1879
  • genRob
    #758
    Az alpokban vagyok. Kimentek 6 manust a lavinából, 1et a házból, 3at az útról de mindíg túl sok áldozat. Mit rontok el?
  • Duddits
    #757
    Jó lenne ha te is visszaolvasnál LEGALÁBB FÉL oldalt! Már rég elkeudtük, 4 már kész is, de majd még át kell nézni....


    Ha eljutunk odáig hogy béta fázis, akkor lesz Béta tesztelés.
  • [OP]Freedom
    #756
    Hellosztok!

    Emergency 3\Data\Lang\en\

    Itt található az angol nyelvi file!
    Valaki pls fordítsa le!
    Én már a főmenüt megcsináltam teljesen, meg amit tudok esetleg átirok de a bonyolultabb részeknél nem akarok nyelvtani hibát véteni, hogy érthetetlen legyen az egész!
    Ha kell valameylik file küldöm mailbe!
    Nem lenne olyan sok idő ha valaki jól vágja az angolt!
    Pár óra!
    Köszi!

    Sziasztok!
  • Duddits
    #755
    Ugyan az mint a rendes mailom.
  • Beniboy
    #754
    asszem T9 es egység
  • Beniboy
    #753
    nem is tom a 2 be mi volt a neve
  • Beniboy
    #752
    mentő kutya hordozó jármű vagy vmi ilyesmi
  • Beniboy
    #751
    bocsi mobimouse
    mi az msn címed?
  • Beniboy
    #750
    sztem is csináljátok (mobimose-t próbáld meg)
    nah vki nem tugya h kell használni az editort?
  • Duddits
    #749
    A Rescue Dog Vehicle az most valami Mentőkutya Autó, vagy valami Helyszínelők??
  • Duddits
    #748
    Ott mi történik? Még elég az elején járunk, főleg hogy nincs ilyen hülye szakszótáram
  • bon
    #747
    Ja csináljátok. Én is várom. Pláne a 13. pályától kezdve érdekelne nagyon.
  • Duddits
    #746
    Oké. Csak mert senki nem reagált rá vissza...
  • bon
    #745
    Akkor belefutottál egy bug-ba a sok közül szerintem. Kezd újra a pályát. De ne mentett állást tölts vissza hanem teljesen kezd újra a pályát.
  • genRob
    #744
    Naná. Csináljátok nagyon várom!:-)
  • genRob
    #743
    Lehet vmi bug. Kezd újra sztem.
  • Duddits
    #742
    Valakit érdekel a #690 hozzászólásom? Mert ha nem, akkor nem is fojtatom...
  • Endre
    #741
    Már minden feladat végrehajtva ( a vizes is), egy lélek nincs a pályán és még mindig azzal basztatt, hogy terljem a vonal mögé a népet ( az út másik fele is rendben).
  • Captain Sparrow
    #740
    ja kösz :D
    láttam hogy ott van egy villogo doboz de nemértem azzal hogyan irányitom el :s
    na 8..megscinálom
  • bon
    #739
    A #694 hozzászolás talán segít.
  • genRob
    #738
    A vízben is van egy tag. Búvárral megkeresed a kocsit, daruval ki, a többi meg a szokásos és vége is:-)
  • Captain Sparrow
    #737
    ja én is az 5. pályán vagyok..az a buszos..
    nekem már ott van a bajom ohgy hogyan kell secure-zni (biztositani) a helyszint?? meg elirányitani a forgalmat..
    Azt próbáltam hogy leraktam a szögesdrótot az út elejére aztán mikor jött az a vadállat kilukatt és nem halt meg senki de akkor is Mission Failde..
  • bon
    #736
    Az autópálya tulsó oldalán ahol hiányzik a korlát vannak még bámészkodók. Küldj oda egy helikoptert és iárnyísd el vagy tartoztasd le a bámészkodókat. A busszal nem kell semmit csinálni ha kimentettél belőle mindenkit. A forgalamat ha jól emlékszem nem kell újraindítanni.
  • Endre
    #735
    Kárász életü volt a másik, már meg is szünt, mondjuk nem baj én nem figyeltem
    Na akkor én is kérdezek
    5. pálya.
    A bámészkodók többsége le van tartóztatva benn a rendőrbuszban az út másik felén levők kiterelve a füre és még mindig azt mondja, hogy tereljem a vonal mögé a népet.
    De már nincs kit! Ez még mindig piros már minden végrehajtva.
    Másik, a busszal mit lehet kezdeni? A daru szarik rá.
    A forgalomindítás nálam is problémás egy állat mindig belemegy az elötte levőbe.
    Hát ennyi a bajom hirtelen.
  • Duddits
    #734
    Jah, meg a magyarítás is. Már ha valakit érdekel...
  • PLackó
    #733
    már van másik topicunk is:)
    amúgy örülök hogy végre fellendült a téma:)
  • bon
    #732
    20 pálya van legalábbis annyi átvezető videó van a játék könyvtárába.
  • Duddits
    #731
    20 pálya van.
  • Smuge
    #730
    Hogy kell azt a trafipaxost? Azt irja hogy le kell irányitanom az utrol a parkoloba aki gyorsan hajt..rányomok hogy vezesse le de semmit nem csinal az auto megall elötte . HOgy kell?
  • Captain Sparrow
    #729
    amugy hány pálya van??
    és az illegális autóversenyes után jön a vizes amit annyian nem tudtak?
  • Captain Sparrow
    #728
    jóvanna már megcsináltam :D
  • genRob
    #727
    Ja nem is kell:-)
  • genRob
    #726
    Sziasztok!

    Jó kis gama és a fórum is. Itt végre megtaláltam az 5. küldire a megoldást!A fene sem gondolt a vízre. :-)
    De egyvalamit nemtudok, hogyan indítom újra a forgalmat?
  • bon
    #725
    Pedig ennél sokkal nehezebb feladatok is lesznek.
  • Captain Sparrow
    #724
    na 8 megtudom csinálni csak egy kicsit elment a kedvem hogy másodikra se sikerült
  • Captain Sparrow
    #723
    vagy küggyek rá egy rkaás embert?? :s
  • Captain Sparrow
    #722
    bazzeg még csak a 3. pályán vagyok mikor jön egy idióta aztán kilővi a trapifaxot azt el kell kapni...na ja eddig jó
    de ráküldök 3 rándőrt vagy muskkot vagy miaz lövik lövik de 2 embert kinyir aztán még ugyis elfut..
    nemtud valaki móccert erre?? :s
  • bon
    #721
    Két busznyi rendőr-t rázavarsz a jónépre, hogy bilincseljék meg őket, majd berakod a buszba őket. Vagy a másik brutálisab és ezért macerásabb módszer a vízágyú bevetése.
  • Duddits
    #720
    PRóbáld meg a WaW - Water Cannon-nal, vagy nem tudom.



    Még mindig lelkes, segítőkész, leginkább a játékhoz értő embereket, akik segítenének a magyarításban...
  • livin
    #719
    Azokat a .... demonstralokat hogyan kell szetoszlatni mert ha rajkkuldom a rendoroket akkor csak megdobaljak kovel