1879
  • Beniboy
    #512
    De itt van még sok érdekesség!
  • Beniboy
    #511
    Itt van patch a gaméhoz
  • Beniboy
    #510
    Könnyű megérteni a német verziót?
  • TLD Robi
    #509
    Ott simán véletlenszerűen kapsz feladatokat pl:elromlik a sorompó vagy egy fegyveres hapek kirabol egy boltot meg ilyenek,aztán ezeket meg kell oldani.olyan is volt,hogy a lámpák romlottak el egy kereszteződésben.
  • Lacixx
    #508
    A gáma 20 missziós,de van benen freeplay mód amit egyenlőre nem nagyon értek
  • mafiahq
    #507
    Az király.
  • PLackó
    #506
    hát igen,mostmár tényleg tereljétek másra a témát.
    21 vagy 22, ekörül.
  • mafiahq
    #505
    Fáj az igaszság.

    Más: hány küldi van a játékban?
  • PLackó
    #504
    FEJEZZÉTEK MÁR BE!PRIVÁTBAN VAGY MSN-EN INTÉZZÉTEK EL VAGY AHOGY AKARJÁTOK!nem lehet igaz hogy az 500 hozzászólásból kb. 150 szól a játékról.
  • DJ Bee18
    #503
    Szerintem itt hagyjátok abba mert túl sok a ,,ha" mindkét fél részéről :), és szerintem semmi értelme a vádaskodásoknak, mert nem fog kiderülni soha, hogy kinek van igaza. Inkább mond Lacixx, milyen a játék? :)
  • Lacixx
    #502
    Meg az is lehet h ennek a pondrónak a haverja az maga ő, mer igen kevés lenne az esélye hogy pont engem pont egy haverja, nah itt lezártam a témát!Mafikának meg:
  • Lacixx
    #501
    Maffia azt a büdös paraszt hazudós tudod kidet!Te ki faszfej!Mi a francért kérnék érte annnyit te köcsög?Mond meg annak a mégköcsögebb haverodnak,hogy ne hazudgáljon,mert szétverem a fejét.megkérdezte és elmondtam hogy emullal tölöttem,részleteket is kérdezett azt is elmondtam neki!És kért extra slotot mondtam h nem tudok adni,mer go offline DC,ezért ő elkezdett fenyegetni ilyenekkl h bann-oltat meg ilyenek!Ezek a nevetséges dolgok,Meg te amit mafika művelsz.Ne velem foglalkozzál!!!
  • TLD Robi
    #500
    Na végre megvan,hogy mit kell csinálni.
  • Since
    #499
    Felesleges erről beszélgetni...
  • TLD Robi
    #498
    Lacixx te,hogy vitted át az 5.pályát,ahol egy buszbaleset van.Mindig jön egy gyorsan hajtó kocsi ami vagy belemegy egy kocsiba vagy emberbe és akkor vége a küldetésnek vagy nem megy bele semmibe csak a korlátnál megáll és ott forog a kép a kocsi körül és utánna ki kell lépnem,mert bármit nyomok nem lesz semmi csak forog a kép.Mit csináljak?
  • mafiahq
    #497
    Tuti hogy ő, dc-n egy embernek volt meg, és érdekes mondom amit elmesélt ugyanaz volt mind amit itt leírt!
    Kár hogy dc nem készít ilyen send másolatot.
  • DJ Bee18
    #496
    Próbáljátok ki a torrentet minél többen, mert akkor elvileg gyorsabb, mert megosztjuk egymás között :)
  • DJ Bee18
    #495
    Most hogy jön ide Lacixx? Azt én már befejeztem, amit te mondasz, hogy Lacixx ilyen meg ilyen, azt csak te tudod, én nem is cáfolom, mert nem tudom lellenőrizni, igaz-e. Meg amúgy nem is érdekel :), de 300 Ft-ért segitőkész lett volna. ( hacsak nem hagyott le a 300 végéről egy nullát :) ) Ha igaz Lacixx-ról amit mondasz és ez a Lacixx ő, akkor bocs.
  • mafiahq
    #494
    Aham csak hallottam egy két érdekes dolgot egy lacixx.. dc-n aki tuti lacixx mert amit elmesélt a haveromnak az ugyanaz mind amit itt állít lacixx. Szóval anyit lacixxről hogy egyik haverom megkérdezte honnan szedte le a játékot annyit mondott hogy egy progival más fél napig tartott.. persze a haveromnak nem árulta el hogy melyik programmal és hogyan kell azt kezelni, sőt amikor leakarta tölteni tőle dc-ről állandóan letiltotta azt mondta rossz a netje, az miatt van.. plusz felajánlotta hogy elküldi a játékot és itt jön a lényeg 4000ft-ért neki (2cd) postai úton.. na aztán elmesélte nekem a haver, egyből tudtam kiről van szó. Ja a Dc-s neve Lacix(dj akármi).
    Dj bee 18 akkor ehez mit szólsz, tényleg segítő kész ez a lacixx?
  • DJ Bee18
    #493
    Nehezen elindult
  • DJ Bee18
    #492
    Bár nekem itt azt írja, hogy nem működik :(
  • DJ Bee18
    #491
    Találtam itt egy torrent fájlt. Elvileg működik is. Mafia! Érdekes hogy érdeklődsz, amikor neked csak 30 eredeti játékod van :)))))
  • mafiahq
    #490
    Lacixx te szoktál dc-zni, igaz?
  • Lacixx
    #489
    Meg még1 dolog!VAn a megosztás szekció!Oda tegyél be minél több fájlt,ugy minta dc-ben, és azokat fogják rolad letölteni! Ez nagyon fontos!
  • Lacixx
    #488
    Utána sajna várakozni kell!
  • Lacixx
    #487
    Flatout!A probléma már ott kezdődik, hogy ha megnézed a forrást! 0/0 !! Ez alapból nem oks! Be kell lépned egy szervere,csak annyi h 2 katt. rá, egy kicsit tölt és benn is vagy.Aztán szép lassan elkezd felfele menni a forrás!
  • TLD Robi
    #486
    oks THX.
  • démonigyerek
    #485
    szerinted?
    galériába
  • TLD Robi
    #484
    Ezt a képet,hogy tetted be?
  • démonigyerek
    #483
    :(
  • démonigyerek
    #482
    ezt csinálja
  • TLD Robi
    #481
    Tud valaki egy képfeltöltőt?,mert amit én ismertem az megszűnt.
  • TLD Robi
    #480
    sok idő kell neki,hogy elkezdje.Nekem is volt olyan,hogy 1 órát kellett várnom,hogy elinduljon,aztán néha megállt néha meg elindult.Szóval össze-vissza töltött nekem,de végül kb. 1 hét alatt lejött
  • démonigyerek
    #479
    gyere msn-be
    [email protected]
  • démonigyerek
    #478
    nem is dizájnba hanem tartalomban akartam
  • démonigyerek
    #477
    nemtok németül
  • Since
    #476
    Designban nemnagyon kell már...Ha tudsz németül akkor segíthetsz
  • démonigyerek
    #475
    hogy töltenének rólam?
    miket kell a progiban beállítani
    mert nekem el sem kezdi a letöltést
    mindig 0
  • démonigyerek
    #474
    én nem segíthetek?
  • Since
    #473
    Ha hamar végigviszed nem kell beszarni, ugyanis ott van a freeplay mód, lesznek modok illetve küldetések. Szóval nem kell parázni tartós marad ez a játék :-)