86
  • Sadist
    #6
    Milyen ócska vízhűtést??? Inkább kompresszorost, vagy inkább folyékony nitrosat! Az már behűt vagy -150°-ig. Nehogy mán 200 alatt maradjon az fps.
  • vincuska
    #5
    Bucser, te hujevagy :-)))))))))
  • Bucser
    #4
    Aztán apa megvette paksot és utánna meg Ultra háj kvelitin faxán mönt oszt utáána ,eguntam mert csúnyának éröztem a gémet meg különben is nehogy már csak 130 FPS-t ad Paksonn... a havernak Csernobilon 132-t adott lehet beruházok csernobilba is... Meg adunk neki vízhűtést is:) hadd szóljon:)
  • Sadist
    #3
    Figyeld meg, majd minden felé ilyeneket fogsz hallani/olvasgatni:
    - Ecsém Doom3-ba' mútkó' felpattintottam a felbontást 1600*1200-ra (a csávónak valójában egy 15"os monitora van), megdörrentettem egy kicsit az effektek minőségét, meg a teksztúr kualitin is húztam egy pöttyet, oszt' a gép még meg se érezte. Lazán leadta a 139 frame/secet.
    - Az semmi! Nekem még az antiálájzing is csutkára volt pöccintve, és még úgy is hozta a 169 fps-t.
  • Wing Rockling
    #2
    A megjelenésétől kezdve legalább egy évig minden új FPS-t a Doom3-hoz fognak hasonlítani, és azzal lesznek tele a fórumok, hogy ki milyen grafikai beállítások mellett hány fps-t ért el.
  • Wing Rockling
    #1
    Húh. Ezek szerint két év múlva már bírni fogják az átlag gépek is az Ultra quality-t, az enyém valószínűleg meg csak 3 év múlva.