1879
  • laci béla
    #1519
    köszi de négy napos a gépem pentium négy
  • Tarajos Sül
    #1518
    háát nem tom!
    Korábban nekem is lefagyott,de akkor még az eljén a videok se jöttek be!
    Az meg azért volt,mert nekem Ati Radeon 9600 Series videokártyám van,és az alapszoftverrel nem indult!
    Ekkor felraktam egy másik Ati Radeon szoftvert,és igy már müködött!
  • laci béla
    #1517
    SZIASZTOK

    LEFAGY A EMERGENCY3 BEJÖN A INDITÓ PULT ÉS NEM MEGY TOVÁB MINDIG AZT IRJA KI HOGY NEM FUT MIT CSINÁLJAK VELE LETÖLTÖTEM EGY PAKOT IS DE AKORIS EZT IRJA KI
  • Duddits
    #1516
    Valaki írt nekem mailt, hogy javítsam ki a magyarítás telepítését. A telepítőt nem én csináltam, de majd szólok a srácnak ha tudok vele beszélni.
  • Tarajos Sül
    #1515
    Örülök,hogy végre segithetek vkinek!Mert én is itt akadtam el!

    Szoval ahoz egy sárga szerelö kocsi kell egy szerelövel!
    Keresd meg az utelágazás elött azt a nagy táblát,amire halványan rá van irva 3x a Stop felirat!
    Ott van mellete egy kis doboz,amin egy sárga "pötty"villog!

    A szakival oda kell menned és ki kell kapcsolni,hogy a táblán villogjon a Stop felirat!Ekkor az összes autos lassitani fog!

    A többi feladatot tudod?
  • BlackShadow
    #1514
    1. nem tudom letölteni a magyarosítást az oldalrol mert vmi érvénytelen szintaktikai bigyot v mit ir ki :\

    2. a 5. küldinél v meyiknél ahol az autopálya baleset van ott hogy kell lezárni az utat?? már 4 rendörrel stoppolok meg leteszek tüskecsapdát meg mindent de még mindig nem sikerül lezárni
  • Tarajos Sül
    #1513
    aha biztos ugy van!

    Nem értem!
  • laci béla
    #1512
    sziasztok

    mindig le fagy tuzoltos játék
  • Tarajos Sül
    #1511
    Hiába mondjuk meg 5 büntiponttal,ugy sem tudsz bejelentkezni,és megköszönni,hogy megadtuk!
  • Duddits
    #1510
    Saját kérésre kitiltva.
  • szemlits
    #1509
    www.emergency3.info

    www.emergency-3.de
  • onlybarca
    #1508
    hellosztok! megtudnátok nekem oldalakat mondani ahonnan modokat tudnék leszedni?
  • Tarajos Sül
    #1507
    Uha még azt én megkeresem
  • szemlits
    #1506
    Tisztelt Mindenki!

    Tessék megnézni a 1459-es hozzászólásom ott van a link,onnan letölthető a mod.
    Teljesen "normális" mod,semmi extra talapítés nem kell hozzá!
  • Duddits
    #1505
    Próbálj meg írni elöszőr is.
  • Tarajos Sül
    #1504
    Oké

    Szerintem ha az elözö küldiket megoldottam,ez se lesz kivétel!

    Csak én olyan vaok,hogy elakadok,irok ide,utána meg még probálkozom és az alatt is lehet hogy sikerül!
  • gafz
    #1503
    Az összes sérültek száma nem 16!

    Nem hát. De van ott egy sor: Egy csomó mentő hordágyakkal, orvosokkal...
  • devius
    #1502
    Ez mien mods a tüzóltós.Nem lessz töle rosszab minőségű a lyáték?mármint az élvezhetőségére értem.És mien patch ot kell leszednii hozzá mert egyszer leszettem valameiket azt ujrakellet rakni:)
    david
  • Tarajos Sül
    #1501
    Bocsi a hülye fejem!

    Gafz:Ezt igy értem:

    Értelek Én téged!

    Vagy mégse

    Az összes sérültek száma nem 16!

    Minden SÉRÜLTHÖZ(orvoshoz) nem tudok mentöt "rakni"

    Na mind 1
    Újra feltelepitem a játékot,végigviszem eddig a küldiig,és majd meglátom!
  • Tarajos Sül
    #1500
    Jaj tök yo Honnan szerbáltad azt a tűzoltót?

    Vagy a modot honnan lehet letölteni?
  • szemlits
    #1499
    Na erröl beszélek:

  • szemlits
    #1498
    Na,mostmár értem!
    ... és azt is,hogy elbeszéltünk egymás mellet! (I.J.)

    Tehát kezdem előröl...
    A lényeg az,hogy nem a tűzcsapra mondtam,hogy 2 tömlőt lehet rákötni,hanem magára a gépjárműre, (TLF = Tanklőschfahrzeuge = Gépjárműfecskendő)tehát kvázi függetleníteni lehet a beavatkozó egységeket a tűzcsapoktól. (Ezért mondtam,hogy "akár a puszta közepén is"). Amióta megvan a mod csak akkor szerelek tűzcsapról,ha nagyon muszály (és akkor is remeg a kezem )

    Ha ezen túl bármiféle kérdés van (bárkinek is),szívesen állok rendelkezésre! (Ehhez legalább értek!)
  • Palika1989
    #1497
    Szemlits!
    Bocsi, hogy így fogalmaztam! (most megpróbálom egyszerűen(
    Szal van az a tűzcsap (ami piros és a földben van), a valóságba lehet, hogy egy tömlőt jobb rákötni, de a játékban megkönnyíti a helyzetet, h kettőt lehet rákötni! (mert ott nem változik a nyomás meg ilyenek....)

    Aki magyarosította az emergency3-at, az gyorsan megcsinálhatná rendesen, mert a orvlövészes küldiben (14. talán) nem tudom csomószor meggfejteni, hogy mint mondanak (felül megy a szöveg), mert csak kódokat látok M45_PSYCHO meg ilyenek, na mostmár jó lenne ezt a hibát gyorsan kijavítanátok, mert így nem nagyon tudok átjutni a pályán...
  • Tarajos Sül
    #1496
    Értelek Én téged!

    Vagy mégse

    Az összes sérültek száma nem 16!

    Minden orvoshoz nem tudok mentöt "rakni"

    Na mind 1
    Újra feltelepitem a játékot,végigviszem eddig a küldiig,és majd meglátom!
  • gafz
    #1495
    Úgy ahogy leírtam. Kórházbusz 4 orvost, mentőkocsi 2 orvost tud vinni, elszállítással elég akkor bíbelődni, mikor már minden sérült mellett ügyködik egy doki, ha szállítgat az amber, akkor kifut az időből (kivétel az a vasuti kocsi, melyben a második sérülthöz csak az első kiszedése után lehet hozzáférni meg a roncsokból kivágott, egymás hegyén-hátán fekvők), még easy-ben is...
  • devius
    #1494
    okés megy
  • devius
    #1493
    gafz köszi hogy irtál.Épp most akartalak megkérdezni.Ugycsináltam mindent ahogy leirtad bemásoltam a filet-a helyére de nem jó.Meg akkor valaki mondja meg hogy meik pachet szedjem le amitöl még ,müködni is fog.
    DAVID
  • szemlits
    #1492
    Tisztelt Palika!

    Öregszek már,nem igazán vágom a követkző mondat második felét:
    Teljesen igazat adok szemlits-nek, de sztem a TLF? -ről a játékban jó ha 2 vezethető mert az nem a valóság és úgy picit könnyebb :) (nem használom)
    Örülnék,ha felhomályosítanál!
  • Tarajos Sül
    #1491
    Szasztok

    Kicsit távol voltam,mert faterom ujrainstallálta a windowst,és vele együtt az emergency 3,és a nethez valo kapcsolodást is!

    De majd minden küldit ujra megcsinálok!

    Szoval amikor a vonat belerohan az állomásra,nekem az a taktikám,hogy 4 mobilkorházat telerakok hordágyas csokákkal,és azokkal folyamatosan viszem el a mentöautokhoz(felszedek vele egy sérültet-->bele a mentöbuszba jöhet a következö sérült)

    Elötte persze még egy rendörségi helivel is evakuálom az állomást,ja és persze három "fecskendöt"odakészzitek a tűzhöz+ mindeggyik tűzcsaphoz tűzoltot,de tul kevés az idő,hogy az összes sérültet megmentsem!

    Ez a bajom! KEVÉS AZ IDŐ!

    Ja és akkor még nem is beszéltem,hogy még a romokat is fel kell emelni daruval,még arra is figyeljek(plussz)+a vonatbol kivágni a sérülteket+még az utcán is vannak sérültek!

    Ezt pl Te Gafz hogy tudtad megcsinálni???
    Ja amugy fent van a magyarositásotok,amit a legalso aláirásodban lévö cimröl van meg,és a leirás is az Emergency 3 hoz!
  • gafz
    #1490
    Mentett pályák nem lesznek, csak a küldetéseket lehet szabadon választani...
  • lenta
    #1489
    Fiúk azt tudni kell, hogy a buszos küldiben nem kell a buszt elszállítani (nem is lehet), viszont ott ahol átszakadt a korlát keresgéljetek búvárral!
  • devius
    #1488
    na mégvalami.
    Asziszem peccsgond lehet,mert másnak is volt azon a buszoson ilyen.
    Most akkor ha leszedem (vajlyon meiket??9valameik petch ot akkor nem fog menni az er3?nem eredetkó a játék
  • devius
    #1487
    jaa és a GAFZ-os valahogy nem akar menni.Bemásooltam a fájlt de semmi nem szerepelnek a mentések a menüben
  • devius
    #1486
    Heloo
    Lécci segitsetek
    Végigjátszás,de inkább mentés kellene.Nem azért hogy csaljak csak a 4-vagy ötödik ahol a buszbaleset van az autópályán,ott mindent megcsináltam de az hogy küldjem le az embereket az útról nem kaar zöldre váltani.Pedig az összes ember le van küldvve.Nem karom ujrakezdeni ezér kéne mentés.
    köszi DAVID
  • Palika1989
    #1485
    Játék általában azért van, hogy lekössön, nem véletlenül csinálták nehézre. Teljesen igazat adok szemlits-nek, de sztem a TLF? -ről a játékban jó ha 2 vezethető mert az nem a valóság és úgy picit könnyebb :) (nem használom)
    A vonatos küldiről annyit, hogy sztem tűzoltókkal evakuáld az épületet (10-15 tűzöltó), úgy az emberek nagy részét kimentheted. (ja és amii naon fontos zárd le mind a 2 bejáratot rendőrökkel!
    Nálam most orvlövész fenyegeti a várost!
  • lood
    #1484
    Tud valaki segíteni a 10. küldiben mikor azt a vegyi hordós hajó ellen tüntetőket kell elrakni!!!
    MIndenkit letartóztatok de hajó nem moccan meg meg semmi nem történik az ég cilágon!! pedig már 35 perc telik el!!! Előre is köszi!!
  • szemlits
    #1483
    Tisztelt Tarajos Sül!

    A modokat csak akkor lehet felrakni,ha legalább 1.01-re fel van patchelve a játék. Akkor viszont csak egyszerűen "kétkatt" a fájlra és lám szépen felkúszik a mod!

    Idézet: Aha de luxus tüzoltok azok NEKEM nemannira fontosak!
    Tetudod,de mint gyakorló önkéntes tűzoltó nem fogok most nekiállni elmagyarázni,hogy mennyivel jobb,hogy pl. egy TLF-ről nem csak 1 sugár (vízágyú),hanem esetleg 3 sugár (1 vízágyú + 2 szerelt) és ez mindenhol,még a puszta közepén is!
    Van egy mondás nálunk: "Csak az a biztos,ami legalább két napja elmúlt!"

    Más! Nem biztos,hogy "emlegetni" kellene a készítőket,mert az élet ezeknél kacifántosabb helyzeteket is tud produkálni. Ez a játék pedig egy igen "ideálisan" berendezett.

    Na,mára ennyi!
  • laci béla
    #1482
    köszi csak egy bajom van nicsen mobilom a vezetékes telefon nem kapcsolja
  • Duddits
    #1481
    Be kell rakni valmelyik könyvtárba.
  • lood
    #1480
    A modokat hogy kell aktiválni??