1879
  • Lacixx
    #472
    Sziasztok!!A lényeg az emule-nál hogy ne korlátozd le a feltöltési sebességedet,mert minél többben töltenek rólad annál gyorsabban fog lejönni a játék.Én ha ugy nézem akkor másfél nap alatt lejött.
    Amugy nagyon zsir a játék. "Sajnos" már a 11 pályán tartok.Nem szeretném hamar végigvinni :)
  • Since
    #471
    Egy sg user elméletileg már csinálj a designt..Ha az megvan utána mehetnek a fordítások illetve a feltöltések.
  • démonigyerek
    #470
    Ha valaki segít az oldal tartalmában
    akkor én segítek csinálni
    sokat fejlődtem!
  • démonigyerek
    #469
    since:
    nem csinálod az emergencys honlapot?
  • démonigyerek
    #468
    mik fontosak a beálításoknál?
    lehet hogy azzal van a gond
  • démonigyerek
    #467
    na márcsak egy gond van.
    hogy lehe használni a progit?
    ha rámegyek egy játékra mit kell csináélni?
  • démonigyerek
    #466
    na már töltöm az emule progit
  • démonigyerek
    #465
    kösz
    de az emule.de az nem jó
    nincsa valami más?
  • TLD Robi
    #464
    de szerintem ha már a letöltés listába betettétek a gamét,akkor kapcsolódjatok egy szerverhez,ahol sok felhasználó van és akkor gyorsabban fogja tölteni a játékot.
  • TLD Robi
    #463
    Na hi mindenki!
    Én innen töltöttem le:Emule A játékot meg innen:Emergency 3 letöltés
    Na úgy kell csinállni,hogy letöltöd és fölinstallálod az Emulét,aztán rákattintasz a Emergency letöltésre és autómatikussan beteszi a letöltés listába,aztán várni kell és elindul a letöltés(sok idő sajna)
  • démonigyerek
    #462
    mi az a torrent?
  • Since
    #461
    torrenten is már fenntvan egy jóideje...
  • démonigyerek
    #460
    honnan lehet letölteni ezt az emuel progit?
    megpróbálom én is letölteni
  • Since
    #459
    Ha látogatad volna régebben ezt a topikot, beraktam egy leírást a freeplay módról :-)
  • démonigyerek
    #458
    ja
    ezt én is kérdem
  • mafiahq
    #457
    mivel töltötted le? ilyen izéé "eMule" progival?
  • TLD Robi
    #456
    Na király a game!már a 4. pályánál vagyok.Van egy olyan mód benne,hogy kapunk egy pályát és ott véletlenszerűen kapunk küldetéseket.
  • Keraly85
    #455
    Erre inkább nem reagálok már! Inkább menj innen elfelé légyszives.
    Köszi.
  • mafiahq
    #454
    Nem foglalkozom veled, rá jöttél, hogy igazam volt, na mindegy bízok benne bannolnak a moderátorok.
  • DJ Bee18
    #453
    Na nehogy már én ne tudjam maffia, miről van szó. ---> LETÖLÖTTEM ÉS FEL IS TELEPITETTEM! Csak gondolom megosztom veletek örömöm!Lehet h nemtudom ftp-re feltölteni, DE postan elküldöm akinek kell,utánvéttel irjátok az emilemre a cimeteket,és kis összeg + postaktg már megy is.(kis összeg: 300 ft) ---> ezt írta Lacixxx, te meg erre jöttél azzal, hogy mióta 300 Ft egy CD. Te most hülye vagy, nem tudsz rendesen olvasni vagy magadat is becsapod?? Te voltál legfőképp az, aki nem tudta miről van szó, plusz még te bunkóztál, ahelyett, hogy elnézést kértél volna, és te papolsz nekem, hogy mi az illem. Mellesleg ha paraszt voltam is, az fel sem ért a te bunkóságaidhoz, mert annyira primitív vagy, hogy az már borzasztó. És bármit írnál fel se veszem mostmár, nem érdekel mert befejeztem.
  • Since
    #452
    Biztos hogy tetszeni fog ;-) Nekem legalábbis nagyon bejön
  • TLD Robi
    #451
    Ez volt a kód: www.goldesel.6x.to
    és Total commanderrel nem volt jó csak Winrar-al
  • TLD Robi
    #450
    jaja erről van szó.Most fölinstallálom és leírom a véleményemet a játékról.
  • Since
    #449
    tld robi milyen kód kellett neked?
  • Since
    #448
    Felesleges ilyenről beszélgetni, inkább a játékról szóljon ez a topic ne pedig a fikázásról és az anyázásról szerintem.
  • TLD Robi
    #447
    Na megvan a kód.
  • TLD Robi
    #446
    nem jó.nem találom a kódot sehol:(Lacixx te milyen kódot használtál?
  • TLD Robi
    #445
    oks thx kipróbálom.
  • PLackó
    #444
    voltám már én is így néhány játékkal,szívás.kutakodni kell utána a neten,de álltalába a feltöltőemberke neve a kód.
  • TLD Robi
    #443
    Na végre nekem is lejött a game.Lacixx te hogy tömörítetted ki a játékot,mert amikor kiakarom tömöríteni egy kódot kér.Mi a kód?
  • Keraly85
    #442
    Te iq harcos!!!!!!!! Fejezd már be!!!!!!! Nem unod még?????
    Azt már rég megbeszélték szerintem. Ha vitatkozni akarsz, akkor menny a náthásba mostmár és ott intézd el!!!!
    Ennyi és nem vagyok tovább kiváncsi rá és szerintem mások sem!
    Ha szerinted nem így van, akkor kérdezd meg őket, de nem hiszem, hogy sok rajongód lesz ezen a téren.
  • Keraly85
    #441
    Ha így halad, még a végén amire meg lesz a 3, addigra végzek a kettővel. Még 10 küld van hátra, de joban örülnék, ha már meglenne.
  • mafiahq
    #440
    Asszem P.lackó is már elküldött innen a fenébe, akkor hogy hogy még itt vagy? (OLVASS vissza!!)

    Akkor megjedtél hogy kitöri nyakad, lábad.. ehe meg is érdemled. Szóval a lényeg, nem vagyunk rád kíváncsiak.
    Már akkor is elküldted Since-t mer nem osztotta meg neked a játékát, mér lenne kötelessége?!
  • Lacixx
    #439
    És még1,az angol,vagyis anemzetközi verziót február végén márc elején fogják kiadni(talán).Addig nemtudom h warezen meg fog e jelenni a game.Mivel a németek nem kötnek senkivel szerződést,mármint senki külföldi céggel az árusitás miatt.De remélM ez változni fog!
  • Lacixx
    #438
    Nah, csak most látom hogy miket irkálnak az emberek. Maffia engem nagyon nem érdekelsz mit beszélsz,és gratulálok a 30 db eredeti játékodhoz.Te már menő vagy!
    A normális Userekhez,meg kösz megvédést,de sztem nem kell foglalkozni az ilyen emberekkel!
    A magyar forditáshoz meg annyit,h nem értek németül,csak van egyoldan progi ami németről angolra meg franciára tudo forditani.Bár eléggé szabadforditás de job mint a semmi.Aki meg németből ok,annak nincs probléma!Még1x utoljára elmondom! Akinek esetleg kellen a játék, a cdáráért(a JÁTÉK 2 CD-S-->mafia kedvéért) meg természetesen a postaktgel szivesen elküldöm,feláldozva azt a drága időmet amit a játékbol elvesz
  • démonigyerek
    #437
    jah
    qrva annyukat
  • PLackó
    #436
    szerintem azt hiszik hogy senkit nem érdekel.PEDIG IGEN!
  • démonigyerek
    #435
    még mindíg nincs fent warezen:((((((((((
  • PLackó
    #434
    elég már a flémből!
    eshetne talán 1-2 szó a játékról is?
  • mafiahq
    #433
    Micsoda? olvass vissza 300ft/cd + postaköltség. Erről meg ennyit még azt se tudod miről van szó.