968
..minden ami benned van.
  • GyuriX2572
    #888
    Egyébként bocs ha még gimisek vagytok, ott még "társadalmilag" mindenki egyenlő, meg a lányok sem akarnak házasodni... kicsit más tészta.
  • GyuriX2572
    #887
    Ez a túlzott érzelgés semmire nem jó. Tudom miről beszélek, mert már van egy "kis" tapasztalatom. Az érzelmek szeszélyes dolgok, úgy változnak, ahogy a szél fúj. Férfiként az számít elsősorban, hogy mennyi élvezetet nyújt egy nő, nőként pedig, hogy mennyi biztonságot mind érzelmileg (labilis lekületű pasik eleve kilőve) mind anyagilag (pénz nélkül ne akarj 10 pontos nőt, mert úgyis talál olyat, akinek van zsetonja) uh ennyi ez a realitás, az élet íratlan szabályai. Nem kell elhinni, de a 10. pofáraesés után jusson eszetekbe.
  • IXEMGabeo
    #886
    nem vagyunk egyformák...
  • GyuriX2572
    #885
    Öregem elég nagy kezdő vagy. Nem bántásból mondom, de amit csinálsz az banális, tipikus kezdő balek hozzállás. A csajnak bejött, hogy meg tudott nyitni, sőt az is imponált, hogy már irányíthat, mert látta h érzelmileg megfog, de valójában ő is, mint minden értelmes nő egy olyan FÉRFIRE vágyik, aki biztonságot jelent mindenféle értelembe, kemény kézzel rendet tart és ha kell jól megbassza. Te meg itt érzelegsz mint valami anyámasszonykatonája. Felejtsd el ezt a szart. Csak a sarkadra kellene állni, ennyi. Nyers voltam és szókimondó, de szerintem ezzel segítettem a legtöbbet. Üdv és hajrá, csak keményen!
  • Zephyr Retiring
    #884
    #880-ra:
    tudd, hogy egy másik motoros is drukkol neked ;)
    (ez én volnék)
    azzal is legyél tisztában,
    hogy a kemény külső néha lágy szívet takar! (ez meg bárki lehet)
    én az első mokkámat a szemem alá 15 évesen kaptam. természetesen egy csaj miatt :) nem kerestem én a bajt, megtalált az engem :)
    valaha fiatalon még jól néztem ki. tetszettem sok csajnak, és mivel nem vagyok fából, sokszor kellett ablakon át férjek elől menekülnöm :)
    látod, mi mindenre nem képes egy szerelmes srác?
  • gabe paul logan
    #883
    "Nesze semmi fogd meg jól." :D

    Nem gúnyolódni akarok, egyértelmű, hogy nem lehet választ adni csak úgy erre hiszen emberi érzésekről beszélünk.
  • IXEMGabeo
    #882
    Zephyr is jókat mondott, én csak annyiban módosítanék, hogyha az exe ott van a csaj lakásán én aztán tutira nem csengetnék be, hanem külön az egészet megbeszélném a csajjal. Én kerülném azokat a szituációkat eleve, ahol van egy másik személy csakis a választottammal beszélném meg a dolgokat, aztán az, hogy hogy dönt az csakis ő rajta múlik.

    Más kérdés, hogy én mit tennék én eleve csak olyanra hajtanék, aki totálisan szabad és senki nincs a háttérben...az a biztos, de minden tőled függ, ha nem működik a logika akkor hagyatkozz az érzéseidre vagy ahogy tetszik...
  • IXEMGabeo
    #881
    semmi gond nem volt a hsz-eddel, csak ott azon a bizonyos ponton. Ha nincs szükség rá, akkor nem kell ilyesmibe belekeverednie...
  • gabe paul logan
    #880
    A srác egy vagány magát alkoholistának elismerő, női szíveket összetörő, kemény motoros férfi. De engem nem ezért kedvel a lány, hanem azért mert teljesen más vagyok. Tudom néha...és talán néha még jobb is, mint mindig...hasznos bebizonyítani, hogy bennem is van egy bika, de nem hiszem, hogy az erőszak lenne a megoldás. Kétségbeesést és tehetetlenséget sugároz, meg se fordult a fejemben. Amúgy volt a mondanivalójában hasznos dolog, azokat megköszönöm.
    Gondoltam, hogy elmegyek hozzá meló után meglepetésből...de mit mondhatnék, nyíljak meg, végem lenne az által, komoly érzelmeket nem tudok nyújtani, mert annyi nem történt köztünk és nevetséges lenne és komolytalan...nem, itt valami komolyabb taktika kell, mert pár hét és rájön, hogy rosszul választott...vagyis nem mondom, hogy az a pasi nem jó, de én vagyok a legjobb. :) És nekem kell ez a csaj, nem tudom most egészen biztosan, hogy azért mert kurva jófej vagy mert utálok veszíteni és az kell, ami nem az enyém....de ez mindegy is, mivel akarom most és ez a célom.
  • Zephyr Retiring
    #879
    nem figyeltél.
    én higgadtságra és jómodorra bíztatom.
    amúgy fülig jimmy módra.
    ő is alapjában véve szerette az emberek társaságát.
    de hogy ne vizet prédikáljak és bort igyak
    jöjjön az ellenpélda:
    tegyük fel, egy nap becsengetnek hozzánk.
    egy pasi áll az ajtóban, és közli velem hogy életem párjával szeretne
    megvitatni egy fontos dolgot.
    én ekkor a következőt teszem (tenném)..
    megkérdezem a páromat, hogy szeretne-e bármit is megvitatni az ajtóban álló úrral négyszemközt.
    ha a párom igent mond, elköszönök lemegyek egy fagyiért magamnak és a páromnak és visszanézek úgy 20 perc múlva.
    nem kérdezek semmit, ha a párom akarja elmondja ki volt itt és mit akart, akkor elmondja. ha nem, hát nem.
    első a bizalom. ha nem bíznék meg a páromban, nem lennék vele.
    mellesleg mostanában lesz az 1 éves évfordulónk, természetesen meglepem majd egy olyan programmal amit ő (vagy ő is) szeret. az 1 év alatt,
    soha senkivel nem kellett semmilyen konfliktusba keverednem úgy, hogy a párom is jelen volt, vagy miatta tört volna ki a balhé..
    személyesen én vagyok a nyugodság és a higgadtság példaképe errefelé
    ..de ha kellene, bármi miatt is, természetesen kiállnék a párom mellett
    és megvédeném, ha szükséges volna..
    talán nem lesz rá szükség sosem. ki tudja..

    visszakanyarodva az ajtóhoz és a pasashoz..
    ha viszont a párom azt mondja, hogy nem kíván semmilyen módon kommunikálni az úrral, akkor nyugodtan, higgadtan megkérném hogy távozzon. talán kétszer is. harmadjára már nem.
    kíváncsi volnék, ha ezek után sem távozna a fickó, ti mit tennétek
    kedves rage és gabeo
  • Rage47
    #878
  • IXEMGabeo
    #877
    az már régen rossz, ha verekedésre és konfliktusra bíztatod
  • Zephyr Retiring
    #876
    fogod magad, odamész becsengetsz.
    ha ott tartózkodik az expasija,
    illedelmesen megkéred, hogy távozzon, mert megbeszélni valód lenne a hölggyel.
    ha távozik, akkor ő egy úriember. tied a pálya.
    ha a képedbe röhög, akkor egy bunkó. ezért egy erőteljes csapással az orra közepébe elköszönsz tőle. ne cifrázd, elég egy baráti jobbos, nem kell tovább durvulni. átlépsz felette, odalépsz szíved hölgyéhez és megkéred kapjon magára valamit ha van kedve, és hívd el sétálni.
    nálatok itt dől el minden.
    ha a csajszi lebunkóz, odaugrik tutujgatni az expasiját, akkor egy "viszlát, sok boldogságot gyerekek!"-el illedelmesen köszönj el, irány egy nagyobb város diszkója, ügyesen udvariasan és épp csak spiccesen meg fogod találni azt a csajszit, aki feledteti veled a 4 hónapos "exedet" ;)
    ..de persze, mert minden éremnek két oldala van,
    ha a csajszi is átlép az ex-e (volt pasija) felett, akkor kedvesen, gyengéden átkarolod és elindultok sétálni..
    közben tudd meg, mire vágyik mik az álmai, és közben gondolkodj el azon,
    hogy mikor és hogyan fogod teljesíteni őket.
    ne feledd, egy férfi erős, mint a szikla ha kell,
    de a nővel, akit szeret mindíg gyengéd és figyelmes. mások előtt is. ha ezen mások gúnyolódnának, illedelmesen elköszöntök és odébbálltok.
    ha ezt esetleg nem hagynák,
    a szokásos módon (ahogy tanítottalak) elköszönsz tőlük is :)
  • gabe paul logan
    #875
    De mégis mit tegyek? Abszolút tapasztalatlan vagyok, akarom őt, de el...szarakodtam ezt a 4 hónapot, megértem őt, az ex pasijától meg tudja mit fog kapni, tudja mennyire lehet boldog és hogy milyen hibákra számíthat. Én meg egy beszari, tétova, azt se tudom mit akarok embernek tűnök, pedig...most hogy nem lehet velem, hatalmas érzések kavarognak bennem.
  • Zephyr Retiring
    #874
    #873-ra:
    furcsa dolog a szerelem.
    részemről többször is voltam (jelenleg is vagyok) szerelmes.
    állíthatom, hogy minden szerelem más, minden nő másra vágyik, de egyik sem tudja, hogy pontosan mit is szeretne :)
    ez az amit nekünk (életük jelenlegi párjának) kell kiderítenünk..
    viszont minden szerelemben (ami kölcsönös) eljön egy nap a testiség. akkor és ott, minden eldől.
    másnap vagy lelépsz vagy egy ideig vele élsz :)
  • gabe paul logan
    #873
    A mai hétig nem gondoltam, hogy lehetnek érzéseim is...sőt, hogy létezik jófej csaj (igen így gondoltam). Még februárban poénból elküdtem egy kötekedős üzenetet kb 30 csajnak a csajok és pasikban. Kb mindegyiknek ugyanaz volt a válasza...hát negatív persze, ezekre mind ugyanazt válaszoltam, valami félvállról vevős poént, mire az egyik megadta az msn címét. Nem igazán érdekelt, de azért felvettem, hátha megfektethetem, ha ilyen könnyű befolyásolni. Dumáltunk párszor mielőtt kiderült, hogy van barátja, de elég rossz kapcsolat volt, bonyolult is...nem is írom le mi volt a baj. Már eltelt 3 hét...és kb minden héten beszéltünk 3 napot és 2 órát legalább ...amikor kiderült, hogy ő csak a hosszútávú kapcsolatokban hisz. Én meg mivel csak el akartam veszíteni a szüzességem valakivel, ez kicsit elkeserített. Egyszer azzal jelent meg, hogy éppen munkában van...és megadta a számát, hogy hívjam fel. Én meg viccesen az orra alá dörgöltem, hogy...akkor tetszem, igaz és eddig csak talonban voltam? Még vagy 3 alkalommal megkért ezután, hogy hívjam fel, de nem tettem, nem akartam kapcsolatot, meg talonban is voltam ugye :)
    Aztán 2 hét után valami nagyon fura történt....hiányzott, hogy nem beszélhetek vele. Erre írtam egy üzenetet neki, amiben levetkőztem a nagyképű, flegma álarcomat és megírtam, hogy szar hogy nem beszélünk és az egész szűz dolgot és hogy mit is akartam valójában...de ha most kérne, felhívnám.
    Másnap már beszéltünk is...fura volt megnyílni, megnyílni egy lánynak...de tetszett, nagyon türelmes volt és megértő, egyáltalán nem nevetett ki...de még mindig nem akartam kapcsolatot...azt mondtam neki, hogy kedvelem és félek, hogy megcsalom, ha nem élem ki magam előtte. És...megértette, azt mondta vár rám...mást elküldene a faszba, de velem nem bírja megtenni. ??? Még 1 hónap eltelt csak msn-ezéssel...és néhány telefonbeszélgetéssel, kezdtük megszokni....vagy igazán megkedvelni egymást, azután valahogy ...odajutottam, hogy elhívom valahova, egy közös időtöltésre, nem bírtam kimondtani a randi szót:) Kb 5-ödjére megtörtént, fel is jött hozzám, de nem feküdtünk le egymással, csak nálam aludt, nem mondom, hogy nem történt semmi, szikrázott a levegő, de tetszett, hogy nem csinált magából ribancot, még úgy is megállta, hogy 4 hónapja nem volt férfival. Nagyon jól éreztük magunkat, másnap délig nálam volt. Annyira...biztonságban éreztem magam vele. Sokat beszéltünk ezekután és nem értette, miért nem nyílok meg neki. Elmondtam, hogy rettegek, hogy meg fok bántani...mert lássuk be a csajok néha megbolondulnak, jót nevetett ezen, ezután 2 hétig nem találkozutnk mert nem bírtam összeegyeztetni a szabadidőmet, vizsgáimat vele,de felhívtam azért többször.
    És kezdtem rájönni mi is történt...ezt akartam mindig is, nem idegen lányokat meghúzni, elmondtam neki is, azt mondta olyan vagyok mint egy angyal a vállán. xD
    Egy nap este hazaértem melóbol, beléptem facebookra és láttam, hogy...kapcsolatban van, mi a...? Nem is sokkal rá láttam, hogy letiltott az oldalon, hogy ne lássam. Hát gondolhatjátok, hogy szép éjszakám volt. Másnap felhívtam,...de nem kérdeztem rá, hátha elmondja, de nem. ...ezért arra gondoltam először, hogy harcolok érte, nagy nehezen megmondtam, hogy hiányzik...és van egy érzés kialakulóban bennem, és akarom őt...nem tudtam megfogalmazni és nem akartam kimondani a szót...inkább azt mondtam, hogy iszonyú lenne, ha elveszíteném és még mindig félek, hogy meg fog bántani. Még ezzel se bírtam rá, hogy színt valljon. Viszont elmondta, hogy hiányzom neki és ilyen barátot akart mindig is. Így már teljesen összezavarodtam, de legalább tudtam, ha nem engem választ az orra alá dörgölhetem, ezeket, amiket most nekem hazudott, miután randizott mással... megbeszéltem vele egy randit...igen ki mertem mondani már...vasárnapra, de nem vette fel az nap a telefont. Másnap hétfőn már betelt a pohár nálam, felhívtam és mondtam találkozzunk ha már nem dolgozik, legalább egy félórára, mert beszélnem kéne vele személyesen, azután rávett valahogy azzal, hogy idáig is meg tudtunk beszélni mindent, még telefonon is. Hát rákérdeztem. Azt mondta felhívta az ex pasija és elment vele randira, smároltak stb...de nem akar vele lenni, mert alkesz volt és ez neki nem kell, nem jelentett neki semmit és azért tiltott le facebookon, hogy ne lássam mi van, amíg elrendezi a dolgot...és az most lesz, ahogy elmegy hozzá. Beszélgettünk és a végén kilyukadt oda azért, hogy az is lehet, hogy elcsábul, mert a srácot jobban ismeri, közös múltjuk van, tudja a pali hogy mi a gyengéje...stb, ekkor már tudtam, hogy végem van. És amikor megkérdezte, hogy hogy tudtam meg, meg minden...kicsit elképedt, hogy bírtam ki és miért nem szóltam rögtön. Kurva szar volt arra várni, hogy a lány akibe beleestem éppen más faszihoz megy áttárgyalni a kapcsolatukat...de mit tehettem volna, vártam. Másnap felhívtam és kaptam az egyszerű választ, hogy nem engem választott, sorry....és akkor mindent kiadtam, hogy miután elment vele randizni, engem miért áltatott azzal, hogy hiányzom stb, és egyébként is miért kellett ki csalogatnia az odumból és jól tökön rúgni...nem tudta a választ...azt mondta, le akarja tenni a telefont, elbúcsúztunk egymástól. Ez történt a héten kedden és belegondolni is szörnyű, hogy akár soha nem beszélhetek vele, mert nem csak beleestem, nem csak azért mert nem engem választott, hanem mert kedvelem is, nagyon.

    Tegnapra azért már megnyugodtam, írtam neki egy hosszabb sms-t, hogy kicsit elborult az agyam, sajnálom, hogy meg akartam bántani, pedig nem is akarnék ilyet tenni soha és igaza volt, simán randizhatott mással is, nem jártunk. Meg azt, hogy milyen is volt számomra ez az egész, és szerintem már barátok is voltunk, még ha átléptük is valamennyire a határt, hogy nem haragszom és hogy számíthat rám mindezek ellenére, ha kellenék.

    Persze legbelül...érzem, hogy elnyomom az érzést, hogy beleszerettem, de ha boldog azzal az emberrel, akkor legyen az. Aztán néha más érzés önt el...szerelmesnek lenni önző dolog, bárki bármit mond, nem csak a másik boldogsága számít, hanem az enyém is és néha arra gondolok, hogy elmegyek a munkahelyére, amikor végez és elmondom, hogy érzek, még ha nem is változtatna ez a történteken, legalább tudná. Viszont ha ezt megtenném, akkor ha véletlenül még összefutunk a városban...akkor már egy őrültnek fog tartani és nem is merne szóba állni velem, ha ilyet tennék most. Mi a fa**t kéne tennem? Mert tudom, hogy ez most nem az a helyzet, hogy az kell, ami nem az enyém hirtelen és hogy fasz voltam hogy 3-4 hónapot vártam az első randiig és nem láttam tisztán, mit is akarok.

    ...a legrosszabb persze az lenne, ha igazából nem is ment volna vissza barátjához...csak akkora féreg voltam, hogy az előző héten azzal a megnyílós telefonálással, hogy az akkori mondanivalóját a képébe akartam dörgölni, ha nem engem választ, hogy...lehet engem se választott. Senkit se...és él bennem ez a gyanú, mert mióta a másikat választotta, azóta nincsenek kapcsolatban a facebook szerint.

    Lehet valaki ezt tisztábban látja nálam, fiúk, lányok? Mit tegyek szerintetek?
  • Jacky
    #872
    Há micsinájjak ha csak ketten járunk ide? :)
    Többiekben biztos nincs semmi tartalom (alcímre utalva) :)
    Biztos nem is szeretnének szerelmesek lenni meg szeretni.
    Ugye többiek???
  • chhaya #871
    ez lassan átalakul az egyszemélyes topikoddá. :Ð
  • Jacky
    #870
    Terméktámogatás: T ;
    Vásárló: V
    T: Igen, miben segíthetek?

    V: Hát, hosszas megfontolás után úgy döntöttem, installálni fogom a Szeretetet. Végigvezetne kérem a folyamaton?

    T: Rendben, szívesen segítek. Készen áll az indulásra?

    V: Hát, nem vagyok egy műszaki zseni, de azt hiszem, készen állok. Mit kell először tennem?

    T: Első lépésként nyissa meg a szívét. Megtalálta a szívét?

    V: Igen, de egy csomó más program is fut jelenleg. Lehet telepíteni a Szeretetet, miközben ezek futnak?

    T: Milyen más programok futnak?

    V: Lássuk csak, van: Múltbéli megbántódás, Alacsony önértékelés, Harag és Neheztelés. Ezek futnak éppen.

    T: Nem gond, a Szeretet fokozatosan törölni fogja a Múltbéli megbántódást a jelenleg működő rendszeréből. A hosszútávú memóriában esetleg megmaradhat, de már nem fog megzavarni más programokat. Végül
    a Szeretet felül fogja írni az Alacsony önértékelést a saját
    moduljával. A Harag és a Neheztelés programját teljesen ki kell kapcsolnia. Ezek a programok megakadályozzák a Szeretet megfelelő installálását. Ki tudja kapcsolni ezeket?

    V: Nem tudom, hogyan kell kikapcsolni őket. Meg tudja mondani?

    T: Örömmel. Menjen a startmenübe, és indítsa el a Megbocsátást. Ezt addig kell ismételnie, amíg a Harag és a Neheztelés teljesen ki nem törlődnek.

    V: Rendben, kész! A Szeretet automatikusan elkezdte telepíteni magát.
    Ez normális?

    T: Igen, de ne feledje, Önnek csak az alapprogram van meg. El kell kezdenie kapcsolódni más Szívekhez, hogy hozzáférjen frissítésekhez.

    V: Hoppá! Máris kaptam egy hibaüzenetet! Azt mondja:"Hiba! A program nem fut külső egységeken." Most mit tegyek?

    T: Ne aggódjon! Ez azt jelenti, hogy a Szeretet program Belső Szíveken való futásra lett tervezve, de az Ön szívén még nem futott. Kevésbé technikai nyelven ez csak annyit jelent, hogy Önnek először saját
    magát kell Szeretnie, mielőtt másokat Szerethetne.

    V: Tehát, most mit tegyek?

    T: Gördítse le az Önelfogadás menüt, majd kattintson az alábbi fájlokra: Megbocsátok Magamnak 2.0, Felfedezem az Értékeimet 1.5,
    Tudomásul Veszem a Korlátaimat 3.0.
    soha ne jöhessen újra elő.

    V: Megcsináltam. Hé! A szívem új fájlokkal telik meg! Mosoly jelent meg a képernyőmön, és a Béke meg az Elégedettség bemásolja magát mindenfelé a Szívembe! Valamint az egész rendszerem melegedni kezdett.
    Ez normális?

    T: Sok esetben. Másoknak eltart egy ideig, de végül minden helyreáll a megfelelő időben. A rendszer melegedése normális, és javítja a Szív
    működését, ne aggódjon! Egyébként jó érzés,nem?

    V: De, csak szokatlan.

    T: Szóval, a Szeretet telepítve, és rendesen fut. Még egy dolog, mielőtt letennénk. A Szeretet Ingyenes Program. Figyeljen rá, hogy továbbítsa azt, és különféle változatait mindenkinek, akivel kapcsolatba kerül. Ők is megosztják majd másokkal, és visszajuttatnak viszonzásul Önhöz is új, és izgalmas változatok!

    V:Köszönöm!
  • Jacky
    #869
    Ölelgetnék én szívesen, ha lenne kit. Nem tudják a csajok mit veszítenek
  • Jacky
    #868
    Még mindig nem kell. Na de majd most!
  • Jacky
    #867
    Bennem nagyon sok szeretet van, mégsem kell mostanság senkinek.
    De alakulnak a dolgok, lehet nemsoká kell majd vkinek
  • chhaya #866
    ez jó... és igaz.
    rám legalábbis biztos.
  • Mihail
    #865
    Sziasztok

    Szeretetemet küldöm mindenkinek!
    Ne felejtsétek el hogy milyen fontosak az ölelések!
    „Napi négy ölelés kell a túléléshez, nyolc a szinten tartáshoz és tizenkettő a gyarapodáshoz”
    Könnyen megöleljünk kedvesünket, de mikor ölelted meg utoljára édesanyádat és édesapádat vagy a testvéredet? Egy ölelés sokszor többet ér sok száz kimondott szónál is! Öleld meg barátaidat és szeretteidet és azokat is akiket egyébként nem ölelnél meg :)

    "Az ölelés az egyik legbensőségesebb mozdulat két ember között. Érzékeltetjük vele a szeretetet, a szerelmet, a barátságot. Szakemberek állítják, hogy napi húsz másodpercre lenne szükségünk az érzelemdús szeretgetésből és sokkal boldogabb emberek lehetnénk. Az ölelés megnyugtat, növeli az önbizalmat, biztonságérzetet ad, hogy van valaki akire számíthatsz, segít legyőzni a félelmet, erőt ad… Az ölelésben az egész testünket átjárja egy finom, jóleső érzés, és semmilyen külső dolog nem kell hozzá, mindig kéznél van."

    Legyetek jók!

    Ölellek titeket

    Aloha

    Misi
  • Jacky
    #864
    Miért kell reklámozni? Mindjárt kapsz büntipontokat érte ..
  • masika
    #863
    [moderálva]
  • Torry
    #862
    Hidd csak el, hogy az muszáj.
    J-vel.
  • TommyC
    #861
    és hogyha igen?
  • sapkafej
    #860
    közhelygyűjteményt írsz?
  • TommyC
    #859
    Szerintem a szerelem és a szeretet két különböző dolog.
  • Jacky
    #858
    A szerelem nagyobb halmaz mint a szeretet, magában foglalja a szeretetet.
    Akibe szerelmes vagy azt szereted, akit szeretsz, abba nem biztos hogy szerelmes vagy. Pld. anyukád, tesód stb.
  • bcrics
    #857
    a szeretet meg a béke..a civilizáció vége.
  • Jacky
    #856
    muszály!
  • bcrics
    #855
    igen igazad van..köszönjük hogy szóltál legközelebb jobban odafigyelek hogy 1 nyüves mondatot he(j)esen írjak...

    még örül az ember kicsit lazíthat ..de a gyp-k mindenhol ott vannak ..pff...nagy büdös szociopata hozzááállás..thx
  • Pipör
    #854
    muszáj
  • bcrics
    #853
    áá a költözésre iszogatom:)...ara pedig muszályű
    na hogy kell kihúzni a punciszőrt fájdalommentesen????

    kihúzod a szádból:D...nyaff nyafff nagy büdös sexuális magatartás:D

  • Jacky
    #852
    Reggel 10-től este 11-ig iszogattal. Ezt nem hiszem. Gyenge kifogás!
  • gercse
    #851
    :D, nem csodálom, az így szokott hatni...
    volt vmi összejövetel, vagy csak úgy iszogatsz?
  • bcrics
    #850
    ..jah elsütni mást szoktam:9...,ááá ezis gyenge bazzmeg...a sörtől belassulok
  • gercse
    #849
    hát nem röhögtem halálra magam, de el lehetett sütni :)