1879
  • Duddits
    #798
    Próbáld tűzszerésszel.
  • Charly
    #797
    Mozinál hogy lehet hatástalaníttani a bombát?
  • Duddits
    #796
    Szerintem bug. Próbáltad már újrakezdeni?
  • mardal
    #795
    Hy, tud nekem segíteni valaki abban hogy miért van az hogy fürdőzős pályán ha bemennek az embereim az épületbe akkor meghülyülnek.Nem reagálnak semmire és nem tudom megcsinálni így a küldetést.Please.
  • DonPapa
    #794
    köszönöm szépen megkaptam
  • DonPapa
    #793
    én az 5-nél akadtam el
  • gameplusz
    #792
    ÍGY OK!
  • alert
    #791
    bocs http://em3tweak.uw.hu
  • gameplusz
    #790
    A site nem jön be!
  • alert
    #789
    Csináltam egy kis progit amivel egyszerűbben lehet állítgatni a config fájl kamera beállításait. Jópofa dolgok hozhatók ki belőle pl nagyobb ZOOM lehetőség, a kamera nagyobb szögben mozog stb, amit a játék nem enged meg. Akit érdekel felpakoltam ide: http://e3tweak.uw.hu
    Csak be kell dobni a játék mappájába és elindítani.
  • yozsee
    #788
    Azt gondoltam hogy mentőkutyával kell.
    Ha valaki megcsinálta már az lécci mondja el, mert én sehogyse tudok rájönni, hogy az a hülye kutya hogyan tudná megtalálni a népeket.

    Ja és most jó napon van, így elküdtem a 6-os pálya mentését. De ha másnak kell akkor ti külditek el...
  • Duddits
    #787
    Senki nem bírja átvinni a 6. pályát? Nah, majd mindjárt neki állok, elkezdem játszani, úgy is kell egy kis ismeret a magyarításhoz.
  • DonPapa
    #786
    ez a 6.pálya kezdeti mentés elég kapos ahogy látom

    én is kérem szépen [email protected]

    előre is köszi
  • Charly
    #785
    Sziasztok a mozis pálya sikerült már valakinek?
  • Captain Sparrow
    #784
    nekem is ez kéne
    msnem: [email protected]
  • Smuge
    #783
    Gondolom mentökutyákkal. De plz küld el a 6. pálya elejei mentésed, nemtom befejezni valami miatt az autopályás buszbalesetes pályát, azt irja hogy a vonalrol tüntessek el minden szemlélödöt, meg is teszem de semmi sem történik azon kivül minden teljesitve! Plz valaki küldje el a mentését a 6. pályakezdettöl! köszi! [email protected]
  • yozsee
    #782
    A lavinás pályán a hó alatt hogy tudom megtalálni az embereket? eddig még nem sikerült rájönnöm.
  • ceas
    #781
    nah, csak sikerült, 38%-os. Persze, hogy a romok alatt voltak még. De mire a darus egyáltalán oda tudott férközni, már rég bekrepáltak. A feketeség az nálam is van, meg a szirénák szine ilyen neon sárga meg zöld és baromira beszaggadt olyankor, pedig a gépem eléggé nehézbombázó:). Viszont a köv pályát megint nemértem, mit kell csinálni a bankrablók követelésével?
  • livin
    #780
    Ugyes :) ha lennel ismet olyan szives megosztanad velunk is mert en most pont ott jarok de felrobban a mozi :(
  • DonPapa
    #779
    nekem is léciléciléci

    qvára elakadtam
  • Lacixx
    #778
    SZiasztok!Régen irtam mér régen játszottam vele mert rendszerbajaim voltak...de nemsoké ujrateszem és akkor vége mindennek Csak tudjak le 1-2 zh-t utána mehet!A pályaudvaros pláyával és is rengeteget szenvedtem.Dehát ez a lényege a játéknak. Akit tudsz ki kell terelne a pályaudvarrol,rendőrökkel kiirányitattni őket. AMugy nekem az apálya 36%os lett... De megvolt az a lényeg. A lavinás pálya meg eccerű. Mentőkutya,mindenit megtalál, a templomban 1 ember azt kell kosaras daruval leszedni. Sztem ennyi.Meg az áramat elzárni,rögtön ezzel kezd!
  • Smuge
    #777
    Nem tudsz mentökutyákat kivinni? Azok talán megtalálnák ha van még tulélö. Nektek nem szokot bevillanni játék közbe ilyen feketeség? Tisztára úgytünik mintha nem szeretné a videokártyát..GF6600 GT
  • genRob
    #776
    Na a lavinás pályához senki semmit? :-(
  • ceas
    #775
    Hát azt hiszem, én ennél a pályaudvarosnál adom fel. Elképzelésem sincs, hogy hogyan lehet megcsinálni. Pedig elvileg mindenki el volt már látva dokival, legalábbis akiket én észrevettem, dehát akkora a pályaudvar hogy a franc se tudja, hogy hol lehet még sérült. Egy játékot direkt csak arra szenteltem, hogy felmérjem mennyi doki, meg mentös, tüzoltó kell. Be is jött, legalábbis azt hittem. Az összes tüzet eloltottam, kinntröl az összes sérültet elvitettem, a kocsikat felvágtam, és mindenkit egy doki kezelt, mégis kiirta, hogy tul sok az áldozat. Szóval ezekután kész, nem tudom megcsinálni.
  • Captain Sparrow
    #774
    nekem is kéne :s
    uuu már olyanokat csináltam mindenkit letartoztattam elpakoltam a kocsikat az útból minden szart
    de most már...
  • Endre
    #773
    Valaki nem tenné hozzáférhetővé a 6. pálya kezdő mentését.
    Már a tököm tele van az 5-ös pálya hisztijével, 3 napja ezzel szórakozom.
    Ahogy nézem 2 MB a mentés, még emailba is belefér.
  • Captain Sparrow
    #772
    meg akiket nem volt kedvem leterelgetni az útról, valami 4 ember beraktam őket a kocsiba azt elkültem a bázisra
  • Captain Sparrow
    #771
    ja és nekem is az a bajom még hogy az 5. pályán már megcsináltam mindent nincs egy ember se az utakon de nincs kész...
    az lehetett rossz hogy nem csak simán elkültem őket hanem lebilincseltem??
  • Captain Sparrow
    #770
    ekem is ez a bajom vele..meg az hogy az autók/emberek olyan sügérek :s elküldöm őket valahova, de ha van egy akadály a széles út közepén csak azért is megállnak mögötte :s
  • alert
    #769
    Nekem se nagyon jön be az irányítás, pedig imádom ezt a gamét. Nem tud valaki vmilyen gyorsbillentyűt arra, hogy pl egyből odaugorjon a kamera a helyszínre, vagy oda ahonnan az egységek jönnek stb? A position1 és stb helyett ami a kis térképen van, mert az idegesítő.
  • Duddits
    #768
    Miért szar?
  • Captain Sparrow
    #767
    ecsém mekkora szar ennek a játéknak az irányitása :s
  • Duddits
    #766
    Én majd talán ma, ha meghozza fater az új RAM-ot.
  • Beniboy
    #765
    Senki nem HASZNÁLT MÉG KÖZÜLETEK EDITORT?
    mer ha vki igen annak megköszönném ha elmondaná hogyan kell
  • Captain Sparrow
    #764
    basszus már majnem kész lett mikor már a másik oldalon ujra lettek nézelődők levittem őket be a fák közé jó messzire, elengedem erre elkezd futni az út felé, átfut az úton és elüti egy autó :s
    mekkra egy fasz
  • Captain Sparrow
    #763
    vagyis kezdhetem előröl? :s
  • Charly
    #762
    Megvan halva
  • Captain Sparrow
    #761
    Ha egy embert nemtok feléleszteni dokival akkor mivan?? kisimult az EKG-ja és félóra ébreszkedés után se élett föl..
  • Charly
    #760
    Sziasztok a mozis pálya sikerült már valakinek?
  • ceas
    #759
    hali, hát nem tudom, az 5.küldetéssel akkor se stimmel valami, egy árva lélek sincs az úton, mégis az a baja, hogy tereljem a vonal mögé a bámészkodókat, mindkét oldalon letereltem az embereket, söt a baleset oldaláról el is vitettem mindenkit de semmi..., egyszer már sikerült ugyan a pálya, csak szar eredménnyel, igaz akkor elvitettem mindenkit még a favágókat is, most akkor, hogy van?