1879
  • bon
    #718
    Csak kikell tenni a partra. Egy elvan súlyedve a part mentén azt se felejsd el. buvárral felderíted daruskocsival kiemeled és vége is a pályának.
  • tom280
    #717
    Valaki segítsen! Nem tom hányadik pálya. A hajóról lepotyogtak hordók, amiket kimentettem a vívből és utána nem tudok velük mit csinálni! mi a rákot kell? Hogy a fenébe kell elszálítani?
  • Duddits
    #716
    Olvass már vissza LÉTSZIVES! Fél oldallal lejjeb írtam azt, hogy most készítjük.
  • tom280
    #715
    Ja, meg azt akarom kérdezni, hogy azon a pályán, ahol a demonstráció van, ott a hordókat el kell vinni? Ha igen, akkor mivel?
    Előre is köszi.
  • tom280
    #714
    Hi mindenki.
    Van már valahol magyarositás már fenn?
  • Duddits
    #713
    Létszi adjatok valami szakszótárt vagy valami hasonlót ilyen baleseti tárgyakhoz, meg baleseti dolgokhoz. A magyarosításhoz kellenne. Nem tom a pontos nevét pár dolognak, és hááát nem ártana
  • bon
    #712
    A játékban egy valami zavar de nagyon. Már többször előfordult olyan bug ami hatására lehetetlen volt megcsinálni a pályát és ez miatt kezdhettem újra . De azért lassan de magabiztosan haladok már "csak" 6db pálya van hátra, de egyre keményebbek is. Most éppen egy vasúti szerencsétlenség szívat.
  • bon
    #711
    Na sikerült továbbjutnom végre.
  • livin
    #710
    kocce
  • bon
    #709
    Motorcsonakba beülteted a dokit és a hordágyat cipelőket és úgy már menni fog.
  • livin
    #708
    Hi!
    Sajna en meg ott nem jarok (amugy sikerult a buszos palya thx a segitseget), de a buszos utanni palya megint nem megy :( amikor leugranak az ugrokotellel.A vasuti sinrol meg a vizbol kimentem az embereket de ahol daruval kell felemelni a fat azt az emberket nemtom sehogy kihozni a kovek mogul.Esetleg ha emlekszel meg ra akkor megkoszonnem ha leirnad mit hogyan kell csinalni thx elore is.
  • bon
    #707
    Segítség kellene elakadtam a mozi robbantásos pályán a bombát kéne megtalálni de nem találol. Ha a mozi meg felrobban akkor anyni sérült van, hogy nem tudom elég gyorsan korházba küldeni őket és így elvesztem a pályát.
  • Palika1989
    #706
    Valaki esetleg nem tud még1 Rippelt verziót?
  • Palika1989
    #705
    Csáó!
    Találtam egy RIP-es verziót!
    www.opgamez.net
  • bon
    #704
    Daruskocsival
  • Charly
    #703
    És a fa alól hogy tudom kiszedni?
  • Captain Sparrow
    #702
    amugy jó a játék?
  • bon
    #701
    1 van a vasúti hídon, 1 van a kidölt fa alatt, 1 meg fuldoklik a vízben
  • Charly
    #700
    Sziasztok a ugróköteles pályán hol van a 3. ember?a vízbe nem találom:(
  • bon
    #699
    Búvárral kell megkeresni a vízbe lővő kocsit és a benne lévő embert.
  • livin
    #698
    oks es thx megprobalom de ha nem sikerul akkor meg kereslek (amugy a vizben levo embert nem is lattam) meg1szer thx
  • Captain Sparrow
    #697
    asszem a 2vel jáccottam..ugye az jó rég jelent meg ugy 2 éve kb??
    Ha ez annak a folytatása akkor megnézem :D
  • bon
    #696
    Akkor az rendbe van.Akkor már csak az embereket kell kimenteni a kocsikból és a buszból. Ja meg a vízből. Majd elszállítani a roncsokat. Meg az autópálya túlsó oldalára ahol hiányzik a korlát küldj egy helikoptert és tégy rendet a bámészkodók között.
  • livin
    #695
    Tablakat?? Tobbi is van? Mert 1-et bekapcsoltam es leiranyitottam a forgalmat a kis utra.
  • bon
    #694
    Forgalmat árírányítottad a szálső sávba ami levezet az autópályáról? Mérnőkkel bekapcsoltad az autópályán lévő figyelmezető táblákat?
  • livin
    #693
    Thx de aszem nemjot irtam az 5. palyaval van gondom ahol az autobusz van felborulva allandoan the onlooker was struck by a vehicle uzenettel van vege es kezdhetem elorol de mar a monitornak
  • Beniboy
    #692
    senki nem használt közületek még pályaszerkesztőt ha vki mégis lécci segíccsen hogy kell
    pls
  • bon
    #691
    Az első feladat a gyorshalytókat átirányítani a parkolóba. Ha jól emlékszem 1 rendőr van az elágazásba azon jobb klik majd kiválasztod azt a lehetőséget amivel átírányítja a kocsikat a parkolóba. Elvileg a 3. gyorshajtó rálő a mélőberendezésre majd balesetet szedved és elkezd menekülni a faluba. Küld egy kocsit dugig rendőrrel a felülkáró túlsó oldalára és kapd el a veled szembe jövő hapit. Elvileg enyni a pálya.
  • Duddits
    #690
    Nah, elkedztem haverral fordítani a játékot. Ha akar valaki segíteni, írjon privit.
  • livin
    #689
  • livin
    #688
    Hi!
    Valaki irja mar le mit kell pontosan csinalni az autopalyas resznel pls.
  • Thanatos
    #687
    oks, azóta már bejött nekem is, mongyuk én leszedtem máshonnan
  • Duddits
    #686
    Torrent... Nekem bejön
  • Beniboy
    #685
    lehet h hülye kérdés de tuggya itt valaki h hogyan kell használni az editort?
    mert én it má összevissza nyomogattam mindent és maradt a térháló!
  • bon
    #684
    Üdv segítség kéne, hogy tudom az autópályán leállított forgalmat újraindítani? Vagy megakadályozni a dugó kialakulását? Az 5. pályán a buszbaleset miatt kellet leállítanom a mérnőkkel. De ha újra elindítom a forgalamt akkor a következő kocsi belerohan a többibe és kezdhetem előlről.
  • Thanatos
    #683
    #681 :)
    amugy mi ez a link? mert nem jön be :/
  • Duddits
    #682
    Emergency 3 - Hoodlum (új verzió)
  • Thanatos
    #681
    énis találtam egy türhető angol forditást :)
  • Duddits
    #680
    Elküldöd akkor nekem a játék vagy már nem??

    Amúgy itt egy torrent link...
  • Beniboy
    #679
    ohh nekem küdheted
    [email protected]
    ide