637
Ide csakis saját magatok által készített háttereket várnék:)
  • G_ArchAngel #19
    nálam sem volt sokáig, mert asszony berágott:)))
  • repro
    #18
    kijafsz akarja Katát háttérnek? :P


    Fluga: fel foglak ma hívni! készülj fel! :D
  • Bucser
    #17
    Végre értelmes hozzászólás:)
  • G_ArchAngel #16
  • G_ArchAngel #15
  • Bucser
    #14
    IGaz elvégre a síma fehér háttérben is van hangulat és egy mértani pontosságú kockában is de nem feltétlenül annak kell ott lennie:)
  • hen-tes
    #13
    technike nem kell
    kis fantázia kell csak
    nem muszáj mindenféle csicsa efektet rá tolni szvsz hogy egy kép jól nézzen ki
  • Bucser
    #12
    A kritikát nem is kell rossz néven venni:) A kritika jó ha jogos és a tied ahgy nézem a saját képeimet jogosak:) De mondjuk mutass egy saját készítésűt amire nem jogos mondjuk a kritikád koncepciója van és te készítetted... Everibödi velkám... (egyébként eléggé új vagyok a photoshop és Corel világában és talán eza topic hely lesz arra is, hogy technikai tanácsokat adjanak a haladóbbak kezdőknek...
  • hen-tes
    #11
    lál
    htx
  • fluga
    #10
    remélem nem veszitek rossz néven a kritikát:
    mostanában igen nagy divat egymásra pakolni 1000 képet, rábaszni egy kis tranpszparenciát, levenni az opacityt, meg adni neki egy kis blur, aki "igényes" az még rányom egy blendinget is...
    de könyörgöm!!! koncepciót neki! komponálni, alkotni, valamit kifejezni..hogy ne csak egy zöldsaláta legyen belőle, hanem ha ránéz az ember, akkor mondja azt, hogy ezzzz kurva jól néz ki...vagy ha nem is mondja, érezzen valamit...ez lenne a lényeg nem? szerintem...
  • hen-tes
    #9
    nesze bár kissé homályos, és kissé szárö
  • Ottto
    #8
    Nézz fel a honlapomra. Ott lapul (majdnem) az össsze művem.
  • Bucser
    #7
    Bocs benéztem:) Hát ha látsz olyat mit ideillik tedd be...
  • Bucser
    #6
    És hol??? Mármint saját magad által készített?? mert sajna nem láttam... csak LOL.hu-ról...
  • hen-tes
    #5
    galériámba vannak
  • Bucser
    #4
    Tessék.. na ezen a néven nem kerestem:) Hogy saját képek abba mindnféle benne van ide meg inkább csakis háttérnek alkalmas minőségűűeket várnék... Bár ha vlaakit zavar be lehet zárni a topicot...
  • Bucser
    #3
    Kezdetnek itt lenne 2 a sajátjaimból... Honestly eddig csak ezeket csináltam mert nem volt időm többre de gondolkodom továbbiak szerkesztésen...



  • Pyx #2
    Hát mutass egyet, amugy van saját képek topik is
  • Bucser
    #1
    Na szóval ide szeretnék Saját magatok által készített háttereket várni:) Lehet Photoshop CorelDraw nem érdekel:) csak Ízléses legyen:) Jahh és lehetőleg 800*600-nál ne nagyobb Köszi:)