1879
  • Lacixx
    #392
    Nem,Miskolci vagyok. A számok szerint 1 azaz egy óra mulva lenn van a 2. cd is!ha marad ez a letöltései sebesség (25k). Ha minden ok, fasza a játék, és aki igényt tart rá, mindenféleképpen akár postán is eljutattom hozzá.Amugy az ER2 HUN-t én igy kaptam meg:)) [email protected] irjatok! Csumi all!
  • Keraly85
    #391
    Amúgy merre lax Lacixx?? BP??
  • Lacixx
    #390
    Jóó Reggelt minden forumozónak!Emule...hát nem is tudom. Eleinte csak megpróbáltam és sikerült?!? NAGYON ZSIIIR."Már" lenn van az 1.cd és a 2.nak a fele!!! RemélM még a mai nap folyamán lejön a kettes cd is. És forumozok,ha másképpen nem tudom megoldani akkor postai utánvéttel szivesen elküldöm mindenkinek!!
  • Beniboy
    #389
    Van egy ötletem a wandoo fórumjára regisztráljátok ti is magatokat és együttes erővel kérjük hogy töltsék fel a játékot! Szentem ha ugy látják h sokan érdeklödnek akkor talán feltöltik! (eMule-os címet már elküldtem)
  • Kit--Kat
    #388
    Ha már már régóta üznétek az eMules ipart, sok érdekes fájlotok lenne az incomingban és és töltenéznek tőletek is 1000errel, akkor jobban jönnének a cuccok nektek is.
  • Keraly85
    #387
    Lacixx Király vagy, köszi. Csak annyit kellett csinálni, hogy a beteg embereket el kellett szállítani mentővel, nem pedig a laborhoz vinni. Ez eszembe sem jutott. Remélem amire ezt kipörgetem, addigra legkésőbb meg lesz a 3.
    (Remélem neked is lesz annyi eszed, hogy nem vitázol tovább)
  • PLackó
    #386
    :)
  • Keraly85
    #385
    Lac, meg jött a mail, de még nem volt időm kipróbálni. Köszi szépen.
    Ne vitázzatok már ezen!!! Felejtsétek el, nem sok értelme lenne úgy sem, ah folytatnátok, nem? Csak magatokat idegesítitek.
  • PLackó
    #384
    csodálom hogy hatalmas SG-s pályafutásod alatt nem láttál.de barmolom sz ét miattad a topicot,egy 12 éves kis**** miatt.és többé ne írj nekem ilyen privit.itt és most lezártam.
    keraly legalább normálisan válaszolt nekem.
  • TLD Robi
    #383
    Néha megy néha meg nem:(volt olyan,hogy sok időre le állt.
  • TLD Robi
    #382
    Én reggel 7-kor indítottam el és mostanra lejött a 2 cd-ből 72MB
  • Lacixx
    #381
    Nekem elindult de megállt, már lent van az 1. cd.ből 40 Mb, az előbb volt egy kliens akitől jött 25k-val,de kilépett :(( Sajna ilyen szar ez a progi,mire leszedem már a agyar verzió is kin lesz...
  • Beniboy
    #380
    kb mennyi?
  • TLD Robi
    #379
    sok idő kell amíg elindul sajna:(
  • Beniboy
    #378

    nem indul el
  • Beniboy
    #377
    Bocs mégis megvan!
  • Beniboy
    #376
    eMule-t honnan szedtétek le? már egyszer mgvolt csak letöröltem.
  • TLD Robi
    #375
    ti is mind a kettő cd-t egyszerre töltitek?
    Az egyes cd 10megánál van és a kettes cd pedig 16 megánál.
  • TLD Robi
    #374
    Na nekem is elindult és kb. 25 megánál van.
  • Lacixx
    #373
    Nah megkaptad az emilemet? Megy az ER2?
  • Keraly85
    #372
    Remélem beindul
  • Lacixx
    #371
    Hol jön hol nem jön.most pl nem jön,maradt az a 1 mega....Bekapcsolva hagyom a progit hátha beindul...bár kitudja!
  • démonigyerek
    #370
    ja ez ien lassú?
    akkor inkább megvárom míg egjelenik
  • Lacixx
    #369
    Ezaz!Már 1 mega lejött fél nap alatt, talán egy honap mulva lent is lesz....
  • Lacixx
    #368
    Egy Ugynevezett eMule program kell hozzá.Hasonló mint a DC,inkább a régi Kazaa-ra hasonlit.De itt is vanna hubok, meg iylenek.de nem értem a progit
  • TLD Robi
    #367
    nekem se sikerül:(azt írja ki,hogy a lap nem jeleníthető meg.
  • démonigyerek
    #366
    na én megyek suliba!
    addig csá all
  • démonigyerek
    #365
    és mé nem lehet letölteni?
    mi kell hozzá?
  • TLD Robi
    #364
    amikor bejön az oldal rákattintasz legalul a GE.BETRETEN-re utánna pedig bal oldalt Games és azon belül a Neue-ra és ott lesz a Game.
  • démonigyerek
    #363
    és ott hol van?
    nem látok sehol
  • TLD Robi
    #362
    Na megpróbálom ezt a linket.THX a linket Kit-Kat és Lacixx.
  • Lacixx
    #361
    Köszönve ezt az információt Kit-Kat-nek! De csak akkor ér vmit ha tudunk is kezdeni vmit :)
  • Lacixx
    #360
    Ha valaki innen: http://www.goldesel.to/ letudja tölteni az ER3-t akkor megcsokolom alábát. Kell hozzá egy ugynevezett emule program....legalább a német verzió meg lesz....eccer majd...
  • démonigyerek
    #359
    a sajét 2 szememmel láttam
    ne akarjá itt okoskodni
    kis p...
  • Charly
    #358
    http://www.theisonews.com/releases.php?section=game

    Itt van a világ összes kiadott progija!!
  • Charly
    #357
    Srácok még ki se adták!!!!
  • démonigyerek
    #356
    találtam egy gyereket akinek megvan a teljes!
    csak nem akarja megmondani az ftp jelszavát!
    ez az msn címe: [email protected]
  • Lacixx
    #355
    Hol láttad???
  • Kit--Kat
    #354
    emulen láttam, de nincs hozzá krekk
  • mafiahq
    #353
    Neked is!