968
..minden ami benned van.
  • bcrics
    #848
    naja ,ez szar vicc volt,,
  • bcrics
    #847
    jólvanna nem kell kimagyarázni:D

    jó ez az alcím....csajoknál meg a kékeres,ami bennük van,,és izeg mozog:DD,,..

  • gercse
    #846
    utólag tudtam meg, hogy 11 éves, és mivel tényleg jófej volt, lehetett vele dumálni :), bár semmiképpen sem a diff. egyenletekről, vagy az állam helyzetéről

    tehát semmi helye a Pedobearezésnek itt :D
  • bcrics
    #845
    PEDOBEAR!!!!
  • Jacky
    #844
    Ezt ugye nem ide akartad?
  • Nightwish006
    #843
    Mihail nem tudtam végig olvasni a hülyeséged, én csak 1 dolgot szeretnék mondani... Szeretnék sokat gondolkodni, mert így jobb az élet, mint menni előre a hülyeségbe... Köszi!
  • Nyikk
    #842
    Nem szoktam nézegetni,inkább a beszélgetéseket olvasgatom;)
  • Jacky
    #841
    Nekem megtalálható a regemnél :)
  • Nyikk
    #840
    21!
    te?
  • Jacky
    #839
    Sebaj. Már csak utólag vettem észre a szép kövér D betűt.
  • gercse
    #838
    miért kéne tudnom?:)
    volt már hogy chaten eldumáltam egy 11 éves kis sráccal, és egész érett gondolkodású volt :)

    (amúgy tényleg nem árt, ha tudja az ember, ezért volt ott a smiley ;)
  • Jacky
    #837
    Ez nem előítélet. Te nem szereted tudni, hogy 12 vagy 36 évessel beszélgetsz?
  • gercse
    #836
    mi ez az előítélet?:D
  • Jacky
    #835
    Egyébként én is tudom, hogy jó férj leszek. Annak ellenére, vagy részben épp azért mert nem vagyok divatmajom :)
    Persze azért valamennyit adok az öltözködésre, nem szeretek topisan megjelenni. De nem az az életcélom, hogy menő szerelésekben pompázzak. Nem vagyok én kakadu! :)
  • Jacky
    #834
    Nyikk és Anikó! A regeteken nincs se életkor, se az hogy fiú vagy lány. Az utóbbi persze tiszta, de jó lenne azért tudni kb. milyen életkorú személyekkel beszélgetek :)
  • anikó09
    #833
  • anikó09
    #832
    mizu veletek??:):)
  • anikó09
    #831
    sziasztok
  • Nyikk
    #830
    Már ne haragudj de ez hülyeség!!Én ugyanugy adok a külsőmre és komoly kapcsolatom van és tudom h jo feleség leszek...arra nem is gondoltál h valaki a párja miatt akar jol kinézni??
    ne általánosíts!!
    a legsokatmondóbb a beállítódás...nem a külsőség...
  • Rundstedt17
    #829
    de arra gondolt
  • Jacky
    #828
    Ezt azért nem lehet ennyire egyértelműen kijelenteni. Nyugtass meg, ugye nem arra gondoltál, hogyha egy lány törődik magával, akkor félre fog kúrni?
  • TommyC
    #827
    verses topikba akrtam, de 8
  • TommyC
    #826
    Az ég alatt megfagyok


    Ú de szép csend,
    hú a szélcsend;
    gyere, szaladjunk ki a sötétbe,
    kéz a kézbe, a szívűnkben egybekélve
    siessünk ki a rétre;

    Fuss,
    siess,
    szaladj gyorsan,
    Szememben csillog-villog a holdsugár,
    ne veszítsél egy percet sem,
    már nincs árnyékom,
    beragyog mindent e csillagár.

    Hol vagy már?
    miért késel?
    merre tartasz?
    nélküled telik le az éj,
    elmulasztod, elszalasztod,
    hogy csillagom utoljára szór magáról fényt.

    Ne csináld!
    Ezt nem teheted,
    miért hagysz itt az emésztő sötétbe?
    egyedül, egy hideg réten
    én szívemről
    a Te szívedet letépve.


    ***
  • bens
    #825
    általában azok a nők akik sokat törődnek a külsejükkel (haj, smink, kurvás öltözködés...) azok nem arra mennek h feleségül vegyék őket... 90%-ban meg lehet mondani külső alapján h félre fog-e kúrni a csaj v nem.
  • simirizsa
    #824
    Mind2 szerintem egyértelmű miért :)
  • Rundstedt17
    #823
    A külső alapján nem lehet megállapítani.Nehogy már azt mond hogy ha szép akkor csak szórakozni jó...vagy hogy ha csúnya jó feleség..a belső tulajdonság számít és nem a külső...
  • bens
    #822
    sajnos volt dolgom eléggel
  • sz4bolcs
    #821
    ikszdé :-))))
  • simirizsa
    #820
    Te ilyen könyen megbirod állapitani ? :D
    Most olvastam: Mi a nő?-Azon pontok halmaza,amely felállítja az egyenest :D
  • bens
    #819
    küldj róla képet, olyan hétköznapit és megmondom h jó lesz-e feleségnek, vagy csak szórakozni való
  • sz4bolcs
    #818
    Az oké, hogy érdekel más emberek nézőpontja, de miért pont olyanoké, akiknek semmi közük hozzád? Szüleid, rokonok, esetleg barátaid, vagy akik közelebb állnak hozzád, az a szűkebb kör, akikkel erősebb hatást gyakoroltok egymásra.

    A "miért ne vegyem el?" kérdésedet meg magad válaszoltad meg, különben nem is lenne kérdés: "Szívsesen elvenném, de félek is töle."
    Vedd el, amikor akarod.
  • simirizsa
    #817
    Egyet értek
  • bens
    #816
    amúgy meg bizony h életkorfüggő. egy 18 éves csajnak még bármikor eszébe juthat bármilyen ökörség ami miatt vége a kapcsolatnak. pl 20 évesen rájön h ő még nem akarja lekötni magát, mert még élvezni akarja a lehetőségeket. arról nem is beszélve h illene a sulit elvégezni mielőtt megházasodik valaki.
  • bens
    #815
    23-18=5
    úgyh sztem inkább te tanulj meg számolni
  • zsoltia
    #814
    Nem vitatkozni akartam, csak érdekelt más emberek nézőpontja.
    NEm tudom mit akarnék. Szívsesen elvenném ,de félek is töle. Retrolove miért nem gondolkodtok rajta?
  • simirizsa
    #813
    Nem az én éltem csak a vélemyényemet mondtam el a te döntésed :)
  • retrolove
    #812
    szija!
    na most.. mi együtt élünk másféléve mióta összejöttünk... mégsem gondolkodunk még az eljegyzésen... jó, igaz az még csak az hogy megkéred a kezét...de .... vagy el is akarod venni mostanság??? mi veletek egy idősek vagyunk.... tethá..... kb. ugyanaz a szitu.....
  • sz4bolcs
    #811
    Nehogy már egy fórumon kelljen érvelni az eljegyzésetek ellen, vagy mellett.
  • Rundstedt17
    #810
    khm..korai házasság..nagy eséllyel válás..persze ha tényleg nagyon szeretitek egymást akkor vedd el.
  • zsoltia
    #809
    16,de mindegy. tanulj meg számolni!:P
    Már bocs a szerelem mióta életkor függő. És ha olvastad volna akkor össze is költöztünk, tehát nem egy múló valami. Mivel 2 éve együtt vagyunk. Miért ne vegyem el?