1879
  • mafiahq
    #432
    Asszem te meg leleszel tiltva és a teheneiddel megtanulhatod mi az illem. és még én vagyok a paraszt?
  • DJ Bee18
    #431
    De egy paraszt vagy MAFIAHQ! Az igazi magyar paraszt, a szomszéd tehene is dögöljön meg, mi? Mi a bajod azzal a rohadt 300 Ft-tal?? Egyik, hogy két CD-ért meg postáraadásért neked ez sok pénz? De ha még keresni is akarna rajta, akkor is mi a fasz közöd van hozzá? Nem kötelező megrendelni. Pl. adná 1000 Ft-ért, te még akkor is jóljársz, meg ő is jól jár. De nem, akkor inkább én se járjak jól, nehogy már más is keressen rajta. Ez a rohadt igazi magyar mentalitás. (tehén példa!) Meg azt hiszed, hogy beírod, hogy csak eredeti játékod van, ettől jobb ember vagy mi? Ha mindent másolnál, de nem lennél ennyire paraszt (geci), 100 szor jobb ember lennél a szememben.
  • mafiahq
    #430
    Mielőtt írsz valamit, előbb gondolkozz! Ja és ne merj olyat mondani hogy egy eredeti játékom sincs amikor az összes eredeti nem azt mondtam hogy 300 van de az a 30 játékom ami van az mind eredeti!
  • Beniboy
    #429
    Figyu ennyi erővel már magyar is lehetne! Nem azér mer kötöszködni akarok csak ha má dolgozol akkor a magyar jobb? nem?
  • PLackó
    #428
    eddig nem volt egymással semmi bajunk(szerintem).nem értem hogy miért kell lecsicskázni.
  • PLackó
    #427
    én sem veszek tőle,de ha 1-2000 forint lenne ez a játék akkor megvenném,mert a fejlesztőknek is jusson már egy kis pénz ne csak a warezoldalaknak.
    de neked annyit nem érne a játék hogx eredetibe megvedd ha mondjuk 2000 FT?másoltért én sem annék ki 300-at de 300 ft-ot azért ér ez a játék.
  • Keraly85
    #426
    MafiaHQ nyugodj meg, alud ki magad és gyere vissza holnap.
    Ha meg nem tetszik annyira a játék, akkor meg fölleg minek szolsz bele????
  • PLackó
    #425
    normálisan szóltam hozzád,ne beszélj így velem.mi bajod van?
  • mafiahq
    #424
    Mér ne lenne eredeti játékom te csicska? Jobb ha tőlem tudod, csak eredetim van! Épp ezért nem adok 300 ft-ot + szállítás egy német nyelvü átlagos játékért.
  • PLackó
    #423
    hmm.nekem azért tényleg érne annyit.akkor ahogy elnézem neked egy eredeti játékod sincs.
  • Lacixx
    #422
    Amugy már játszom, és a 6. missziónál vagyok!Vannak benne érdekességek,egy pályán nagyon eladtam...de nagy nehezen csak megodlottam,jah és ha gondotok van a német nyelvve, angolra nagyjábol leforditottam egy progi segitségével,szivesen megosztom azt is!
  • Lacixx
    #421
    AMugy köszi az egyetértéseket
  • Lacixx
    #420
    Mafia, jó lenne ah ebfognád a szádat,ha nem értesz a játékhoz, és azt se tudod miről van szó!! a játék 2 cds!!!!!!!!!!!!
  • PLackó
    #419
    megint kezd elsodródni más témára a topic ;)
  • Keraly85
    #418
    MafiaHQ, mi bajod van????
    Megveszi tegyükfel 200Ft-ért a CD-ket, kiírja, elmegy a Postára, feladja... Ez mind idő és az idő pénz!!!!!!
    Örülj neki, hogy megcsinálja, ha meg nem kell, akkor ne szólj bele!!!
  • TLD Robi
    #417
    Ezen nem keresni akar,csak segíteni.Miért te ingyen osztogatnád,egyesével kiírnád és cd-ket is vennél?
  • mafiahq
    #416
    mióta 300Ft egy cd? ezen még keresni is akar.. na de ha nektek ez jó. Ennyit számomra a játék se ér.
  • TLD Robi
    #415
    A cd is pénz és mindenkinek külön cd-re kiírni egy kicsit sok ídő na meg pénz is,ez a háromszáz forint semmi,ahoz képest,hogy milyen sokat kell szarakodni,hogy lejöjjön a game.inkább Lacixx-nek kell köszönetet mondani,hogy egyáltalán fölajánlotta ezt és nem azzal jönni,hogy "szánalmas",mert Lacixx azt is megcsinálhatta volna,hogy elmegy játszani és azt mondogatja,hogy nekem már megvan és nektek még nincs stb.Úgyhogy egyszóval THX Lacixx.

    U.i.:Igaz nekem nem kell,mert kb 2 nap és lent lesz,már 600 megát letöltött.
  • TLD Robi
    #414
    Jaja én is egyetértek.
  • démonigyerek
    #413
    egyetértek
  • m1garand
    #412
    Miért kell Lacixxet baszogatni azért, mert segíteni próbál?
  • Lacixx
    #411
    Maffia! Még ha elkérnék érte 1-2 ezret akkor arra azt mondanám!Mer megtehetném,De nem olyan vagyok.A cd-t meg nem én fogom állni...mer nagyon szegény vagyok
  • mafiahq
    #410
    Nem gondolod, hogy ez a 300 ft szánalmas?
  • Keraly85
    #409
    valaki segílyen, ha tud valamit.
  • Keraly85
    #408
    Minden beált. végignyálaztam már 6-szor!! Mi a rák lehet vele?
  • PLackó
    #407
    foggalmam sincs.próbáldd később.
  • Keraly85
    #406
    Nem tudom miért csinálja, de mindegyik serverre azt írja, hogy úhy tűnik halott!!
    Miért csinálja ezt?? Pedig minden szart engedélyeztem neki.
  • Keraly85
    #405
    Placko??????
    Segítsen valaki, nem akkar kapcsolódni sehova az eMule!!
    Ez miért van?? Pedig végig néztem a beállításokat.
    .
  • PLackó
    #404
    de jó nektek.torrent?
  • Lacixx
    #403
    Egyszerre töltöttem én is,csak az 1. cd hamarabb volt lenn!DE mondom szivesen elküldöm postán, ha nem akkor meg jo töltögetést!!
  • TLD Robi
    #402
    És te hogy töltötted le?Úgy hogy egyszerre mind a kettő cd-ment az 1-es meg a 2-is vagy úgy,hogy elöbb az egyest töltötted le addig a 2-es pedig le volt stoppolva.vagy hogy?Mert én egyszerre mind a kettő cd-t töltöm.
  • TLD Robi
    #401
    Hogy kell ezzel a programmal fájlt megosztani?
  • Lacixx
    #400
    Áhh már a 4. pályán vagyok. Király nagyon.Hamar az tulzás,de este is ment a gép.És megosztottam sok fájlomat,hogy rólam hagy töltsenek.Minél töb a feltöltésed annál jobb lesz aletöltési sebeességed...max 25 volt amivel jött.Nah ha kell vkinek irjon mélt!
  • TLD Robi
    #399
    Lacixx neked ilyen hamar letöltötte?Mennyivel töltött neked?,mert nekem átlagban 5K-val tölt.És egész nap ment,úgyértve,hogy folyamatossan be volt kapcsolva a gép(még este is?)
  • Lacixx
    #398
    Elinditottam,nagon zsir!OK MINDEN!Csak egyvalami nem tetszik....német nyelv....
  • Lacixx
    #397
    LETÖLÖTTEM ÉS FEL IS TELEPITETTEM! Csak gondolom megosztom veletek örömöm!Lehet h nemtudom ftp-re feltölteni, DE postan elküldöm akinek kell,utánvéttel irjátok az emilemre a cimeteket,és kis összeg + postaktg már megy is.(kis összeg: 300 ft)
  • Kit--Kat
    #396
    nekem volt, hogy 2 napot szenvedett 18mbon
  • Lacixx
    #395
    FU Gyerekek, a ku életbe!Hallod fél mega volt hátra a letöltésből erre megszakad! eMule nevezetűű progi,de sokat kell várnod még lejön,de elküldhetem majd a progit, ha a postai utánvét nem jo..de egyenlőre még nekem sincs meg....
  • démonigyerek
    #394
    én már október 13-a óta regelve vok ott
  • Keraly85
    #393
    Lent van már??? Próbáld ki, hogy műxik-e. Honnan és mivel szedted le végül??? Küld már el mailba a progit [email protected]