyelmeztető szöveg, és amugy is 18 éven felülieknek
    ajánlott...
  • littleNorbi
    #55
    miért is akarják kitiltani ?
  • Killgore
    #54
    A játék nagyon állat, aki nem bírja ne játszon vele. de aki ki akarja próbálni, úgyis ki fogja. nem hiszem, hogy ezen múlik hogy a gyerek gyilkos lesz e vagy nem. az a génjeiben rejlik:D
  • Tetsuo
    #53
    Németország hasonlít Kínára, vagy fordíva?
  • Piscator
    #52
    Kisfiúk!

    Épp elég brutalitás van ebben a világban, nincs szükség még virtuális síkon is erre...
  • ollie
    #50
    Nem a vallás miatt, hanem néhány fanatikus vallási vezető miatt, akik belemagyaráztak minden hülyeséget a vallásba (mind a Biblia, mind a Korán a szeretetet favorizálja).
  • ollie
    #49
    na akkor nem szeretnélek a hátam mögé engedni téged...
  • RocketyATwork
    #48
    hmmm, könyveket mikor tiltják be? pl.: pál utcai fiúkba a bandába tömörülés és az ellenség totális megsemmisítése a cél!

    /sarcasm off

  • Sadist
    #47
    A Sziklából is kivágták azt a részt, amikor egy VX gáz gömböcskét széttör a faszi a rosszfiú szájában, majd magába döf egy méteres adrenalin injekciót. Vagy a Tolvajtempóban, amikor lopták a Lamborghini Diablot. Teljesen kivágták azt a részt, mert a házban a csaj félmesztelen volt (amúgy jó mellei voltak ). Nem tudom miért kell több millió embert korlátozni a "gyermekek érdekében". Ezeket a játékokat tényleg nem csak gyerekeknek szánják. Ha meg apuci/anyuci megveszi a játékot amúgy is agresszív herpeszes Ödönkének, majd pszichopatává válik, akkor én inkább a szülőket hibáztatnám.
  • Skyline
    #46
    Már nállunk is cenzúrázgatnak a tévében amúgy..
    Multkorjában néztem az Emlékmást vmelyik német adón...A liftes jelenetből szabályosan kivágták ahogy a faszinak ottmarad a keze...Az egyik pillanatban svarci fogja a logó genyót az rdít mer jön a fal..A következő pillanatban svarci száll ki a liftből--> kivágták ahogy svarci feláll és eldobja a két leszakadt kezet:)
    Szal néztem multkor tévé2-t leadták az emlékmást és egy az egybe ugyanaz a cenzúrázott szar volt...És ezt már nem egy filmnél észrevettem...Van értelme? Nincs....Hangulatrombolás...Szívem szerint a cenzorokat kibasznám az utcára munkanélküli hajléktalannak...
  • Mike
    #45
    mi a lófaszért kell egy ilyennel gyerekeknek játszania?
  • Mike
    #44
    Megemlíteném, hogy ahhoz képest, hogy Japánban ugye nyomatják az agressziv játékokat, manga vackokat, USA-hoz képest elenyésző mértékü gyilkosságot követnek el.
  • Mike
    #43
    nem károsak?
    pisis
  • Mike
    #42
    megint egy antidemokratikus lépés, amit a fiatalokra hivatkozva tesznek meg!
    csak a fiatalok és a gyerekek léteznek? a filmek, játékok csak nekik készülnek? a felnőttek ma már csak azzal játszhatnak, azt nézhetnek amik a gyerekekre nem károsak

    nem mintha ez a manhunt érdekelne, csak a tököm televan azzal, hogy a sok pisi miatt engem szabályoznak. ne játszon vele a gyerek!
  • WiLDoR
    #41
    "te is elég átlagos vagy ugy látszik,én is játszottam 2 évig CS-t,meg Cod ot egy darabig,és elbasztam 2 évet az életemböl a gép elött üléssel,inkább a csajommal vagyok és nincs bennem feszültség.. ;)"

    mekkora igazság baze', nálad a pont :D én is hasonló cipőben járok, csak én nwn elött baxtam el az időmet tök feleslegesen. de ez már a múlt... :))
  • REMbraNT
    #40
    Sosem szoktam játszani, azaz azóta nem érdekelnek a játékok mióta gépet vettem:) De ha ilyen játékokról hallok mindig kedvem támadna kipróbálni. De a megvalósításig sosem jutok el.
  • Cat #39
    a gond ott van, hogy az nem számit ha tönkreteszik magukat, csak éppen közveszélyessé is válhatnak (lásd iskolai gyilkolások, vagy akár csak simán felgyujtják a házat), ha meg idegösszeroppanást kapnak akkor is az adófizetők szivnak, mert a korházi költségeket ők viselik
  • Adam II
    #38
    Egyetértek veled!
  • Luminas
    #37
    Még vlmi, amit kifelejtettem: Nem játszottam ezzel a játékkal, mert jobban szeretem, ha egy gamenek van értelme is... Feszültség levezetéséhez nekem az UT is bőven elég.
  • DW
    #36
    Remek meglátás...
    Nos, a mai gyerekek azt sem tudják mi az h rajzfilm...csak a Yougi-Oh, meg a Dragonball Z. Olyan, hogy Tom $ Jerry, vagy Maci Laci stb., olyanról még nem is hallottak. Egész nap a gép- TV-Video-DVD előtt döglenek, a biciklit és egyéb sportokat nem ismerik (bár jobb, mintha a téren szipóznának vagy verekednének). Szerintem az, hogy egy gyerek hülye és nyápic lesz, az leginkább a "remek" szülői nevelésnek köszönhető, nem a gép a hibás. Akinek kivan az összes kereke, az úgyis fel tudja fogja ép ésszel, hogy ami a gépen történik az nem a valóság.
  • Luminas
    #35
    A Windowst nem tiltják be? Attól is mészárló kedve lehet az embernek :D
    Ez egy szubjektív vélemény, akit nem érdekel, ne vegye figyelembe, ls semmiképpen se húzza fel magát rajta: ;)
    Manapság, egyre több károsodással élő ember is túlél, 10 vagy több évvel ezellőtt meghaltak volna. Az emberiségnél gyakroláatilag leállt az evolúció, ha valaki meghal, akkor az vagy baleset vagy gyilkosság... Akinek ennyire gyenge az elméje (félre ne értsétek, nem a gyenge idegzetőekre gondolok, ők tudjűák mit nem bírnak, és nem nézik/játszák), hogy mészárolni kezdd, annak nincs helye a társadalomban. Aki hülye, dögöljön meg. Ismétlés a tudás: Szubjektív vélemény.
  • Wing Rockling
    #34
    Ha felidegesítenek, inkább csak szimplán leülök, gondolkodok, kitisztítom az elmém. Egy egyszerű meditáció is akár teljes lelki felfrissülés.
  • Wing Rockling
    #33
    "A mai kis manók sokkal éretebben gondolkodnak sok mindenről mint pl 15-20 éve!" - Nem nevezném érettségnek azt, hogy sokkal sötétebben látják a világot, és olyan élettapasztalatot szereznek a médián kersztül, ami miatt egy teljesen eltorzult irányba fejlődid a gondolkodásuk. Ezt tényleg nagymértékben befolyásolja a nevelés, hogy a szülők olyan irányba tereljék a gyereket, hogy ő maga vegye észre a világ egyszerűségét és komplikáltságát is, és hogy ne csak azt értsék meg hogy hol van a határvonal, hanem azt is hogy miért van ott. Aki csak a határvonalak létezését ismeri, de fogalma sincs hogy mi célt szolgálnak, az biztosan át fogja lépni.
    Gondoljunk a kis cigánygyerekekre, akik gyengébb szellemi képességekkel vannak megáldva, nem képesek arra sem hogy következményeket mérjenek fel. Veszem példának, hogy haverommal és unokatesómmal mentem az utcán és 3 kis 8-10 év körüli cigány belénk kötött, és meg akarták verni 10 éves unokatesómat. az a szerencséjük hogy nem szeretek kis kölyköket verni, és én fel tudom mérni a következményeket is: Jött volna az egész rokonság. Inkább csak elküldtem őket udvariasan a hím picsába.
    Sokszor látok a környéken kis hülyegyerekeket verekedni, egymás kővel dobálni, aki bicajozik azt megpróbálják lerúgni az ülésről, 2-en keménykednek 4-el szemben, és sokan olyanok, akiknek pénzük sincs számítógépre.
    A lényeg az, hogy a szélsőséges nézetet nem az ilyen játékok táplálják, ezek inkább csak arra szolgálnak, hogy a felgyülemlett feszültség és agresszió ne vezessen stresszhez. Mert az átlag embernél stresszhez vezet, csak annál a kevés lelkileg sérült embernél alakul át öldöklési vággyá.
    Legtöbbünk szemében az ilyen játék pedig inkább csak egyszerű szórakozás, ami elkalauzol a világ sötétebb oldalára, és semmi több!
  • Wing Rockling
    #32
    Bennem sincs, de én nem magamról beszéltem, hanem az átlag kölykökről.
  • tajfun
    #31
    "inkább a csajommal vagyok és nincs bennem feszültség.. ;)"
    ajanlom a 220-at. :D
  • tajfun
    #30
    Hat igen, oda meg nem tort be a civilizacio. De ha igy folytatjak hamar be fog, legfeljebb atomvillanas kepeben. :)
  • Demon Eyes Kyo
    #29
    És a szülei nem mondják el neki, hogy azt nem szabad csinálni stb..?

    Ha az egyik gyerek lemészárolja a másikat az ilyen játékok miatt akkor ott a szülő felelőssége is ugyanúgy felvetődik, mint a gyereké. Normális nevelés mellett nem húz egy X éves gyerek egy Y éves fejére zacskót v. nem vágja el hátulról a torkát, mert azt látta a játékban.
  • Gladiator
    #28
    helyeslema döntést.
    elhihetitek,hogy a kis 8 évesek nagyonhüjék.unokatesóm is azt csnálja amit a TV-ben lát. ha abban az a vitszes, hogy vkit tökön rúgnak, vagy leköpnek, akkor ő is azt csinálja, hogy vitszes legyen. és nem ez a legdúrvább amit szokott csinálni. na, meg amiket mesél, hogy a barátai mit szoktak. pfff... már eltörtem volna mindnek a kezét....
  • DW
    #27
    A németek pöcsök. Azt hiszik, hogy ezzel elérnek vmit. Amúgyis...a dobozra rá van írva, hogy hány éves kor felett ajánlott (tudom, ez kb, annyit ér, mint a TV-ben a piros karika 18-assal). Amúgymeg a szülő a hülye, ha megveszi. az ellen meg nem sokat lehet tenni, ha vki letölti. Azt nem lehet elkobozni:D (hacsaknem az egész vinyót).
  • Skyline
    #26
    Azé vágjátok az efféle cuccokat betiltják de a Cobra 11-et eladják egy rakat országba...Ennyi erővel tiltsák be aztis mert aba is csak azt klátja minden hülyegyerek hogy az autópályán iszonyatul lehet menni:)
  • Adam II
    #25
    A németek egyébként is ilyen überszentfazekak. Minden játékba zöld vagy egyáltalán nincs vér.
    Én nem játszottam még a Manhunttal de nem hiszem ,hogy a végigjátszás után bárddal gyilkolásznám a kedves szomszédot. Eleve az ellenfelek (ahogy elnézem) nem is hasonlítanak átlag emberekre hanem brutál izompacsirták és nem kismamák. A GTAban az öreg szagyrokat hurcoló nagymami képét is be lehet szakítani baseballütűvel és azt mészárolsz le akit akarsz.
    A Carmageddonnal is megcsinálták ugyanezt a hisztit.
    Szerintem a 5től-10 éves gyerekek nem is vásárolnak maguknak játékot és nem is érdekli őket az ilyesmi ,ők megveszik a Micimackós játékprogramot mert őket az köti le és a Manhunthoz és egyéb brutkó gémekhez lövésük sincs és már a mozgás is nehezükre esne.
    A 11 felett lévő kölkök meg már csak meg bírják érteni ,hogy az amit tesznek nem a valóság ha nem akkor alapból van valami baj az agyukkal.
    Nekem mindenesetre jól esik egy szar nap után kiloccsantani néhány agyat a monitoron de semmi esetre sem a valóságban.
  • Noffir
    #24
    " A mai kis manók sokkal éretebben gondolkodnak sok mindenről mint pl 15-20 éve!"
    Sztem attól, hogy többet lát még nem tud majd többet feldolgozni. A gyerekek nem hülyék, ez tény. De nem úgy gondolkoznak, mint egy felnőtt, és nem is úgy értelmeznek dolgokat. Én is azon a véleményen vagyok, hogy aki undorodik a stílustól (pl. jómagam), az ne játsza és kész. Ha jól tudom a boltban a korhatáros jétákokat nem is lehet fiatalabbnak eladni. Mondjuk az más téma, hogy ezt nem igazán tartják be. A jó megoldás:
    Anyuka és apuka hazamegy meló után és foglalkozik a gyerekkel és nem dugja a tv vagy a számítógép elé. Ha látják, hogy ezzel játszik, akkor elvenni tőle és - gyereke válogatja - elmagyarázni neki, hogy ezt ne csinálja a jövőben, vagy pedig lekeverni egy nyaklevest.
    Ha a kormányok ennyire magukra akarják vállalni a felnövőben lévő generációk nevelését, akkor szüntessék meg a család intézményét és menjünk petricsészébe fogantatni.
  • N.E.O.!!!
    #23
    De jó!!!, még egy kis brutalitás, már a neve is jól hangzik. A postal 2-t már meguntam, de ez király lesz(már ha megszerzem). A betiltásról meg annyit, hogy a hitman 3-ban is van párnával megfolytás, mérgezett injekció, bárd, meg isten tudja mi minden, de azt még sem tiltják be. Igaz, abban az észrevétlenség a cél, de hát ha egyszer szerzek egy a terminátor 2-ből való helikoptergépágyút...
  • [HUN]PAStheLoD
    #22
    hát képzeld , kipróbáltam .. leszedtem mind a 3cdt ... haver eljött érte elvitte .. majd mondta hogy szar .. én nem raktam fel mert addigra már nem voltak meg az iso-k (kellett a hely) , de pár hét múlva mikor a havernál jártam kipróbáltam .. gagyi pálya , igen nézzük mit tud a játék gondoltam , 1. szembejön .. agyonverem .. jön a 2ik nézzük fegyvereket .. volt 3 ütő eszköz meg 1 vágó (persze lehet későbbi pályákon több van) mindegyiket kipróbáltam nem estem hanyatt ... ezek a kivégzések meg hát nyomtam nyomtam de nem igazán akarta levágni a fejét :/
    de ha neked van türelmed kivárni a jót , mint a piacon .. nem mondtam hogy ne játsz vele ..