1879
  • m1garand
    #678
    ha kell nekem van egy türhető angol fordításom még Lacixx-től kaptam adj egy email címet és majd küldöm
  • m1garand
    #677
    hello
    a start menüből
  • Lowhiyou
    #676
    Sziasztok! Köszi meg van a pílóta, de még a pályának legalább egyszer neki kell zuhannom, a német sajnos nem nagy erősségem, a sógort próbálom szervezni, de az meg a magyarral áll "hadilábon". Engem többen hülyének néznek, hogy "ezzel" játszom, de különösebben nem zavar. Egyik haveromat talán sikerül megfertőznöm vele.
  • Beniboy
    #675
    hogy lehet pályát szerkeszteni nekem a német verzió van meg és nem tom hol kell?!
  • m1garand
    #674
    ja és http://emergency-3.de/portal/index.php lapon vannak modok és rajongók által készített küldetése is, valameddig végigjátszás de csak németül de a mellékelt képek is sokat segítenek
  • m1garand
    #673
    biztos azért mert német a game, talán ha itthon is lehet majd kapni és honosiva is lesz akkor talán jobban beindul
  • Lowhiyou
    #672
    Hello! Köszönöm, megpróbálom.
    Nagyon kihalt a fórum, ennyire rétegjáték??
  • m1garand
    #671
    hello!
    a pilota a templomtornyon lóg kosaras kocsival mentsd meg!
    ja és vigyázz az erdőtűzre a reptérnél
  • Lowhiyou
    #670
    Sziasztok! Megint elakadtam, most a vadászrepülős pályán. Ha valaki tud legyen szíves segítsen. Nem igazán látom át a helyzetet, néhány fickót sikerül kimentenem, de rövid idő után, a pilóta halott jelszóval kivág. Aki ismeri a pályát, légyszí segítsen, minden teendő érdekelne. Köszike.
  • m1garand
    #669
    eljutottam addig de nem sikerül megoldani, de azt a fájlt ami a küldetések sikerét, százalékát tartalmazza átszerkesztettem úgy, hogy az összesküldetés szerepel és így betöltéssel lehet azokat is választani, de azok még keménybbek pl: erdőtűz, vegyiüzemtűz egyiket sem sikerül megoldani még ha száz kezem lenne se, biztos van vmi trükk sajnos a német oldalon csak a 12. küldetésig van a végigjátszás :))
  • PLackó
    #668
    warezt nem nagyon akartam erőltetni de dc-n milyen fáljnévre kereshetnék rá?
  • Lacixx
    #667
    Nm!Ha valaki eljut a 13as pláyig szoljon!! THX
  • Lowhiyou
    #666
    Köszi Lacixx! Király. Ennyire benga voltam, nem is jutott eszembe, hogy a házban is lehet valaki. a kutya meg ugye hiába kereste. Mégegyszer köszi szépen a segítséget. Szasz
  • PLackó
    #665
    íjj,franc.
  • csuhi
    #664
    2...
  • PLackó
    #663
    torrent?lehet megpróbálom ha tényleg csak 1 cd
  • csuhi
    #662
    nemtudom... nekem 2 nap alatt simán lejött torrentről...
  • PLackó
    #661
    valaki egyéb?:P
    mert neten sem találom hogy letölteném
  • Lacixx
    #660
    Nem lehet kapni Mo-n. Továbbra is hangsulyozom hogy csak nálam lehet megkapni igen magas áron!
  • csuhi
    #659
    ehh......

    amúgy más néven voltam ezelőtt regisztrálva :P
  • PLackó
    #658
    eredetiben végül is már lehet kapni valahol?a cd-galaxis-nál?
  • PLackó
    #657
    legalább nem lessz off meg flém áradat.
  • PLackó
    #656
    ehh,én itt mióta vagyok házigazda?:)
  • Lacixx
    #655
    Szeva! Az a baj hogy igy pontosan nem tudom hogy melyiket hagytad ki. De van 1 sejtésem. A palya elején ahol megjelennek az egységek, ott van egy ház ahol álnak az emberek, vidd oda a daruskocsit és ott lesz! Ha még ezt eddig enm tetted. De én is ezzel baszkódtam egy ideig! De mindent csak logikusan!
  • Lowhiyou
    #654
    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni Emergency 3-al kapcsolatban. A lavinás pályán, fogalmam sincs hányadik, egy ipsét nem találok, és ugye addig nem enged tovább, míg élve vagy halva el nem viszem. A kocsiból kiszedem a fickót, a daru is szed néhányat, a kutyák is kivakarnak öt-hat embert a hó alól, de egyet mindig hiányol. Ha valaki tud, legyen szíves segítsen. Előre is köszi.
  • Lacixx
    #653
    Hat igen, ennyit a mocskos hazudozokrol!
    Szivesen, és jó játékok,ha kérdésed van irj!
    Bárkinek segitek akinek tudok,bár csak a 13. páláyig jutottam,mert nincs időm sajna mostanában vele játszani!
  • Beniboy
    #652
    Na köszi lacixx!
    Felvilágosítom a többieket is h lacixx 1200Ft-ért adta fel 500FT+postaköltség ami 700Ft!!
  • Lowhiyou
    #649
    Sziasztok! Srácok, csak egymással vagytok elfoglava, vagy néha a játékról is lehet olvasni? Segítséget szerettem volna kérni, ha játszik itt valaki egyálatlán az emergency-vel.
  • HuAn82
    #648
    Nick: csuhi [Üzenet küldés]
    Csillagjegy: ismeretlen
    Életkor: ismeretlen
    Neme: ismeretlen


    Regisztráció időpontja: 2005. 02. 14.
    Üzenetek száma: 2

    Hmm 7 napja...ez már jó ideje?
  • báttyó02
    #636
    hm
  • Beniboy
    #631
    emuleról szedte németorszgba má kijött
  • Duddits
    #630
    Release Date: March 2005
  • Duddits
    #629
    Aham. Az már reális ár. De neki eredetibe van meg a játék, vagy mi? Mert még warezon sincs.
  • Beniboy
    #627
    Nekem 500Ft+postaköltségért adta nem 4000Ft-ért!!
    2CD-s a Játék!
  • atwe
    #626
    Lacixx szerintem ted fel a atw ingyen fel lehet teni 500 mb
    nagyon kéne
    hány cd-s
  • Duddits
    #624
    Az szép... Másoltat annyiért? És szerintem ki se adták? Mikor adták ki?
  • Duddits
    #619
    Lacixx: Nekem is elküldenéd ha szépen megkérlek?
  • Duddits
    #616
    Ezt nekem írtad?



    Engem is érdekelne a játék.
  • Duddits
    #614
    Te szerencsétlen! Ki se adták még!!!



    Köszike. Akkor nem nyitok neki topikot.
  • Charly
    #613
    Sziasztok honnan lehet letőlteni fizetős oldal is jó segitsetek Légyszives!!