18
  • ORF
    #18
    Hmmm... hát akkor én a világ legnagyobb vinyójában fogom tárolni az adatokat....
    A FASZOMBAN !
  • HSZ
    #17
    De legalább jóllakott 8))
  • dez
    #16
    Hmm, még mindíg a "4 bit" van odaírva? Pedig ez nem kis baki, úgymond személélteti a cikkíró és a szerkesztő hozzáértését (avagy annak mély hiányát)... Vagy már késő javítani?
  • [HUN]PAStheLoD
    #15
    ez kész :))
    ilyen pihentek nem lehettek ... vagy csak én vagyok már kicsit fáradt mer nem alszok 2 napja ?
  • dez
    #14
    i. :D
  • Bandew
    #13
    Mi van akkor, ha a hörcsögöm felfalja a vinyóm?
  • valaé valaé ná
    #12
    mér, a műanyag megpenészedik ?
  • tajfun
    #11
    A qtya utan a vinyot is meg kell etetni.
  • Bandoló
    #10
    Ha elavul a szegények majd megeszik.
  • wowbagger
    #9
    i. Bocsi, de a ZettaCore a kép szerint csak 2 bitet tárol...
    ii. Mi lesz majd, ha a szerves anyagok miatt egy hónap alatt elrohad a vinyó, vagy épp megpenészedik?
  • Ottto
    #8
    Nemsokára egyenesen az agyaba nyomhatod a kilobájtokat!
  • HSZ
    #7
    az ujjas témáról jutott eszembe... Csajokkal meg majd mehet a filecsere 8))))))))))))))
  • bah
    #6
    Mmm és majd kapható lessz mindenféle ízben.Én epreset veszek majd.
    A fölső képen azok a karikák biztos banánkarikák tehát a banánosak jönnek ki először.
  • Macc
    #5
    jaja... magyarul megeheted a gepedet, ha mar nincs mas otthon... hordozhato vinyonak meg mondjuk jo lesz a huvelykujjam.
  • Keroo
    #4
    ...es mondjuk a fogyókúrához nem lesz ajánlatos az 1 terrabyteos vinyó mert túl sok benn a kalória, elég lesz csak a fél terrás is...
  • ranGer2
    #3
    loálé!
  • fluga
    #2
    atyaisten, mi lesz ha megjelennek ezekre az új vírusok? lehet beadni az antibiotikumot a vincsinek, ha súlyos az eset, befektetjük az intenzívre...
  • Nethyrrea
    #1
    kicsempészek melóhelyről egy csirkecombban pár tera infót :D