1879
  • Beniboy
    #612
    Aha ez az Emergency 3 azaz ER 3!
  • Beniboy
    #607
    Lacixx feladtad már?
  • Duddits
    #606
    Ez az ER 3 lesz? Mert az újságba úgy írják a címét?
  • kisviku
    #605
    Engem érdekelne a dolog, elején írtam is ide, de most várom, hogy megjelenjen...
    Vagy le vagyok maradva?Esetleg már megjelent?
  • Lacixx
    #603
    Mivan kihalt a cset nagyon.Már senkit sem érdekel a gém?
  • Lacixx
    #602
    Az én tapasztalom az hogy mikor feltettem a peccset,akkor soxor kilépetta gémből hibaüzivel! De ez csak 1 ember,ha nektek jo akkor használjátok egézséggel :))
  • m1garand
    #601
    és az www.emergency-3.de lapon van 1.02-es patch is de "még" nincs hozzá exe
  • m1garand
    #600
    egyéb ként a patch-t 1.01 érdemes felrakni sok mindent javit leírás www.emergency-3.de a nocd(em3.exe) a www.megagames.com baloldali menü pc fixes
  • Lacixx
    #599
    :) Én is azzal szenvedek most, minden uthoz kell vinni egy helikopteres rendört,legalábbis én ugy csináltam meg. Éa utána már az jött h a bankba vannak! És é ott akadtam meg,nem nem akarnak kijönni hiáb küldök oda menekülőautót!!
    Próbáld ki neked hátha jó lesz!
  • m1garand
    #598
    az amikor egy ürge kék transzporterből távcsövespuskával véletlenszerűen emberekre lövöldöz és elkell kapni. a várost nem lehet lezárni mert egyből mission vége a forgalmi dugó miatt.
  • Lacixx
    #597
    Melyik ez a küldetés nem is emléxem már....Ird le pontosabban!
  • m1garand
    #596
    mesterlövészes küldetés, hogy lehet lekapcsolni a fickót?
  • Lacixx
    #593
    Az egyetlen dolog ami zavar ebben a játékban, az a lassu töltések...Idegesito mikor nem tudsz egy részen továbbjutni és soxor kell loadingonlni,és sok időt elvesz.Mellesleg aki eljut a 14. pályáig az nagyon gyorsan szoljon mert elakadtam!
  • m1garand
    #592
    nos egy magyar forditása fontosabb dolgokról a küldetésekhez, tippekhez jó lenne!
  • TLD Robi
    #591
    Nem kettő,hanem három :D
  • Lacixx
    #590
    A picsába!!!!Runtime error-ral kilép az emergency..... a büdös picsába!!
  • Lacixx
    #589
    :)) Jó játokat akkor mind a 2 emberünknek! :)) Vmi help kell csak szojjatok.Since, hol jársz?
  • m1garand
    #588
    Hát Lacixx-nek hála én is, most az uszodás pályán járok valamit kezdeni kellene a generátorházzal, hogy ne robbanjon fel.
  • Since
    #587
    Laci szerintem csak mi ketten játszunk vele :-)
  • Lacixx
    #586
    Beolvastam a topickba,nem lehet rossz játék.Vki irt h gáz hogy ilyenekből játékot csinálnak..Sztem van benne valami,de a mai világba az ilyen dolgok nem számitanak, már csak az üzlet a pénz... stb.... Valahol ezt az oldalt is meg lehet érteni.Én is letöltöm majda gamét,addig marad az er3...
  • PLackó
    #585
    a topicot is én tartottam életben,de egyre kihaltabb.
  • PLackó
    #584
    mindjárt adok,mosst nagyon várom azt a játékot,de semmi hír még..
  • Keraly85
    #583
    Milyen Surviver-ről beszélsz?? Nem ismerem. Vmi cím, ahol meg tudom nézni?
  • akyyy
    #581
  • Lacixx
    #577
    Ott van a traffipiax.Amikor katttan,ugye lelövi a gyorshajtókat,azokat le kell tériteni és igazoltatni,de csak azokat!A fő bűnös meg le fog zuhanni a szakadékba és el kell kapni valamint a kocsibol ki kell szedni a söfőrt!
  • m1garand
    #576
    Tudna vki segíteni?
    3. küldetés száguldozó soför mit és hogy kell?
  • akyyy
    #574
    ahh, szoval itt folyik tovább a patak, és nem szólsz
  • démonigyerek
    #572
    utána lehet hogy teccik
    nem a szavazások alapján kell dönteni
  • démonigyerek
    #571
    előbb ki kell próbálni
  • Since
    #570
    Nekem tetszik és szerintem nagyon jó :-) Majd ha jön a Survivor akkor talán más lesz a véleményem, de egyenlőre ez a top
  • Since
    #568
    http://emergency-3.de/
  • Keraly85
    #567
    És honnan lehet letölteni Since?
  • Since
    #566
    Valaki csinált a játékhoz plussz küldiket? :-)
  • Keraly85
    #565
    (Ja egyébkénz a Punisherről inkább ne beszéljünk, mert annak értelme nincs, csak ha van benned egy kis feszültség, akkor levezetheted a gyilkolással, mert gondolkodni azt egy cseppet sem kell!)
    Reméltem, hogy mire visszaérek addigra meg lesz, de még mindig reménytelen
  • Since
    #562
    Hmmm kicsit elvont a srác :-)
  • PLackó
    #561
    érdekes felfogás..
  • PLackó
    #556
    akkor sem vagyunk kíváncsiak a véleményedre hogy így szar emg úgy szar.eddi neked sem volt vele bajod.azt hittem megváltoztál,de úgy látom ez lehetetlen,soha nem fogsz..
  • démonigyerek
    #555
    már nem
  • PLackó
    #554
    eddig szeredted nem?:P
  • PLackó
    #553
    looool ember